Pages:
Author

Topic: Shivom: Dünyanın En Büyük Blockchain Özellikli Dijital Genom Deposu - page 14. (Read 1929 times)

full member
Activity: 742
Merit: 140
Bounty 'e katılmak istedim ama çok istekleri var. 15 mesaj yazacaksın %30 u local olabilir.

Hele twitter kampanyası denklem gibi Cheesy Saatte 1, günde  max 4, ayda max 20, yok en az 4 tag olmalı falan.

Haftada 5 retweet ve imza için 10 post yeter fazla abartmanın anlamı olmadığı gibi abartan bountylerden uzak durmak lazım.
full member
Activity: 406
Merit: 100
bende imzasına girmeyi düşünmüştüm ama malum ingilizce namına bir şey olmayınca risk almak istemedim adamlar bayağı sağlamlar ve devam ederse uçar bunlar
İki üst yorumda aynı şeyi yazmışsın hocam zaten bidaha niye yazıyosun, post kasayım derken bari dikkat edin biraz, sonra forum çöplük oldu diye söyleniyor millet.

Shivoma presaleden girenlerdenim projeyi ve takımı sevdim, bakalım 2-3 milyon kaldı onun için de ico yapıcaklar gibi görünüyor mayıs başında, piyasaya çıkış fiyatını merak ediyorum.
full member
Activity: 420
Merit: 100
bende imzasına girmeyi düşünmüştüm ama malum ingilizce namına bir şey olmayınca risk almak istemedim adamlar bayağı sağlamlar ve devam ederse uçar bunlar
member
Activity: 364
Merit: 10
GR
Bunun imza kampanyasina giren epey insan gordum.  Bende girecektik ama fazla kisi var diye girmemistim. Umarim tokenlariniz geldiginde iyi para eder.  Bende girmedigime pisman olurum hep  Grin
full member
Merit: 102
tutucak imzasına katılacaktım yalnız globalde mesaj istediği için ingilizceme güvenemedim. güzel para topladılar harc cap yapma ihtimali çok yüksek
full member
Activity: 398
Merit: 118
Güzel bir proje daha dün imza kampanyasına katıldım kycde passaport muhabbetini bende net anlamadım ama muhtelemen hardcap yapıcak bir proje
member
Activity: 196
One Token to Move Anything Anywhere
Güzel bir proje ama hardcap yaparmı bilinmez bu kyc den sonra insanlar epey bi epey soğumaya başladı ama yinede pasaportunu verenler var . Listeme dahil ettim bakarsınız yatırım yaparız .
sr. member
Activity: 980
Merit: 257
Daha presalede hardcaplarının %90nın dan fazlasını topladılar. Çok konuşulan bir proje, şuan ico sürecindeler bildiğim kadarı ile. İş yapacak gibi duruyorlar.
member
Activity: 448
Proje çok iyi çokda iyi para topladı dahada toplar gibi toplamasa bile bu topladıkları para bunlara çok rahat yeter bountydende iyi gelir diye tahmin ediyorum
sr. member
Activity: 616
Merit: 259
Yatırım yapanlardan pasaport istedikleri için güvenemediğim bir proje. KYC konusunda sıkıntılar var. İnsanlar en özel kişisel bilgilerini vermekten çekinmiyorlar, hem de böyle bir ortamda. Her gün ayrı bir dolandırıcılık, hırsızlık hikayesi duyuyoruz. Buna rağmen içi rahat bir şekilde bilgilerini verip yatırım yapanlar var.

Hocam KYC olmadan yapılan ICO neredeyse yok denecek kadar az. KYC bir bakıma bizim içinde iyi bir uygulama. Bir ekip KYC istiyorsa yasal prosedürlerle işliyor demektir ki bu da bizim içinde güvenliği sağlamaktadır. Geçenlerde ICO sahtekarları tutuklandı biliyorsunuz. Bir yaptırım olması için bu yasal prosedürler şart.
legendary
Activity: 2982
Merit: 1485
Yatırım yapanlardan pasaport istedikleri için güvenemediğim bir proje. KYC konusunda sıkıntılar var. İnsanlar en özel kişisel bilgilerini vermekten çekinmiyorlar, hem de böyle bir ortamda. Her gün ayrı bir dolandırıcılık, hırsızlık hikayesi duyuyoruz. Buna rağmen içi rahat bir şekilde bilgilerini verip yatırım yapanlar var.
sr. member
Activity: 630
Merit: 252
Shivom projesinde ilk baktığımda fikri çok beğenmeme rağmen bu dönemde bir çok projenin yatırım toplayamaması erteleme yapması ya da ICO süresini uzatma kararı alması nedenlerinde dolayı pek pirim vermemiştim bu projeye ama bravo topladıkları para bu dönemde hele müthiş.
legendary
Activity: 1050
Merit: 1000
Projenin whitepaperını okudum pek kafama yatmamıştı ama bu kadar destek almaları ve hardcap yapmaya çok yakın olmaları insanın fikrini değiştiriyor. Çok farklı bir ico ve gen depolama üzerine olması daha da ilginç hale getiriyor olayı. Umarım gayelerine ulaşırlar.
jr. member
Activity: 168
Merit: 2
Astorgame.com | ICO is LIVE | Get Your Bonus
Farklı bir proje hatta çılgın bir proje ancak insanlar nasıl paylaşım yapabilir dna kodlarını veya uygulamada nasıl işler biraz karışık geldi bana açıkçası. Ancak projenin inovatif olması bile katılanlara kazandıracak gibi duruyor.
member
pre-sale döneminde bu kadar para toplamaları güzel olmuş umarım bountysıne giren tayfa iyi kazanır ayrıca gen dizilimi üzerine olması projenin daha ilginçleştiriyor
sr. member
Activity: 686
Merit: 250
Hepi topun 3M kalmıştı satılmadı. Ekipte 3 Mayısta satışı açıcak ne gerek varsa bitir gitsin işte. Zaten bu Pre-Sale olayının boku çıktı. Benim bildiğim Pre-Sale de yatırım limiti yüksek olur. Atıyorum en az 10ETH. Crowdsale de çok düşük olur 0.1 ETH gibi. Şimdi neredeyse her ICO da Pre-Sale ufak yatırımla girebiliyorsun.Ee ben ne anladım bu işten. Alan zaten Pre-Sale de alırdı.
Aynen öyle 2-3 milyon kalmış onun derdine düşmeleri garip olmuş, bitir gitsin işte ne diye uzatıyorsun süreç uzadıkça bunlarla oyalanıcaklar boşuna 10 15 gün daha ico vesaire ile uğraşıcaklar.
member
Activity: 302
Merit: 12
Shivom'un genetik üzerine blokchain teknolojiisini uygulaması gerçek icoyu muazzam hale getiriyor.Topladığı para da gayet iyi.Yatırım yapmayı kesinlikle düşünüyorum.
sr. member
Activity: 756
Merit: 290
Hepi topun 3M kalmıştı satılmadı. Ekipte 3 Mayısta satışı açıcak ne gerek varsa bitir gitsin işte. Zaten bu Pre-Sale olayının boku çıktı. Benim bildiğim Pre-Sale de yatırım limiti yüksek olur. Atıyorum en az 10ETH. Crowdsale de çok düşük olur 0.1 ETH gibi. Şimdi neredeyse her ICO da Pre-Sale ufak yatırımla girebiliyorsun.Ee ben ne anladım bu işten. Alan zaten Pre-Sale de alırdı.

bu presale ve bonus olayları zaten coinlerin tokenlerin fiyatlarını yere çakıyor. takip eden yatırımcı presale girip yüksek bonus alıp borsaya girdiği gibi %20 %50 bakmadan flip yapıyor. icodan giren eski seviyeyi görene kadar scam mı çıktı patladı mı vs kanser oluyor
sr. member
Activity: 616
Merit: 259
member
Activity: 98
Merit: 12
ICO süreci cok başarılı geçiyor bu sekilde devam ederse yatırımcısına cok guzel kazandıracaktır diye düşünüyorum.
Pages:
Jump to: