Author

Topic: Српски (Serbian) - page 243. (Read 3034527 times)

legendary
Activity: 2124
Merit: 1013
K-ing®
February 06, 2014, 11:35:50 AM
Pa nemam sa cim da zapocnem trading.

Mislio sam da skupim tako neke novcice koji su sada losoiji pa da cekam.
NIsam razmisljao o nekoj ozbiljnoj kinti za pocetak.

Gledam one tezine ali mi nije bas najjasnije kako da prokljuvim koji novcic nosi koju tezinu,
Kada gledam neke skracene podatke ispadne da LTC i BTC imaju istu tezinu. Cheesy




uhhh

treba da čekaš neki novi novčić, i čim ga puste u rudarenje započet s rudarenjem. ako novčić uspije i probije se na koji dobar trade eto ti početnog kapitala
hero member
Activity: 742
Merit: 500
I'm dying.
February 06, 2014, 11:35:42 AM
Pa nemam sa cim da zapocnem trading.

Mislio sam da skupim tako neke novcice koji su sada losoiji pa da cekam.
NIsam razmisljao o nekoj ozbiljnoj kinti za pocetak.

Gledam one tezine ali mi nije bas najjasnije kako da prokljuvim koji novcic nosi koju tezinu,
Kada gledam neke skracene podatke ispadne da LTC i BTC imaju istu tezinu. Cheesy


Pa imas moj forum Smiley Dajem novcice za dzabe.
Sad cu napraviti jos jedan giveaway / task.
newbie
Activity: 9
Merit: 0
February 06, 2014, 11:33:08 AM
Pa nemam sa cim da zapocnem trading.

Mislio sam da skupim tako neke novcice koji su sada losoiji pa da cekam.
NIsam razmisljao o nekoj ozbiljnoj kinti za pocetak.

Gledam one tezine ali mi nije bas najjasnije kako da prokljuvim koji novcic nosi koju tezinu,
Kada gledam neke skracene podatke ispadne da LTC i BTC imaju istu tezinu. Cheesy

legendary
Activity: 2124
Merit: 1013
K-ing®
February 06, 2014, 11:31:01 AM
Hvala puno!

Ukoliko neko ima neki savet, i ako postoje neki fazoni sa tom opremom bio bih jako zahvalan za savet. Smiley

Hteo bih da probam malo da cackam ostale novice da vidim kako ce ici. Posto za Bitcoin sanse fakticki vise ne postoje.
Ne bih ti preporucio da rudaris. Bolje ti ne trading. Tako sa i ja poceo

neznam koliki ti je početni kapital; za BTC se još isplati i ugovori za rudarenje gdje zakupnjuješ brzinu rudarenja po Ghashima. Ja to radim već neko vrijeme; danas i jučer sam se ''naručio i  platio'' neke sumnjivo jeftine Ghashe, sveukupno 75Ghasha za 0,35 BTC. Nadam se samo da nije prevara....

U biti s 10Ghasha nešto još uvjek možeš uloviti od BTC otprilike 0,011 tjedno, no sa svakim tjednom zarada pada...
hero member
Activity: 742
Merit: 500
I'm dying.
February 06, 2014, 11:26:42 AM
Hvala puno!

Ukoliko neko ima neki savet, i ako postoje neki fazoni sa tom opremom bio bih jako zahvalan za savet. Smiley

Hteo bih da probam malo da cackam ostale novice da vidim kako ce ici. Posto za Bitcoin sanse fakticki vise ne postoje.
Ne bih ti preporucio da rudaris. Bolje ti ne trading. Tako sa i ja poceo
legendary
Activity: 2124
Merit: 1013
K-ing®
February 06, 2014, 11:25:19 AM
Hm, mislio sam ovako nesto da izvedem:

Zakupim sa nekog clouda opremu za npr scrypt coin-e. I dobijem online pristup toj opremi. Zatim sam izaberem koji scrypt novcic zelim da kopam.

Da li je to moguce?

Ista prica i za SHA.
Jeste, moguce je.

Kao sto sam rekao ranije, imas Amazon cloud. 32 cores serveri. Placas po satu.




aws amazon je dobar

imaš na forumu se prodajaju 100$ vrijedni kodovi za 0,025- 0,03BTC.
ja sam ih koristio jedno dvadesetak, no moraš imati mastercard karticu ili visu, i onda otvoriš par računa, upucaš unutra kodove i igra počinje. Samo dobro moraš pratiti cijenu i vrijeme zakupa opreme, jel ako nejdeš u detalje potrošnje uvjek će ti pisat da nisi ništa potrošio, a u biti lova ide.
kodove aws amazon možeš kupiti i na ebayu za cca 30 dolara.
Prije sam rudario PTS  i XPM novčiće, no u zadnjih 2 tjedna se kopanje skoro pa neisplati...što znači da moraš naći neki dobar novčić, ili imati sreću s nekim novim novčićem na početku
newbie
Activity: 9
Merit: 0
February 06, 2014, 11:21:14 AM
Hvala puno!

Ukoliko neko ima neki savet, i ako postoje neki fazoni sa tom opremom bio bih jako zahvalan za savet. Smiley

Hteo bih da probam malo da cackam ostale novice da vidim kako ce ici. Posto za Bitcoin sanse fakticki vise ne postoje.
hero member
Activity: 742
Merit: 500
I'm dying.
February 06, 2014, 11:12:32 AM
Hm, mislio sam ovako nesto da izvedem:

Zakupim sa nekog clouda opremu za npr scrypt coin-e. I dobijem online pristup toj opremi. Zatim sam izaberem koji scrypt novcic zelim da kopam.

Da li je to moguce?

Ista prica i za SHA.
Jeste, moguce je.

Kao sto sam rekao ranije, imas Amazon cloud. 32 cores serveri. Placas po satu.

newbie
Activity: 9
Merit: 0
February 06, 2014, 11:10:53 AM
Hm, mislio sam ovako nesto da izvedem:

Zakupim sa nekog clouda opremu za npr scrypt coin-e. I dobijem online pristup toj opremi. Zatim sam izaberem koji scrypt novcic zelim da kopam.

Da li je to moguce?

Ista prica i za SHA.
legendary
Activity: 2124
Merit: 1013
K-ing®
February 06, 2014, 10:55:51 AM
ukoliko se odlučiš za recimo scrypt novčiće imaš posebne pool-e koji koraju trenutno naj profitabilniji novčić, npr switchercoin.com i dr
legendary
Activity: 2124
Merit: 1013
K-ing®
February 06, 2014, 10:54:41 AM
Zna li se koji se novcici sa cim kopaju? Smiley

Pretrazujem vec duze vreme ali toliko ima informacija zastarelih da se vise ne zna sta je dobor.


evo tu imaš uz svaku valutu i oznaku sha-2 ili scrypt
http://www.coinwarz.com/cryptocurrency
newbie
Activity: 9
Merit: 0
February 06, 2014, 10:48:36 AM
Zna li se koji se novcici sa cim kopaju? Smiley

Pretrazujem vec duze vreme ali toliko ima informacija zastarelih da se vise ne zna sta je dobro.
legendary
Activity: 2124
Merit: 1013
K-ing®
February 06, 2014, 10:37:09 AM
Da,da na to sam mislio.  Grin

Mozes li mi reci samo da li ja mogu u svakom trenutku da menjam novcic koji kopam?

Posto vidim da svi kopaju LTI sa grafikom. Da li mogu sa onim sa cim se kopa BTC da kopam LTI i ostale novcice Smiley

ne sa asic/sha2 minerom nemožež da kopaš scrypt
newbie
Activity: 9
Merit: 0
February 06, 2014, 09:54:26 AM
Da,da na to sam mislio.  Grin

Mozes li mi reci samo da li ja mogu u svakom trenutku da menjam novcic koji kopam?

Posto vidim da svi kopaju LTI sa grafikom. Da li mogu sa onim sa cim se kopa BTC da kopam LTI i ostale novcice Smiley
hero member
Activity: 742
Merit: 500
I'm dying.
February 06, 2014, 09:39:09 AM
Pozz ljudi,

Interesuje me da li mogu sa zakupljnim GH/s sa nekog cloud-a da kopam neke druge coin-e?
Ne samo BTC.
Naravno da mozes Smiley Imas nekoliko site-ova.


Imas Amazon cloud, placa se po satu. Moras da ga konfigurises ti

http://aws.amazon.com/ec2/pricing/

EDIT: Ne kupujes GH/s, nego hardware ( Iznajmljujes )
newbie
Activity: 9
Merit: 0
February 06, 2014, 09:34:29 AM
Pozz ljudi,

Interesuje me da li mogu sa zakupljnim GH/s sa nekog cloud-a da kopam neke druge coin-e?
Ne samo BTC.
hero member
Activity: 742
Merit: 500
I'm dying.
February 05, 2014, 11:09:58 AM
Uclanite se u forum: http://thisweekscoin.com/forum/index.php

Ima jako puno coin-a za dzabe.
- Da, za dzabe.


legendary
Activity: 1484
Merit: 1001
Crypto-News.net: News from Crypto World
February 05, 2014, 05:50:11 AM
Hvala pogledacu da znam sta da radim
legendary
Activity: 2124
Merit: 1013
K-ing®
February 05, 2014, 05:47:12 AM
Jel ima negde neki tutorijal ili uputstvo da molo pogledam za picostocks, i posalji link ako nije problem.



link je ovdje:
https://picostocks.com/stocks/view/19

trenutna cena 1Ghasha je 0,016BTC

grafički definitivno nije ni blizu cex.io, a niti softverski, no BTC dolaze kao i na cex.io.

Ja sam npr. se sa cex.io izvukao na cijeni od 0,068 BTC/Ghash i ušao sam u picostock za tada niskih 0.038 BTC/Ghash

legendary
Activity: 1484
Merit: 1001
Crypto-News.net: News from Crypto World
February 05, 2014, 05:05:09 AM
Jel ima negde neki tutorijal ili uputstvo da molo pogledam za picostocks, i posalji link ako nije problem.
Jump to: