Pages:
Author

Topic: Vtexp Promo >>Vtex Swaplamayı Anlatıyorum !! (Kesin Oluyor) - page 2. (Read 951 times)

member
Activity: 392
Merit: 10
Gerçekten harika bir paylaşım. Bu tür insanlara yardımı dokunan postlar kesinlikle merit sahipleri tarafından ödüllendirilmeli swapı bu paylaşıö sayesinde sorunsuz bitirdim.
sr. member
Activity: 1764
Merit: 345
Şu an swap yapılamıyor sanırım tekrar kapattılar ya da sisteme ekledikleri vtexp token sayısı bitmiş olabilir. Çünkü bir yüzde vardı o azalıyordu swap yaptıkça.
legendary
Activity: 2254
Merit: 1446
alex
az evvel ben gerçekleştirdim ama olmadı. olay şöyle gerçekleşiyor: ben maltuk gibi 0 adet token gönderdim, sonra durumu fark edince elimdekileri bir daha gönderdim. doğal olarak adamlar kendilerine sadece 0 adet token gelmiş gibi anlayıp bana 0 adet gönderimde bulundular. zaten elimde 100 tane vardı onu da alsınlar analarına soksunlar. saygılarımla.
jr. member
Activity: 406
Merit: 1
paylaşım için teşekkürler hocam almamız gerekinin yüzde onunu verdiler. swap yapsak ne yapmasak ne buna o ayrı mevzu.
hero member
Activity: 2170
Merit: 640
Undeads.com - P2E Runner Game
Aynen konuda arkadaşın anlattığı gibi yaparsanız, bir sorun yaşanacağını düşünmüyorum. Vertex son yaptıklarıyla çok güven kaybetti, çoğu kişi de eline geçeni hemen sattı, fiyat düştü.
member
Activity: 658
Merit: 42
Graphic Designer
Buradakileri aynen uygulayınca oluyor arkadaşlar. Gönderdikten 7 dk sonra tokenlarım geldi. Barslanhan hocam eline sağlık.
kyc yaparak mı aldınız hocam tokenleri yoksa direkt ilk postta belirtilenleri yaparak m?

Aslında pek çok arkadaş ilk dağıtımda gelenleri swaplarken KYC yapmıştı o yüzden tekrar uğraşmadılar hiç. Onun dışında eskisi gibi karışık kontrat adresleri yok o sayfanın görselini de güncelledim zaten. Akadaşlar kolayca yapabilir swaplarını. Ama VErtex firması ara ara kapatıyor swaplamayı. O aralıkları öğrenmek lazım.
jr. member
Activity: 210
Merit: 2
Konudaki gibi yaptım ve Swaplı tokenlerim geldi.Swap açıldığı zamandan beri CoinTigerda Vertex %40 değer kaybetmiş durumda.Swap yapanlar tokenleri satıyor sanırım.
legendary
Activity: 2254
Merit: 1446
alex
Buradakileri aynen uygulayınca oluyor arkadaşlar. Gönderdikten 7 dk sonra tokenlarım geldi. Barslanhan hocam eline sağlık.
kyc yaparak mı aldınız hocam tokenleri yoksa direkt ilk postta belirtilenleri yaparak m?
member
Activity: 518
full member
Activity: 616
Merit: 100
Hocam sonunda yaptım sağol biraz zorlanmıştım yapmakta ama en sonunda başardım. Konu çok faydalı meritim  olsa kesin verirdim. Emeğine sağlık.
sr. member
Activity: 971
Merit: 292
Vertex milletin emeğine çöktü resmen. Bu haksızlık olur mu yaa. O kadar çalış emek zaman ver üç haydut hırsızlık yapsın. Sadece emek hırsızlığı.
member
Activity: 476
Files.fm - Store, Share and Sell Files
Ne vertexmiş arkadaş kaç gündür bölümün ilk sırasında bu  dandik projenin konuları var. Swap mıdır ne halttır yapsanız da kurtulsak gına geldi artık.
member
Activity: 560
Merit: 12
129 tane vtexpim var. Bu kadar zahmete girmeye değer mi bilemedim. Birde baştan sona imzalarinda kaldım. Yazık benim emeklerime
full member
Activity: 616
Kaç haftadır oyalayıp duruyorlar yaptıkları şeye bak belliydi aslında hepimiz farkındaydık bizi salladıklarının ama bir umut belki gönderirler diye sessizliğimizi koruduk ama bundan sonra kimse sessiz kalmayacak.
sr. member
Konu için tekrar teşekkürler @barslanhan hocam. Swap işlemini yaptım yaklaşık beş dakikada filan cüzdana geldi. Kesilen fee ücretine dikkat edin arkadaşlar.
member
Activity: 532
Merit: 29
Swap yüksek ihtimalle pazartesi gününe kadar açık kalacak. Yine de bir an önce yapmakta fayda var. Bakarsın pazartesiyi beklemeden kapatırlar.

Ayrıca tokenler de kısıtlı sayıda olduğu için ne kadar erken o kadar iyi. VTEXP tokenleri gönderirken komisyonu dikkate alıp sitede belirtilen miktarı doğru gönderim yapmaya dikkat edin. Sonra bu karışıklıkta uğraşmak kolay olmayacaktır.
sr. member
Swap açıldı arkadaşlar, şu anda swap yapabilirsiniz. Token gelmeyenlerde geldiği gibi yapabilir  ne zaman kapanacağı sanırım tam belli değil swap'ın.
legendary
Activity: 1666
Merit: 1030
Tokenlerden az bir miktar geldi.Swap açılsın nasıl dönüştüreceğiz bilmiyorum Smiley hele bi gelsin umarım düzgün bir şekilde halledip latokende 0.10 centten satabiliriz.
member
Activity: 612
Vertex'in bunu yapacagı baştan beri belliydi de bir umut diye bekledik işte. Düzgün bir şirket olsa zaten daha başında verir tokenleri bountycileri bu şekilde oyalamazdı. Zaten artık bounty olayının son demlerini yaşıyoruz olay biraz ICO'dan ziyade IEO'ya dönmüş gibi gözüküyor. Bunun gibi dolandırıcı şirketler bu pastadan nasıl bir pay alacak hep beraber yaşayıp göreceğiz.
full member
Activity: 721
Bir halt olmayacağını artık ilan etmiş oldular. Ben çok uzun süern bountylerden birşeyler kazandığım oldu ancak bunlardan olumlu bir sinyal alamadım. Artık yollarlarsa iyi yoksa bitti gözüyle bakmak lazım.
Pages:
Jump to: