Pages:
Author

Topic: [PRE-ICO] ⚡ WePower - YEŞİL ENERJİ'nin geleceği için ilk GLOBAL blockchain ⚡ - page 8. (Read 3864 times)

full member
Activity: 266
Merit: 242
Ici fiyati 0.2=1600 tokendi arkadaslar ilk hafta harus kalan sr.member 16000 token almis yani 2 eth ediyor. Gelecegi olan bir proje oldugundan 5x yapar diye dusunuyorum.
member
Activity: 112
Merit: 10
İmza kampanyasınıda hesaplamışlar, ödemeleri ne zaman yapacaklar acaba Smiley 694 tane de bana vermişler dursun belki ilerde iş yapar
legendary
Activity: 1036
Merit: 1001
Oldukça yüksek bir dağıtım yapmışlar . İlk etapta 97500 WPR olduğu için es geçmiştim imza kampanyasını . Gerçi daha sonrasında ico fiyatının az biraz altından toparlama şansım oldu . Baya bir güzellik yapmışlar 756000 WPR ' ye çıkartarak.
full member
Activity: 742
Merit: 112
müjdemi isterim  Grin

Wepower token hesaplamaları yapılmış.  
content için henüz sayım yok. Twitter vs token hesaplaması yapmışlar.

imza için 94500 WPR yokmuydu? 756000 token dağıtımı yapılmış. Wepower beni şaşırttı. Önceki bounty kampanyasından kalan tokenleri de ilave etmiş olmaları lazım. Yoksa bu sayıya ulaşamazlardı. Artık sonraki aşamada cüzdanlara gönderilmesi.

edit: ışınla beni skati  Grin
member
Activity: 378
Merit: 11
harika ico altında seyrediyor artık, neden böyle oldu bu kadar büyük düşünceler vardı bu coin hakkında şu geldiği hale bak bende buna anlam veremiyorum en az 5 kat kazanç getirir 0.2 ether 1 ether oldur diye düşünüyordum
full member
6. WePower AMA'yı kaçırdınız mı? Bu sefer WePower iş geliştirme üzerine yoğunlaştık. Kaydı izleyin, belki sorunuz yanıtlanmış: https://youtu.be/2wiivsBTe4w
member
Activity: 135

şu an ico fiyatı olan 13 centten işlem görüyor ama dolar olarak aynı olmasına aldanmayın. 1 ethereumla şu an 6300 tane anca alınabiliyor. ico zamanı 8000'di.
legendary
Activity: 1036
Merit: 1001
Güzel coin'miş kaçırdık:(

$0,132519 USD (-13,18%)
0,00001593 BTC (-9,51%)
0,00015953 ETH (-8,72%)

Huobi , IDEX borsalarından alabilirsin . Fiyatlar uygun .
member
Activity: 194
Merit: 12
Trust me. I'm a holder.

şu an ico fiyatına satılıyor exchangelerde. Geç değil yani.
full member
newbie
Activity: 5
Merit: 0
Tükenebilir enerji piyasasında çalışan biri olarak yeşil enerjiye her zaman olumlu bakmışımdır.
Şimdilerde yeşil enerji kurulum maliyeti hayli yüksek olsa da bunun bilgisayarların ilk çıktığı günlere benzeyeceğini düşünüyorum.
Şu zamanda yeşil enerjide ham madde, enerji verimlilik çarpanı, enerji için gerekli yüzey alanı çözülmesi gereken en temel sorunlar.
Takip ettiğim kadarıyla yüzey alanı ve enerji verimlilik yüzdesi her geçen gün ilerleyen bir gidişata sahip(güneş enerjisi).
düşüncelerimi söyleyeyim rüzgar,güneş ve dalga enerjileri kaçınılmaz geleceğimiz ve bunlara ön ayak olanlar da ilerinin forbes 500 listesinde olacaklardır.

We energy hakkında kısa çaplı bir araştırma ve yorumlarınızı okuyunca kesinlikle ikna oldum diyebilirim,
aklıma takılan bazı sorular dışında,
 1.si toplanan ücretler yeşil enerji üretimi için çok düşük meblağlar yada çok kısıtlı üretim yapabilirler sürkilasyonu nasıl büyütecekler ve min 10 milyar dolar çapına taşımayı düşünüyorlar
 2.sorum insanların ürettikleri yeşil enerji ile onları satın alanlar arasında köprü kuracağız denmiş ve genel olarak çatısında fotovoltaik pil olup max 1-10 kwh güç üretenler bunları yapanların sayısı günümüzde azımsanacak düzeyde ilk birkaç 5 yıllık planlarında bunu nasıl telafi etmeyi düşünüyorlar
sorulara cevap vereceklere şimdiden teşekkürler

bu arada eğer geç kalmadıysam bende ufak çaplı yatırım yapmayı düşünüyorum ama sitelerinde herhangi bir katılım/üyelik girişi göremedim burda işler nasıl yürüyor yönlendirirseniz sevinirim.
sr. member
Activity: 628
Merit: 251
WePower, RestartEnegry, 4New.co.uk, Envion..

Bunların hepsi aynı anda Hype yapmış yeşil enerji ile blokzincirin entegre edildiği projeler, benim düşünceme göre bulut madencilik sistemi ne olursa olsun tamamen ponzi mantığı üzerine kuruludur, halka arz yapıldığından dolayı batışları çok daha uzun sürer ama gözümde değeri olan paralar değiller.
newbie
Activity: 87

Kaçan bir şey yok şu anda nerdeyse ico fiyatında satılıyor
member
Activity: 378
Merit: 11
wepower vizyonu çok geniş bir proje telegram kanalında çok güzel övgüler alıyor ve sürekli paylaşımlar yapılıyor bol bol medium için blog yazısı çıkıyor ve her gelişmeyi aktarıyorlar bence çok değerli olacak bir proje
sr. member
Activity: 392
Merit: 252
EtherDelta'da iki katına satılıyordu bana göre düşük bir başlangıç yakaladı. WePower'in ilginç yanı Envion ve Restart Energy'den sonra bitmesine rağmen onlardan önce borsalarda listelendiği.
member
Activity: 233
sirkulasyonu bilen varmı tahmini olarak su an 745 milyon gozukuyor ama bu total galiba ico da ne kadar token satıldı?
newbie
Activity: 28
newbie
Activity: 87
Saçma sapan bir borsaya girdiler hayret birşey ben daha iyi binance falan bekliyordum ama böyle borsalar beni soğutuyor direk

Aslında çok saçma bir borsa değil volume ı yüksek bir çin borsası ama fiyatlanması için binance gibi bir borsaya ihtiyacı var bence şuanda  balinalar herkesin elindeki tokenları düşük fiyattan alıyorlar bugünler stabil geçer 15-20 gün sonra fiyatta bir hareketlenme bekliyorum.
sr. member
Activity: 714
Merit: 250
Hocam bunun ödülleri ne zaman dağıtılacak? Kampanya için ikametgah kalmış bir tek istemedikleri. Hydrominer'a benzetiyorum. Enerji işi daha da ciddiye alınacak gelecekte. Solar enerji temelli bir proje bekliyorum. Madencilik projelerinden.
full member
WePower ve Eleon, daha fazla rüzgar enerjisi üretmek için WePower'ın tokenleştirme enerji finansmanı modelini ve dünyanın en verimli yel değirmenlerini bir araya getirdi!

Bu ortaklıkla WePower, rüzgar enerjisi desteğini güçlendirerek ve WPR tokenlerinin uygulanabilirliğini artırarak yenilenebilir enerji kaynaklarını çeşitlendirmeye devam ediyor.

Ayrıca, bugün, Houbi, Idex ve EtherDelta'da çok aktif bir token ticareti görünüyor.

https://medium.com/wepower/wepower-and-eleon-connect-wind-power-and-blockchain-52dbd09ad6df

Pages:
Jump to: