Pages:
Author

Topic: ŞUBAT 2019 - TOPARLANMA BAŞLIYOR.. KÖTÜ GÜNLER GERİDE KALIYOR! - page 14. (Read 17538 times)

full member
Activity: 490
Merit: 104
★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!
forumdan tanırsınız beni
selam yakışıklı Cool

Grin Grin Grin Grin gece gece güldürdün beni gospodin hocam... Cheesy Cheesy Cheesy
member
Activity: 182
Merit: 10
bu yükselişi başlatmak için öyle 3 5 balina yetmez alt coinden değil Bitcoinden söz ediyoruz bitcoin yükselmesi lazım ki altlar yeşillensin yükselsin Bitcoinin yükselmesi için yeni yatırımcılar piyasaya girmesi lazım
full member
Activity: 658
Merit: 153
Ben martta toparlanma gelir gibi düşünüyorum çünkü şubatta her hangi bir olay olmayacak bakkt borsası 2019 ilk çeyrek dedi ama son güne kadar bekleyeceklerdi bu fiyatlardan topluyorlardır hala martta gelir yükseliş.
sr. member
Activity: 924
Merit: 251
Umarım dediginiz gibi olur zira insanların sabrı tükendi artık. Bir yükseliş ilaç gibi gelecektir. Bunca kötü zaman geçirmiş yatırımcının olmasını umduğu şey yükseliş.
legendary
Activity: 1554
Merit: 1334
Selamlar,

forumdan tanırsınız beni. Balina toplulukları olsun, medya sosyal bağlantıları olsun karışık grupların içindeyim. Aldığım bilgiler ve izlenimlerim sonucunda Şubat ayının iyi geçeceği yönde. İsteyen SS alsın sonra bakarız. Bilgiler bu şekilde. Artık yükseliş başlayacak diye umuyorum. Tabi YTD ama güzel haberler gelecek bence ve bana teşekkür edeceksiniz. !

Bol kazançlar.

1 Subat 23.17 : BTC: 3,500 Market cap 114,000,000,000$

Maalesef tanıyoruz, maaalesef Smiley
member
Activity: 518
Merit: 10
Forumda hep sürekli bir olumsuz hava var. Hep kötü haberler gündemde. Ara sıra böyle haberler hepimize iyi geliyor. Umarım kısa sürede gerçekleşir.
hero member
Activity: 1400
Merit: 569
forumdan tanırsınız beni
selam yakışıklı Cool

Güldüm  Cheesy

araştıranadam seni tanıyoruz, ayı döneminde sen de ortalardan kaybolmuştun. Belki senin foruma tekrar dönüşün de boğanın habercisidir.
full member
Activity: 616
Merit: 100
Biran önce gelse çok iyi olur. Herkese gına geldi sürekli düşüş bir belimizi doğrultamadık gitti. İnşallah dediğiniz gibi olur Şubat 2019 hepimize iyi gelir.
jr. member
Activity: 266
Merit: 1
Yükseliş gelip gelmemesi o kadar önemli değil artık.Alıştık biz beklemeye şubat da olmaz mayısta olur farketmez.2019 yılı toparlanma yılı olacaktır.
legendary
Activity: 2408
Merit: 1478
alex
forumdan tanırsınız beni
selam yakışıklı Cool
jr. member
Activity: 43
Merit: 4
xxxxxxxxxxxxxxx
Pages:
Jump to: