Pages:
Author

Topic: Rütbe Atlamaya Yakın Üyeler - page 43. (Read 13764 times)

legendary
Activity: 1554
Merit: 1334
December 23, 2019, 04:07:33 AM
Vay ameke ula maca bakıyordum bir baktım hero olmuşuz. Sr den  direkt leg rütbesine çıkarım diye hayallerim vardı ama demek olmuyormuşSmiley) kandırdı beni theymos. Sağolun arkadaşlar valla siz yaptınız benim yaptığım bir şey yok. Daha önceki merit kaynakları yanlış anlamasın sakin. Son dönemde aktif olarak merit dağıtan arkadaşlar sayesinde rütbe atladım. Şimdi sıra sizlerde. Local bölümün rütbeleri yükselsin biraz. Balcknavy de fenerbahcenin Beşiktaş'ı bombaladığı gibi bombalamis beni:))

Not: bitvest imzasına full member olarak başladım, şimdi hero oldum. Herhalde imzanın sonunda forumu bana teslim ederler.
Vay be nerden nereye. Member hatta jr member zamanlarını hatırlıyorum. Tebrikler gospo. Darısı legendary'ye Cheesy
legendary
Activity: 2254
Merit: 1446
December 23, 2019, 12:15:55 AM
Vay ameke ula maca bakıyordum bir baktım hero olmuşuz. Sr den  direkt leg rütbesine çıkarım diye hayallerim vardı ama demek olmuyormuşSmiley) kandırdı beni theymos. Sağolun arkadaşlar valla siz yaptınız benim yaptığım bir şey yok. Daha önceki merit kaynakları yanlış anlamasın sakin. Son dönemde aktif olarak merit dağıtan arkadaşlar sayesinde rütbe atladım. Şimdi sıra sizlerde. Local bölümün rütbeleri yükselsin biraz. Balcknavy de fenerbahcenin Beşiktaş'ı bombaladığı gibi bombalamis beni:))

Not: bitvest imzasına full member olarak başladım, şimdi hero oldum. Herhalde imzanın sonunda forumu bana teslim ederler.

Hayırlı olsun, çok sevindim.
Gospodin herkes deaktifken, forumda en çok paylaşım yapan üyelerden biriydi ki bunun sayesinde wolwo gibi emeğinin karşılığını aldı.
Merit kaynaklarının artışı sayesinde artık güzel paylaşımlar ödüllendiriliyor ve üyelerin paylaşım isteği artıyor.
Eskiden ben dahil birçok insan yetersiz merit dağıtımı nedeniyle emeğinin karşılığını alamayacağını düşünerek foruma üye bile olmuyordu.
Teşekkür ederim hocam. İlk aldığım meritlerin sebebi piyasanın boş olmasından dolayiydi. O zamanlar merit kaynakları ve dağıtılacak merit sayısı azdi ama aynı şekilde aktif kişi sayısı da çok azdı. Şu an piyasa daha dolu ama merit sayısı ve kaynağı da daha fazla. Bunu fark etmeniz hoşuma gitti:)
legendary
Activity: 1988
Merit: 1109
December 22, 2019, 03:39:04 PM
Lokal bölümde çalışmalar tüm hızıyla sürüyor. Merit veren elleriniz dert görmesin Smiley

Şöyle bir sanatsal çalışma yaptım umarım beğenirsiniz. Eğlence olsun diye yaptım altında kimse bir şey aramasın lütfen. (EFS nin gözlükleri kes :p)

Ehuhehe 😂 👍🏻 ✌🏻 😎
Uleyn merit ateşliycez yok ki, ben de merit kaymağı olmak istiyorum 😥 Cry
legendary
Activity: 1218
Merit: 1291
December 22, 2019, 03:38:47 PM
Lokal bölümde çalışmalar tüm hızıyla sürüyor. Merit veren elleriniz dert görmesin Smiley

Şöyle bir sanatsal çalışma yaptım umarım beğenirsiniz. Eğlence olsun diye yaptım altında kimse bir şey aramasın lütfen. (EFS nin gözlükleri kes :p
ahahahaaahahahahahaha ;dD
bunu ciddiye alan olur kldfdlskg
full member
Activity: 156
Merit: 170
December 22, 2019, 03:35:22 PM

Şöyle bir sanatsal çalışma yaptım umarım beğenirsiniz. Eğlence olsun diye yaptım altında kimse bir şey aramasın lütfen. (EFS nin gözlükleri kes :p)

Ufak bir not düşelim Blacknavy haklı Orijinal fotoğraf burada bunu düzenledim : https://twitter.com/ekremarpak/status/1160130675527290880

hero member
Activity: 1288
Merit: 964
December 22, 2019, 03:14:14 PM
Vay ameke ula maca bakıyordum bir baktım hero olmuşuz. Sr den  direkt leg rütbesine çıkarım diye hayallerim vardı ama demek olmuyormuşSmiley) kandırdı beni theymos. Sağolun arkadaşlar valla siz yaptınız benim yaptığım bir şey yok. Daha önceki merit kaynakları yanlış anlamasın sakin. Son dönemde aktif olarak merit dağıtan arkadaşlar sayesinde rütbe atladım. Şimdi sıra sizlerde. Local bölümün rütbeleri yükselsin biraz. Balcknavy de fenerbahcenin Beşiktaş'ı bombaladığı gibi bombalamis beni:))

Hayırlı olsun, çok sevindim.
Gospodin herkes deaktifken, forumda en çok paylaşım yapan üyelerden biriydi ki bunun sayesinde wolwo gibi emeğinin karşılığını aldı.
Merit kaynaklarının artışı sayesinde artık güzel paylaşımlar ödüllendiriliyor ve üyelerin paylaşım isteği artıyor.
Eskiden ben dahil birçok insan yetersiz merit dağıtımı nedeniyle emeğinin karşılığını alamayacağını düşünerek foruma üye bile olmuyordu.
legendary
December 22, 2019, 02:02:18 PM

tebrikler. full başlayıp hero çıkmak da kolay bi iş değil hani Smiley
newbie başladım hocam ben:)) teşekkür ederim.
legendary
Activity: 1274
Merit: 1068
December 22, 2019, 01:57:23 PM

tebrikler. full başlayıp hero çıkmak da kolay bi iş değil hani Smiley
legendary
December 22, 2019, 01:01:42 PM

legendary
Activity: 2170
Merit: 2545
Chancellor on Brink of Second Bailout for Banks
December 22, 2019, 12:34:03 PM
gospodin bugün ya da yarın hero olur, çok az kaldı, tebrikler şimdiden 😎
Vispilio sanırım 1 Ocak itibariyle legend olacak, az bişi merit gerekli, son activity de 1 ocak'ta geliyor diye biliyorum...
Blacknavy merit var activity eksik, 1-2 ay daha bekleyebilir, en geç şubat gibi leg olur...
dannybrown activity çoktan tamam, merit eksik..
ilk aldığım merit 14.09.2018 tarihinde sconklin321 isimli arkadaş tarafından verilmişti. zaten o meriti aldıktan kısa bir süre sonra 1 merit sahibi olmayanları newbie rütbesine indiriyorlardı. geçmişe bakıyorum da tahmin ettiğimden çok ama çok fazla merit kazanmışım. şu ana kadar merit veren, olmadığı için veremeyen ama aklından geçiren herkese teşekkür ederim. şayet hero olursam yatarım artık:)

Tebrik ederim hocam ben gözden kaçırmışım 500'ü ben vermek isterdim Smiley
hero member
Activity: 1890
Merit: 792
December 22, 2019, 12:17:41 PM
@gospodin hero oldu artık bizi tanımaz :p çok havalandı zaten hahaha. şaka bir yana hayırlı olsun baya bir geç oldu ama sonunda oldu.

legendary
Activity: 1834
Merit: 1726
Be A Hope
December 22, 2019, 12:17:37 PM
Tebrikler Gosp!

Yatma ama bizimle kal Cheesy
legendary
December 22, 2019, 12:13:31 PM
Vispilio sanırım 1 Ocak itibariyle legend olacak, az bişi merit gerekli, son activity de 1 ocak'ta geliyor diye biliyorum...
Blacknavy merit var activity eksik, 1-2 ay daha bekleyebilir, en geç şubat gibi leg olur...
ilk aldığım merit 14.09.2018 tarihinde sconklin321 isimli arkadaş tarafından verilmişti. zaten o meriti aldıktan kısa bir süre sonra 1 merit sahibi olmayanları newbie rütbesine indiriyorlardı. geçmişe bakıyorum da tahmin ettiğimden çok ama çok fazla merit kazanmışım. şu ana kadar merit veren, olmadığı için veremeyen ama aklından geçiren herkese teşekkür ederim. şayet hero olursam yatarım artık:)
😂 😉 😘 Ahaha
Ya ya ya şa şa şa gospo gospo çok yaşa🌼😎👻
Gahraman Gospodin
Blacknavy ellerin dert görmesin
legendary
Activity: 1862
Merit: 1229
December 22, 2019, 12:03:52 PM
full member bari olsam yeter be Smiley
legendary
December 22, 2019, 11:53:54 AM
legendary
December 22, 2019, 11:35:12 AM
full member
Activity: 490
Merit: 104
★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!
December 21, 2019, 04:33:09 PM
Benim içinde kaldı 30 merit. En büyük katkı @vispilio ve @blacknavy ve destek veren tüm arkadaşlara teşekkür ediyorum. Daha olamadık ama o yolda devam ediyorum. 3-5 aya kadar oluruz. Zaten taşıdıgim imza  şuan bile ful olsam member ödemesi verecek. Yavaş yavaş gidiyoruz. Tekrardan herkes teşekkür ederim.
legendary
Activity: 1820
Merit: 1123
December 21, 2019, 11:55:12 AM
@lossnet hayırlı olsun. Bundan sonraki hedef Hero olmak artık. Smiley

Teşekkürler @jopen Smiley Geç gördüm kusura bakma. Full - Senior geçişim 2 sene sürmüş neredeyse. Hero için ne olur tahmin edemiyorum valla. Umarım artık bu geçişler, hak edenler için çok daha hızlı hale gelir.
sr. member
Activity: 1470
Merit: 449
December 15, 2019, 04:27:47 PM
@lossnet hayırlı olsun. Bundan sonraki hedef Hero olmak artık. Smiley
member
Activity: 1106
Merit: 25
December 15, 2019, 04:07:32 PM
Ahaha lossnet 250. meriti ben verdim 😂
Hayırlı olsun dostum 😎👍🏻

249. da bende. 2 yerine 3 gönderseydim keşke olaydı Cheesy
Şaka bir yana hayırlı olsun. Hak edilmiş bir başarı.

Sende 100 meritli jr olarak forum da tarih yazacaksın. 😃
Pages:
Jump to: