Pages:
Author

Topic: Proje Durduruldu! (Konu kilitlenebilir) - page 4. (Read 15313 times)

hero member
Activity: 826
Merit: 1000
Client ekranının en altına ersiyon numarasını ekledim. artık güncel yazılımların sürümlerini buradan takip edebilirsiniz.

Şu anki güncel sürüm 1.0.0.4

Güncel Sürüm şuna benzemeli:
legendary
Activity: 1274
★ BitClave ICO: 15/09/17 ★
sırf meraktan soruyorum, adres compare işlemini neyle yapıyorsunuz? if (bulunan adres == kayıp btc adresi) şeklinde mi?

eğer bu şekilde ise lojik operatör kullanarak bu işlemi daha da hızlandırabiliriz.

if(bulunan adres && kayıp btc adresi) şeklinde daha hızlı çalışır Smiley
legendary
Patron cıldırdı saniyede 1 000 000 wallet !!

Daha önce bulunan her adres & private key servera atılıp orada denetleniyordu, artık direk client üzerinden kontrol ediliyor arananlar arasında var mı diye eğer uyarsa server'a iletilecek. o yüzden bu kadar hızlandı sistem. böylece sunuculara da daha az yük binecek binen yük de zaten uyumlu cüzdan olacak Smiley

ohooo her işi bizim pc yapsın, server sadece parayı toplasın Tongue Cheesy Cheesy

not: ben bu datas.dat adlı dosyayı silmem arkadaş içinde yüzbinlerce adres ve priv key var, ayda bir blockchain'de kontrol ettirecem bu adresleri, eğer içlerine btc girerse otomatik benm hesaba aktarsın (botunu kodlarız sıkıntı değil Cheesy )
legendary
Activity: 1484

Daha önce bulunan her adres & private key servera atılıp orada denetleniyordu, artık direk client üzerinden kontrol ediliyor arananlar arasında var mı diye eğer uyarsa server'a iletilecek. o yüzden bu kadar hızlandı sistem. böylece sunuculara da daha az yük binecek binen yük de zaten uyumlu cüzdan olacak Smiley

anladım iyiymiş zengin olursan bizi unutma.
hero member

legendary
Activity: 1484
legendary
Arkadaşlar yeniden bir güncelleme yayınladım artık 10 bin kat daha hızlı tarayıp sonuç doğrudan client üzerinden tespit edilip server'a gönderiliyor. çok daha hızlı bir tarama imkanı sunuyor bu bize acilen son sürüme güncelleyin lütfen.

bu hesapladığımız sonuçlar bitcoin cüzdanında deneniyor mu peki?

Denenmesine gerek yok Bitcoin cüzdanı ile uyumlu tüm adresler test edildi onaylandı.

sormak istediğim aslında şu: bu içi dolu cüzdanlardan birine denk gelindiğinde hangi wallet'a import edilecek bu private key? sistem bütün bu adresleri ve priv key'leri otomatik bir cüzdana import etmiyor mu mesela?
(belki bu hesaplanan adresler içinde 1-2 btc'ye sahip adres vardır Grin )
hero member
Arkadaşlar yeniden bir güncelleme yayınladım artık 10 bin kat daha hızlı tarayıp sonuç doğrudan client üzerinden tespit edilip server'a gönderiliyor. çok daha hızlı bir tarama imkanı sunuyor bu bize acilen son sürüme güncelleyin lütfen.

Denenmesine gerek yok Bitcoin cüzdanı ile uyumlu tüm adresler test edildi onaylandı.
legendary

hero member
hero member

Hemen herkes dünyadaki atom sayısı güneşteki atom sayısı örneğini veriyor ancak onların atladığı bir nokta var, eğer bizim çözmemiz gereken adresler, toplam üretilebilecek adreslerin sayısının son sıralarında olsaydı ve biz baştan başlayıp sırayla gidiyor olsaydık kesinlikle uğraşılmaya değmez bir girişim olurdu, ancak bunu milli piyango oynamak gibi düşünün, milyonlarca insan milli piyango alır ancak bir kişi büyük ikramiye çıkar bir kaç kişiye de teselli, kimse şunu söylemez size, bugünden itibaren piyango almaya başlayacaksın 22 milyon hafta sonra bu ikramiye sana çıkacak.

Bu arkadaşların söylediği de tam olarak bu, evet bizde olasılık milyon değil çok ama çok büyük, ve fakat bir olasılık!

bu adamın konusu farklı ama rainbow table oluşturmuş public keyi olan walletları kısa sürede kırabiliyormuş opencl li gpularla tam detaylı incelemedim ama birininkini de kırmış
https://bitcointalksearch.org/topic/m.4800547

Bu adam ilk değil bir iki kırılan adres oldu bunun örnekleri mevcut.
hero member
Activity: 969

Hemen herkes dünyadaki atom sayısı güneşteki atom sayısı örneğini veriyor ancak onların atladığı bir nokta var, eğer bizim çözmemiz gereken adresler, toplam üretilebilecek adreslerin sayısının son sıralarında olsaydı ve biz baştan başlayıp sırayla gidiyor olsaydık kesinlikle uğraşılmaya değmez bir girişim olurdu, ancak bunu milli piyango oynamak gibi düşünün, milyonlarca insan milli piyango alır ancak bir kişi büyük ikramiye çıkar bir kaç kişiye de teselli, kimse şunu söylemez size, bugünden itibaren piyango almaya başlayacaksın 22 milyon hafta sonra bu ikramiye sana çıkacak.

Bu arkadaşların söylediği de tam olarak bu, evet bizde olasılık milyon değil çok ama çok büyük, ve fakat bir olasılık!

bu adamın konusu farklı ama rainbow table oluşturmuş public keyi olan walletları kısa sürede kırabiliyormuş opencl li gpularla tam detaylı incelemedim ama birininkini de kırmış
https://bitcointalksearch.org/topic/m.4800547
hero member

hero member
Activity: 1103
Merit: 500
hero member
Activity: 969
hero member
Activity: 1103
Merit: 500
Takılmaya başladı.
hero member
Siteye üretim grafiği eklenmiştir.
hero member
Client uygulaması güncellendi arkadaşlar son sürümü indirip kullanabilirsiniz.

Yenilikler :

Uygulamayı açarken parametre verbilirsiniz şöyle :

bfinder -u [user] -t [thread]
bfinder -u aliser -t 1

-u : user name
-t : thread number

Bazı minör iyileştirmeler yapıldı.
hero member
8000 btcyi bulduğumuzda sistem nasıl bir uyarı verecek? oona göre hazırlayalım kendimizi Smiley

Otomatik olarak 155 ve 188 'i arayacak sistem o şekilde düzenledim, ekranda mesajı görünce kalpten gitmeyin diye Smiley
hero member
şimdi ben sürekli olarak bitcoin client'ından yeni adres üretsem ve içindeki adreslerden biri unutulmuş cüzdanlardan birine denk gelse, bu para benm cüzdana mı senkronlanacak ben blockchain'i indirdiğimde?

eğer öyle oluyorsa ben pc'yi ve autoclicker'ı bir ay açık bırakır tatile çıkarım Cheesy

Evet aynen öyle

bir de random üretme fonksiyonu pc zamanına mı bağlı?
denk gelmesi açısından şansımı artırmak için bios saatimi ve os saatimi bitcoin'in ilk çıktığı tarih ve saate denk getirip offline* olarak adres üretimi yapsam denk gelme şansımın artması gerekmez mi?

edit: *offline= saatin güncellenmesini engellemek için Cheesy

Hiçbir şeyin saatini değiştirmenize gerek yok etkilemez hiçbirşeyi, donanımsal saat dediğim şey bizim tick yani bir vuruş olarak tanımladığımız zaman normal saat değil.
Pages:
Jump to: