Pages:
Author

Topic: Tüm birikimi kriptoya yatırmak aptallık mı olur ? - page 10. (Read 3553 times)

jr. member
Activity: 224
Merit: 4
kriptolara varını yoğunu yatırmak sizin kafa yapınız ile alakalı. piyasa alışkınsanız. dump olurken erkenden fark edip önlem alabiliyorsanız yani sermayenin gözler önünde eriyip gitmesine seyirde kalmayacak hamleleriniz varsa sizin için aptallık olmaz. 180 derece terst noktada ise işte o aptallıktır.
full member
Activity: 602
Merit: 118
Ben dgb yi görünce sevindim. Az biraz bende elimde dgb tutuyorum. Güzelde paylastirmissiniz. Bazıları hakkında hiç fikrim yok. Zaten asıl amaç belli bir süre altcoin kalıp btciktarinizi arttirmak olmalı. Ana hedefim bu benim. Onun dışında ki bütün uzun soluklu projeler BTC gibi ise yaramayabilir
full member
Activity: 398
Merit: 118
Bence yapılabilcek bir hareket şuan gerçekten cok ucuz coinler en az 5x 10x var uzun vadede yaptıysan ve sabırlıysan kesinlikle mutlu olursun ilerde güzel yatırım
sr. member
Activity: 672
Merit: 250
ben uzun zamandır bu piyasdayım ama içimde hala büyük bir korku var hocam tüm yatırımınızı yatırmak düşündüğünüz gibi koca bir aptallık olabilir diye düşünüyorum ben
member
Activity: 196
Merit: 10
Piyasaya hakim değilsen grafik bilgin yoksa aptallık olur başkalarının tavsiyeleriyle iş yapma durumunda kalırsın buda her zaman tutmayabilir.
sr. member
Activity: 616
Merit: 281
Eğer sabit bir geliriniz var sa bir sonra ki düzeltme de kademeli olarak girilebilir. Tüm birikim de olsa sonuçta arkadan gelen , geçiminizi sağlayan bir geliriniz var sa sorun olacağını düşünmüyorum.
sr. member
Activity: 476
Tabikide aptallık olur, piyasa henüz yeni ve sıradan kullanıcıya hitap etmiyor. Bir sürü açık var, ne olacağı belli değil böyle bir risk bana göre çok yüksek, kaybetmeyi göze alacağınız miktar ile oynayın derim.
member
Activity: 189
Umarım aptallık olmaz 5 ay önce bütün yatırımını kriptoya yapmış biri olarak hala pişman değilim birdaha olsa yine yapardım 😊
member
Activity: 182
ARIZN - Tokenised Crowdfunding Platform
Ev-altın gibi şeyler sizi yarı yolda bırakma ihtimali kripto para piyasasının yarı yolda bırakma ihtimalinden daha azdır hocam. Kaybedince üzülmeyeceğin paraları riske etmek de fayda var gibi.
sr. member
Activity: 672
Merit: 306
aman ha, öyle şeyler yapayım demeyin Smiley gerçi millete öyle böyle yapmayın diyoruz ama bizimde hemen hemen neyimiz var neyimiz yoksa içerde duruyor Smiley

hayırlısı Cheesy
sr. member
Activity: 546
Hiçbir zaman tüm yatırımınızı tek bir sektöre yapmayın arkadaşlar paranızı güvendiğiniz sektörlere eşit şekilde bölmeye çalışın
full member
Activity: 1400
Merit: 161
Tüm yatırımı değil ama yarısını yapmak heleki şuanki dönemde gayet mantıklı olur. Kısa vadeli biraz zarar edebilirsin belki ama uzun vadeli kesinlikle kara geçeceğini düşünüyorum.
member
Activity: 238
Şuan boğa sezonuna girdiğimizi düşünüyorum o yüzden aptallık olmaz bence. En kötü ihtimalle yüzde 50 kar edersiniz diye tahmin ediyorum.
sr. member
Activity: 462
CAT.EX Exchange
Tüm birikimi kriptoya yatırmak konusunda soru sorarsanız kimse size samimi düşüncesini yansıtamayacaktır büyük ihtimal, çünkü herkes için geçerli iyi olur kendinden bilirsin, kötü olur benden bilirsin.
newbie
Activity: 168
Merit: 0
konu başlığında bir sonraki çöküşü bekleyip çeşitli coin listesini yazarak alım düşündüğünü yazmışsın. soru şu. çöküşün bittiğini nasıl anlayacaksın. 100 dolar maliyetten coin aldın herhangi bir tanesi. 90 dolara gelsi zararına mı satarsın yoksa satmayıp yükselmesini bekler misin? kimse bu konularda emin değildir. hatta son yükselişin yalancı olduğunu çoğu kişi düşünmüştür emin ol.
full member
Activity: 588
Merit: 125
Yok hocam sakın öyle bir şey yapmayın yazıktır günahtır ne olacağı belli değil günde 1k oynuyor bu piyasa yatırım çoksa tarla al ev al napacaksın elbet artar arsa işi
member
Activity: 294
Merit: 11
bence tüm birikimi kriptoya yatırmak sizin gerçek hayatınızdaki yaşantınızı etkileyecek bir yola sokabilir sizleri ki bu yatırımınızın kesin bir garantisi ve ne zaman kazandıracağı garantisi yok. paraya ihtiyacınız yoksa iş değişir tabi.
newbie
Activity: 168
Merit: 0
Risk almak paranın en büyük anahtarıdır, risk parayı getitir. Risk alırsan kazanırsın tercih sizin milyonerde olabilirsiniz aç da kalabilirsiniz.
member
Activity: 209
Merit: 11
Bence hiç matıklı değil. Bitcoin 19000 dolar iken yatırım yaptığını düşünelim paranın yarısı eridiydi. Bazı coinler daha fazla eridi. O psikolojide düşünün kendinizi.   Yarın öbür gün büyük bir haber gelir dibi görebilir coinler ne olacağı belli değil ve volativite oldukça yüksek.
full member
Activity: 378
Merit: 103
hepsini yatırrsan acaba x2 olduğunda çekecekmiydin birde o var yani sonraki düşüşler vs derken sen sen ol tüm birikiminle girme bu işe
Pages:
Jump to: