Pages:
Author

Topic: Tüm birikimi kriptoya yatırmak aptallık mı olur ? - page 8. (Read 3553 times)

newbie
Activity: 168
Merit: 0
Liste başarılı , risk almadan birşey kazanamazsın dostum tamamını yatırma fakat risk al  bana göre başarılar bol kazançlar.
sr. member
Activity: 532
Merit: 254
bugünlerdeki düşüşü gören aklı başında biri zaten nasıl bir risk aldığının farkında olacaktır. dolayısıyla bırakın tüm paranızı bu piyasaya yatırmayı. üzülme ihtimalinizin dahi olmayacağı bir parayla yani gözden çıkardığınız bir parayla işlem yapmak en akıllıcası. ama riski alanında kazandığı bir gerçek var tabiki. risk ve beklenti işi bu.
newbie
Activity: 182
listeyi gördüm cidden başarılı bir liste olmuş. benim bu forumdan öğrendiğim şey şudur. bir şeyi yapmak için gerçekten niyetliysem kimsenin yorumu beni ilgilendirmiyor.
full member
Activity: 490
Merit: 105
yani istediğin zaman bozdurabildiğine göre pek büyük bir sıkıntı çıkacağına inanmıyorum yeterki sağlam projelerden seçilmiş ve iyi bir araştırma yapılmış olması lazım.
member
Activity: 336
Merit: 10
Yok neden olsun vur gitsin nitekim kaderden kaçamazsın, gibi bir sığ düşünce söylemeyeceğim tabii ki. Risk doğru yerde alınır, bodozlama dalarak alınmaz.
member
Activity: 283
bu piyasadaki birinci kuralı ihlal etmediğin sürece sıkıntı olmaz. birinci kural "kaydettiğinde üzülmeyecek miktarla gir". eğer tüm birikimini kaybettiğinde üzülmeyeceksen eğer girebilirsin  Smiley
sr. member
Activity: 454
Merit: 252
Kaybedersem hiç üzülmem diyebileceksen tabi ki girebilirsin. Bu iş aşırı riskli olduğu kadar da insanı ihya edebilecek potansiyele sahip bir anda yatırımın 5x  yapabilir ki bu da çok ciddi bir miktar demek. Şahsi görüşüm yarısını yatırım yapıp diğer yarısını bitcoin de bırakman. En azından 5x yapmasan bile zarar etme ihtimalini ortadan kaldırırsın. 2x de insanı tatmin eder emin ol.
jr. member
Activity: 308
Merit: 1
Büyük risk olur ama biraz da birikimin miktarına bağlı. Yüksek miktarlarla bu piyasaya girmek bence aptallık olur zaten çok paran varsa kazanbileceğin garanti yatırımlar var paran da varsa daha neyin peşindesin. Düşük miktarlarla kayıp önemsenmeyecekse tamamen girilebilir kimse ne olacağını bilemez.
full member
Activity: 504
Merit: 103
bu çöküşte artık alırsın gene çöktü piyasa değer kaybetti baya alım için fırsat demek bu.
jr. member
Activity: 240
Merit: 7
Kesinlikle yapmaman  gereken birsey.  Tum birikimini kriptolara baglamak senin dalgalanmalarda acil paraya ihtiyacin oldugunda zarar etmene sebep olur.  Gozden cikarabileceginiz miktar ile girmelisin.
newbie
Activity: 168
yedi aydır şu piyasayı takip ediyorum öğrendiğim tek şey ne zaman ne olacağı hiç belli değil . kaybettiğinde üzülmeyeceğin kadar riske etmek herzaman iyidir.
jr. member
Activity: 476
Merit: 2
Geçen sene ben ne varsa elimde yatırdım fakat nasıl cesaret ettim ve yaptım hala bilmiyorum tekrar olsa bunu yapamam asla hele şu andaki durumda çok zor. Kar etmek gittikçe zorlaşıyor vadeliler canımızı okuyor.
newbie
Activity: 252
sevgili canım kardeşim tabiki bütün birikimini kriptoya yatırmak abtalık ama üçte birini yatırın yeterlidir çünkü neyin olacagı beli olmaz o yüden size tavsiyem sakın boyle bir hata yapmayın bu demek değildir benim kroptoya güvenmiyorum
sr. member
Activity: 868
Merit: 259
Monetizing Mobile Engagement Data
Bende zamanında tüm birikimimi kripto paralara yatırmıştım. Aralık ve Ocak aylarında iyi paralar kazandım. Lakin piyasadan çıkamıyorum. İnsanın hiç çıkası gelmiyor. Tüm riskleri düşünerek bu piyasaya girmeni öneririm.
jr. member
Activity: 238
Merit: 3
Hocam birincisi tüm yatırımını yatırırsan sinir hastası olursun ikincisi de bence projeleri kendin detaylı inceleyip karar vermelisin burada kimse sana al yada sat diyemez
member
Activity: 448
hala konuya yazmalar devam ediyor Smiley . Bu kadar uzayacağını hiç düşünmemiştim. Kimse kimsenin yatırımına aptallık deme hakkına sahip değil ama 1. riski dağıtmak adına 2. çok riskli bir piyasa olduğundan şahsım adına yapılmayacak bir hareket. Aksine mümkün olan süreler de geri bile çekerim.
member
Activity: 336
Hiç kimse aptallık diyemez ama Aptallık değilde riskli bir durum sonuçta ve ters bir durumda tüm birikimin uçabilir bundan dolayı da çok riskli bir durum  diye düşünüyorum
hero member
Activity: 1400
Merit: 569
Arkadaştan edit gelmiş, 3 katına çıkaracağını yazmış. Bu aslında alınan riskle doğru orantılı, o kadar parayı direk altcoinlere yatırmak büyük bir risk.

İddia oynamak gibi düşünebilirsiniz, orada da yatırmadığınız zaman kaybınız yok ama yatırsaydınız ve maçı kazansaydınız 3 katına çıkarırdınız.
full member
Activity: 966
Merit: 142
Tüm Paranı yatırıp beklemek aptallık olur. Yatırım stratejini geliştirmen lazım. Editlemissin ama her zaman bu şekilde ilerlemez piyasa, düşüş anında ne kadar yatırdığın paradan mahrum kalabilirsin önce bunun cevabını kendi içinde vermöen lazım. Veya göze alabilecek misin paranın yarısını tek gecede kaybetmeyi.
member
Activity: 140
Merit: 15
tum parayı krıpto ya yatırcagına gıt hayır kurumuna bagısla da barı en azından para hıc olacagına hayır ıslemıs olursun
para iç oluyorsa neden bu yatırımları yapıyoruz neden yorumluyoruz burası niye var.tüm yatırımların riskleri ve bu oranda getirisi olabilir.

bu yatırımları kaybedınce uzulmeyecegımız yatırımlarla yapıyoruz. Burası para kazanmak ıcın var butun parayı basıp kaybetmek ıcın degıl.

Ozaman sen butun evi arabayı es dostun ev araba arsa herseyı sat bas krıptoya senın kafa guzel calısıyor
Pages:
Jump to: