Pages:
Author

Topic: Što nas očekuje u budućnosti - page 7. (Read 2620 times)

member
Activity: 112
Merit: 24
December 19, 2020, 08:00:45 AM
#59
A kako je McAfee sada u zatvoru možda i pojede neki drugi k...c  ako ne svoj, ali nisam siguran da dickening.com to računa Smiley
Haha istina, izgleda da ce McAfee pojesti svoj kurac htio on to ili ne. Be careful what you wish for Cheesy


Ali s obzirom da nam špekulacije nisu strane, mogli bi dati neka svoja mišljenja i onda natjerati da okrene rundu onog
koji je bio najbliži. Halvening se približava i mogli bi nabaciti neki roštilj ili samo cuganje u svibnju.
Bome izgleda da si ti jako dobro ovo sve predvidio, tako da ti dugujes rundu. Da ti nije Baba Vanga nesto u rodu?

Dabogda i ostatak prognoze za slijedecih par godina bio isti.


Pokojna Baba Vanga bila je strina praujaka moje sestricne iz drugog koljena. Ocito su se krvna zrnca prorocanstva dovukla do mene.
Za 2021. konzervativno 1BTC= $100k. 

Altcoinovi? Eksplozija. Priljev novih ljudi bit ce za red velicine veci od proslog puta te ce i dalje imati mentalitet: "Bitcoin je preskup, radije cu nesto jeftinije gdje mogu kupiti jedan cijeli coin" i ne imajuci na umu supply koji s cijenim tvori marketcap: "Ovaj coin kosta samo $0.01 pa on moze rasti do $10,000 kao Bitcoin!" 
legendary
Activity: 3374
Merit: 1824
December 17, 2020, 04:53:56 PM
#58
Evo nas na $22,450 Cheesy
Jos kad bi se dodala jedna nula iza, mislim da bi svi bili sretni, hahaha.
Ajde da jos i ETH krene, pa da budu i maximalisti i ostali sretni
Jedno od ljepših jutara ove godine  Smiley

Nekako me ovo počelo podsjećati na kraj 2017. kad je vrijednost bitcoina letila gore dole iz minute u minutu po parsto dolara. Kako je krenulo, možda se McAfee-u ipak posreći pa na kraju godine ipak neće morati pojesti svoj k...c, u svakom slučaju, pratim http://dickening.com  Grin Šalu na stranu, mislim da bi kroz 14 dana mogao stvarno dosta skočiti, sad bude razvikano to sve po medijima, svatko će htjeti dio kolača, ljudi budu opet prodavali aute, kuće, ženu, djecu i onda se opet tukli po glavi.

Samo da se ne ponovi i scenarij nakon tog vrhunca 2017.  Grin
Moguće je da cijena naglo skoči idućih dana ali u određenom trenutku vjerujem da će doći i do ozbiljnije korekcije.
Vjerujem da će biti puno špekulacija velikih ulagača na btc burzi što će dosta utjecati na cijenu narednih tjedana i mjeseci.
legendary
Activity: 1722
Merit: 5937
December 17, 2020, 07:12:47 AM
#57
A kako je McAfee sada u zatvoru možda i pojede neki drugi k...c  ako ne svoj, ali nisam siguran da dickening.com to računa Smiley
Haha istina, izgleda da ce McAfee pojesti svoj kurac htio on to ili ne. Be careful what you wish for Cheesy


Ali s obzirom da nam špekulacije nisu strane, mogli bi dati neka svoja mišljenja i onda natjerati da okrene rundu onog
koji je bio najbliži. Halvening se približava i mogli bi nabaciti neki roštilj ili samo cuganje u svibnju.
Bome izgleda da si ti jako dobro ovo sve predvidio, tako da ti dugujes rundu. Da ti nije Baba Vanga nesto u rodu?

Dabogda i ostatak prognoze za slijedecih par godina bio isti.
legendary
Activity: 2212
Merit: 7064
Cashback 15%
December 17, 2020, 06:46:09 AM
#56
A kako je McAfee sada u zatvoru možda i pojede neki drugi k...c  ako ne svoj, ali nisam siguran da dickening.com to računa Smiley

Za Bitcoin više nema chartova i sve je moguće pa i 100k a Winklevoss brothers imaju i mnogo veće prognoze ali možda za 2021.
legendary
Activity: 1932
Merit: 2270
December 17, 2020, 04:50:32 AM
#55
Evo nas na $22,450 Cheesy
Jos kad bi se dodala jedna nula iza, mislim da bi svi bili sretni, hahaha.
Ajde da jos i ETH krene, pa da budu i maximalisti i ostali sretni
Jedno od ljepših jutara ove godine  Smiley

Nekako me ovo počelo podsjećati na kraj 2017. kad je vrijednost bitcoina letila gore dole iz minute u minutu po parsto dolara. Kako je krenulo, možda se McAfee-u ipak posreći pa na kraju godine ipak neće morati pojesti svoj k...c, u svakom slučaju, pratim http://dickening.com  Grin Šalu na stranu, mislim da bi kroz 14 dana mogao stvarno dosta skočiti, sad bude razvikano to sve po medijima, svatko će htjeti dio kolača, ljudi budu opet prodavali aute, kuće, ženu, djecu i onda se opet tukli po glavi.
hero member
Activity: 1974
Merit: 756
To boldly go where no rabbit has gone before...
December 17, 2020, 04:04:16 AM
#54
Pojma nemam. Ali s obzirom da nam špekulacije nisu strane, mogli bi dati neka svoja mišljenja i onda natjerati da okrene rundu onog
koji je bio najbliži. Halvening se približava i mogli bi nabaciti neki roštilj ili samo cuganje u svibnju.

Nisam vec neko vrijeme bio aktivan ovdje, povremeno bacim oko na situaciju u crypto industriji, procitam interesantne clanke, poslusam koji podcast i moram priznati da je baš dosadno. Ali to je bilo i za očekivati - izvlačenje iz ponora 2018. je ostvareno, dobili smo mini bull run za boostanje vjere i samopouzdanja te aktualnu korekciju. Mišljenja sam da ulazimo u fazu dosade koja će trajati do kraja ljeta kad efekt halveninga krene djelovati.
Sve do tada klackat ćemo se u rasponu 6k-9k. A onda do kraja 2020. prelazimo 14k i udaramo 20k. Tu bi nas mogla dočekati korekcija od 30-40% koja će biti oštra i brza, a onda u nove visine u 2021.:


AJMOOO JOS MALO, BTC NA $17,700


Dosegli smo $19,864.

Udarili smo novi ATH na većini mjenjačnica.

Korekcija je došla, nešto manja od očekivane, ali bome je bila brza. Mislim da je dosta trejdera ostalo u šoku i vjeverici. Očekuje se probijanje psihološke granice od $20k, mozda danas i onda smo u price discovery periodu.

$20,700

Bitcoin ispisuje povijest.  Price discovery mode activated!

Evo nas na $22,450 Cheesy
Jos kad bi se dodala jedna nula iza, mislim da bi svi bili sretni, hahaha.
Ajde da jos i ETH krene, pa da budu i maximalisti i ostali sretni
member
Activity: 112
Merit: 24
December 16, 2020, 12:02:58 PM
#53
Pojma nemam. Ali s obzirom da nam špekulacije nisu strane, mogli bi dati neka svoja mišljenja i onda natjerati da okrene rundu onog
koji je bio najbliži. Halvening se približava i mogli bi nabaciti neki roštilj ili samo cuganje u svibnju.

Nisam vec neko vrijeme bio aktivan ovdje, povremeno bacim oko na situaciju u crypto industriji, procitam interesantne clanke, poslusam koji podcast i moram priznati da je baš dosadno. Ali to je bilo i za očekivati - izvlačenje iz ponora 2018. je ostvareno, dobili smo mini bull run za boostanje vjere i samopouzdanja te aktualnu korekciju. Mišljenja sam da ulazimo u fazu dosade koja će trajati do kraja ljeta kad efekt halveninga krene djelovati.
Sve do tada klackat ćemo se u rasponu 6k-9k. A onda do kraja 2020. prelazimo 14k i udaramo 20k. Tu bi nas mogla dočekati korekcija od 30-40% koja će biti oštra i brza, a onda u nove visine u 2021.:


AJMOOO JOS MALO, BTC NA $17,700


Dosegli smo $19,864.

Udarili smo novi ATH na većini mjenjačnica.

Korekcija je došla, nešto manja od očekivane, ali bome je bila brza. Mislim da je dosta trejdera ostalo u šoku i vjeverici. Očekuje se probijanje psihološke granice od $20k, mozda danas i onda smo u price discovery periodu.

$20,700

Bitcoin ispisuje povijest.  Price discovery mode activated!
legendary
Activity: 2730
Merit: 7065
Farewell, Leo. You will be missed!
December 06, 2020, 04:45:47 AM
#52
Mislim da je dosta trejdera ostalo u šoku i vjeverici.
Baš tako. Ne bi poželio nikome da bude u vjeverici.


Izvor



sr. member
Activity: 378
Merit: 335
https://t.me/CRYPTOVlKING
December 06, 2020, 04:17:34 AM
#51
Dosegli smo $19,864.

Udarili smo novi ATH na većini mjenjačnica.

Korekcija je došla, nešto manja od očekivane, ali bome je bila brza. Mislim da je dosta trejdera ostalo u šoku i vjeverici. Očekuje se probijanje psihološke granice od $20k, mozda danas i onda smo u price discovery periodu.

Eto nije se dogodilo, odvija se novi scenarij, no i dalje se ceka i dip pravi i pravo probijanje 20k. Nesto od tog dvoje ce se dogoditi danas ili sutra nadam se, da vise mogu planirati sto dalje haha

Ide mi na zivce vise ova status quo situacija, nit idem u altove nit trejdam BTC...
member
Activity: 112
Merit: 24
November 30, 2020, 12:16:10 PM
#50
Pojma nemam. Ali s obzirom da nam špekulacije nisu strane, mogli bi dati neka svoja mišljenja i onda natjerati da okrene rundu onog
koji je bio najbliži. Halvening se približava i mogli bi nabaciti neki roštilj ili samo cuganje u svibnju.

Nisam vec neko vrijeme bio aktivan ovdje, povremeno bacim oko na situaciju u crypto industriji, procitam interesantne clanke, poslusam koji podcast i moram priznati da je baš dosadno. Ali to je bilo i za očekivati - izvlačenje iz ponora 2018. je ostvareno, dobili smo mini bull run za boostanje vjere i samopouzdanja te aktualnu korekciju. Mišljenja sam da ulazimo u fazu dosade koja će trajati do kraja ljeta kad efekt halveninga krene djelovati.
Sve do tada klackat ćemo se u rasponu 6k-9k. A onda do kraja 2020. prelazimo 14k i udaramo 20k. Tu bi nas mogla dočekati korekcija od 30-40% koja će biti oštra i brza, a onda u nove visine u 2021.:


AJMOOO JOS MALO, BTC NA $17,700


Dosegli smo $19,864.

Udarili smo novi ATH na većini mjenjačnica.

Korekcija je došla, nešto manja od očekivane, ali bome je bila brza. Mislim da je dosta trejdera ostalo u šoku i vjeverici. Očekuje se probijanje psihološke granice od $20k, mozda danas i onda smo u price discovery periodu.
sr. member
Activity: 378
Merit: 335
https://t.me/CRYPTOVlKING
November 21, 2020, 04:09:35 PM
#49
mozda ja nisam razumeo najbolje, ali mislim da je pod "sve ostalo" mislio na celokupnu situaciju sa koronom i slicno, a ne na altcoine
altcoin-i nece u k---c, a Ethereum nece pogotovo, ali se moze desiti scenario da USD ode tamo, a onda je veliko pitanje sta ce iz toga da izadje, i 1971 je jedna odluka promenila sve, iako je do tada USD bio ravnan prema zlatu, ali kad su se Francuzi osmelili da traze zlato za sve dolare koje imaju u Francuskoj Nacionalnoj Banci, sve se promenilo

i danas tako moze neko da se osmeli, trazi od Amera da pokazu sta imaju, pa da se sve promeni


A dobro da, to je skroz drugi par opanaka, no isto ne mislim ni da je to neki realan scenarij. To je prevelika promjena i uzrokovalo bi tone sranja, a mislim da nikome u vrhovima moci nije u interesu da se ode u veci kaos gdje ne znaju kako bi gen pop reagirao kad nas sada imaju taman tamo gjde zele.
legendary
Activity: 2156
Merit: 1151
Nil Satis Nisi Optimum
November 21, 2020, 04:06:59 PM
#48
Još malo i možemo pokrenuti novu temu za 2021, a mislim da ce ona biti jos nenormalnija od 2020.

Bitcoin sigurno moze da dostigne novi ath ali sve ostalo moze lako da ode u k*rac  Undecided

Ja mislim da taj scenarij da sve ostalo ode u 3 PM nije realan scenarij uopce, puno realnije mi je da ce defi tek u 2021. biti prava stvar, ima jako puno integracija medju projektima, hrpa wrapped btca je u defiju isto i mislim da je to tu da ostane.

mozda ja nisam razumeo najbolje, ali mislim da je pod "sve ostalo" mislio na celokupnu situaciju sa koronom i slicno, a ne na altcoine
altcoin-i nece u k---c, a Ethereum nece pogotovo, ali se moze desiti scenario da USD ode tamo, a onda je veliko pitanje sta ce iz toga da izadje, i 1971 je jedna odluka promenila sve, iako je do tada USD bio ravnan prema zlatu, ali kad su se Francuzi osmelili da traze zlato za sve dolare koje imaju u Francuskoj Nacionalnoj Banci, sve se promenilo

i danas tako moze neko da se osmeli, trazi od Amera da pokazu sta imaju, pa da se sve promeni
sr. member
Activity: 378
Merit: 335
https://t.me/CRYPTOVlKING
November 21, 2020, 03:48:56 PM
#47
Još malo i možemo pokrenuti novu temu za 2021, a mislim da ce ona biti jos nenormalnija od 2020.

Bitcoin sigurno moze da dostigne novi ath ali sve ostalo moze lako da ode u k*rac  Undecided

Ja mislim da taj scenarij da sve ostalo ode u 3 PM nije realan scenarij uopce, puno realnije mi je da ce defi tek u 2021. biti prava stvar, ima jako puno integracija medju projektima, hrpa wrapped btca je u defiju isto i mislim da je to tu da ostane.
legendary
Activity: 2212
Merit: 7064
Cashback 15%
November 20, 2020, 08:35:49 AM
#46
Još malo i možemo pokrenuti novu temu za 2021, a mislim da ce ona biti jos nenormalnija od 2020.

Bitcoin sigurno moze da dostigne novi ath ali sve ostalo moze lako da ode u k*rac  Undecided
legendary
Activity: 2422
Merit: 1207
November 18, 2020, 04:43:13 AM
#45
AJMOOO JOS MALO, BTC NA $17,700

Mislis jos malo pa na $18000?


Misliš još malo pa novi ATH? Grin
Baš sam sad gledao i vidim da mu fali 9% da potegne preko $19800 koliko je bio ATH na Binance.
legendary
Activity: 1484
Merit: 1355
November 17, 2020, 02:01:25 PM
#44
AJMOOO JOS MALO, BTC NA $17,700

Mislis jos malo pa na $18000?
member
Activity: 112
Merit: 24
November 17, 2020, 01:02:49 PM
#43
Pojma nemam. Ali s obzirom da nam špekulacije nisu strane, mogli bi dati neka svoja mišljenja i onda natjerati da okrene rundu onog
koji je bio najbliži. Halvening se približava i mogli bi nabaciti neki roštilj ili samo cuganje u svibnju.

Nisam vec neko vrijeme bio aktivan ovdje, povremeno bacim oko na situaciju u crypto industriji, procitam interesantne clanke, poslusam koji podcast i moram priznati da je baš dosadno. Ali to je bilo i za očekivati - izvlačenje iz ponora 2018. je ostvareno, dobili smo mini bull run za boostanje vjere i samopouzdanja te aktualnu korekciju. Mišljenja sam da ulazimo u fazu dosade koja će trajati do kraja ljeta kad efekt halveninga krene djelovati.
Sve do tada klackat ćemo se u rasponu 6k-9k. A onda do kraja 2020. prelazimo 14k i udaramo 20k. Tu bi nas mogla dočekati korekcija od 30-40% koja će biti oštra i brza, a onda u nove visine u 2021.:


AJMOOO JOS MALO, BTC NA $17,700
legendary
Activity: 2730
Merit: 1192
I don't believe in denial.
November 10, 2020, 05:37:34 PM
#42
[...] činjenic[a] da će republikanci zadržati kontrolu u Senatu pa će moći ograničiti Bidena u njegovoj politici i kontrolirati ga.
Jeli to vec cinjenica? Zadnje stanje sto sam video je bilo 48-48...
Da, ali u 2 države, Aljaski i još jednoj republikanci imaju već nedostižnu prednost a glavna ''bitka'' se sada odvija u Georgia, gdje se izbori za senatore ponavljaju početkom siječnja (u drugi krug idu  naravno demokrati i republikanci) i tu će biti dosta neizvjesno.
U idealnom scenariju za demokrate dobit će oba mjesta u Georgia i tada će odnos u Senatu biti 50:50 a s obzirom da u slučaju glasanja 50:50 odlučuje glas pozpredsjednika a to znače Harris, tada bi demokrati preuzeli Senat.
Da vidimo... nebi ni bila losa stvar da republikanci zadrze controlu u Senatu; nije ni lose imati malo ravnoteze...  Grin
To s ravnotežom je ''škakljiva'' stvar.
Uglavnom se to svede na ''beskonačno prepucavanje'' predsjednika i Senata oko svega važnog i bitnog, uključujući donošenje proračuna, pa se događa da čak i državni službenici ostanu bez plaće neko vrijeme (jer ako nema dogovora o proračunu države nema ni plaće za državne službenike)  Grin
Jesi li mislio na takvu ravnotežu?  Grin Grin
Predsjednika je izabrao narod na osnovu nekog njegovog programa a ako je Senat pripao drugoj stranci i predsjednik ne može provoditi svoj program, što onda?  Cheesy Cheesy

Da, to se desavalo par puta.. i jos uvijek su bili (drasticno) bolji resultati nego sa nekim ekstremnim vladama koje su imale "svu moc"...  Grin

A i senatora je izabrao narod na osnovu njihovih programa... ta diskusija o legitimaciji je od svih (democratskih) vrijemena i rijesenje je prilicno jednostavno: zove se trias politika (od Montesqieu ako se ne varam).

Na kraju su se uvijek dogovorili i nasli neku sredinu.
legendary
Activity: 3374
Merit: 1824
November 10, 2020, 04:18:26 PM
#41
[...] činjenic[a] da će republikanci zadržati kontrolu u Senatu pa će moći ograničiti Bidena u njegovoj politici i kontrolirati ga.
Jeli to vec cinjenica? Zadnje stanje sto sam video je bilo 48-48...
Da, ali u 2 države, Aljaski i još jednoj republikanci imaju već nedostižnu prednost a glavna ''bitka'' se sada odvija u Georgia, gdje se izbori za senatore ponavljaju početkom siječnja (u drugi krug idu  naravno demokrati i republikanci) i tu će biti dosta neizvjesno.
U idealnom scenariju za demokrate dobit će oba mjesta u Georgia i tada će odnos u Senatu biti 50:50 a s obzirom da u slučaju glasanja 50:50 odlučuje glas pozpredsjednika a to znače Harris, tada bi demokrati preuzeli Senat.

Da vidimo... nebi ni bila losa stvar da republikanci zadrze controlu u Senatu; nije ni lose imati malo ravnoteze...  Grin

To s ravnotežom je ''škakljiva'' stvar.
Uglavnom se to svede na ''beskonačno prepucavanje'' predsjednika i Senata oko svega važnog i bitnog, uključujući donošenje proračuna, pa se događa da čak i državni službenici ostanu bez plaće neko vrijeme (jer ako nema dogovora o proračunu države nema ni plaće za državne službenike)  Grin
Jesi li mislio na takvu ravnotežu?  Grin Grin
Predsjednika je izabrao narod na osnovu nekog njegovog programa a ako je Senat pripao drugoj stranci i predsjednik ne može provoditi svoj program, što onda?  Cheesy Cheesy
legendary
Activity: 2156
Merit: 1151
Nil Satis Nisi Optimum
November 10, 2020, 10:03:39 AM
#40
[...] činjenic[a] da će republikanci zadržati kontrolu u Senatu pa će moći ograničiti Bidena u njegovoj politici i kontrolirati ga.
Jeli to vec cinjenica? Zadnje stanje sto sam video je bilo 48-48...
Da, ali u 2 države, Aljaski i još jednoj republikanci imaju već nedostižnu prednost a glavna ''bitka'' se sada odvija u Georgia, gdje se izbori za senatore ponavljaju početkom siječnja (u drugi krug idu  naravno demokrati i republikanci) i tu će biti dosta neizvjesno.
U idealnom scenariju za demokrate dobit će oba mjesta u Georgia i tada će odnos u Senatu biti 50:50 a s obzirom da u slučaju glasanja 50:50 odlučuje glas pozpredsjednika a to znače Harris, tada bi demokrati preuzeli Senat.

Da vidimo... nebi ni bila losa stvar da republikanci zadrze controlu u Senatu; nije ni lose imati malo ravnoteze...  Grin

ako se ne varam, tri mandata su otvorena (ako racunamo da je Aljaska zatvorena za Republikance kad se prebroje glasovi, jer je razlika ogromna), to su dva mesta u Georgia i jedno u North Carolina, a sa Aljaskom je 49/48 za Republikance
videcemo, ravnoteza jeste dobra, slazem se
Pages:
Jump to: