Pages:
Author

Topic: [PRE-ICO] ⚡ WePower - YEŞİL ENERJİ'nin geleceği için ilk GLOBAL blockchain ⚡ - page 3. (Read 3864 times)

full member
Activity: 434
Merit: 109
Dünya kadar para topladılar. Topluluğa güvenerek anket ile girmeye çalıştılar ve başaramadılar.Şu an işlem gördüğü borsaların hacimlerine bakın bir de Binance'a bakın. Böyle durumlarda cimrilik yapmayıp bastıracaksın parayı ve gireceksin.
hero member
Activity: 858
Merit: 500
Taylor - Smart Crypto Trading Assistant
binance şart değil, wepower güzel ve destekli bir proje. bahsedildiği gibi komünitesi de geniş çaplı. bir liqui, bir hitbtc' de elbette ki wepower projesi için yeterli olacaktır. binance pek tabiki iyi olurdu, token değeri bakımından hayırlı olurdu fakat buna da şükür, projenin önünde daha uzun zaman ve atılacak çok adımlar var.
full member
Activity: 588
Merit: 104
Binance a girse tabiki iyi olurdu ama bence çok fazla da birşey kaybetmedi. Er yada geç güzel bir borsada listelenecek ve de hakettiği fiyatlara gelecektir.
full member
Activity: 364
Merit: 100
elastos ile buyuk cekisme yasandi ve malesef o heriflerin botlariyla basedemediler. az degil kardesim 150.000 oy almis. ortada 15000 bnb var elastos icin kullanilan. binance ha diye hile var deyip cizgi cekemezdi. wepower cidden iyi topluluga sahip. binance olmasa da olur. her turlu degerlenir yani
sr. member
Activity: 2086
Merit: 408
Wepower ekibinin ico ve öncesinde ne kadar pozitif bir çalışma yürüttüğünü hepimiz gördük.Bundan dolayı bu ekibin bu işin peşini bırakmayacağını düşünüyorum.Oylama sonucu ile olmasa da bir şekilde binance'ye gireceklerdir.
member
Activity: 378
Merit: 11
wepower şu an olmasa bile eninde sonunda binanceye girecektir, bittrex veya poloniextede listelenebilir gerçi eskisi gibi degiller ama en azından onlarında hala bir prestiji var
full member
Activity: 350
Merit: 108
The World’s First Blockchain Core
Bu girmeliydi binanceye yazik oldu okadar oylamaya ama benim bildigim binance bizim gonlumuzu alir ve wepoweride alir listeye.
hero member
Activity: 910
Merit: 503
kazanmalari halinde kisi basi 30 dolarlik token dagitacaklarini soylediler ama dagitacaklari miktar 1.5m dolardan fazla yapiyordu. bu parayi binance'a verseler binance kendisi ekler diye tahmin ediyorum.

Enterasan bir bakış ancak hem ö dediklerini dağıtmadılar hemde binlerce kişiyi mobilize ederek etki alanlarını yani güçlerini ölçtüler. Ben her borsaya giremesede başarılı bir kampanya olarak yorumluyorum.

Bana göre Binance'ye vermelerinden daha çok topluluğa dağıtmaları daha iyi.. en azından insanlara 30 dolarlık geleceği için direkt sell emri veremezler, verse de pek etki etmez çoğu kişi saklar ama binance 1.5 milyon dolarlık tokene sell emri verdiği anda hatta 10'da 1'i bile yeter (150 bin dolar) wepower biter.
member
Activity: 476
Merit: 10
kazanmalari halinde kisi basi 30 dolarlik token dagitacaklarini soylediler ama dagitacaklari miktar 1.5m dolardan fazla yapiyordu. bu parayi binance'a verseler binance kendisi ekler diye tahmin ediyorum.

Enterasan bir bakış ancak hem ö dediklerini dağıtmadılar hemde binlerce kişiyi mobilize ederek etki alanlarını yani güçlerini ölçtüler. Ben her borsaya giremesede başarılı bir kampanya olarak yorumluyorum.
hero member
Activity: 756
Merit: 500
legendary
Activity: 2338
Merit: 1070
Onca beklentiden sonra enazından Binance'ye eklenmesi gerekiyor, ekip kiysin paraya girsin işte ne bekliyolarsa

Buna gerek kalacagini sanmiyorum arkasinda Boyle bir community olan tokeni binance kendisi isteyerek ekleyecektir buna suphem yok.

ne community si ya, adamlar oylama için bounty yaptılar. Millet üç beş biş gelir diye oy attı bence
full member
Activity: 266
Merit: 190
Onca beklentiden sonra enazından Binance'ye eklenmesi gerekiyor, ekip kiysin paraya girsin işte ne bekliyolarsa

Buna gerek kalacagini sanmiyorum arkasinda Boyle bir community olan tokeni binance kendisi isteyerek ekleyecektir buna suphem yok.
legendary
Activity: 1218
Merit: 1291
sr. member
Activity: 448
Merit: 264
Nedense hep ela'nın bir şekilde öne geçeceğini tahmin ediyordum çok uğraştı wepower ama olmayınca olmuyor yapacak birşey yok
hero member
Activity: 826
Merit: 502
Ödüller bu hafta içi dağıtalacak mı? Wpr binanceye giremedi belki ancak yinede fiyatı için umutluyum. Kucoini zorlasın biraz :d Oda kabuldür yani etkili borsa.

sylon haftaya dağıtacağını söylemiş . Ama net bir yazısını göremedim ben de .
Resmen Wepower ' ı yediler oylamada . WePower ' ın çıkacağını düşünüyordum oylamada ..
member
Activity: 378
Merit: 11
Belki binanceye girebilir, binance belki bir jest yapar çok oy aldığı için ela ve wpr yi birlikte listeleyebilir ben hala bir umut ışığı görüyorum. ELA için bot kulllanıldı diyen çok fazşa
full member
Activity: 602
Ödüller bu hafta içi dağıtalacak mı? Wpr binanceye giremedi belki ancak yinede fiyatı için umutluyum. Kucoini zorlasın biraz :d Oda kabuldür yani etkili borsa.
legendary
Activity: 2338
Merit: 1070
listeyi görünce direkt elastos demiştim, wepowerın çapı yetmez o oylamadan çıkmaya, taşıma suyla anca bu kadar olur.
yanarım yanarım elastosa icodan girmediğime yanarım.
full member
Activity: 448
send and receive money instantly, w/no hidden cost
50 wpr dağıtacaklar galiba teselli ikramiyesi. Ayrıca 200 wpryi 60k kişiye dağıtsalardı nasıl bir airdrop yada bounty işte ne derseniz olacaktı fiyattı etkilerdi heralde.
sr. member
Activity: 2086
Merit: 408
bukadar kisiye 200 token dagitilacak bu ekibin elindeki coinlerdenmi olacak? Bilmiyorum daha once konusuldumu ama uzun zamandir bakmiyormusum baya mesaj birikmis.

Bildiğim kadarıyla 200 token binance oylamasında wepower birinci olsaydı dağıtılacaktı.Ama şaibelide olsa binance borsasında yapılan oylamayı açık ara farkla elastos kazandı.Bundan dolayı 200 token dağıtılacağını düşünmüyorum.
Pages:
Jump to: