Pages:
Author

Topic: Shivom: Dünyanın En Büyük Blockchain Özellikli Dijital Genom Deposu - page 15. (Read 1929 times)

full member
Activity: 504
Merit: 120
Benzeri 3-4 tane proje olmasına rağmen Shivom çok iyi yatırım almış. Diğerleri 3-5 milyonu bile bulamamışlardı. Buradan yürüyüp gider büyük ihtimalle.
full member
Activity: 266
Merit: 100
https://cryptassist.io
Ben çok üzerinde durmamıştım çıktığı zaman ama baya bir tutuldu ki 33 Milyon dolar toplamışlar. İnsanların genlerine kopyalayıp blockchain sistemine depolayıp kaydediyorlar ve çok fazla hastalığın önlenmesinde falan işe yarıyor. Sonradan tekrar inceledim çok başarılı buldum ico yu. Umarım scam çıkmaz ve istediklerini başarırlar.
sr. member
Activity: 425
Merit: 250
Projeyi ilk whitepaper dan okuduğumda bana çok ilginç gelmişti. Sonra çok yararlı bir proje olabilceğini düşündüm. Gerçekten iyi hazırlanmış bir ico olmuş. SOn zamanlarda en dikkat çekici projelerden biri olmuş ve  $ 33 M toplamışlar. Bence çok iyi bir rakam. Hardcap yapmaya yakınlar.
member
Activity: 336
Merit: 10
Presalede 35 milyon dolar topladığını duydum ki muazzam bir para bu. Sanırım ICOya çıkmayacaklar, güvendiğim bir proje.
full member
Activity: 644
Merit: 103
CAT.EX Exchange
Shivom gerçekten çok iyi yatırım toplamayı başardı, ölü bir piyasada dahi, isimlerini de çok iyi duyurdular, Amazix gibi bir kampanya yöneticileri tarafından kampanyanın yönetilmesinin de etkili olduğunu düşünüyorum, bundan sonrası borsalara girdiğinde ne yapabileceğini izlemek olacak.
newbie
Activity: 112
Merit: 0
baya ilginç bir projeye benziyor ama insanların gen bilgilerini paylaşma konusunda ne kadar gönüllü olacaklarını kestiremiyorum. Diğerlerinden farklı bir proje
member
Activity: 196
Çıktığı zaman whitepaper ını merak edip okumuştum. Çok ilginç bir proje gerçekten. Ama hala kafamda soru işaretleri var.  YAni scam olabilir mi diye. Çünkü vadettikleri yeniliği yapmaları kolay değil. beklemek lazım. İyi de satış yapmışlar. görelim ne çıkıcak.
member
Activity: 560
Merit: 12
Bu kadar yüksek yatırım alacağını hiç tahmin etmiyordum. Hemde piyasanın en kötü olduğu durumda. Birde yüksek hacimli bir borsayla anlaşırlarsa süper olur
newbie
Activity: 196
blog olarak yazıp incelediğim projelerden birisi. Ekip son derece ciddi ve tecrübeli kişilerden oluşmuş. 20 yılı aşkın R&D tecrübeli bir CEO'su var. hastalık oluşturan genlerin hastalıkların çözümünde de rol oynaması gerektiğini bu sebeple paylaşılacak olan gen kodlarının yatırımcısına da kazanç sağlayacağı ve bu kodların incelenerek hastalıkların çözümünde kullanılacağı görüşündeler. Umarım başarılı olurlar
member
Activity: 224
Merit: 12
bence de çok sağlam bir proje bende bounty programına katıldım ama blog yazmak nasip olmadı türkçe kabul ediyordu blogu umarım kısa zamanda uluslararası borsada yerini alır
member
Activity: 378
Merit: 11
İyi bir yatırım toplandı zaten, bu dönemde bu kadar para toplamak şaşırttı beni açıkcası ama iyi bir proje bakalım ne çapta başarı elde edecekler.
sr. member
Activity: 616
Merit: 261
Henüz yeteri kadar araştırma yapmadım ama okuduklarım heycanlanmak için yeterli ekibi de incelemek lazım. Bütün bunları göz önünde bulundurmak için detaylı bir araştırma gerekli. İddia ettikleri şeyler gerçekten de ses getirecek şeyler.
full member
Activity: 448
Merit: 157
Bountysini kaçırdığıma üzüldüm. Her zaman böyle sağlam projeler üretilmiyor. Açıkçası sağlık alanında gelişen projeler gördüğümde kaçırdığıma üzülüyorum. Projenin amacı insanlara sağlık konusunda kolaylık sağlayıp hızlı ve gelişmiş çözümler üretmek. Hard cap yapmak üzere olması da ekstrası. Kapmanyasına katılanlar için büyük şans.
sr. member
Activity: 630
Merit: 252
33 milyon toplamış nerdeyse hardcap yapmış guzel bir proje, zaten guzel proje olmasa takım duzgun olmasa su kotu pıyasada bukadar para toplayamazdı, ınceleyınce de anlasılıyor kalıtelı bır proje oldugu.
jr. member
Activity: 392
Merit: 4
İyi miktar toplanmış bounty katılmıştım bakalım ne gelicek.
member
Activity: 210
Merit: 16
Sonunda iyi bir imza kampanyası tutturdum sanırım. KYC isteniyor yazıyor bounty başlığında ama pasaport gerekli mi KYC için acaba bilgisi olan var mı? Pasaportum var ama 2014 de bitmiş süresi sanırım onu kabul etmezler.

bende bounty yaptm shivom için haftalardır uğraşıyorum KYC de pasaport muhabbeti var. Şimdi bende pasaport yok napcaz bende bilmiyorum . Bi söylentiye göre pasaportu sadece satın alanlar için istiyorlarmış . Bounty yapanlardan kimlik ehliyet kabul ediyorlarmış . İnşallah öyledir menajer cevap vermiyor.
newbie
Activity: 212
İyi para toplamışlar bunlarda imzasına giricektim bununda abi bin kişi falan var nerdeyse acayip kalabalık bi imzaları var ama iyi verebilir herkes stake almıyor sanırım ordakilerin
sr. member
Activity: 616
Merit: 259
Sonunda iyi bir imza kampanyası tutturdum sanırım. KYC isteniyor yazıyor bounty başlığında ama pasaport gerekli mi KYC için acaba bilgisi olan var mı? Pasaportum var ama 2014 de bitmiş süresi sanırım onu kabul etmezler.
member
Activity: 756
Merit: 16
Gerçekten kaliteli bir proje. Zaten aldığı yatırım miktarı da belli. Hardcap hayırlı olsun diyelim. Daha presale bitmeden hardcap yapacaklar sanırım.
member
Activity: 210
Shivomun content kampanyasına girdim steemitte yazdım bende. Sağlam bir proje gibi duruyor. Gerçekten bu ortamda çok iyi para topladı. Umarım güzel kazançlar bırakır
Pages:
Jump to: