Pages:
Author

Topic: Rütbe Atlamaya Yakın Üyeler - page 47. (Read 13792 times)

sr. member
Activity: 1176
Merit: 305
November 19, 2019, 05:58:43 AM
Bana 25 merit lazım.
legendary
Activity: 1848
Merit: 1727
Be A Hope
November 19, 2019, 05:50:51 AM
AlyattesLydia: Tebrikler level atladı
Yine yararlı katkıları olan değerli bir üye. Şuan Sr.Member ama gördüğümüz kadarıyla 53 meriti kalmış Hero Member olmaya. 868 Activity ile aktifte bir katılımcı.

gospodin: Tebrikler level atladı
Forumun eğlenceli ve renkli karakterlerinden biri. Aynı zamanda değerli, samimi yorumları ile kendini herkese sevdirmeyi başarmıştır.

otto_diesel: Activity: 1008 tamam, kalan 18 meriti kalmış Hero olmaya. Forumun aktif bir katılımcısı, değerli bir üyesi. Kısa zamanda burayı da geçecektir.

gumusi: Forumun eski bir üyesi fakat gelen yeni düzenin formalitesine takılmış maalesef. Activity yüksek olmasına rağmen yeni sistem ile full member da kalmış. Yorumlarını takip ettiğim değerli bir arkadaştır. Kalan 31 merit

Blacknavy: Bölümün yeni m.kaynağı ve değerli yazarlarından birisi. Özellikle teknik bilgisi ile hep ışık tutar bizlere. Legend olmasına az kalmış, onun için kolaylıkla aşılacak bir hedef. Kalan: 47 merit 100 aktivity

wolwoo: Activity'si ile hero'yu neredeyse ikiye katlayan, forumun sevilen, sayılan değerli bir üyesi. Samimi, içten ve bilgilendirici yazıları ile olmazsa olmazımız. Heroya Kalan: 70 merit

Not: Baya zor bir işe girişmişim. Kusura bakmayın sürekli güncellenen değerler olduğundan günceli takip etmem gerçekten çok zor.
Gözümden kaçan arkadaşlar lütfen kusura bakmasınlar.

sr. member
Activity: 1470
Merit: 449
November 19, 2019, 05:33:38 AM
Theyms da 35 verdi bir çalışmama. Efsaneye 4 kaldı Cheesy

Hayırlı uğurlu olsun  @Kalemder. Darısı artık bir üst rank bekleyen üyelere.
legendary
Be A Hope
November 19, 2019, 05:25:22 AM

Vayyy tam anlamıyla "self made legendary" tebrik ediyorum, Türkçe bölümde merit kuraklığı çekilen dönemlerde ayakta kalıp, ekmeğini taştan çıkardı adam  Smiley

sanat yarışmasıyla da bir güneş gibi doğdu... başarılarının ve etkileyici eserlerinin devamını diliyorum.

Bu düzen gelmeden önce rankı ucu ucuna kaçırmıştım. Yinede dediğin gibi böylesi daha zevkli. Şimdi eski sistemle rank atlayanlar bunun tadını hiç bir zaman alamayacaklar. Çünkü daha atlayacak bir rütbe yok  Grin

Merit ekonomisi yeterli arzı adil bir şekilde dağıttıktan sonra aslında zevkli. İnsan içeren düzenler yozlaşmaya mahkum arada düzeltilmeleri gerekiyor.

İlk mesajı güncellemeye çalışacağım şimdi.
legendary
Activity: 2058
Merit: 1135
November 19, 2019, 04:03:28 AM

Hayırlı olsun Smiley 1000 kalan 4 den benden
Otto hocam hayırlı olsun şimdiden 😎✌️
güzel başlıklar ve yararlı postlara imza atan değerli bir arkadaşımızsın. Bana verdiğin tavsiye için de tekrar teşekkür ederim.
legendary
Activity: 2562
Merit: 1481
November 19, 2019, 02:51:45 AM
O kadar sanatsal çalışmaya bu merit gelmese ayıptı zaten, tebrik ederim hayırlı olsun Cheesy sırada yarışmadan kazanılacak bitcoin var, onu da alınca bu iş tamamdır. Ödülün tek kişiye gideceğini sanmıyorum birkaç kişiye paylaşılacak muhtemelen, size de bir şeyler düşer şu durumda Smiley
full member
Activity: 1386
Merit: 116
November 19, 2019, 02:50:11 AM
Bizde bu activity ile hala full memberda kalalım  Sad 7/24 ofiste dahi , btt forumu açık neredeyse ama şu merit sistemi gelmeden atlayamadık ya rütbe yanarım da ona yanarım.
Rütbe atlayan arkadaşlara tebrikler sıra bir gün umarım bizlere de gelir  Smiley
legendary
Activity: 1554
Merit: 1334
November 19, 2019, 02:22:52 AM
Teşekkürler Otto Smiley Makas kesmiyor galiba. Hala hero Cheesy

Edit. Şimdi oldu sanırım. Teşekkürler Wolwi
Haydi hayırlı olsun dostum. Çok sevindim, Türkçe bölümün artık yeni hero'lara ve legendary'lere yer açma vakti geldi de geçiyordu bile Smiley

Ayrıca ödül yarışmasında ciddi adaylardan birisin, umarım kazananlardan biri olursun (sanırım bir kaç ödül verilecekti). Başarılar diliyorum.
legendary
Be A Hope
November 18, 2019, 11:34:47 PM
Çok teşekkür ederim arkadaşlar.

Alman forumunda beni m.kaynağı sanıyorlar dağıttıklarımı görünce Cheesy Theyms fena yüklendi bizim çalışmalara. Ve daha konunun yarısında. @danny'nin dediği gibi bu rütbe yetmeyecek galiba :p Son çalışmaları daha görmedi bile çünkü.

In der Liste ist Kalemder zwar noch als nicht genehmigte Merit-Quelle gelistet aber wenn ich mir sein gesendetes sMerit anschaue und mit vorher / nachher vergleiche, dann wurde es doch mit hoher Wahrscheinlichkeit genehmigt

Bu gece biraz geri düştü sıralamada ama ödül için bu çalışmadan hala umutluyum:
https://bitcointalksearch.org/topic/m.53002575
legendary
Activity: 2254
Merit: 1446
Cashback 15%
November 18, 2019, 11:10:54 PM
@kalemder hocam tebrik ederim. Son anda iyi atağa kalktin, helal olsun.
Birileri @phi ye söyleyin sıra onda. Sona @vis, ben dedigim direkt theymos rutbesi alacagim. Gözüm yukarılarda.
legendary
Activity: 1218
Merit: 1291
November 18, 2019, 08:37:31 PM
Paylaşmaktan zevk alınca kolay oluyor hocam dert etme.

Yazdıklarıma bugüne kadar değer veren her bir arkadaşa ayrı ayrı teşekkür ederim. 1 den 35'e her biri benim için çok anlamlı. Azdan gelen 1-5, Çoktan gelen 35'ten çokmdaha değerli ve anlamlı benim için.

Darısı tüm yazar, üye arkadaşlara.

Hayırlı olsun, gerçekten foruma katkınla bunu haketmiştin.

Darısı diğer sevip de kavuşamayanlara Grin
legendary
Activity: 2016
Merit: 1598
November 18, 2019, 07:28:02 PM

Yazdıklarıma bugüne kadar değer veren her bir arkadaşa ayrı ayrı teşekkür ederim. 1 den 35'e her biri benim için çok anlamlı. Azdan gelen 1-5, Çoktan gelen 35'ten çokmdaha değerli ve anlamlı benim için.

Vayyy tam anlamıyla "self made legendary" tebrik ediyorum, Türkçe bölümde merit kuraklığı çekilen dönemlerde ayakta kalıp, ekmeğini taştan çıkardı adam  Smiley

sanat yarışmasıyla da bir güneş gibi doğdu... başarılarının ve etkileyici eserlerinin devamını diliyorum.
legendary
Activity: 1666
Merit: 1030
November 18, 2019, 06:00:06 PM

Hayırlı uğurlu olsun hocam Smiley Bu performansla yeni bir rütbe hedefi daha lazım sana.
legendary
November 18, 2019, 05:38:30 PM
Bu rütbeler bana değişik çağrışımlar yapıyor, sizde de oluyor mu (herhangi bir yargı taşımıyor sadece çağrışım)

Newbie------------------baby
Jr member - - - - - - afacan
Member----—-----------normal adam
Full member - - - - - atılgan
Sr member - - - - - - -memur tipi- zayıf ve zarif
Hero-----------------------tombul - Michelin lastiklerinin logosu
Legendary - - - - - - - her şartta cool-Anthony hopkins
Cooper üye----------teksaslı kovboy 🤠

Hocam Michelin lastikleri hazırla bence yavaş yavaş pit stop yapma yolunda ilerliyorsun. Başarılar dilerim. Kalemder legendary olmuş senin de hero olman yakındır. Zaten forumda kaliten ortada.
"Kaliten ortada" derken 😂 ya estağfurullah üstad ne kalitesi, sıradan bir insanım, o senin güzelliğin 🙂 demek istediğim hero olunca sanki göbekli tombul biri geliyor aklıma. Jr zaten amerikan tarzı, oğula veriliyor. Böyle kafamda tasvirler dolanıyor hayal meyal...
full member
Activity: 490
Merit: 104
★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!
November 18, 2019, 05:31:18 PM
Bu rütbeler bana değişik çağrışımlar yapıyor, sizde de oluyor mu (herhangi bir yargı taşımıyor sadece çağrışım)

Hocam Michelin lastikleri hazırla bence yavaş yavaş pit stop yapma yolunda ilerliyorsun. Başarılar dilerim. Kalemder legendary olmuş senin de hero olman yakındır. Zaten forumda kaliten ortada.
legendary
November 18, 2019, 05:18:33 PM

full member
Activity: 490
Merit: 104
★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!
November 18, 2019, 05:13:01 PM

Hocam hayırlı olsun legendary olmuşsunuz tebrik ederim. İyi çalışmalar. Bu 10.yil etkinliği iyi merit toplatti size.
legendary
Be A Hope
November 18, 2019, 04:21:51 PM

hero member
Activity: 1890
Merit: 792
November 18, 2019, 04:13:33 PM

Hayırlı olsun Kalemder Smiley Darısı başıma diyip sözü bir başka hero arkadaşa bırakıyorum. Benim legendary olmama 430 daha var.. çok çalışmam lazım çoook.
legendary
Be A Hope
November 18, 2019, 03:56:44 PM

Pages:
Jump to: