Pages:
Author

Topic: Tüm birikimi kriptoya yatırmak aptallık mı olur ? - page 12. (Read 3553 times)

full member
Activity: 266
Merit: 100
https://cryptassist.io
Bütün riskleri kabul ediyorsa yatır dostum. Bu tip şeylerde başkalarının tavsiyeleri önemlidir ama senin fikrin kadar değil. Güvendiğin biriyse dinleyeceksin ama yine de sonuçları seni etkileyecek. Bunlar önemli olan. Aptallık en son kısımda senin düşüncen ile alakalı.Yatırımın seni ilgilendirir başkalarını değil.
full member
Activity: 420
Kaç gündür yataya geçti sanki piyasa, belli aralıklarda gidip geliyor sadece roketi ateşleyecek bi olay bekleniyor sanki ama hareket yok hala.Tek istediğim geçen sene mayıs ayındaki yükselişin bu senede tekrar etmesi o dönemde zaten o yükselişleri görüp bu işe girmeye karar vermiştim şimdi nerdeyse 1 seneye yaklaşırken tekrar o zamanları bende yaşamak istiyorum
jr. member
Activity: 252
Merit: 1
Zamanlama ile alakası var. Bitcoine 6000 dolar civarında girenler 30 gün olmadan %50 civarı bir kar yaptılar.
sr. member
Activity: 686
Merit: 250
Aptallık demesek de büyük risk alınmış olur ve gerek de yok böyle bir riske, zamanla artırmak ara ara bir miktarı geri çekmek çok daha mantıklı bence, sonra kayıp olduğunda komple kayıp olmaması lazım.
member
Activity: 302
Merit: 12
Kesinlikle aptallık.Üzüleceğimiz bizi strese sokacak paralarla yatırım yapmamalıyız.Hayatta hiçbir şey sağlığınızdan önemli değil.
member
Activity: 546
Merit: 10
birikimin kriptoya yatırılması aptallık değil. tarih, fiyat ve coin seçiminin üzerinde durmamak aptallık olur. bakıyorsun kriptoların alayı kırmızı "ya yükselir al işte bekle ucuzladı, daha ne patlayacak" dersen kaybedersin. kriptoları ne yönlendiriyorsa onları takip eden gerekirse ücretli danışman tutup tavsiye al. madem birikimin var o birikimin hakkını vermek için lazım olur.
newbie
Activity: 126
Merit: 0
birikim kriptoya yatırılmaz ya, kenarda unutulacak para kriptoya yatırılır. birikimi kriptoya yatırırsan uyuyamazsın her dk cüzdana bakarsın nolmuş ne bitmiş diye. hele ki düşüş olursa da ne zaman artacak diye uykuların kaçar. bu işten geçim sağlayanlar emekli olanlar zamanında oldu. 2017 deki artış gibi artışı kimse beklemesin artık.
jr. member
Activity: 112
Merit: 1
Almak sorun değil ama yatiracaginiz para 85 bin lira değerinde. Yani tüm paranizda bu olduğu için her düşüşte ciddi psikolojik sıkıntılar yasabilirdiniz. O yüzden ben tüm mal varlığı ile girme işine sıcak bakmıyorum. Evet kazanan olabilirdin 2 kat yapmış olabilirdin ama bu durum sadece bekleseydin olurdu. Bunun birde psikolojik faktörü var onu da ekle icine ondan sonra düşün.

Tabiki de yaptıkların arasındaki iyi yönü yatırımını dagitmissin bu güzel ama dağıtıp 1 yıl gerçekten bekleyebileceksen öyle olur o iş derim ben.
member
Activity: 574
Merit: 14
bakın bitcoin nasıl ivme kazanıyor. ama yapabildiği birkaç hafta ya da gün süresince. sağlam ve ileriye dönük güçlü hareketlerin gelmesi için fiyatın artmasına teşkil edecek gelişmeler yaşanmasını arayın. grafiksel araştırma yapıyorum şimdi bir rakam vericem de beni linç edersiniz. oldukça yüksek rakam. bitcoin ne kadar yatay ve gecikmeli devam ederse onun hep faydasına.
member
Activity: 252
Merit: 10
OPEN GAMING PLATFORM
Zaten kendiniz editlemissiniz, 2 kat oldugu gibi dusebilirdi de. Sizin icin sorun olmayacak miktarlarla girilebilir veya girip bir kismiyla kar alip kalanini birakabilirsiniz.
full member
Activity: 448
Merit: 130
3D-Printing goes Blockchain!
Afedersin ama çok net aptallığın da ötesinde bir hareket bu. Neye güvenerek böyle bir şey yapacaksınız ki? Her yerde birsürü başlık var “anaparamın şu kadarı eridi, bu kadar zarardayım, bıraktım gidiyorum” tarzında. Kimseye kolayca yedirmiyorlar bir şeyleri.
member
Activity: 462
Merit: 42
abi bu soruya verilecek tek yanıt tabiki  olur yani borsanın yatırım falan ilk kuralıdır bu ya hatta ilkokulda tüm yumartaları tek sepette taşıyan ahmet hepsini kırarsa diye Cheesy problem vardı yapmayın gözünüzü seeveyim.
full member
Activity: 721
Forumda özellileyeni para yatıracaklara karşı korumacı bir bakışı var diyebiliriz yani önce tokatlanmamak mesele herkes bunu söylüyor çünkü en gerçekçi durum bu avlarlar adamı!
full member
Activity: 387
Merit: 186
Burada kimse kimseyi o derece gaza getirip tüm birikimleri kriptoya yatırmaya teşvik edemez ki, yani normal olan da bu zaten. Piyasanın iyiye gideceği tuttu bir şeyler yükseldi ama garantisi var mıydı? Kim bilebilir, tüm piyasa daha kötüye de gidebilirdi bu durumda da sizin aklınıza uydum abv diyecektiniz Smiley
newbie
Activity: 171
Tüm birikimi kriptoya yatırmak tabiki  aptallık olur hocam, hiç bir zaman bence tüm para yatırılmamalı, toplam servetini %10-20 si yatırılmalı bu sanal dünyaya
full member
Activity: 392
Merit: 101
Kumar değil bu iş, oyanklığı çok yuksek bir yatırım aracı olarak değerlendirilmeli ve kayıplara karşı direnç çok öenmlidir buda tüm birikim ile girmeyerek ilk adımı gerçekleşecek bir şey.

Ben çok gözü kara birisi değilim ve temkinli yaklaşmayı seviyorum. Her zaman için benimsediğim düstur kaybettiğimde üzülmeyeceğim miktarı yatırmak
full member
Activity: 630
Merit: 104
bu arkadaş bence bu aralar hop oturup hop kalkıyodur valla o kadar parayı yatırım yani tüm paranı sonra gelip piyasayı izle olacak iş değil insan kalp krizinde gider be arkadaş Smiley
full member
Activity: 854
Merit: 109
Trident Protocol | Simple «buy-hold-earn» system!
Böyle olmadığını son haftalarda olan çıkışlarla görmüş olduk risk alan arkdaşların gözü aydın =)
newbie
Activity: 154
Tüm birikim hayatınızı değiştirecek bir miktar değilse kripto piyasası riski alınabilir.
Dolar 8 lira olsa birikim 2x olur. Ama kripto çokda kazandırabilir çokda kaybettirebilir.
member
Activity: 336
Merit: 11
İnandığın uğurda yapabilirsin bu aksiyonu neden olsun? Fakat sonra pişman olmamalısın bunu da aklında tut. Kaybetmen dünyanın sonu olmamalı senin için.
Pages:
Jump to: