Pages:
Author

Topic: [PRE-ICO] ⚡ WePower - YEŞİL ENERJİ'nin geleceği için ilk GLOBAL blockchain ⚡ - page 7. (Read 3864 times)

newbie
Activity: 60
Merit: 0
2.5 ethereuma kadar izin veriyor sonrası sakat, ama ben idexten aldım projeye güveniyorsanız aradaki farkı kafanıza takmayın ben 2 etherlik aldım ama o zaman huobi'nin limitini bilmiyordum

Bende idexten aldım şimdi 2.000 tane.
İdex te tutmak güvenli mi peki? Oradan transfer ederken nereye ediyorsunuz?

Limit koymaları sakat olmuş gerçekten . Projenin ilerletebilesi ve yolu uzun . Arkadaşın da dediği gibi farkı dert etmeyin . Kar ettirecek bir proje .

Myetherwallet ' e çekebilirsin . Kendi cüzdanı yok . Borsalarda tutmak pek içime sinen birşey değil maalesef .

wepower "withdraw" deyip myether ethereum cüzdan numarasını vermek yeterli mi? Yani wepower icosunun farklı bir cüzdan nosu yok değil mi*
sr. member
Activity: 630
Merit: 267
idex'e kendi mew cüzdanını unlock ile import edip alım satımı yaptıktan sonra çıkış yapmanı tavsiye ederim ben o şekilde kullanıyorum, sorun sıkıntı olmuyor
legendary
Activity: 1036
Merit: 1001
2.5 ethereuma kadar izin veriyor sonrası sakat, ama ben idexten aldım projeye güveniyorsanız aradaki farkı kafanıza takmayın ben 2 etherlik aldım ama o zaman huobi'nin limitini bilmiyordum

Limit koymaları sakat olmuş gerçekten . Projenin ilerletebilesi ve yolu uzun . Arkadaşın da dediği gibi farkı dert etmeyin . Kar ettirecek bir proje .

Myetherwallet ' e çekebilirsin . Kendi cüzdanı yok . Borsalarda tutmak pek içime sinen birşey değil maalesef .

newbie

member
Activity: 378
Merit: 11
newbie
Huobi'de 2.5 Ethereum Withdrawal olabilir ama 170 bin'de Tron'a izin veriyor mesela.. Her coinin withdrawal yapabilecegi miktar farklı, Wepower'inkide farklidir.

Nasıl öğrenebiliriz miktarı? Bir de üye olurken hangi ülkeyi seçmeliyiz. Türkmenistanmı.
sr. member
Activity: 434
Merit: 253
Huobi'de 2.5 Ethereum Withdrawal olabilir ama 170 bin'de Tron'a izin veriyor mesela.. Her coinin withdrawal yapabilecegi miktar farklı, Wepower'inkide farklidir.
member
Activity: 135
Merit: 10
Bu coini nerden alacaz ya, huobi de sanırım Türkiye ye hesap açtırmıyor.
Idex hesabım var ama ethereum gönderiyorum bir sürü komisyon alıyor. Hesaba giderken alıyor, birde idex içinde tekrar hesaba geçiyor yine alıyor. Bi kullanamadım o siteyi.

onaysız hesapların 2.5 eth kadar withdrawal hakkı var huobide. hesabını onaylatmadan alabilirsin eğer 2.5 eth'den daha az bi miktar alacaksan.
newbie
Bu coini nerden alacaz ya, huobi de sanırım Türkiye ye hesap açtırmıyor.
Idex hesabım var ama ethereum gönderiyorum bir sürü komisyon alıyor. Hesaba giderken alıyor, birde idex içinde tekrar hesaba geçiyor yine alıyor. Bi kullanamadım o siteyi.
full member
Activity: 266
Merit: 242
BTC yükselişide etkiliyor, el altıondan satılan wpr kaç paradan satıldı bilinmiyor yapılan hype ile hacmi yükseltip malı ustümüze bırakma izlenimi sergileyebilirler çok ta fifi açıkcası ben attım kenara 5 dolar olmadan satmam
full member
Activity: 742
Merit: 112
Bende hangi proje iyi dediysem patlıyor bu nedir anlamıyorum adam aldığı fiyatının altınamı satıyor kafa kafayamı satıyor ne bok yiyor bılmıyorum açıktan 30 milyon dolar yatırım almış proje duşukten alıp bızemi sokuyorlar şimdi veya yatırım yaptıysa neden satıyor çözemedim gitti

balinalar icodan WPR'leri topladı. küçük bir pump yaptılar çok kısa süreli ve orada birilerinin eline verdiler. Balina ellerindeki tokenlerin çok azını düşürme amaçlı silkeleme olarak kullandı. Kendisi de iyi biliyor ki atıyorum 100-200k WPR ile silkeleme başlangıcını yapsa aşağıdan daha ucuza kimbilir kaç katını toplayacak.

Bunların oyunun kuralı artık her token, coinde, airdropda artık görmüyor muyuz? Batan, çöp olan bir şey yok kesinlikle.

Tokenin açılışının 0.20'den başladığını ve hep hep yatay küçük dalgalar yaptığını düşünün. Başkalarından nasıl toplayabilir ki? Küçük pumplar ile yemliyor, "artık buraya kadar WPR yükselişe geçti kaçırmayayım" diye alıyor. birkaç saat sonra düşürüyor ve o elemana ne kadar çok zarar ettirirse ucuzdan alabilecek. Balinanın doyum noktasını bekleyeceğiz kısacası. panik yapacak bir durum göremiyorum. Özellikle bountyci arkadaşlar için.  Wink
member
Bende hangi proje iyi dediysem patlıyor bu nedir anlamıyorum adam aldığı fiyatının altınamı satıyor kafa kafayamı satıyor ne bok yiyor bılmıyorum açıktan 30 milyon dolar yatırım almış proje duşukten alıp bızemi sokuyorlar şimdi veya yatırım yaptıysa neden satıyor çözemedim gitti
full member
Activity: 721
Merit: 100
Ynalış görmediysem buda ico fiyatı altına düüştü şu dönemdeki birçok ico böyle malesef bende dethere girmiştim nerdeyse yarı/yarıya zarardayım amk böyle işin dedirtti resmen.neden insanlar aldığı fiyatın altına satarki hala anlamış değilim şu piyasayı bi iki projede daha başıma geldi bilerek mi yapıyorlar yada ekip elaltından mı satıyor kalan tokenleri hala çözemedim
Dostum sabırlı ol imzalar dağıtılmadı daha, ödüllerden sonra bir miktar daha düşebilir. Hold bu işin mayası. Proje eli ayağı düzgünse ve düzgün bir borsada ise toparlar. İdex de ve Etherdelta da şuan işlem görüyor yanlış bilmiyorsam. 2 Haftaya btc müsade ederse fiyat toparlayabilir.
full member
Activity: 420
Merit: 100
Ynalış görmediysem buda ico fiyatı altına düüştü şu dönemdeki birçok ico böyle malesef bende dethere girmiştim nerdeyse yarı/yarıya zarardayım amk böyle işin dedirtti resmen.neden insanlar aldığı fiyatın altına satarki hala anlamış değilim şu piyasayı bi iki projede daha başıma geldi bilerek mi yapıyorlar yada ekip elaltından mı satıyor kalan tokenleri hala çözemedim
full member
Activity: 462
Merit: 107
sylonun imza kampanyasına girenlerin tokenleri ne olacak? o konuda bi haber var mı ? ben o zamanlar girmiştim. bi kaç hafta kaldım.
member
uzun dönemde çok kazançlı olacağını herkes düşünüyor o yüzden emin olun o uzun dönem çok uzun olacaktır, balinalar çok sabırlıdırlar 1-2 yıl ınsanı usandırabilirler
sr. member
Activity: 826
Merit: 296
Wepower'e yatırımımızı yaptık bekliyoruz.Kötü bir dönemde piyasaya çıkması fiyatı olumsuz etkilese de bu hafta yükselişe geçecektir tahminimce.Piyasada ki kötü hava sis perdesi yavaş yavaş aralanıyor.En az 3 ay tutulmalı fiyata ondan sonra bakılmalı diye düşünüyorum.Şu an emekleme seviyesinde.Güzel yerlere gelecektir.
sr. member
Activity: 448
Merit: 264
12c fiyat ve duameye devam ediyor, titrek ellerimi silkeliyorlar nedir kim neden satar, 30milyonu melek yatirimcidan toplamislar, 0.2 eth yatirim yapan kucuk yatirimci satmadigina gore ya ekip mali yikiyor yada melekler satiyor
full member
Activity: 742
Merit: 112
İmza kampanyasınıda hesaplamışlar, ödemeleri ne zaman yapacaklar acaba Smiley 694 tane de bana vermişler dursun belki ilerde iş yapar

ek olarak bu sabah baktım Content içeriklerin stakelerini hesaplamışlar. Token sayıları belli değil.
Kötü haber ise Türkçe içeriklere hiç stake verilmemiş.
Görebildiğim kadarı ile yalnızca İngilizce içeriklere stake verilmiş.

Kurallardan içeriğin hangi dilde olması gerektiği bilgisi yazılmıyordu fakat bounty managere önceden sormak mı lazımdı bilemedim.

Content içerikten stake alanlara hayırlı olsun.
full member
Activity: 266
Merit: 190
Vaay oranlari arttirmalari super olmus simdi diese dokunur bi ödül gelecek iste.. Bu etherdeltada islem yapmayi sevmiyorum malesef cunku birkere yalnis yere para yazdim ve kaybettim. daha kullanmam onu yoksa daha fazla almak istiyordum 1 eth civarinda almak istiyorum.
Pages:
Jump to: