Pages:
Author

Topic: STRATIS - İşletmeler için geliştirilmiş teknoloji - page 5. (Read 40693 times)

full member
Activity: 728
Merit: 151
benim elimde de bir miktar var ..ancak çok uyuşuk bir coin...ayrıca bitcoine çok bağımlı.. büyük borsalardaki botlar deli gibi bu stratla alım satım yaptığı için  ...bu senede boğa falan gelmeyeceğine göre  Grin en az 1 sene bi halt olacağını düşünmüyorum bundan..YTD
newbie
Activity: 40
Merit: 0
ayın 31'i de geçti. var mı hazretlerinden ses seda?
member
Activity: 476
Merit: 10
Stratis alımı yapabilirim. İsmi gözüme çarpmaya başladı genelde yeni projeler baya populer son zamanlarda o yüzden onlara takılıyordum. Stratis de bakacak gibiyim.
full member
Activity: 210
Merit: 100
şu altcoin gelse ilk alacağım coinlerden biri gerçekten. artık yolumuzu bulalım. her ne kadar çok yavaş hareket etse de seviyorum stratis'i. kanım ısındı coine. hareketlerini kestirebiliyorum az çok. ne yapacağını tahmin edebiliyorum gibi. mm'i kimse artık iyi uyuşuyoruz Smiley))
member
Activity: 143
Su anda fiyati bence cok acayip bir yere geldi, tekrar 20usd gorur oradan da 50 ye yolculuk baslar derken, bitcoin degerinin 20% dusmesi bize 40% olarak yansidi, artik acip fiyatina bile bakmak istemiyorum
sr. member
Activity: 798
Merit: 260
Stratis aynen benimde en büyük hayal kırıklıklarımdan biri oldu çok üzdü bekleyenleri herkes 50 dolar olmasını beklerken nerelere geldi ama bilmiyorum nedense artacak geliyor bana
jr. member
Activity: 92
Merit: 4
stratis yatırımcısını çok üzdü, çok yanlışlar yapıldı bu koinde, ilk olarak alt yapıyı düzeltmeleri gerekiyordu fakat para hırsından mıdır? nedendir bilinmez bunlar daha çok reklama sansasyona yatırım yaptılar gibi, ne olacağı belli değil bu saatten sonra.
member
Activity: 448
Stratis ile waves çok karşılaştırıyolardı ikiside çok yerinde saydı kendilerini gösteremediler şu sıralar öyle geldi
full member
Activity: 280
Merit: 102
stratis beni hayal kırıklığına uğrattı beklenen çıkışı yapamadı, bundan sonra ne olacağını gözleyeceğim ona göre hareket edeceğim stratiste,
full member
Activity: 294
Merit: 100
uzun vadeli yatırım yapın yapamıyorsanız dolar bazlı hareket edin. beklerim sabırlıyım diyen btc hesabı yapabilir. Bitcoin değeri azaldıkça  altcoinlerin fiyat açısından erimesi olağan. Yarı yarıya erime doğru, netice bu.
sr. member
Activity: 655
Merit: 258
Stratis'in ne kadar iyi bir proje olduğunu zaten artık anlatmaya gerek kalmadı. Herkes biliyor.

şunca zamandır forumdayım stratisi doğru düzgün anlatan bi tane adama denk gelmedim o kadar forumu karıştırdım ancak bulamadım..bitcoinle birlikte yükselip düşüyor ..ayrıca bittrex gibi yerlerde botlar deli gibi alıp satıyor bunu.. o yüzden çok umudum yok

Darkcoin'in Dash olduğu zamanlar forumda birileri Dash coşacak 100 dolarları geçecek diyordu 3-5 dolarken. O zaman da araştırdığımda koca forumda konu başlıkları bile 3-5 sayfayı geçmiyor, internette doğru düzgün bilgi yer almıyordu. Bazen bilgi bulmak zor olsa da bu projenin kalitesiz olduğu anlamına gelmez.

Ekip çalıştıkça proje ederini illaki bulacaktır.

Ayrıca şuan Bitcoin'le birlikte dibi görmeyen kaç tane coin var? Bir elin parmaklarını geçer mi? Nerdeyse hepsi yarı yarıya belki daha fazla eridi
sr. member
Activity: 448
Merit: 250
Stratis geçen haftalarda gözüme çarptı bi süredir takipteyim ve almak için mantıklı buluyorum tabii fiyatı biraz düşüp sonrasında artma yoluna girecektir biraz kar ettirebilir şu haliyle bile
newbie
Activity: 196
7-8 dolar seviyesi mantıklı, onun dışında her fırsata atlamak çok mantıklı değil. Piyasayı izleyip de hareket etmek lazım.
newbie
Activity: 274
arkadaşlar strayt alın bu fiyatlardan ve bekleyin emin olun en az dört katlan satarsınız çünkü strayt bu fiyatları hiç haketmiyor projesinide siz kendiniz araştırabilirsiniz

Dört katı btc çok yükselince yaparsa ne anlamı kalır ne zaman yapacağı önemli. O kadar rakibi varken bu kadar fazla yükselmiş stratisin daha yükselebileceğini kimse söyleyemez.
newbie
Activity: 252
arkadaşlar strayt alın bu fiyatlardan ve bekleyin emin olun en az dört katlan satarsınız çünkü strayt bu fiyatları hiç haketmiyor projesinide siz kendiniz araştırabilirsiniz
jr. member
Activity: 224
Merit: 2
uzun vadede geleceği parlak görünen bir coine benziyor projelerine bir ara göz atmıştım sağlam bikaçtene görmüştüm
full member
Activity: 490
Merit: 105
bende takibindeyim bir arkadaşın tavsiyesi üzerine radarıma yakalandı güzel projelere sahip olduğu için ilerde düşünebilirim
member
Activity: 308
stratis fiyat olarak iyi seviyede alım yapılabilir ama şu ucacak veya vs söylemleri bi kenara bıraksak mı artık heleki ethereumu geçebilir de ne demek biraz insaf
member
Activity: 365
Stratisin ay sonunda faaliyetlerinin olduğunu biliyorum. Şimdiden bir miktar aldım. fırsat verdikçe almaya devam edeceğim. Yakın zamanda 2x beklentim var. Bakalım nasıl hareket edecek. temennim yükselmesi.
full member
Activity: 728
Merit: 151
Stratis'in ne kadar iyi bir proje olduğunu zaten artık anlatmaya gerek kalmadı. Herkes biliyor.

şunca zamandır forumdayım stratisi doğru düzgün anlatan bi tane adama denk gelmedim o kadar forumu karıştırdım ancak bulamadım..bitcoinle birlikte yükselip düşüyor ..ayrıca bittrex gibi yerlerde botlar deli gibi alıp satıyor bunu.. o yüzden çok umudum yok
Pages:
Jump to: