Pages:
Author

Topic: STRATIS - İşletmeler için geliştirilmiş teknoloji - page 4. (Read 40693 times)

full member
Activity: 434
Merit: 109
Stratis, 16 Mayıs'ta Smart Contractlarının alpha sürümünü yayınlayacaklar. Fiyatı bir süre daha artış eğiliminde devam edecek gibi duruyor.

https://twitter.com/stratisplatform/status/992420022256652288
full member
Activity: 602
Merit: 118
artık ciddi bir zıplama yapması gerekiyor. geçen yıl bu zamanlar str ile çok karıştırdığım bir coin idi. o zamanlar da iyi gitmişti ama neredeyse bir yıldır yatıyor. son günlerde bir miktar kıpırdanma oldu ama zamanında az biraz  da olsa 110 bin satoshiden aldığım için beni tatmin etmedi. umarım gerçek yükselmeyi gösterir ve yaıtrımcısının yüzünü güldürmeyi başarır.
sr. member
Activity: 658
Merit: 288
Diger bütün coinler gibi stratiste artiyor veya düsüyor ICO platformunun aciklanmasi %15 bir etki yapti gerisi gelmedi.
sr. member
Activity: 546
Merit: 250
Bu seviyelerden almam doğrusu geri düşerse piyasa yine çok beklemek gerekebilir, düşüşte iyi topladım uzun vade bekleteceğim, yeni alım yapacaklar piyasanın yönüne bakmalı.
newbie
Activity: 112
Merit: 0
sağlam proje kesinlikle bu seviyelerden tekrar alım yapılabilir mi çok aradayım. biraz daha takip edip tekrar girmeyi düşünüyorum
jr. member
Activity: 240
Merit: 7
Ethereumu geçmesi imkansız. En az 1 yıl dokunmamayı düşünüyorum. Şimdilik biraz daha izlemekte fayda var sanırım.
member
Activity: 336
Merit: 10
Metahash
Projesini gerçekliğini tartışmaya gerek yok zaten. Düşüşten çok fazla etkilendi ama yüzünü tekrar yukarıya döndü. Ben hodl da bekliyorum. 22usd den de satmadım 50usd yi geçeceğine inanıyorum
sr. member
Activity: 542
Stratiste hodlcıyım, doğal olarak düşüşlerde adet artırıyorum, kim ne derse desin gerçek bir proje ve önümüzdeki yıllarda pek çoğu ölürken stratis projesini işler halde göreceğiz. Şahsi fikrim bu yönde.
newbie
Activity: 40
ortada fiyatlanan birsey varmis gibi hic durmuyor. piyasa artarken o da yuruyor haliyle. sadece waves sefiliyle yarisiyor sefillikte. buyuk ihtimal 9 mayista bi buyuk kazik daha atacak millete.

Microsoft Azure'daki ICO platformu 9 Mayıs'ta yayınlanacak.

http://Https://twitter.com/stratisplatform/status/991363757514346496

Onumuzdeki haftalar icerisinde  masternode mainnete gecirip ve yine C# akıllı kontraktların betasını yayinlayacaklar. Sene sonuna kadar da onlarida mainnete gecirirlerse, ilk 10-15 i yine zorlayacagini dusunuyorum ama kisa yoldan koseyi donmek isteyen arkadaslar sahsi fikrim baska coinlere yonelebilir, piyasadaki belki hype ustune kurulu olmayan ender olusumlardan biri, yaklasik bir senedir tutuyorum kendilerini, ekibin spekulasyonlarla , cakma partnershiplerle alakasi yok, bazen cildirtmiyor degil ama garanticiler icin en saglamlardan biri, benim kalbim bir gecede %50-75 kar-zarar kaldirmiyor Smiley
sr. member
Activity: 434
Proje olarak çok iyi ve istemsiz bir sempati uyandırıyor insanda. Ama beklenti şu anki pozisyonunun çok daha ötesindeydi bence, umarım hakettiği yerlere gelir artık.
full member
Activity: 644
Merit: 103
CAT.EX Exchange
Stratis benim kendi kişisel analizime göre yatırım tavsiyesi olmamakla birlikte dahaca beklenen patlamayı gerçekleştirmedi, hatta wavesin de aynı olduğunu düşünüyorum, wavesleri hareketleri çok benzeşiyor, sanki aynı dönemde hareket ediyorlar, o yüzden ikisi içinde haziran ayına kadar güzel çıkışlar görebiliriz.
newbie
Activity: 252
ben daha önce burdan acıklamıştım 4$ dolar çivarlarında geldiğinde bu fiyatların fırsat olduğunu soylemitim ve strayt projesi çok güzel olduğunu ve uzun vadede güzel kazabndıracağını söylemiştim
full member
Activity: 350
Merit: 100
Piyasaya girdiğimden beri bir stratis olayı dönüp duruyor şu olacak bu olacak birçok rakibi çıktı hatta bu rakipler stratis'in yıllardır yapacağız dediği şeyleri 6 ayda yaptı. Stratis isim yaptığı için tutuluyor ama artık vaadettiklerini gerçekleştirmeleri gerek.

Bu arada stratis ico'suna yatırım yapan ilk kişinin bir Türk olduğunu biliyor muydunuz ? Smiley
member
Activity: 104

Onumuzdeki haftalar icerisinde  masternode mainnete gecirip ve yine C# akıllı kontraktların betasını yayinlayacaklar. Sene sonuna kadar da onlarida mainnete gecirirlerse, ilk 10-15 i yine zorlayacagini dusunuyorum ama kisa yoldan koseyi donmek isteyen arkadaslar sahsi fikrim baska coinlere yonelebilir, piyasadaki belki hype ustune kurulu olmayan ender olusumlardan biri, yaklasik bir senedir tutuyorum kendilerini, ekibin spekulasyonlarla , cakma partnershiplerle alakasi yok, bazen cildirtmiyor degil ama garanticiler icin en saglamlardan biri, benim kalbim bir gecede %50-75 kar-zarar kaldirmiyor Smiley
member
Activity: 633
Merit: 15

sr. member
Activity: 655
Merit: 258
Sonunda 80 seviyesini geçti. 60'lardan toplarken hedefim 90-100 arası satmaktı yavaş yavaş yaklaşıyor.
newbie
Activity: 87
stratis bir ripple iki bu ikisini en tepeden aldık.öyle şişti kaldı elimizde.hiç şans yok bende.ne yapacağım bilmiyorum.arkadaşlar zarar görmekten bıktım ne gelecekse gelsin uçalım
member
Activity: 182
Merit: 22
Stratis'in ne kadar iyi bir proje olduğunu zaten artık anlatmaya gerek kalmadı. Herkes biliyor. Piyasanın kötü durumu her alt coin'i etkilediği gibi Strat'ı da etkiledi maalesef. Bir süre daha güzel hayallerin gerçekleşmesi için beklemek gerekecek.
sr. member
Activity: 655
Merit: 258
Stratis'e güveniyorum, 71'den aldım daha da düşmez yükselişe geçer diye 62'ye düştü yok ebesininki daha da düşmez dedim yine aldım. 50'lere düştü. Almıyorum amk seviyesindeyim şuan.
member
Activity: 266
Piyasa iyi olsaydı bitcoin ile beraber artabilirdi ama çok önemli birşey olmazsa artık zor yavaş ilerlediği için.
Pages:
Jump to: