Pages:
Author

Topic: STRATIS - İşletmeler için geliştirilmiş teknoloji - page 6. (Read 40693 times)

full member
Activity: 406
Merit: 100
stratis için neden olumlu düşünülüyor anlamıyorum. aralık ve ocaktaki altcoin mevsiminde tüm coinler x5 falan yaparken, ethereum-neo-lisk gibi platform koinler oldukça kazandırırken, stratis-waves-etc yerinde saydılar. bu dönemde bile artmayan coin hiç bir zaman artmaz. stratis hiç umudumun olmadıgı bir coin.
150k yı gördü, 20 dolar oldu stratis, bence waves konusunda haklısıınız fakat stratis adam gibi işler yapmaya yeni başlıyor ve uçucağını düşündüğüm projelerden biri, fazlasıyla da güveniyorum takıma çok güzel çalışıyorlar, başarıcaklardır.
sr. member
Activity: 518
Merit: 251
Valla zamanında Stratis'i herkesten çok övmüş biri olarak kesinlikle düzgün bir ico yapmadığı sürece fiyatının aynı Waves gibi sürüneceğini düşünüyorum.. Şu an yaptıkları ico beş para etmiyor, ethereum olma yolunda değil Waves olma yolunda ilerliyor.
newbie
Activity: 182
Merit: 0
Stratis'in ne kadar iyi bir proje olduğunu zaten artık anlatmaya gerek kalmadı. Herkes biliyor. Piyasanın kötü durumu her alt coin'i etkilediği gibi Strat'ı da etkiledi maalesef. Bir süre daha güzel hayallerin gerçekleşmesi için beklemek gerekecek.
jr. member
Activity: 196
Merit: 5
Stratisin projesi gayet geçerli bir projey ama herhangi bir artış yakalayamadı fakat bunun gibi bir sürü coin var en basiti waves uzun zamandır herkesin beklenti içinde oldugu ama henüz kimsenin karsılık alamadıgı..
fikir üretmek çok basit.
ama o fikri gerçekleştirme potansiyeli fikir üretmekten bin kat daha zor olduğunu bilmezsen, proje uzar gider.
Fikirden daha önemli olan, onu geliştirme stratejisi ve izlenecek yoldur. Gelişine bırakırsan çok birşey bekleme derim.
Bu adamlar c# ile iş yapmaya çalışıyor. O yüzden beklentini çok yükseltme derim.
Microsoft teknolojinin gelişmesinde en son sırada yer alır. En son sistemleri kopyalayarak kendine mama çıkarmaya çalışır.
Sen microsoft teknolojileri ile yol alacağını düşürsen, hele hele yeni bir şey yapacağım dersen sürünürsün, bi adım yol gidemezsin.
full member
Activity: 264
Stratisin projesi gayet geçerli bir projey ama herhangi bir artış yakalayamadı fakat bunun gibi bir sürü coin var en basiti waves uzun zamandır herkesin beklenti içinde oldugu ama henüz kimsenin karsılık alamadıgı..
sr. member
Activity: 532
Merit: 251
stratis için neden olumlu düşünülüyor anlamıyorum. aralık ve ocaktaki altcoin mevsiminde tüm coinler x5 falan yaparken, ethereum-neo-lisk gibi platform koinler oldukça kazandırırken, stratis-waves-etc yerinde saydılar. bu dönemde bile artmayan coin hiç bir zaman artmaz. stratis hiç umudumun olmadıgı bir coin.
member
Activity: 365
Merit: 10
Stratis bir gün patlama yapacak. O gün çok yakın. Bu ay sonunda takvimde bir faaliyet gözüküyor. Bu vesile olur ve yükseliş başlarsa yatırımcısının yüzünü güldürür. Bugünde başladım yavaş yavaş almaya.
member
Activity: 476
Merit: 12
valla aslına bakarsanız wavesden çok bir farkı kalmadı denilebilir Smiley buda bir türlü istikrar yakalayamadı. ico falanda yapıldı ama bundan da bir cacık olacak gibi görünmüyor.
newbie
Activity: 252
vallah ben şu anda habire strayt depoliyorum her düşdükçe alıyorum ben iki üç ay sonra en az beş katla satmayı düşünüyorum çünkü strayt bu fiyatları hak etmiyor bence şu anda balinalar topliyor
full member
Activity: 314
Merit: 101
strat bu dusulerden az etkilenir diyordum ama malesef oda piyasaya ayak uydurdu. hersey diplere dogru gidiyor. aslinda guzel alim firsati da olabilir bu ama insan tedirgin oluyor. fiyatlar cok oynak.  yoksa strat almanin tam zamani diye dusunuyorum
member
Merit: 12
Waves'in de strat'ın da smart kontrat çalışmaları var. Biz ikisinden de tamamen ümidi kestik sanırım ama bizden farklı düşünenler var.
member
Activity: 370
Merit: 10
Waves den bile daha düsük hahah
full member
Şu düşüşler bir bitsin, ilk çıkanlardan biri stratis olucak inş, mart ayında bir sürü güncellemesi var o haberlerle 150-200k civarına gelicektir inş en kötü, bekleyelim bakalım neler olucak.
newbie
Activity: 40
İş ilanlarına bakarsanız, Strat harıl harıl yazılımcı arıyor. Bu en azından iyiye işaret, büyümek istiyorlar. Yukarıdaki arkadaşların da dediği gibi, btc hareketlerine çok sert tepkiler verebiliyor ancak btc bazında bakınca, olması gereken yer burası değil. Btc normalleştiği an, kendini yukarıya atacaktır.

galiba kadro bol bol fire verdi gecen surecte simdi toparlanmaya çalışıyor da olabilirler. 31 marta kadar olan surecte bisey cikmazsa ki bu benim savimi destekler, bi daha bes dolari bile ruyalarinda gorurler. sanki smart contracts özelliği olan tek coin kendileri olacakmis gibi cok bel baglanasi bi gelisme beklemiyorum. bence masternode mevzusu gibi bu smart contracts ta da ters köşeye yatıracaklar milleti.  4 dolar iken 250000 strat ile 1 milyon dolarlik yatirimla masternode sahibi olmamizi mi olamamamizi mi istediler anlayamamistim.
hero member
Activity: 894
Merit: 501
Stratis uzun vade coini değil tam tersine pump dump coini olmuştur kısacası bu fiyatlardan alan kolayca 15 dolardan okutup keyif sigarasını yakabilir ama holder olanları pek güldürmedi ben bu saatten sonra stratis satın alacağımı zannetmiyorum zaten zamanında elimdekilerin çoğunu satmıştım.
full member
Activity: 462
Merit: 102
1 yıldır yerinde sayıyor.Kült coin olmuş durumda.Wavesle kardeş kardeş yerinde sayıyorlar.Bazı arkadaşlar şu an alım fırsatı felan demiş.Şu an altlara girmek kumarla aynı şey.Nerden alırsan al 2 gün sonra en az %20 daha düşüyor.Strat tüm altlar aralıkta uçmuşken bile bir varlık gösteremedi.Alt party başlamaz ama başlasa bile birşey kazandıracağını düşünmüyorum.

Aynen waves ile beraber stratis sevdiğimiz iki coin ama şu aralar almak lazım elbet çöküş bitecek bu yüzden geri uçuşlar başlayacaktır bu yüzden güzel toplanma seviyesi buralar
member
Activity: 380
Merit: 20
1 yıldır yerinde sayıyor.Kült coin olmuş durumda.Wavesle kardeş kardeş yerinde sayıyorlar.Bazı arkadaşlar şu an alım fırsatı felan demiş.Şu an altlara girmek kumarla aynı şey.Nerden alırsan al 2 gün sonra en az %20 daha düşüyor.Strat tüm altlar aralıkta uçmuşken bile bir varlık gösteremedi.Alt party başlamaz ama başlasa bile birşey kazandıracağını düşünmüyorum.
hero member
Activity: 1400
Merit: 569
İş ilanlarına bakarsanız, Strat harıl harıl yazılımcı arıyor. Bu en azından iyiye işaret, büyümek istiyorlar. Yukarıdaki arkadaşların da dediği gibi, btc hareketlerine çok sert tepkiler verebiliyor ancak btc bazında bakınca, olması gereken yer burası değil. Btc normalleştiği an, kendini yukarıya atacaktır.
newbie
Activity: 21
Bana göre de bu kadar düşmüş olması tam bir alım fırsatı şuanda olması gereken yer 7.5$ civarı bence. Strat çok kırılgan bir coin ama pump zamanında kimse tutamıyor.
sr. member
Activity: 546
Merit: 250
Stratis alım fırsatı bana göre halen alınır bu coin, proje ilerliyor ve işlerini yapıyorlar, yalnız bu projenin layık olduğu şekilde fiyatlanması  en az bir yıl gerektirecek gibi, çünkü piyasadaki genel sıkıntı Stratis'e de sirayet etti, ben satmıyorum şahsen dursun iyi proje.
Pages:
Jump to: