Pages:
Author

Topic: Rütbe Atlamaya Yakın Üyeler - page 46. (Read 13792 times)

legendary
Activity: 1820
Merit: 1123
November 27, 2019, 11:22:16 AM
Senior olmama 52 merit kalmış. İki seneden fazladır yazıyorum burada kendi çapımda. Full member'da yakalandım merit sistemine, öyle de kaldım... Bazen uzun uzun yazdıklarım da oldu, geyik yaptığım da oldu. Ama hiç foruma girmediğim bir gün olmamıştır Smiley Merit kaynağı kıtlığı olduğu dönemde insanlar yazmaktan ve emek vermekten soğuyorlar. Eski yazdıklarıma baktığımda; daha detaycı olduğumu fark ettim. Şimdi tekrar aynı performansa dönmeye çalışıyorum. Destek olan, yazdıklarıma değer veren arkadaşlar sağ olsunlar. Her gün foruma girdiğimde merit sayımdaki 1 adetlik yükseliş bile motive ediyor beni. Rütbe atlamaya yaklaştığımda belki buraya eski yazdıklarımı toplayıp, liste halinde eklerim.
legendary
Activity: 2912
Merit: 1150
November 27, 2019, 09:37:52 AM
Dikkatimi çekti de forumda Türkçe kısımda Legendary hesap sayısı çok az. Diğer lokal bölümlere çok takılmayan birisiyim ama globalde çok sayıda Legendary görmek mümkün. Elbette Türk olup, buralarda takılmayan da vardır ama sizce de az değil mi Leg hesap?

Bu forum sonradan uydurduğu resmi olmayan kuralları ile üyelere geçmişe yönelik ceza keserek kendi topuğuna sıktı.

Burada imzalar para ederken localdeki legendların coğunu globaldeki imza şebekeleri paketlediler. Birbirine btc atmış hesapları bile multi ilan ettiler. Bir kısmı köşeyi döndü gitti. Bir kısmı forumu dolandırdı gitti. Bir avuc legend kaldık.
member
Activity: 966
Merit: 18
November 27, 2019, 04:14:02 AM
az bir merite ben de atlayacağım.
legendary
Activity: 1218
Merit: 1291
November 21, 2019, 04:56:51 AM
Dikkatimi çekti de forumda Türkçe kısımda Legendary hesap sayısı çok az. Diğer lokal bölümlere çok takılmayan birisiyim ama globalde çok sayıda Legendary görmek mümkün. Elbette Türk olup, buralarda takılmayan da vardır ama sizce de az değil mi Leg hesap?

Bu forum sonradan uydurduğu resmi olmayan kuralları ile üyelere geçmişe yönelik ceza keserek kendi topuğuna sıktı.
legendary
Activity: 1848
Merit: 1727
Be A Hope
November 21, 2019, 04:29:49 AM
Dikkatimi çekti de forumda Türkçe kısımda Legendary hesap sayısı çok az.

Dur şurda yazayım da Vycl87 Legendary görsün Cheesy

Şaka bir yana Legendary'ler genelde yorgun bezgin oluyorlar. Wolwo ranklarla alakalı bir benzetme yapmıştı ya benimde aklımda ranklarla alakalı çağırışımlar var. Newbie, Member, Sr hesapları bilgi paylaşmaya öğrenmeye daha hevesli duruyor ve takip edilmesi çok daha zevkli yararlı olabiliyor. Hero ve Legendary olanlar ortamın sahibi gibi, blockchaini onlar yaratmış ve kenara çekilmiş gibiler  Cheesy

Hahahaha bu da şaka arkadaşlar, çok değerli Legendary arkadaşlar var müthiş bilgiler paylaşıyorlar. Keşke daha fazla yazsalar ve daha çok istifade etsek onlardan. İsimlerini saymak isterdim şimdi ama unutabileceğim isimler olacağından yazmak istemiyorum. Hepsi çok değerli.
legendary
Activity: 1666
Merit: 1030
November 21, 2019, 04:26:50 AM
otto_diesel: Tebrikler level atladı 👏
Darısı tüm Sr'de olan arkadaşlara.

En çok (yeni) merit verilen kullanıcılar: https://bitcointalk.org/index.php?action=merit;stats=topusers
Bu ay theyms'u geçerek bir rekor kırmış olabilirim. Yabancı forumda fazla takıldım bu ay Smiley
Rütbe atlamaya yakın, kaliteli yazı yazan arkadaşlara dağıttım bende.
Görüşlerinizi detaylı aktarmanız benim için kafi. İnsanların kafasındaki düşünceleri paylaşması kadar değerli bir şey yok.
O yüzden görüşlerini paylaşmadığım kullanıcılara da destek oluyorum çoğu zaman.
Sadece kendi düşündüklerimizi desteklediğimiz bir ortamda, bir süre sonra sesimiz yankı yapardı zaten Cheesy

342: Kalemder
282: theymos
275: LoyceV
257: dannybrown
243: fillippone
242: sirazimuth
233: webtricks
227: Rikafip
219: Icygreen
216: Corrosive
211: mikeywith
190: terizla
183: Ratimov
181: Foxpup
168: likehiro
163: yogg
163: summonerrk
154: Vispilio
153: Basorexia
148: taufik123
148: ibminer
147: gmaxwell
147: zasad@
143: suchmoon
142: xtraelv
142: micgoossens
140: geophphreigh
139: Veleor
138: sujonali1819
135: kzv
135: madnessteat
132: Last of the V8s
131: Yatsan
130: Darker45
128: mosdesign
127: DireWolfM14
125: Mamaecrypto
124: Steamtyme
124: SpendingBitcoin
119: 1miau
119: Debonaire217
118: igor72
118: witcher_sense
117: start the art
115: crossabdd
115: iasenko
115: wolwoo
115: Karmakid
114: Deathwing
114: tyKiwanuka

lokalden 5 arkadaş girmiş listeye
DT1 üyeliğinde 7 arkadaş
10th anniversary art contest 2 finalist
1 yeni merit kaynağı  ("30 günde 21671 sMerit'e kadar toplam liyakat üretimi olan 98 liyakat kaynağı var" https://bitcointalk.org/index.php?action=merit;stats=sources)

Hiç fena değil Cool

Artık kalemder hocamın peşindeyim Smiley
Bu arada theymos baya bi 50 merit dağıttı.resmen bu sanat yarışması forumun can barlarını doldurdu.
Sanırım son kararı theymos verecek.
Kalemder hocama tekrar başarılar diliyorum
hero member
Activity: 1204
Merit: 630
November 21, 2019, 03:52:06 AM
full member
Activity: 490
Merit: 104
★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!
November 21, 2019, 03:15:13 AM
Otto hocam hayırlı olsun  Smiley

sağolasın sen de yakında her türlü olursun, @gospodin de hızlı gidiyor zaten oda olur. zaten benden çok merit aldınız Cheesy  ben sistem geldiğinde hero sınırındaydım Smiley sonra 2 sene geçti Cheesy.  siz full sonra sr, nasip olursa şimdi de hero olacaksınız. yardıra yardıra geliyorsunuz Cheesy. güzel konular açıyorsunuz foruma hareket geliyor yoksa kolay kolay olmaz tabi.

Herkese teşekkürler

Otto hocam da kaliteli bir arkadaşımız zaten böyle giderse forum bir nevi akrabalık bağı olacak. 😄
Kim nerede nasıl yazı yazıyor belli oluyor. Otto hocam in başlıklarını hep okurum. 
@bobita hocam çok sessiz acaba sağlık sorunu vs mi var? Onu eskisi gibi göremiyorum. Onun bir yönünü daha  taktir ediyorum adan bir imzaya girdi mı asla bırakmıyor. Vectorium epey zamandır onda görüyorum. Bir ara baktım slreadsheet i güncel değildi. Umarım istediğini alır.
legendary
Activity: 2058
Merit: 1135
November 20, 2019, 07:20:58 PM

En çok (yeni) merit verilen kullanıcılar: https://bitcointalk.org/index.php?action=merit;stats=topusers
Bu ay theyms'u geçerek bir rekor kırmış olabilirim. Yabancı forumda fazla takıldım bu ay Smiley
Görüşlerinizi detaylı aktarmanız benim için kafi. İnsanların kafasındaki düşünceleri paylaşması kadar değerli bir şey yok.
Sadece kendi düşündüklerimizi desteklediğimiz bir ortamda, bir süre sonra sesimiz yankı yapardı zaten Cheesy

342: Kalemder
282: theymos
275: LoyceV
257: dannybrown
243: fillippone
242: sirazimuth
233: webtricks
227: Rikafip
219: Icygreen
216: Corrosive
211: mikeywith
190: terizla
183: Ratimov
181: Foxpup
168: likehiro
163: yogg
163: summonerrk
154: Vispilio
153: Basorexia
148: taufik123
148: ibminer
147: gmaxwell
147: zasad@
143: suchmoon
142: xtraelv
142: micgoossens
140: geophphreigh
139: Veleor
138: sujonali1819
135: kzv
135: madnessteat
132: Last of the V8s
131: Yatsan
130: Darker45
128: mosdesign
127: DireWolfM14
125: Mamaecrypto
124: Steamtyme
124: SpendingBitcoin
119: 1miau
119: Debonaire217
118: igor72
118: witcher_sense
117: start the art
115: crossabdd
115: iasenko
115: wolwoo
115: Karmakid
114: Deathwing
114: tyKiwanuka

lokalden 5 arkadaş girmiş listeye
DT1 üyeliğinde 7 arkadaş
10th anniversary art contest 2 finalist
1 yeni merit kaynağı  ("30 günde 21671 sMerit'e kadar toplam liyakat üretimi olan 98 liyakat kaynağı var" https://bitcointalk.org/index.php?action=merit;stats=sources)

Hiç fena değil Cool
legendary
Activity: 1848
Merit: 1727
Be A Hope
November 20, 2019, 11:34:27 AM

sr. member
Activity: 1470
Merit: 449
November 20, 2019, 11:22:47 AM

sağolasın sen de yakında her türlü olursun, @gospodin de hızlı gidiyor zaten oda olur. zaten benden çok merit aldınız Cheesy  ben sistem geldiğinde hero sınırındaydım Smiley sonra 2 sene geçti Cheesy.  siz full sonra sr, nasip olursa şimdi de hero olacaksınız. yardıra yardıra geliyorsunuz Cheesy. güzel konular açıyorsunuz foruma hareket geliyor yoksa kolay kolay olmaz tabi.

Herkese teşekkürler

Hayırlı olsun @otto. Güzel haberler peş peşe geliyor. @Vispillio ve @Blacknavy gerçekten merit konusunda ciddi katkıları var. Her ikisine de teşekkür ediyorum.

2 Sene sonra Member'dan kurtulup Full olabilmiştim. Şu son dönemde 32 merit topladım ve SR olabilmek adına umut verici benim açımdan. Umarım kısa sürede SR olabilirim.
legendary
Activity: 2254
Merit: 1446
Cashback 15%
November 20, 2019, 10:06:59 AM

@gospodin üstad hemen bir kılavuzdur, rehberdir tarzı çalışmaya girişmek ilaaazım Cheesy

Yani millet bunları doğuştan öğrenmiyor neticede! Müsait bir zamanda foruma katkı sağlayacak bir başlık açmak istiyorum. Genelde fıkra caps hikaye tarzı şeylerle uğraştım. YouTube'tan videoları izleyip insanların ihtiyacını giderecek faydalı bilgiler edinip bunları görsellerle destekleyen açıklamalar sunabiliriz. Bu durumda üyeler seve seve merit gönderiyor.
Sizin merit vermeyi düşündüğünüz "şöyle bir başlık olsa da bana fayda sağlasa, helalinden merit veririm" dediğiniz konular nelerdir arkadaşlar?

Edit: ulan o değil de timelord yine Google translate kullanıp bize flag falan açmasın, cümlelerde merit rütbe vs kullanıyoruz. Bunlara kod getirelim telsiz gibi...
Alpha Bravo'yu arıyor
Charlie dinlemede
Malı Arap faikten alıyoruz
Meydey meydey
Roger

Deltanin gözü yaşlıSmiley) aman hocam sen sakın ola telsizi kullanma başımız dertten kurtulmaz:)
Merit kaynağı olarak @blacknavy gelmeseydi localde işimiz zorlasacakti. Benim tek üzüntüm kimsenin rutbe ağlamasını sağlayacak o son meriti verememek. Ya elimde olmuyor ya da lop diye atlıyorlar.
legendary
November 20, 2019, 09:48:51 AM

Herkese teşekkürler
Otto hocam ben zaten Sr olmuştum merit sistemi geldiğinde, activity yetiyordu ama ucu ucuna 🙂 sonra ayı 🐻 geldi, herkes uçtu göçtü forumdan, kalanlarda merit yoktu, olan 3-5 merit de ustaların ufuk açıcı yorumlarına eller titreye titreye gönderildi, şimdiki gibi bol bulunmuyordu. Ayda bir kaç merit ya geldi ya gelmedi😥

@gospodin fullmemberken müthiş bir irade ile çok faydalı başlıklar açtı, bileğinin hakkıyla aldı, şahitim..
Sonradan sonraya merit kaynakları çoğaldı yoksa daha yıllaaar yıllar sürerdi rank atlama işi...
legendary
November 20, 2019, 09:31:02 AM
Alpha Bravo'yu arıyor
Charlie dinlemede
Meydey meydey
Roger

olabilir Grin
hero member
Activity: 1078
Merit: 696
November 20, 2019, 09:29:41 AM

Herkese teşekkürler
legendary
November 20, 2019, 09:01:59 AM
Bana 25 merit lazım.

Hocam bazen çok bilgili ve meritlemek istediğim mesajlarına denk geliyorum ama doğrusunu söylemek gerekirse text içerisinde kullandığın kalın harfler ve renkler nedeniyle mesajlarının birçoğunu okumadan es geçiyorum. Hardcrackers'e de söylemiştim, çok gerekmedikçe kalın harf ve renk kullanmayın. Tabi kullanmaya devam edebilirsiniz ama eminim ben ve benim gibi birçok kişi okumakta çok zorlanıyor. Bir metin soldan sağa doğru okunurken farklı renk veya kalın yazı gördüğümde metne odaklanamıyorum. Gözüm bir sağa, bir sola, bir yukarı, bir aşağı kayıyor ve işin içinden çıkamıyorum. Beynim mavi ekran veriyor.

Şimdi mesela bu yazılarını tam okuyacağım ama kırmızı rengi görünce kaçıyorum.

https://bitcointalksearch.org/topic/m.53094544
https://bitcointalksearch.org/topic/m.53023118
https://bitcointalksearch.org/topic/m.52959435
https://bitcointalksearch.org/topic/m.52715383
legendary
November 20, 2019, 08:29:15 AM

@gospodin üstad hemen bir kılavuzdur, rehberdir tarzı çalışmaya girişmek ilaaazım Cheesy

Yani millet bunları doğuştan öğrenmiyor neticede! Müsait bir zamanda foruma katkı sağlayacak bir başlık açmak istiyorum. Genelde fıkra caps hikaye tarzı şeylerle uğraştım. YouTube'tan videoları izleyip insanların ihtiyacını giderecek faydalı bilgiler edinip bunları görsellerle destekleyen açıklamalar sunabiliriz. Bu durumda üyeler seve seve merit gönderiyor.
Sizin merit vermeyi düşündüğünüz "şöyle bir başlık olsa da bana fayda sağlasa, helalinden merit veririm" dediğiniz konular nelerdir arkadaşlar?

Edit: ulan o değil de timelord yine Google translate kullanıp bize flag falan açmasın, cümlelerde merit rütbe vs kullanıyoruz. Bunlara kod getirelim telsiz gibi...
Alpha Bravo'yu arıyor
Charlie dinlemede
Meydey meydey
Roger
legendary
November 19, 2019, 07:24:49 AM
Teşekkürler Kalemder hocam
Acele etmiyorum. 2018 başında sistemi getirdiklerinde Sr olmuştum. O kadar bekledik, daha da beklerim😎
"olma ihtimalinin olması" bile yeterli bence...Kararlı ve istikrarlı bir şekilde yazmaya devam eden, çok uç bir durum olmadıkça, rank atlar.
Burada özellikle son günlerde cömertçe merit dağıtan tüm arkadaşlara teşekkür ederim. Bana ya da başkasına vermesi önemli değil çünkü o merit dönerse "tavşanın suyunun suyu" da olsa hepimize bir şekilde fayda sağlar.
full member
Activity: 518
Merit: 185
November 19, 2019, 06:42:22 AM
adım adım geliyorum. Smiley
legendary
Activity: 2254
Merit: 1446
Cashback 15%
November 19, 2019, 06:42:14 AM
@kalemder hocam ben sr. member rütbesine yaklaşık olarak 2 ay önce mi ne ulaşmıştım:))
Pages:
Jump to: