Pages:
Author

Topic: STRATIS - İşletmeler için geliştirilmiş teknoloji - page 7. (Read 40693 times)

sr. member
Activity: 655
Merit: 258
Bitcoin düştü geçen seneki fiyata geri döndü diye Bitcoin'den vazgeçmediğimiz gibi inandığımız projeleri desteklemeye devam. Çünkü düşüş 1-2 coin için değil genel için geçerli bir durum.
sr. member
Activity: 434
Merit: 253
Stratis bazılarını bıktırdı sanırım satıp çıkanların başını ağrıtmıyor, tekonolojisi umut vermeye devam ediyor ama sert düşüşlerin olduğu piyasada kimse sabrı sonuna kadar kullanmıyor.   
hero member
Activity: 910
Merit: 503
Strat çoğumuzu güzel beklentilerle zehirledi, ki ben halâ çok güzel yerlere geleceğine ve teknolojisine inananlardanım. Ama bu kadar beklemek ve sürekli başa sarmak herkesi yoruyor buna diyecek laf yok, kendi adıma kenara atıp unutmuş olarak beklemeye devam edicem.
hero member
Activity: 784
Merit: 500
Ben sattım kurtuldum Allah sabır versin, Stratis'te Waves 2 olma yolunda ilerliyor bir gün gerçekten fiyatının artacağını biliyorum ama ya Waves gibi olursa diye çoktan topukladım.. Geçen seneki fiyatına döndüğünden beri benim için Stratis bitmiştir.
member
Activity: 742
Merit: 19
Stratın konusunu güncellemeseydiniz unutup gidecektik.Yatırım yapmaya değmez bence.Piyasa nereye gidiyorsa stratta oraya gidiyor.Güçlü sağlam bir direnci kalmadı.Geçen sene neydi strat şimdi ne oldu.Balinalar elinde coini hiç ettiler.
sr. member
Activity: 655
Merit: 258
Strat çok bozdu, öyle böyle değil, öyle bozdu ki önünü alamadık çok bozdu, inanılmaz bozdu. Bozdu bozdu bozdu bi yerden sonra bozmaz diye bekledik iyice bozdu. Daha ne kadar bozulur bi yerde durur diye bekledim daha da bozdu Grin Grin Grin https://www.youtube.com/watch?v=V_n734-bC_8

Şaka bir yana tavsiye olmamakla birlikte çok güzel alım fırsatları veriyor bence. Bu fiyatlar tam x2 yapma fiyatları deği mi sizce de?
hero member
Activity: 1400
Merit: 569
Stratis'den bende umudu kestim gibi.Diğer projelerden daha farklı birşey yapıp yatırımcı çekmeli yoksa bu gidişle yerinde sayacak ufak çıkışlarla 2 yükselip bir gerileyecek.2018 yılı çok rekabetli geçeceğe benziyor.Birçok ıco projesi yarışa katılıyor.Bakalım neler olacak.

Platform piyasası çok kızıştı. Eth, Neo, Neblio, Waves derken Stratis çok somut adımlar atamadı diye düşünüyorum.
sr. member
Activity: 826
Merit: 296
Stratis'den bende umudu kestim gibi.Diğer projelerden daha farklı birşey yapıp yatırımcı çekmeli yoksa bu gidişle yerinde sayacak ufak çıkışlarla 2 yükselip bir gerileyecek.2018 yılı çok rekabetli geçeceğe benziyor.Birçok ıco projesi yarışa katılıyor.Bakalım neler olacak.
member
Activity: 266
Merit: 10
31 Mart için güzel gelişmeler olacağı söyleniyordu.Meraktan dolayı bekliyorum açıkçası.
newbie
Activity: 274
Merit: 0
Uzun zaman stratiste bulunmuş biri olarak, artık stratisin fiyatını yükseltebilecek çok şey olduğunu düşünmüyorum. Elbet bir nebze yükselişler gösterebilir ama bu coin 2 centlerden buraya geldi. Daha çok yükseliş yapmayan, önünde gerçekleştireceği çok şey olan coinler varken, artık stratise yatırım yapmak gereksiz.
member
Activity: 126
Merit: 10
Stratis tabanlı altcoinlerin ne zaman çıkacağını bilmiyorum. Etherem tabanlı altcoin çöplüğü varken acaba Stratis tabanlı altcoinler piyasada tutunabilir mi? Stratis iyi yerlere gelir mi? Belirsiz bana göre.
full member
Activity: 434
Merit: 109
Piyasa düzelirken pek tabiki Stratis gibi coinler tekrar kendilerini göstereceklerdir. Stratis altyapısını kullanan tokenlerin çıkması da bu coinin piyasadaki yerini sağlamlaştıracak.
full member
Activity: 264
Merit: 100
Ben stratisin iyi yerlere geleceğinden eminim geçerli bir projesi var ve yatırımcıları da sağlam. Uzun süredir takipteydim artık yatırım yapma zamanı geldi. Yükselişe geçti artık umarım düşmez
hero member
Activity: 546
Merit: 501
Stratis güncel fiyattan alınır sonra rükseldiğinde satış kararı verilebilir. Düşen fiyattan şikayet etmek yerine biraz daha alım fırsatı olarak görürüm. Sabır sabır başka çare kalmadı. Balinalar her altcoine hakim.

bu doğru işte bu balinaların kontrol etmediği coin kalmadı ve insanların bu umutsuzluğunu gördükçe geçmiş yılları hatırlıyorum hani bitcoin 500-600 usd olduğu zamanları  Grin
full member
Activity: 238
Ethereumu geçer mi geçmez mi onu söylemek için baya bi erken ama yine de stratis güzel gidiyor. Ben de biraz ekledim sepete beklemedeyim bakalım bi iki aya iyi bir artış bekliyorum
anu
legendary
Activity: 1218
Merit: 1001
RepuX - Enterprise Blockchain Protocol
Stratis' den umut kesilmez. Şu fiyatlar halen güzel toparlama imkanı sunmaktadır. Yarın geliştirme adımlarında önemli kilometre taşları atlandığında ve masternode sistemi tam olarak oturduğunda bu fiyatlardan almayı hayal bile edemeyebiliriz.
sr. member
Activity: 628
Merit: 251
Ben umudu kestim, umudu kestiğim için kesin fiyatı yükselir ama şu an elimde sadece 500 tane bıraktım.. Gerçekten beklemekten çok sıkıldım 23 dolarda sallamamız gerekiyordu, Stratis'in Gluon'u bile fazla bir etki yapamadı, iyi bir ico değildi, sonu waves gibi olabilir.
full member
Activity: 294
Stratis güncel fiyattan alınır sonra rükseldiğinde satış kararı verilebilir. Düşen fiyattan şikayet etmek yerine biraz daha alım fırsatı olarak görürüm. Sabır sabır başka çare kalmadı. Balinalar her altcoine hakim.
newbie
Activity: 224
Merit: 0
yaz aylarında çok olumlu bakıyordum ama şu an o kadar olumlu düşünmüyorum.hele ki ethereumu geçecek falan baya komik geliyor.uzun vade için bile değmez.
jr. member
Activity: 196
Merit: 5
c# kullanan bir firmadan ne bekliyorsunuz ki. çöp.
Pages:
Jump to: