Pages:
Author

Topic: Sosyal Medya [ BOUNTY ] Kampanyaları 24 Kampanya / Detaylı Liste - page 8. (Read 1536 times)

full member
Activity: 224
Merit: 100
RepuX - Enterprise Blockchain Protocol
benim özellikle imza kampanyası ilgimi çekiyor. diğerleri ciddi uğraştırıyor attığın twitleri listele facebook vesaire. ama imzada öyle birşye yok. sadece post atman yeterli. zaten şuan bjr olmaya çalışıyorum. uzun zamandır ilgilenmiyorum. birde merit sistemi geldiği için rütbe almak zor. jr olursam bi imza kampanyasına katılmak isitiyorum.
Eskiden olsaydı şu merit olayından önce Jr.Member falan olmak kolaydı merit olayından sonra yine Jr.Member olmak kolay ama member olmak için 10 adet merite ihtiyacınız olacak. İmza kampanyalarıda artık zamanla member üstü üyelikler kabul görecektir diye düşünüyorum. İşiniz zorlaştı yani biraz
full member
Activity: 364
Merit: 102
döümanı açamadımm ben izin gereklidir diyo. arkadaşlar bounty meraklılara sylon cloreskk ve blackeye'yi takip edin bunlar twittyer bountysinde rapor gerekmiyor çok kolay yapımı
member
Activity: 1106
Merit: 25
benim özellikle imza kampanyası ilgimi çekiyor. diğerleri ciddi uğraştırıyor attığın twitleri listele facebook vesaire. ama imzada öyle birşye yok. sadece post atman yeterli. zaten şuan bjr olmaya çalışıyorum. uzun zamandır ilgilenmiyorum. birde merit sistemi geldiği için rütbe almak zor. jr olursam bi imza kampanyasına katılmak isitiyorum.
member
Activity: 322
Merit: 31
Selamlar Arkadaşlar

Yaklaşık 3 aydır sosyal medya bounty kampanyaları ile uğraşıyorum. Araştırıp bulduğum, dahil olduğum sağlam ödül kampanyaları için bir liste hazırlamıştım. Listeyi sizinle paylaşmak istedim. Bu sayede birilerinin kazanmasına ufakta katkıda bulunabilirsem ne mutlu.

Liste sayesinde;

- Proje adlarına
- Proje Forum linkine
- Haftalık yapmanız gereken paylaşım sayısına
- Paylaşımın detaylı olarak istenen gereksinimlerine
- Projenin sosyal medya hesaplarına
- Spreadsheet adreslerine
ulaşabilirsiniz.

Listeyi biraz açıklama gerekirse;
- Özet Kural kısmında kısaca harf ile gösterilen sayılarda yapılması gereken haftalık paylaşımlar mevcut (T : Tweet, RT : Retweet, P: Facebook Post, RP : Facebook repost, C : Facebook Comment)
- Ayrıca Sosyal medyaların Kural kısmında detaylı olarak yapılması gereken işlemleri okuyabilirsiniz.
- Proje adlarının altında kırmızı renk ile yazan SAATLİK yazısının yanındaki rakam, günde en fazla kaç adet paylaşım RT veya RP yapılacağı mevcut.
- Her paylaşıma ÖDÜL yazan projelerde, Kural kısmını okuyarak paylaşım yapmaya özen gösterin. Örneğin; her paylaşımınız arası 1 saat olmalı. Günlük ve Haftalık olarak yapmanız gereken alt ve üst limite dikkat etmelisiniz.

Son girdiğimi birkaç kampanyayı henüz editleyemedim. Listede katılımı biten kampanya varsa bildirirseniz kaldırırım.

Not : Bütün bounty kampanyalarının ana konusunu tekrar okuyun. Benim gözümden kaçan bir nokta olmuş olabilir veya liste hazırlandıktan sonra kurallarda değişiklik yapılmış olabilir. Listede SCAM olabilecek kampanyalar mevcut olabilir.

Umarım meritlerinizi eksik etmezsiniz.

*** SPREADSHEET ***

Ekleme
(26.02.2018) : En son biten kampanyalar listeden çıkarılmıştır
(03.03.2018) : 2 Yeni Proje daha eklenmiştir. Dragon coine dikkat
(17.03.2018) : Biten kampanyalar çıkarılmıştır. Yeni kampanyalar eklenmiştir.
(25.03.2018) : 2 Yeni kampanya daha eklenmiştir.
(30.03.2018) : 2 Yeni kampanya daha eklenmiştir.
(01.04.2018) : Biten kampanyalar düzenlenmiştir. Eksik adresler eklenmiştir.
(01.04.2018) : 3 Yeni kampanya daha eklenmiştir. Shivom'a dikkat
(11.04.2018) : 4 Yeni kampanya daha eklenmiştir. Biten kampanyalar çıkarıldı
(10.06.2018) : Vakit bulamadığımdan listeyi uzun zamandır güncelleyemiyorum. Birkaç gün içinde listeyi komple yenileyip en az 20 kampanya eklemeyi düşünüyorum.

Kazanç Bırakan Kampayanlar
* Credits
* Dragon Coin
* DEBITIUM
* Divi Token
* BAX
* WePower
* BANCA
* openANX Token
* Havven
* Experty Token
* Napaleon X
* HQX
* Nami
* Traxion (Dağıtıma birkaç gün içinde başlanacak)
* Shivom
* CyberMiles
* Docademic
Pages:
Jump to: