Pages:
Author

Topic: Sosyal Medya [ BOUNTY ] Kampanyaları 24 Kampanya / Detaylı Liste - page 7. (Read 1536 times)

full member
Activity: 392
Merit: 101
Hocam oldukça faydalı bir paylaşım olmuş, konunuzu takip ediyorum ara ara, elinize sağlık.
jr. member
Activity: 125
Merit: 1
Arkadaşlar, airdropları sıkı eleyip iş yapacakları buluyorum ve twittrea ekliyorum, son airdroplardan blockport, Iost, redvolution bunlardan güzel kazanç aldık,redvolution stockexcahnge markete girdi, hesabımı takip edebilirsiniz buyrun https://twitter.com/Winairdrop
member
Activity: 322
Merit: 31
Kardeş, şu anda ihtiyacım olmasa da sırf emeğine teşekkür etmek için kesinlikle merit gönderirdim ama hiç smeritim kalmadı, sanırım bir çok kişi de aynı durumda. Kusura bakmayasın.

Estağfurullah hocam ne kusuru mesajın yeterli. Teşekkür ederim.
legendary
Activity: 2548
Merit: 1326
★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!
Kardeş, şu anda ihtiyacım olmasa da sırf emeğine teşekkür etmek için kesinlikle merit gönderirdim ama hiç smeritim kalmadı, sanırım bir çok kişi de aynı durumda. Kusura bakmayasın.
member
Activity: 294
Merit: 10
JOIN THE NEXT MEGATREND IN CRYPTO!
arkadaş o kadar uğraşmış 1 merit bile vermemişler doğru bulmuyorum ben bunu.
Nolacak kimse hakedene uğraşana verir mi , çevresine eşine dostuna verir. Eline sağlık dostum, merit olsa atardım.
member

@hassasiyetiniz için teşekkür ederim. Dün bir arkadaş konu açmıştı 4 makale yazmış 300 400 kelimelik orjinal ona da 1 merit bile gelmemiş. Merit sistemi gelince herkes elindeki smeritleri verdi şimdi kimsede kalmadı. Kalanlarda zaten vermeye korkuyor. Bu sistem iyi güzel ancak tıpkı activity gibi haftalık döngülerde herkese smerit yüklenmesi gerekir rütbeye göre bence. Yoksa bu sistem böyle devam ederse insanların rütbe atlaması hayal olacak.
full member
Activity: 280
Merit: 102
jr. member
Activity: 125
Merit: 1
InToken, güzel bir airdrop arkadaişar, siteye üye olup onların telegram grubuna girdiğinizde, her 24 saatte 50 token veriyor.Son 12 gün.600 INToken kazanma fırsatı.Kazanılacak bonus 30-40 dolar.2MArta kadar telegram kanalından çıkmamanız gerekiyor https://t.co/0ohz7QlCjP
member
Activity: 336
Merit: 13
anketi doldurunca veriyor 10 saniye ve guvenilir geldi bana.
https://bitbix.co/airdrop?affiliateid=-840983648

bounty olayi beni sarmadi her gun retweet falan kim ugrasacak bir ay boyunca. bir de yanlis yapsan bosa gidiyor.
imza ve airdriop ve telegram, youtube abonelik bountyleri kolay.
member
Activity: 252
Merit: 13
elne koluna sağlk hocam. hepsini inceleyeceğim katılabildiğime katılacağım Smiley
full member
Activity: 350
Merit: 100
Çok sağol ellerine sağlık, bu sosyal medya kampanyalarından çok fazla bişeyler gelmese de işimize yarıyor en azından taş atıyoruz da kolumuz mu yoruluyor
member
Activity: 172
Merit: 15
bounty kampanyasına girecek arkadaşlar için güzel bir inceleme olmuş doğrusu insan yeni başlayınca  hangi kampanyaya gireceğini bilemiyor hele bide tanıdığı yoksa iş iyce karışıyo böyle başlıklar olması güzel meritlik bir paylaşım olmuş açıkçası
member
Activity: 235
Merit: 75
Bounty kampanyalarına gireceğim bende böyle bir konu var mı diye bakiyordum cok yararlı paylaşımda bulunmuşsunuz tesekkur ederim
member
@Sheriff_LLOYD uyarı için teşekkür ederim. Yanlışlıkla silinmiş çöğ kutusundan çıkardım. Uyarı vermeyecektir artık.

Bounty konusunda sık sık imza ile karşılaştıranlar olmuş bu arada.

Küçük bir bilgi vereyim.

Çoğu İmza ödülleri evet sosyal medyadan kat ve kat fazla kazandırır. Ancak şunu unutmayın ki, istediğiniz kadar sosyal medya kampanyasına katılabilirsiniz. Ancak sadece bir imza kampanyasına girebilirsiniz.

Sosyal medya kampanyalarına girmeden önce mutlaka ödüllerin yüzde kaçının sosyal medya için ayrıldığına dikkat edin. Özellikle merit sistemi geldikten sonra artık sosyal medya kampanyalarına en az %10 ayrılıyor. Bazı kampanyalar %20 - 30 arası veriyor.  Bu tarz kampanyalarda imzalardan bile çok kazanabilirsiniz. Tabi takipçi sayınıza bağlı olarak.

Takipçi sayınızı en az 2.000 olsun. Yoksa emeğiniz boşa gider çok az kazanırsınız sosyal medyada
newbie
Activity: 40
Merit: 0
Hocam çok faydalı buldum detaylıca inceledim elinize sağlık fakat "Bu öğe, sahibinin çöp kutusunda. Yakında erişemeyeceksiniz." tarzı bir uyarı aldım ilk açarken bilginiz olsun.
member
@PHI1618 teşekkür ederim güzel mesajınız için. Umarım birilerine faydalı olabilmişimdir. Bu tarz paylaşımları elimden geldiği kadar devam ettirmeye çalışacağım.
legendary
Activity: 1554
Merit: 1334
Merit olayı geldikten sonra bu tarz başlıklar arttı. Ve gerçekten çok iyi başlıklar glemeye başladı. Merit geldiğinde ilk göndereceğim kişisiniz teşekkürler Smiley
member
Activity: 364
Merit: 10
yararlı bir paylaşım olmuş
full member
Activity: 378
Merit: 103
basarili bir calisma olmus du meritin forma kazandirdiklari da bu olsa gerek. baya emek verilmis guncel tutarsan populer bir baslik olabilir.
member
uyari icin tesekkur ederim
 tabloyu duzenledim. erisebilirsiniz
Pages:
Jump to: