Pages:
Author

Topic: [PRE-ICO] ⚡ WePower - YEŞİL ENERJİ'nin geleceği için ilk GLOBAL blockchain ⚡ - page 5. (Read 3864 times)

full member
Activity: 672
Merit: 110
fark kapandı fakat ELA 2 gunku atagı sabahleyın yapamadı.eger wpr 2 gunku gıbı aksam saatlerınden ıtıbaren aynı oyları alırsa gırecektır.bı de oylama turkıye saatıyle yarın kacta bıtcek tam olarak
jr. member
Activity: 98
Merit: 2
https://www.theabyss.com/invite/zmmbh6
An itibariyle;

Elastos (ELA)   45060   
38.84%

WePower (WPR)   45726   
39.42%

member
Activity: 194
Merit: 12
Trust me. I'm a holder.
WePower (WPR)   39919
Elastos (ELA)   36018

Fark açılınca WPR fiyatları uçtu. Birde girmesi kesinlessin dahada artacağı düşüncesindeyim. Elestos zaten x3 x4 yapmış icodan sonra binanceye girmesi WPRye oluşan etki kadar büyük olmazdı.
full member
Activity: 721
Merit: 100
Neredeyse kafa kafaya geldi. Biraz daha gayret 2 gün var daha ben son ana kadar çekişmenin sürecğini düşünüyorum. Wepower başarırsa biraz olsun yüzümüzü güldürecek.
legendary
Activity: 1572
Merit: 1002
Bounty konusunda sorun yaşıyorum ama kimseye ulaşamıyorum. Acaba bir adres ya da isim bilgisi paylaşabilecek olan var mı?

Telegram üzerinden ulaşabilirsin . Gerekli desteği sağlayacaklardır . Bounty grupları da olabilir belki . Şansını oradan denemelisin.. Buradan bir destek alman zor.
newbie
Activity: 16
Merit: 0
Bounty konusunda sorun yaşıyorum ama kimseye ulaşamıyorum. Acaba bir adres ya da isim bilgisi paylaşabilecek olan var mı?
member
Activity: 378
Merit: 11
bu iş bitmiş olabilir epey fark açıldı ama çin daha uyuyor diyenler var onlar kalktığında değişebilir belki
full member
Activity: 616
Ben daha vermedim. Birazdan giriş yapıp WPR için oy kullanacağım. Eğer girmeyi başarırsa yeşil enerji projeleri adınada büyük bir gelişme olacaktır. Btc de müsada ederse pump geldi demektir.
jr. member
Activity: 168
Merit: 2
Astorgame.com | ICO is LIVE | Get Your Bonus
BNB göndermelerini bekliyorum sonrasında oylayacağız bakalım. 200 wpr yide köşede tutarız belki değerlenir ilerleyen zamanlarda Smiley
sr. member
Activity: 728
Merit: 264
Ben gittim hem dente hemde wepowera verdim valla. Ikisinide seviyorum ya dent ten gecen sene cok iyi kazanmıstım es gecmek olmazdı. Wepowerında imzasına girmistim onuda seviyorum ve basarılı olmasını istiyorum. Kafa kafaya gelsinde ikisinide ücret almadan alsınlar binancea isterim.
member
Oylamada çok rekabet var oylama için bounty vermeye başladı wepower takımı telegram fena akıyor merak beklıyorum bakalım kım kazanacak
hero member
Activity: 910
Merit: 503
Binance'ye girerse çok kolay bir şekilde ikiye katlayabilecek bir proje ama ben kendisine pekte uzun vadeli olarak bakmıyorum. Restart Energy, Envion, Hydrominer, WePower ve buna benzer birçok yeşil mining projesi çıktı, rekabet zorlaştı en fazla 1-2 tanesi yaşar.
member
Activity: 112
Merit: 10
Benim için diplucate yazıyor neden acaba? İmzaları çıkarabilirsiniz dedikten sonra çıkardım.
2 defa kaydolmuşsundur o yüzden yazmışlardır, 694 adet hesaplamışlar sana hocam ico fıyatından 0.1 eth kadar etmıyor bile, ama olsun böyle böyle biriksin

Benim için diplucate yazıyor neden acaba? İmzaları çıkarabilirsiniz dedikten sonra çıkardım.
2 defa kaydolmuşsundur o yüzden yazmışlardır, 694 adet hesaplamışlar sana hocam ico fıyatından 0.1 eth kadar etmıyor bile, ama olsun böyle böyle biriksin

İki kere mi form doldurunuz acaba hocam ona bir dikkat edin.Çünkü anladığım kadarıyla sizin aldığınız uyarı imzanızı kaldırmanızla alakalı bir durumu içermiyor.Umarım küçük bir nedenden dolayı ödülden mahrum kalmazsınız.Bu arada bence jr member hesap için 0.1 ethere yakın bir para almak fena değil.

İlginiz İçin teşekkürler. Rütbe değişikliğinden dolayı iki kez kayıt olmuşum ondan öyle uyarı vermiş. 2 Haftalık imza kampanyası için 0,1 ether fena sayılmaz. dediğiniz gibi böyle böyle biriksin
hero member
Activity: 840
Merit: 532
Binance oylamasında birinci olan coinden para alınmaz hatta bazen 2 ve 3.'den de alınmaz tamamen Binance'nin hizmet anlayışına bağlı bir olay.. İlk 3 coinden ufak bir sepet yapıp küçük aksiyonlara girişilebilir. Binance'ye giren coin çok yükseliyor çünkü.
full member
idexten aldım bende biraz ama binance işi yaş oylamayı kazanınca binance para almayacakmı bunlardan listeleme için ben 3 milyon dola aldığını duymuştum
ne 3 mılyonu arkadas.bınance nın oylamasıyla gırenlerden para almıyor bınance.zaten oylamayı kendı coınıyle yaptırdıgı ıcın yeterınce kazanıyor .ayda 1 -2 coını beleş alıyor borsaya
member
idexten aldım bende biraz ama binance işi yaş oylamayı kazanınca binance para almayacakmı bunlardan listeleme için ben 3 milyon dola aldığını duymuştum
sr. member
Activity: 630
Merit: 267
Bugun her yerde pump pump diyorlar ama fiyatta bir pump gormedim, ico fiyatinda geziniyor binance oylamasi icin bnb olmasimi lazim elimizde
full member
Activity: 420
wepower bınance oylamasına gırmıs.suanda 1.sırada gıdıyor.bınance ye gırme olasılıgı yuksek gıbı.fıyat katlanacaktır buyuk ıhtımal alıp kenara koymak lazım acılen Cheesy

Bende bunu yazmak için girmiştim benden önce davranmışsın dostum ben biraz sirin labs biraz dent biraz da wepower attım kenara hangisi girerse hazırlıklı olmak için
full member
wepower bınance oylamasına gırmıs.suanda 1.sırada gıdıyor.bınance ye gırme olasılıgı yuksek gıbı.fıyat katlanacaktır buyuk ıhtımal alıp kenara koymak lazım acılen Cheesy
member
Activity: 476
Merit: 10
Ne zaman imzaları dağıtacaklar Mart tan önce dağıtım olur mu acaba. Güzel kazanç bırakacak gibi fiyat biraz daha tutunursa. İmzacılar acale etmediği takdirde daha kazançlı olabilir.
Pages:
Jump to: