Pages:
Author

Topic: [Unofficial Bulletin] Hdac | Bilgi ve spekülasyon alanı - page 7. (Read 6539 times)

jr. member
Activity: 140
Merit: 2
Burda eklemeği olan arkadaşlar var en iyisi ben buna karışmayım. Umarım herkes kazanır.
legendary
Activity: 1218
Merit: 1291
yanlış konuya tosladın self moderated açmıştım  Cool

bunu bana Matthias9515 gönderdi ne iş bu işin peşini bırakmayacam artık burdayım ?

hoşgeldin krdşm biz de seni bekliyorduk

Evet şimdi gelelim bu spam coini millete nasıl kakalayacagınıza. Şimdi 0.1$dan 30 günde 2x düşmüş ve suan
$0,049473 USD (-4,92%)  dahada gidiyor demekki birileri iyi alttan satıs yapıyor misal ekib suanda 12 milyar sup görünüyor cmc listelememiş neden ? çünki sürekli artan bir Circulating Supply sahip 30günde 2x düşen coinden bu cıkartılır adamlar basıyorda basıyor token yeterki sizi kakalasınlar şimdi alın bakalım bu coini nasıl alacaksınız

doğru söylüyorsun ama Bitcoin'in Bitmain tekeli altında geliştiğini ve bu piyasanın Bitcoin temelli olması nedeniyle aslında Bitmain tarafından yönetildiğini unutuyorsun.

Hdac'ın şu anda 8561 GH/s madenci gücü var bu da 290.203 RX 570'e denk gelen bir kazım gücü olduğu anlamına geliyor.

Hdac'ı Jeonju, Ansan, Pyeongtek, Busan, Yongsan ve Çin'in bazı eyaletlerinde 3 farklı büyük madenci grubu kazıyor.

Kazım yapılan adresler de bunlar;

H7tX1eBtawayqkmNwzfQgE9cs8DL6uBUaQ
HERtkDYb9qtP3Hx6eGa1WJjXETjCobTjtq
HS39PwAP2shdockeaddPCBYP9FxU6FPEAR

8 Eylül'de yeni maden grubu eklendi 1250 gh/s kazım gücü var günlük hash değerinin %17sini oluşturuyor

HPB2mSeCvabV6ZZmKwkBmvjSuysC6XVRzF

Bu fiyattan almayın, 2020 halving de bu gruplar size 4 dolardan satacak zaten sen de o gün 100 milyon dolarlik madencilerin boşuna bu coini kazmadiğini anlayacaksin  Cool

finma onayindan sonra blok ödülü 10da 1'ine kadar dusurulecek, o zaman ralliye başlarız.

soru cevap şeklinde gidelim böylece 2020'de ben demiştim diyebileceğim postlar bırakmış olayım.
jr. member
Proje güzel.
legendary
[Hdac Burn] 27 Eylül ~ 3 Ekim tarihlerinde 9,741,235 Hdac borsadan satın alınıp yakılacak

Miktar: 9,741,235 Hdac
Yöntem: Piyasadan satın alın ve yak
Dönem: 27 Eylül ~ 3 Ekim 2018
Burn Adresi: HJXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXVarS5i
legendary
yanlış konuya tosladın self moderated açmıştım  Cool

bunu bana Matthias9515 gönderdi ne iş bu işin peşini bırakmayacam artık burdayım ?

hoşgeldin krdşm biz de seni bekliyorduk
jr. member
İnceleyeceğim.
legendary
IoT Blockchain Summit

SPEAKERS

Improve IoT Edge, Security and Privacy Through Decentralized Networks

Kee-Sung Woo | Hdac Technology Korea
Chief Planning Officer

John Bae | Hdac Technology AG
Chief Operation Officer

October 29-30, 2018
Hyatt Regency,
Atlanta

full member
Activity: 420
Merit: 105
Finma hdac için önemli bir olay. Eğer olurda onay alamazlarsa fiyatın daha da düşeceği kesin. İsviçrede olaylar nasıl işliyor bilmiyorum ama yatırım için finma onayını bekleyeceğim.
newbie
Activity: 17
Merit: 0
Şu kripto romantikliğinden kurtulmam lazım,gelen basıyo tokadı giden basıyo tokadı..
sr. member
Activity: 672
Merit: 306
işin komiği coin burn haberini görünce alsammı almassamı sorgulaması yapıp almamaya karar verdim.kendimi tebrik ediyorum...
legendary
Resmi değil

Yıllardır Bitcoin'de senaryolanan %51 attack Hdac'ta gerçekleştirildi.  129924. blokta hard fork oluştu ve tüm transferler Hdac ekibi tarafindan durduruldu.

Hdac'in GPU olarak 11.5 TH/s Hash ratesi vardi. 343.283 adet RX 580'e denk olan bu Hash Rate'de %51 attack yapilması için 172.000 RX 580 gerekiyor.

Dünyada bu kadar büyük madencilik gruplari olduğu sürece ve Bitcoin Bitmain'in tekelinde olduğu sürece bu piyasa bitmiştir. Blokzinciri teknolojisi de çok büyük bir açığa sahiptir (en azında PoW için)
sr. member
Activity: 854
Merit: 256
ben de bilgi almaya gelmiştim teşekkürler. borsa haberine pek inanmasam da(umarım doğrudur) söylenti hızlı yayılmış olmalı ki düşmeye başladığı yere neredeyse %90lık bir artışla tekrar geri geldi. birkaç gün önceki büyük altcoin düşüşü olmasa demek ki ath olacaktı btc bazında. takibe devam Smiley
legendary
Son haberden sonra fiyat fırladı gitti. Dün tam niyetlenmiştim almak için bibox borsasına üye olamadım bir türlü fırsatı kaçırmış olduk.

Hdac'ın fiyatlanma sebebi @TunaWhale adlı bir Telegram grubunun Korece bir metin yayınlaması oldu. 29 Eylül ve civarında Bithumb'da listeleneceği konuşuluyor.

Bu dediğiniz grubun öyle ahımşahım bir üyesi de yok. Ben coin yakmadan  oldu sanıyordum .Malum adamlar borsadan alıp satacaklardı.  Eğer haber doğruysa 29 una daha çok var büyük ihtimal yarın düşüş olacaktır.

Yakma işlemi 27 Eylül - 3 Ekim'de olacak, bakalım.
sr. member
Activity: 434
Merit: 250
Bugünkü artışı ben de fark ettim. Hem bu bahsedilen telegram olayının duyurulması hem de coin yakma işleminin fiyata etkisi mutlaka olmuştur bence. Hdac fazlasıyla gelecek vaat ediyor o yüzden sabırsız veya aceleci olmaya lüzum yok Smiley
full member
Merit: 100
Son haberden sonra fiyat fırladı gitti. Dün tam niyetlenmiştim almak için bibox borsasına üye olamadım bir türlü fırsatı kaçırmış olduk.

Hdac'ın fiyatlanma sebebi @TunaWhale adlı bir Telegram grubunun Korece bir metin yayınlaması oldu. 29 Eylül ve civarında Bithumb'da listeleneceği konuşuluyor.

Bu dediğiniz grubun öyle ahımşahım bir üyesi de yok. Ben coin yakmadan  oldu sanıyordum .Malum adamlar borsadan alıp satacaklardı.  Eğer haber doğruysa 29 una daha çok var büyük ihtimal yarın düşüş olacaktır.
legendary

full member
Merit: 100
legendary
[Hdac Burn] 27 Eylül ~ 3 Ekim tarihlerinde 9,741,235 Hdac borsadan satın alınıp yakılacak

Miktar: 9,741,235 Hdac
Yöntem: Piyasadan satın alın ve yak
Dönem: 27 Eylül ~ 3 Ekim 2018
Burn Adresi: HJXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXVarS5i
legendary
25-26 Eylül | London Connected World Summit

Hdac Operasyon Direktörü John Sang-Ug Bae, 25- 26 Eylül tarihleri arasında Londra'da yapılacak olan #ConnectedWorld'te konuşacak

legendary
Upbit Developer Conference 2018, 13 September, Jeju

Hdac ekibi konferansta Ontology'nin kurucusu Jun Li ile birlikteydi

Pages:
Jump to: