Pages:
Author

Topic: [PRE-ICO] ⚡ WePower - YEŞİL ENERJİ'nin geleceği için ilk GLOBAL blockchain ⚡ - page 10. (Read 3864 times)

full member
Activity: 168
Merit: 100
RepuX - Enterprise Blockchain Protocol
Oldukça kaliteli bir proje . Proje hakkında konuşmak yerine yine INS de ki gibi döne dolaşa bounty konusu olmaz inşallah ..

Proje nin hardcap yapması sevindiri . İnşallah ileriye yönelik çalışmalarıyla güzel işler çıkartır .
member
Activity: 210
Merit: 11
Tokenleri sanıyorum kilitlediler ama etherdeltada 3-4x yaptı, güvenip alamadım açıkcası ico için 0.2 eth katılım yaptık çok daha fazla almak istiyordum ama borsaya güvenemedim
sr. member
Activity: 728
Merit: 264
Ödül programını yöneten momopi arkadaş imzaların kaldırabileceğini yazdı ingilizce wepower ödül konusunda, bilginize arkadaşlar hepimize hayırlı olsun. https://bitcointalksearch.org/topic/m.29556757
full member
Activity: 182
Merit: 100
RepuX - Enterprise Blockchain Protocol
rağbete bakarak son dönemlerde çok kişiden yatırım alacak ve yüksek oranda hype' e sahip nadir icolardan biri olduğu ortadaydı zaten. 40 milyon değil 150 milyon deselerdi de HC yaparlardı diye düşünüyorum. hayırlısı olsun tüm yatırımcılarına.
hero member
Activity: 728
Merit: 501
Hardcap yapacağını ön gördüğümüz bir projeydi zaten bizi yanıltmadı ve çok kısa bir sürede 40 milyon dolar gibi yüksek bir parayı toplamayı başardılar.Bu arada Sylon'un yönettiği ilk imza kampanyasına katılanlarla ilgili bir gelişme var mı. Huh
full member
Activity: 266
Merit: 242
@ aliyagiz207 bey imzadan çıkabilir miyiz yoksa açıklama yapacak mısınız çıkabilirsiniz diye?

Merhaba hocam daha kaldırmayın imzaları bununla alakalı olarak bir duyuru yapılmadı, ben telegramdan yöneticiye sordum cevap bekliyorum
sr. member
Activity: 630
Merit: 267
Deltada 3-4x yapmış durumda ama telegramda 2 hafta tokenler kilitli yazdılar orada nasıl ticaret olabilir anlamadım, ticaret sonrasındamı kilitlediler.
member
Activity: 154
Merit: 10
Pre-icodan girenler baya beklemiş oldu ico ertelenince ama icoda kişisel sınır konunca pre-icoda alanların beklediğine değecek gibi duruyor.
member
Activity: 112
@ aliyagiz207 bey imzadan çıkabilir miyiz yoksa açıklama yapacak mısınız çıkabilirsiniz diye?
sr. member
Activity: 630
Merit: 267
Etherdeltada işlem görüyor ama sahte herhalde akıllı sözleşmeyle tokenler kilitli diye biliyorum sahte olabilir arkadaşlar dikkatli olun
member
Activity: 210
Merit: 11
wepower ödülleri zaten çok düşükmüş max 525bin dolar veririz diyor ama buna ön satış hizmetleride dahildir arkadaşlar orda da bır ton ımzaya giren falan vardı ona göre hesap edin sonra üzülürsünüz
full member
Activity: 386
Merit: 178
Merhabalar, bounty için kazandığımız coinler ne zaman yatacak bununla ilgili bir bilgi var mı acaba? Şimdiden teşekkürler bilgi için.

Hocam destur en az 1 ay sürecektir, daha hesaplamalar yapılacak takıma gidecek onların keyfi olacak falan 1 ayı çok rahat geçer

Ödüller için acele etmemek lazım geç olsun, güç olmasın. Bin tane proje var vereceğiz diyipte vermeyen, önemli olan projenin iddia ettiği rakamı tamı tamına ödemesidir. WePower uzun vade için saklanılması gereken bir proje, zamanla değerlenir.
member
Activity: 112
İmza kampanyası bitti mi? İmzaları kaldırabilir miyiz yoksa resmi açıklamayı mı beklememiz lazım
full member
Merhabalar, bounty için kazandığımız coinler ne zaman yatacak bununla ilgili bir bilgi var mı acaba? Şimdiden teşekkürler bilgi için.

Hocam destur en az 1 ay sürecektir, daha hesaplamalar yapılacak takıma gidecek onların keyfi olacak falan 1 ayı çok rahat geçer
sr. member
Activity: 1764
Merit: 345
full member
Sevgili topluluk,

1 Şubat'ta, yenilenebilir enerji gelişimini hızlandırmak ve dünyayı daha sürdürülebilir bir yaşama dönüştürmek misyonumuzu yerine getirmek için 40 milyon ABD doları katkıda bulunan kişilerle token satışımızı kapattı.

Heyecan verici bir yolculuktu, fakat açıkçası, biz sadece daha başındayız.

Arkamızda hiçbir cevapsız soru kalmadan ilerlemek istiyoruz, bu nedenle 5. CANLI AMA etkinliğine katılarak, ortak kurucular Arturas ve Nick'e her şeyi sorunuz!

https://www.facebook.com/events/177879162985919/

legendary
Activity: 1572
Merit: 1002
Buram buram hardcap yapacağı belliydi zaten projenin . İnşallah gerisi gelirde güzel birşeyler görürüz . Katılan arkadaşlar güzel bir kar sağlayacağını düşünüyorum. Piyasanın azizliği ise sürekli çakılma eğiliminde . ICO fiyatının altına düşerse borsadand toparlayacağım bir miktar mutlaka .
hero member
Activity: 910
Merit: 503
Yapılan yatırım miktarı çok iyi ve kişi başı yatırımın sınırlı olduğunu düşününce WePower çok büyük bir topluluğu olduğunu kanıtlamış oldu, uzun vade de Envion'la kapışır diye düşünüyorum her ikiside topluluk tarafından el üstünde tutuluyor.
legendary
Activity: 1092
Merit: 1000
Yatırım fırsatını ekran başında olmadığım için kaçırdım.Giren arkadaşların kazançlı çıkacağına eminim ama personal cap düşüktü diy hatırlıyorum ona rağmen başarılı bir şekilde bitmiş ICO demekki katılan kişi çok yüksek oldu.Umarım arcblockda ekran başında olurum personal cap biraz daha yüksek ve onunda kazandıracağını düşünüyorum
Pages:
Jump to: