Pages:
Author

Topic: Rütbe Atlamaya Yakın Üyeler - page 49. (Read 13793 times)

legendary
Activity: 1848
Merit: 1727
Be A Hope
November 15, 2019, 07:21:26 AM
Bravo vycl87, harika bir iş çıkarttın. Açtığın konu ve yazdığın mesajlardan ben çok istifade ettim. Umarım katkıların devam eder.

@dannybrown:
Sanat yarışmasında yaptığı çalışma ile tüm forumun dikkatini çeken değerli bir üyesi. Oyun çalışması tüm forumda ses getirdi. Türkçe bölümün değerli bir üyesi ve yazarı. Hero üye olmasına yaklaşık 10 merit kalmış durumda. Activity: 1078 ile çok aktif bir üye
hero member
Activity: 1204
Merit: 630
November 15, 2019, 07:08:52 AM
Ben bu eşiğide atladım. Forum'da az sayıda da olsa iş yapana destek atan, ödüllendiren ve yardımcı olan insanlar var. Bir sonraki aşamaya nasıl geçeriz, geçebilirmiyiz bilmiyorum. Şimdilik buranın tadını çıkaralım bakalım.

Full'den SR'ye geçişte yardımı olan, merit veren herkese teşekkür ederim. Umarım layık olabilmişizdir, olabiliriz.
legendary
Activity: 2072
Merit: 1137
November 14, 2019, 04:19:50 PM
listeye çok sevdiğim @dannybrown'ı da ekleyebiliriz sanırım, şahsen tanımam ama açtığı konuları-yorumlarını-üslubunu beğeniyorum. Hero olmayı çoktan hak etti bence ve bu son "oyun" atağıyla bunu başarabilecek gibi görünüyor. tebrik ediyorum şimdiden...
bu arada "elimde merit bulundurmadığımı ve geleni gönderdiğimi" söylemiştim, merit kaynağımız @Vispilio hocama ve moderatörümüze de buradan teşekkür ederim, sağolsun bizi meritsiz bırakmıyorlar, biz de smeritleri dağıtıyoruz foruma can geliyor, keşke çok olsa da herkese mesir macunu gibi dağıtsak Smiley
sr. member
Activity: 1470
Merit: 449
November 12, 2019, 12:04:03 PM
Şimdiden tebrikler rütbe atlayacak arkadaşlara. Çoğunun yazılarını ve konularını bende sürekli takip ediyorum. Sonuna kadar rütbe atlamayı haketmişlerdir. Rütbe atladıktan sonrada yine güzel paylaşımlarda bulunuyorlar.
sr. member
Activity: 560
Merit: 250
November 11, 2019, 05:45:21 PM
Demek ki emek sarfedince, güzel içerikler ortaya çıkınca merit bile olsa rütbe atlayabiliyorsun burada yazan arkadaşlar da gerçekten güzel içerikler ortaya çıkarıyorlar. Hepsinin açtığı başlıkları her zaman beğenmişimdir. Umarım rütbe atladıklarına değecek bountyler de gelir foruma ilerleyen zamanlarda.
jr. member
Activity: 83
Merit: 7
November 11, 2019, 04:50:35 PM
hayırlı olsun tüm  seviye atlayacak arkadaşlara. Smiley bende 1 alırsam jmember olucam. Smiley

hero member
Activity: 1400
Merit: 569
November 11, 2019, 03:27:03 PM
Foruma merit sistemi geldiğinde, ben de Full Member'dım. Forumdaki arkadaşlar sağolsun, sonra Senior Member oldum. Şuan baktım da Hero Member olmam için 54 merit kalmış...Belki bir süre sonra onu da olurum. Çok acele edecek bir durum yok, ufak ufak pişiyoruz  Smiley
legendary
Be A Hope
November 11, 2019, 06:41:45 AM
Merit kaynağımız çoğalsa insanlar daha azimli olurdu. Gördüğüm kadarıyla hemen herkes bu konuda mutsuz 😔 Globaldeki merit dağıtımına bakınca haksız da değiller, ota çiçeğe 50 merit veren var, "verilmesin" demiyorum, sadece lokaldeki merit yoksulluğu had safhada, buna bir çözüm bulmak gerekiyor...
Aktif olarak Forumu kullanan, yapıcı yorumlar atan herkesin meriti hak ettiğini düşünüyorum. Belki ileride bir düzenleme olur.
Legendary olma gibi bir hayalim yok. Mümkün değil benim için. Merit iyimi oldu kötümü oldu onuda anlamış değilim hala.
Yani yaratıcı olmaya, bir şeyler yapmaya çalışıyorum. Biraz yarış halini de aldım ama yoruluyorum artık fikir veya yazacak yazı kalmadı kafamda  Undecided

Üstelik forumu bütün gazeteyi okur gibi okumaya çalışan birisi olarak biraz hayal kırıklığı da var. Bazen sırf dalga geçmek için bir resim karikatür paylaşan adam 20'dan fazla boncuk alırken, tek tek cüzdanları deneyip hazırladığım rehber 21 boncuk aldı.

Bu aralar çok fazla içerik üreticisi yazarın yakınmalarını okuyorum bu konuda. Hatta bazıları artık yazmaz oldular, kimileri de şevkini kaybediyor. Bu sistem yokken daha iyiydi en azından adaletsiz dağıtılan bir şey yoktu ortada. Adaletsizlik insanların motivasyonunu düşüren bir durumdur.

Bunları source application konusunda dile getirdim. Sizlerinde desteklerini bekliyorum:

Generally, I really think that local sections of this forum needs more merit source members.

Thank you for your support.

Lately many local members are complaining. Although they send really valuable articles, they don't get what they deserve. On the other hand, too much merit is given in other sections. They think it's unfair. It is almost impossible for a member to jump to the top rank by writing in Turkish. This reduces their motivation. I'm sure you'il understand.
sr. member
Activity: 561
Merit: 274
November 07, 2019, 10:11:25 PM
Bu rütbe atlamaya yakın olanları hepsi aslında hakediyor. Zaten phın durumu çok ilginç activityden çok merit ilk defa gördüm normal kullanıcılar arasında. Bazı bounty managerlarda falan oluyordu max. Şimdi meritlesek banı yeriz o yüzden susuyorum Smiley
copper member
Activity: 1358
Merit: 523
November 07, 2019, 05:09:35 PM
Meta'da bunu da takip eden bir konu vardı. Kim ne zaman rütbe atlar, ne zaman atlamış, ne zaman atlama potansiyeli var vs vs vs hepsini takip ediyorlardı. Hatta bugüne kadar kim ne zaman hero olmuş kim ne zaman legendary olmuş baya kayıtları vardı. Bulabilirsem ekleyeyim.
Merit sistemi geldikten sonra da "self made hero" ve "self made legendary" gibi kavramlar çıkmıştı hatta orda. "Kendisini hero yapmaya hak kazandı" gibisinden Cheesy
Ben merit sistemi geldiği zaman Full Member idim. Önce "Self made sr. member" sonra "self made hero" oldum, sırada "self made legendary" var Cheesy

Merit sistemi geldikten sonra rütbe atladığınız için tebrik ederim. Geldiğinde Hero idi benim hala aynı Smiley Legendary olma gibi bir hayalim yok. Mümkün değil benim için. Merit iyimi oldu kötümü oldu onuda anlamış değilim hala.
legendary
Activity: 1554
Merit: 1334
November 07, 2019, 04:17:20 PM
Meta'da bunu da takip eden bir konu vardı. Kim ne zaman rütbe atlar, ne zaman atlamış, ne zaman atlama potansiyeli var vs vs vs hepsini takip ediyorlardı. Hatta bugüne kadar kim ne zaman hero olmuş kim ne zaman legendary olmuş baya kayıtları vardı. Bulabilirsem ekleyeyim.
Merit sistemi geldikten sonra da "self made hero" ve "self made legendary" gibi kavramlar çıkmıştı hatta orda. "Kendisini hero yapmaya hak kazandı" gibisinden Cheesy
Ben merit sistemi geldiği zaman Full Member idim. Önce "Self made sr. member" sonra "self made hero" oldum, sırada "self made legendary" var Cheesy
sr. member
Activity: 710
Merit: 255
November 07, 2019, 03:12:21 PM
Abi böyle tehlikeli başlıklar açmayın. Şimdi iyilik için bu uyelerin mesajlarına merit alanları raporlarlar, bu konuyu referans gösterip merit abusing derler. olmaz demeyin bu forumda kesin yaşanır verdiğiniz 2 merit icin ban yersiniz
hero member
Activity: 1204
Merit: 630
November 07, 2019, 01:35:55 PM
Benim de leg olmama az kaldı hocam. Veysel in de sr olması gerekiyor. hala full member olarak kalması forumun ayıbı. 

Veysel  Huh

Benim de leg olmama az kaldı hocam. Veysel in de sr olması gerekiyor. hala full member olarak kalması forumun ayıbı. 

Viyakıl'a ben elimden gelen desteği veriyorum. Benim ayıbım değil : )

Viyakıl  Huh Huh

Sen benim gözümde efsanesin zaten gospo
Volkan olmasın Veysel dediğiniz 😄😉

Allah razı olsun... Smiley

Adımız olay olmuş arkadaş yahu Smiley
Yani yaratıcı olmaya, bir şeyler yapmaya çalışıyorum. Biraz yarış halini de aldım ama yoruluyorum artık fikir veya yazacak yazı kalmadı kafamda  Undecided

Üstelik forumu bütün gazeteyi okur gibi okumaya çalışan birisi olarak biraz hayal kırıklığı da var. Bazen sırf dalga geçmek için bir resim karikatür paylaşan adam 20'dan fazla boncuk alırken, tek tek cüzdanları deneyip hazırladığım rehber 21 boncuk aldı. Özellikle Türkçe bölümünde boncuk vermemek için elinden geleni yapıyor insanlar. Yani şurada saysam 10 kişi anca var adilane dağıtan boncuğu.
Neyse sağlık olsun... Biraz dinlenelim, zihnimizi boşaltalım bakalım belki bir yolu bulunur...

Güncel olarak ilk bakışta benim gördüklerim:

@ziya1453
Aktivitisi ile neredeyse bir efsane katkıları da çok ama hala full member olmasına şaşırıyorum. 2013 üyesi birde olmaz böyle seni şuraya alalım hocam. 45 meriti kalmış sr olmasına.

@PHI
Activity'sinden fazla merit almayı başarmış tebrikler. Yaklaşık 100 merit ve 160 activitysi kalmış legend olmaya.

Bu arada tebrik ederim iki arkadaşı da maşallah. PHI'nin sadece donanım cüzdan başlıkları bile aldığından fazlasını hak ediyor zaten bence.
legendary
Activity: 2072
Merit: 1137
November 07, 2019, 12:25:56 PM
Merit kaynağımız çoğalsa insanlar daha azimli olurdu. Gördüğüm kadarıyla hemen herkes bu konuda mutsuz 😔 Globaldeki merit dağıtımına bakınca haksız da değiller, ota çiçeğe 50 merit veren var, "verilmesin" demiyorum, sadece lokaldeki merit yoksulluğu had safhada, buna bir çözüm bulmak gerekiyor...
Aktif olarak Forumu kullanan, yapıcı yorumlar atan herkesin meriti hak ettiğini düşünüyorum. Belki ileride bir düzenleme olur.

Şu anda yalnızca artı (+) merit puanı gönderilebiliyor. İleride eksi (-) puanlar gelebilir.
Düzenlemeden kastım bu değil tabi 😉
legendary
Activity: 2254
Merit: 1446
Cashback 15%
November 07, 2019, 12:24:15 PM

Daha Hero yok mu ya yolun ortasinda? Smiley
Bende yok hocam o. Legden sonra theymos rütbesine geçiş yapacağım:) sonrası Allah kerim, satoshi matoshi bir şeyler verirler artık.
legendary
Activity: 1638
Merit: 1328
Stultorum infinitus est numerus
November 07, 2019, 11:26:24 AM

Daha Hero yok mu ya yolun ortasinda? Smiley
full member
Activity: 490
Merit: 104
★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!
November 07, 2019, 10:39:34 AM

Sen benim gözümde efsanesin zaten gospo
Volkan olmasın Veysel dediğiniz 😄😉
legendary
Be A Hope
November 07, 2019, 09:34:48 AM

Viyakıl'a ben elimden gelen desteği veriyorum. Benim ayıbım değil : )
legendary
Activity: 2254
Merit: 1446
Cashback 15%
November 07, 2019, 09:29:57 AM
full member
Activity: 490
Merit: 104
★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!
November 07, 2019, 09:06:41 AM
Çok değil benim de 76 meritim olsa full member olacağım.😄😄😄
Zor birşey benim için. Öyle çok kaliteli olabilecek başlıklarım yok maalesef.
Pages:
Jump to: