Pages:
Author

Topic: Vtexp Promo >>Vtex Swaplamayı Anlatıyorum !! (Kesin Oluyor) - page 6. (Read 951 times)

member
Activity: 504
Merit: 11
İtirazlar için açılacak formu bekleyin arkadaşlar. Aşağıdaki linklerde dağıtım miktarları belli. Ona göre itirazlarınızı yaparsınız.

Bounty0x'in dağıttığı token adedi: https://blog.bounty0x.io/weekly-distribution-report-october-1-2018-962f8cac4c90

Forumdaki kampanyada dağıtılacak token adedi: https://bitcointalksearch.org/topic/m.42761492

member
Activity: 291
Merit: 11
Telegramına 18 token yollayan vertex makaleye imzaya ve sosyal medyaya 100'er token biçmiş. Adamı 2,5 ay 15'er post atmaya zorla ve o zaman zarfında başka bir imzadan mahrum et. Düpedüz sahtekerlık ve dolandırıcılık yaptıkları. Bu yanlıştan dönmezlerse biz bir kaybederiz ama onlar tümden kaybedecekler.
member
Activity: 462
Merit: 42
swaplama işlemi hakkında oldukça faydalı bir paylaşım olmuş en güzel yanı adım adım anlatılması bu bir çok kişi için rehber niteliğinde teşekkürler eline saglık
full member
Activity: 798
Merit: 106
👉bit.ly/3QXp3oh | 🔥 Ultimate Launc
Küfür etselermiş daha az zorumuza gider herhalde. 2 ay imzada kalan adam 100 token falan alıyor. İyiki de katılmamışım.
member
Activity: 612
Merit: 10
Adamlar bounty facebook kampanyasına imzadan daha çok token vermişler token dediğimde swap yapmaya bile değecek bir miktar değil. Şaka gibi ama komik değil.
jr. member
Activity: 420
Merit: 1
akşama buralar dolup taşar gibi görünüyor. adamlar scamın önüne geçecek dedik scamın tillahını kendileri yapıyor. gerçi araplardan ne beklenirse.
member
Swaptan daha önemlisi bounty ödülleri açıklandı ve gerçekten komik rakamlar airdroptam 100 200 aşdılar fakat bountye ise imza makale twitter girenlere 200 token bile vermediler önce bu sorun halledilmeli vertex dolandırıcılığa önlem amaçlı projeyken kendileri bountyhunterlarını dolandırdı.
member
Activity: 658
Graphic Designer
Yazıklar olsun diyerek başlıyorum cümleme.. Çünkü açıklandı Vertex bounty ödülleri, ikinci Kora vakası, Hatta belki daha kötüsü.. Airdroptan gelen ödüllere komik derken, koskoca Bounty'den hiç bir şey almış olmak üzdü..

Volkan Konak söylüyor...
full member
Activity: 672
Merit: 100
Herkes dağıtımı bekliyor da şimdi gelenleri nerede satacağız. Sitelerinden bir şey anlamadım. 0.22 dolar yazıyor o kadar
member
Graphic Designer
Paylasım icin tesekkurler gercekten ayrıntılı ve guzel bir anlatım olmus. Benim elimde swap yapmaya degecek sayıda token yok ama bounty odulleri dagıtılırsa faydalanagız artık Wink

Elinde 3 tane bile olsa swapla usta.. bende de azdı sayısı ama swapladım hem test edersin hem de niye bırakasın ki..
member
Activity: 588
Merit: 22
Katıldığım bir proje ancak henüz token falan gelmedi.Zaten şu an kimse verdiği sözü tutup coin yollamıyor.Sanırım bu bounty işi de bitiyor.Projeye binbir emekle giriyosun ama token vermeye gelince herkesin bir bahanesi var
sr. member
Activity: 714
Merit: 250
Son zamanlarda piyasanın allak bullak olduğu ortada. Vertex sağlam bir iş ortaya koymaya çalışıyor. Son zamanlarda Binance büyük bir dominasyona imza atıyor başka platformlara paranın yayılması ve yeni girişlere cazibe olması lazım sağlıklı fiyatlanma için daha büyük hacim şart.
sr. member
Activity: 1764
Merit: 345
@barslanhan evet aslında oradaki yönetici arkadaşlar ilgili özellikle Rayne baya aktif telegramda. Bu sebeple gönderim ile ilgili bir sorun çıkacağını düşünmüyorum.
copper member
Activity: 56
Merit: 4
CAT.EX Exchange
Vertexin bitcointalkda yaptığı bounty ödülleride büyük ihtimalle vtexp olarak gelecek. Sonrasında swap yapmamızı isteyecekler. Bunu iki sebebi var: 1-Kanunlar gereği veya şöyle söyleyeyim ilerleyen zamanlarda çıkacak kanunları göz önünde bulundurmaları 2- Platformu test etmeleri. (ki bu açıklamayı telegram grubunda ekip yaptı. Eksiklerimizi görmek istiyoruz diye)

member
Activity: 612
Paylasım icin tesekkurler gercekten ayrıntılı ve guzel bir anlatım olmus. Benim elimde swap yapmaya degecek sayıda token yok ama bounty odulleri dagıtılırsa faydalanagız artık Wink
member
Graphic Designer
@barslanhan evet swap yapmaya gerek olmayan tokenleri yollasalar daha iyi olur bence de. Herhalde şu anda swapla ilgili bir sorun var onu çözmeye çalışıyorlar.

Farklı kontrat adresleriyle ilgili swap yapmaya çalışan arkadaşların sorunları varmış onları çözmek için süre verdiler ayrıca sistemde genel bir sorun varmış onu çözmeye çalışıyorlar. Kısaca bekliyoruz bakalım yine ertelediler BTT bounty dağıtımını.. Az daha sabır
member
Graphic Designer
bu vtex tokenleriyle nerden bişi alabiliyoruz ne depozit var ne witdraw 0.22 cent diyor ama nasıl alış satış yapcaz çok karışık sitesi be...

Henüz ne alabildiğimizi bende bilmiyorum ama altyapıları fena değil.. En azından site hızlı swaplıyor, demekki her hangi başka bir coin Alış-satış yaparken de çok beklemeyeceğiz..
sr. member
Activity: 1764
Merit: 345
@barslanhan evet swap yapmaya gerek olmayan tokenleri yollasalar daha iyi olur bence de. Herhalde şu anda swapla ilgili bir sorun var onu çözmeye çalışıyorlar.
hero member
Activity: 2170
Merit: 640
Undeads.com - P2E Runner Game
Çok faydalı bir konu olmuş, bu ara bu konuda çok fazla soru soran arkadaş vardı, onlara yardımcı olur umarım. Vertex bu swap ve bounty ödüllerinin dağıtımı konusunda biraz saçmaladı gibi sanki, çoğu kişinin önem verdiği değer gören bir platformdu. İnşallah bu beklentileri karşılayabilirler.
jr. member
Merit: 2
Bu swap işlerini neden otomatik yapmayıp da böyle binbir çeşitli hallere sokarak yaparlar anlamam. Dağıttıkları 3 kuruş zorlarına gidiyor sanırım.
Pages:
Jump to: