Pages:
Author

Topic: Rütbe Atlamaya Yakın Üyeler - page 45. (Read 13792 times)

legendary
Activity: 1666
Merit: 1030
December 01, 2019, 05:26:52 AM
Tebrikler wolwo reis Smiley türk forumunda en aktif gördüğüm üyelerden birisin.türk forumuna ciddi renk kattığını düşünüyorum.sırade legendary olmak var
legendary
Activity: 2058
Merit: 1135
December 01, 2019, 05:25:42 AM
Tebrikler Wolwoo! Level atlayarak Hero oldu.  Cool
Teşekkürler üstadım 😀 "Ben başarabiliyorsam, siz başarabiliyorsanız, bu dünyadaki herkes başarabilir. ADRİAN" 😉
legendary
Activity: 1848
Merit: 1727
Be A Hope
December 01, 2019, 04:47:49 AM
Tebrikler Wolwoo! Level atlayarak Hero oldu.  Cool
legendary
Activity: 1820
Merit: 1123
November 28, 2019, 12:25:25 PM
Bravo @lossnet! Performansın çok iyi son başlıklarını takdir ettim ayrıca. Umarım çok sürmez aktivty zaten aşmış senin post sayın volkan gibi. Takipteyiz Wink

Not: Bu konudaki ilk mesajı bir süre güncelleyemeyeceğim bu arada. Yorucu bir iş herkes çok hızlı olmaya başladı Cheesy
Artırımlar gelmeden önce açmıştım başlığı.

Teşekkür ederim hocam. Senden bunları duymak güzel Smiley Bazı imzalarda post limiti olmadığından fazla fazla yazmıştım geçmişte. 2 senedir foruma her gün girip bir şeyler eklediğim için activity de zaten yükseldi kendiliğinden. Doğan görünümlü Şahin gibi; Leg görünümlü Full member oldum galiba Cheesy

Senior olmama 52 merit kalmış. İki seneden fazladır yazıyorum burada kendi çapımda. Full member'da yakalandım merit sistemine, öyle de kaldım... Bazen uzun uzun yazdıklarım da oldu, geyik yaptığım da oldu. Ama hiç foruma girmediğim bir gün olmamıştır Smiley Merit kaynağı kıtlığı olduğu dönemde insanlar yazmaktan ve emek vermekten soğuyorlar. Eski yazdıklarıma baktığımda; daha detaycı olduğumu fark ettim. Şimdi tekrar aynı performansa dönmeye çalışıyorum. Destek olan, yazdıklarıma değer veren arkadaşlar sağ olsunlar. Her gün foruma girdiğimde merit sayımdaki 1 adetlik yükseliş bile motive ediyor beni. Rütbe atlamaya yaklaştığımda belki buraya eski yazdıklarımı toplayıp, liste halinde eklerim.
Seni takip ediyorum üstad 🙂 merit sistemi çok adaletsiz başladı, katı bir kast sistemine neden oldu. Merit kaynağımız çok yetersiz kalınca rütbe atlamak neredeyse imkansız hale geldi. Son zamanlarda forum yetkilileri de bunu gördü ve musluğu açarak Circulating supply of the meriti arttırdı. Kilitli tokenları (kaynak) açtı, Airdroplar (yarışma) düzenledi. Akarken doldurmak lazım tekrar kısabilirler....

Sağolasın üstadım Smiley Kendimize bir yer edinmeye çalışıyoruz işte forumda. Şunun şurasında 20-30 kişi falanız aktif kullanıcı olarak. Herkes hak ettiği rütbeye ulaşır umarım. Bol kazançlar diliyorum.

Son açmış olduğum 2 başlığımı da buraya ekleyeyim. Belki birilerine faydalı olur. Alternatif kriptolar bölümüne hitap etmediğinden mecburen Türkçe bölümüne açtım. Sanırım oraya da fazla bakan olmadığından gözden kaçabiliyor.
- Bitcoin ve Altcoin Cüzdan Adetleri + Zenginler Listesi + İstatistikler
- [Grafik] Uyuyan BTC Cüzdanları (Hareketsiz Cüzdanlarda Neler Var?)
hero member
Activity: 1624
Merit: 624
November 27, 2019, 04:49:02 PM
Senior olmama 52 merit kalmış. İki seneden fazladır yazıyorum burada kendi çapımda. Full member'da yakalandım merit sistemine, öyle de kaldım... Bazen uzun uzun yazdıklarım da oldu, geyik yaptığım da oldu. Ama hiç foruma girmediğim bir gün olmamıştır Smiley Merit kaynağı kıtlığı olduğu dönemde insanlar yazmaktan ve emek vermekten soğuyorlar. Eski yazdıklarıma baktığımda; daha detaycı olduğumu fark ettim. Şimdi tekrar aynı performansa dönmeye çalışıyorum. Destek olan, yazdıklarıma değer veren arkadaşlar sağ olsunlar. Her gün foruma girdiğimde merit sayımdaki 1 adetlik yükseliş bile motive ediyor beni. Rütbe atlamaya yaklaştığımda belki buraya eski yazdıklarımı toplayıp, liste halinde eklerim.

Vay be, bu mesajın ile benimde gözümde mazi canlandı bi anda. Ben çok eskiden buralara üye olmuş fakat üyeliğimi hiç kullanmamıştım. 2017 boğa sezonunda da burayı tekrar hatırlamış ve kullanmaya başlamıştım. O dönemlerde bende Full Member seviyesine ulaşmış ve Sr. Member olmak için bekliyordum. Bir hesap yaptım, 2 hafta sonra Sr. Member oluyordum. Fakat ne mi oldu? Merit sistemi geldi ve benim Sr. Member olma hayallerim suya düştü. Yılmak yok dedim o zaman, canla başla çalıştım ve merit toplamaya başladım. Yaklaşık 1 yıllık çalışmanın sonucunda da Sr. Member olmayı başardım. Şimdi ise hedefim Hero Member olmak fakat ne eskisi gibi merit dağıtan var ne de Hero Member olmak eskisi gibi kazançlı. Sırf para için değil, rank için Hero Member olmak istitorum zaten. Bende geriye dönüp bakıyorum ve eskiden motive bir şekilde yazdıklarımı görüyorum. Şimdi ise eskisi gibi motivasyon kalmadı, her gün online olsam bile bazı günler mesaj yazmadığım olabiliyor. Son günlerde günlük en azından 2-3 mesaj yazmaya özen göstermeye başladım, belki eski motivasyonum geri gelirde bol bol yazı yazarım diye ama o heves eskisi gibi deşil maalesef. Şimdiki hedef 119 merit daha kazanmak ve Hero Member olabilmek. Bakalım başarabilecek miyim Smiley
legendary
Be A Hope
November 27, 2019, 04:48:46 PM
Size değil aslında genel yazacağım.

Herkes kendi branşındaki alanlarla alakalı yazılar paylaşsa bir sürü merit toplar. Yeterki yazılar detaylı, estetik, düzenli, kaynaklı olsun. O konuda belirttim bir çoğunu.

Blockchain ile ilgili olması şart değil bence. Felsefeden, biyolojiden, fizikten, matematikten çok keyif alırım ben. Siyaset ve din konuları hariç. Nefret ederim onları tartışmaktan.
full member
Activity: 490
Merit: 104
★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!
November 27, 2019, 04:42:59 PM
Aktivity ye göre ben şimdiye sr olurdum ama merit oakyina takıldık maalesef. Birde herkesin yeteneği aynı değil. Ben k mdi çapında bir öğretmenim. Burada yetenekli arkadaşlar var onlar gibi ne başlık açabilirim ne de aktivity yapabilirim. Sağolsun kar yine de epey destek oldular. Ben gelen meriti tutmuyorum kimin ihtiyacı varsa kendi çapımda destek olmayı amaçlıyorum.

İyi bildiğiniz alanlarda düzenli detaylı yararlı keyifli yazılar yazarak insanların teveccühnü kazanabilirsiniz. Bunun için bazı teknik önerileri paylaştığım yazıma bakabilirsiniz.
Kaliteli Yazı Nedir?
https://bitcointalksearch.org/topic/m.53012923

Herkes blockchain uzmanı olmak zorunda değil. Mesela wolwoo'nun film eleştiri yazılarını çok beğenirim.

Hocam başlık çok açtım onda sıkıntı yok. Ben blockchain tekniği bilmiyorum ya da globalden birşey bulup buraya getirmiyorum. Varsa yoksa local takılıyorum. Teşekkür ederim yine de verdigin linke tıklayıp bakacağım. Tebrikler artık legendary oldun.

Şu jinbitoken olayını da cözsek guzel olacakti ama artık hava aldık sanırsam. 🤔
legendary
November 27, 2019, 04:37:54 PM
Aktivity ye göre ben şimdiye sr olurdum ama merit oakyina takıldık maalesef. Birde herkesin yeteneği aynı değil. Ben k mdi çapında bir öğretmenim. Burada yetenekli arkadaşlar var onlar gibi ne başlık açabilirim ne de aktivity yapabilirim. Sağolsun kar yine de epey destek oldular. Ben gelen meriti tutmuyorum kimin ihtiyacı varsa kendi çapımda destek olmayı amaçlıyorum.

İyi bildiğiniz alanlarda düzenli detaylı yararlı keyifli yazılar yazarak insanların teveccühnü kazanabilirsiniz. Bunun için bazı teknik önerileri paylaştığım yazıma bakabilirsiniz.
Kaliteli Yazı Nedir?

Herkes blockchain uzmanı olmak zorunda değil. Mesela wolwoo'nun film eleştiri yazılarını çok beğenirim.

abi ben "kredi kartıyla ethereum aldım" dedim, "o ne ki" dediler "ben de bilmirem böle ibne gibim puşt gibim bişi" diyecektim neredeyse çünkü hakkaten bilmiyorum Cheesy sonra ucuz diye dogecoin aldım. sonra "dur lan ben bunu satiym" dedim polo'ya üye oldum, buraya üye oldum, milletin kafasını şişirdim Cheesy öyle öyle az da olsa yontuldum yani Wink
legendary
Be A Hope
November 27, 2019, 04:31:31 PM

Kaliteli Yazı Nedir?

full member
Activity: 490
Merit: 104
★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!
November 27, 2019, 04:17:23 PM
hero member
Activity: 1204
Merit: 630
November 27, 2019, 03:53:54 PM
Blacknavy de 1000 meriti geçti arkadaşlar ama legend olması için daha activity lazım. Forumda baya lengend çıktı. Eski kıtlık zamanları yok

Keşke hepimizin tek eksiği activity olsa Smiley
Activity forumda kaldığı sürece kesinlikle alacağı bir şey. Ama diğer olayı sadece burada olarak kazanamıyorsunuz. İlla ki bir şeyler yapılmalı...
Tebrikler blacknavy... Zaten hakediyordun...
hero member
Activity: 1078
Merit: 696
November 27, 2019, 02:55:44 PM
Blacknavy de 1000 meriti geçti arkadaşlar ama legend olması için daha activity lazım. Forumda baya lengend çıktı. Eski kıtlık zamanları yok
legendary
Activity: 1218
Merit: 1291
November 27, 2019, 01:28:06 PM

Ben 0 dan geliyorum 8 merit olunca 2 ay tıkanmıştım member olmak ne kadar zor dedim. Çünkü forumun yapısını bilmiyorsunuz zaten olaya uzaksınız insanlara katkı yapacak girdi oluşturmanız neredeyse imkansız. Sonra forumdan bir kaç arkadaş sağ olsun bir sabah uyandığımda bir mesajıma 7-8 merit vermişler heveslendim o hevesle full oldum nefessiz. Şimdilerde yine bir uyuşukluk var üzerimde aklıma bir şeyler geliyor ancak yoğunluktan vakit ayırıp başlık açamıyorum.

Az yukarıda da konuşulmuş. 70-80 hatta 100+ merit alıp hiç kimseye merit atmayıp döngüyü bozan hesaplar var bazıları bilmediğinden bazıları hepimizin tahmin edeceği farklı amaçla. O tip hesaplara sebebi ne olursa olsun merit göndermiyorum. Topluluğun ortak faydasını düşünmeyene ben de el uzatmıyorum kendi çapımda.

Bunun sebebi bahsi geçen hesaplarin geçmişte satilik olmasi, kişi tekrar satarsa diye içindeki meritleri tam anlamiyla boşaltmiyor olabilir. Hem etik, hem de etik değil. Bilemedim.
legendary
Activity: 2198
Merit: 2570
Chancellor on Brink of Second Bailout for Banks
November 27, 2019, 01:15:54 PM

Ben 0 dan geliyorum 8 merit olunca 2 ay tıkanmıştım member olmak ne kadar zor dedim. Çünkü forumun yapısını bilmiyorsunuz zaten olaya uzaksınız insanlara katkı yapacak girdi oluşturmanız neredeyse imkansız. Sonra forumdan bir kaç arkadaş sağ olsun bir sabah uyandığımda bir mesajıma 7-8 merit vermişler heveslendim o hevesle full oldum nefessiz. Şimdilerde yine bir uyuşukluk var üzerimde aklıma bir şeyler geliyor ancak yoğunluktan vakit ayırıp başlık açamıyorum.

Az yukarıda da konuşulmuş. 70-80 hatta 100+ merit alıp hiç kimseye merit atmayıp döngüyü bozan hesaplar var bazıları bilmediğinden bazıları hepimizin tahmin edeceği farklı amaçla. O tip hesaplara sebebi ne olursa olsun merit göndermiyorum. Topluluğun ortak faydasını düşünmeyene ben de el uzatmıyorum kendi çapımda.
sr. member
Activity: 840
Merit: 300
November 27, 2019, 01:05:21 PM
Rütbe atlayan arkadaşlarımızı tebrik ederim. forumun canlı olması güzel.  wolwoo arkadaşımızında 470 meriti var, 30 meriti kalmış gibi gözüküyor. umarım ufak ufak tamamlar
hero member
Activity: 1890
Merit: 792
November 27, 2019, 12:45:23 PM
Son zamanlarda forum yetkilileri de bunu gördü ve musluğu açarak Circulating supply of the meriti arttırdı. Kilitli tokenları (kaynak) açtı, Airdroplar (yarışma) düzenledi. Akarken doldurmak lazım tekrar kısabilirler....

Kısma işini yapanlar aslında yöneticiler değil kullanıcılar Smiley bakmayın son dönemde çok güzel merit dağıtıldı işte kullanıcılar birbirine gönderdi ama şöyle bir eskiden günümüze kullanıcıları kontrol edin acı tabloyu daha iyi göreceksiniz 10-20-30-70-80 merit alıp hiç merit çıkış yapmayan, hesabını kullanmayan insanlar var. umarım bundan sonrası için daha güzel olur.
Aynen üstad o da bizim ayıbımız, turşusunu kuracak sanki😂 yau ver bi merit adamın gönlünü al, lokalde o kadar çok merit bekleyen üye var ki! Adam istemiyor, bu tarz tartışmalara konulara katılmıyor bile..günde birkaç mesaj atıp gidiyor ama kimse bakmıyor bile çünkü "ortama" girmiyor...1000 meritim olsun 1 saatte harcarım, hiç biriktirmedim.

Konu sen ben veya aktif olan kullanıcılar değil merit sistemi geldi geleli bu böyle oldu. mesela yobit imzasına giren ve çıkan kullanıcılar yine en kötü 100 merit topladı ama sonrasında hesapları yine uyku moduna geçti ve merit yine o hesaplarda kaldı.. hepsini geçtim zaten hesaplarınd merit var ama tutuyorlar işte. bahsettiğim kısım bunlar aslında Smiley şu an forumda aktif olan kullanıcılar zaten merit dağıtımını sağlayanlar onun haricinde yeni bir kullanıcı gelip merit alıp dağıtmıyorsa bu onun ayıbıdır senin veya benim değil.
legendary
November 27, 2019, 12:39:24 PM
Son zamanlarda forum yetkilileri de bunu gördü ve musluğu açarak Circulating supply of the meriti arttırdı. Kilitli tokenları (kaynak) açtı, Airdroplar (yarışma) düzenledi. Akarken doldurmak lazım tekrar kısabilirler....

Kısma işini yapanlar aslında yöneticiler değil kullanıcılar Smiley bakmayın son dönemde çok güzel merit dağıtıldı işte kullanıcılar birbirine gönderdi ama şöyle bir eskiden günümüze kullanıcıları kontrol edin acı tabloyu daha iyi göreceksiniz 10-20-30-70-80 merit alıp hiç merit çıkış yapmayan, hesabını kullanmayan insanlar var. umarım bundan sonrası için daha güzel olur.
Aynen üstad o da bizim ayıbımız, turşusunu kuracak sanki😂 yau ver bi merit adamın gönlünü al, lokalde o kadar çok merit bekleyen üye var ki! Adam istemiyor, bu tarz tartışmalara konulara katılmıyor bile..günde birkaç mesaj atıp gidiyor ama kimse bakmıyor bile çünkü "ortama" girmiyor...1000 meritim olsun 1 saatte harcarım, hiç biriktirmedim.
hero member
Activity: 1890
Merit: 792
November 27, 2019, 12:26:05 PM

legendary
November 27, 2019, 12:19:47 PM
Seni takip ediyorum üstad 🙂 merit sistemi çok adaletsiz başladı, katı bir kast sistemine neden oldu. Merit kaynağımız çok yetersiz kalınca rütbe atlamak neredeyse imkansız hale geldi. Son zamanlarda forum yetkilileri de bunu gördü ve musluğu açarak Circulating supply of the meriti arttırdı. Kilitli tokenları (kaynak) açtı, Airdroplar (yarışma) düzenledi. Akarken doldurmak lazım tekrar kısabilirler....
legendary
Be A Hope
November 27, 2019, 11:48:48 AM
Bravo @lossnet! Performansın çok iyi son başlıklarını takdir ettim ayrıca. Umarım çok sürmez aktivty zaten aşmış senin post sayın volkan gibi. Takipteyiz Wink

Not: Bu konudaki ilk mesajı bir süre güncelleyemeyeceğim bu arada. Yorucu bir iş herkes çok hızlı olmaya başladı Cheesy
Artırımlar gelmeden önce açmıştım başlığı.
Pages:
Jump to: