Pages:
Author

Topic: Vtexp Promo >>Vtex Swaplamayı Anlatıyorum !! (Kesin Oluyor) - page 5. (Read 951 times)

sr. member
Activity: 812
Merit: 262
Fiyasko güven üzerinden bir proje yürütüyorsunuz saçma sapan yöntemler sunuyorlar. Gerçekten bu kadar mı zor yada sallıyorlar. Bence sallıyorlar. PXS saçma sapan bir swap programı açıklamıştı sonra değiştirmişlerdi
jr. member
Activity: 481
Merit: 1
Barslanhan hocamın post'u açıklayıcı olsa da Vertex'ten artık sanırım herkes yılmak üzere. Yaptıkları ucuz numaralar biraz komik gelmeye başladı. Yine de alabileceğimiz kadarını alacağız artık.
jr. member
Activity: 350
Merit: 2
milletin emeğini çalıp dalga geçer gibi token gönderdiler onu da  swaplatmak istiyorlar. ne tiksinç bir ekipmiş bunlar böyle.
full member
Activity: 672
Merit: 100
Zaten herkes eth adresinde tutmuyor mu bu mereti oraya yeni tokenleri yollamak bu kadar mı zor . Sanki başka bir altyapıya geçtiler de uğraştırıyorlar milleti.
sr. member
Activity: 1764
Merit: 345
Vtexp tokenlerin swaplanmasında sorun vardı sanırım en son, bu sorun düzeldi mi yoksa devam ediyor mu, swaplanan tokenler gelmiyordu en son.
member
Activity: 560
Merit: 16
Proof-of-Stake Blockchain Network
Evet beklenen gün geldi çattı ve değişen bir şey olmadı. Önceden açıkladıkları gibi düşük hesaplanan ilk Spreadsheet'de yazan token sayısında gönderdiler herhangi bir düzeltme olmadan. O kadar emek 6 ay boyunca yapıldı ona mı yanalım yoksa bizi düşürdükleri duruma mı yanalım. Kısaca Vertex gümledi.. Bundan sonra ne olur hiç tahmin edemiyorum artık.

Vertex katılmadım ama telegrama konusulanlardan dolayı problemle ilgili bilgim var. Bana gore bu problemi bounty manager çözebilir ancak, yani Fatih bey. İlgileniyorsun kendisi umarım olumlu bir sonuç alır ve emekleriniz boşa gitmez.
member
Activity: 658
Merit: 42
Graphic Designer
Evet beklenen gün geldi çattı ve değişen bir şey olmadı. Önceden açıkladıkları gibi düşük hesaplanan ilk Spreadsheet'de yazan token sayısında gönderdiler herhangi bir düzeltme olmadan. O kadar emek 6 ay boyunca yapıldı ona mı yanalım yoksa bizi düşürdükleri duruma mı yanalım. Kısaca Vertex gümledi.. Bundan sonra ne olur hiç tahmin edemiyorum artık.
member
Activity: 392
Merit: 10
Vertex ile ilgili telegramda büyük bir grup oluşturuldu fakat oluşturulan bu grup bountycilerin hesaplanan düşük ödüllere tepki olarak oluştu ve birlikte hareket ediyorlar ödüllerin yeniden düzenlenmesi için...
sr. member
@ScorpionZ evet ödüller bounty başında söylenenlere göre baya bi düşük gerçekten, form doldurduk bakalım forma göre aynı miktarı mı yoksa yüksek miktar mı yollayacaklar.
jr. member
Activity: 126
Vertex Bounty ödülleri açıklanmış ama Ödül olarak verilecek miktarlar çok düşük görünüyor.Umarım bir hatalı hesaplama olmuşturda düzeltirler.
jr. member
Activity: 264
Araştıran oldu mu merak ediyorum. Vertex in kendi platformu üzerinden şu an için satış gerçekleşebilyor mu. Şayet öyleyse ve şuan bu mümkünse ico fiyatı üzerinden borsaya çıkmadan satış olabilir.
member
Activity: 658
Merit: 42
Graphic Designer
Vertex le ilgili problem nedir bir iki gündür iyi şeyler omumuyorum. Token gönderimiyle ilgili bountycilere bazı zorluklar yaşatmış fakat ayrıntısı nedir acaba?

Önce bounty yapan arkadaşlara dağıtımın gecikeceği bilgisi verildi, ardından yapılan bounty görevine göre verilen stakelerin karşılığı olan token miktarları açıklandı ki sorun burada başladı. Kıytırık bir airdrop görevine bile 800-900 Token gönderen Vertex managerler, aylarca emek edilen görevleri görmezden gelip 20-30 (şaka değil ) token göndereceklerini açıkladılar.. Tabi haklı olarak tüm arkadaşlar da itiraz etti, kimisi dellendi, kimisi isyan etti ve Vertex telegram kanalında banlanmalar başladı.. Bunun üzerine @vipganyan adlı arkadaşımız (Vertex bounty manager) çok büyük özveri ile hem hakkımızı korudu hem de managerlik yaptığı firmayı, hakettiği ücreti almama pahasına, karşısına alarak bize büyük destek verdi ki kendisine bir kez daha çok çok teşekkür ederiz. Kısaca şimdilik yapılan itirazların değerlendirileceği bir form doldurup bekleme süresine geçtik. Sonucu hep beraber göreceğiz ve buradan da gelişmeleri açıklayacağız. Kısaca şimdilik barış yapıldı ama her an eller tetikte beklemedeyiz. Söz verilen tokenlar tüm arkadaşlarımıza dağıtılmadan da bu haklı itirazımızdan vaz-geç-me-ye-ce-ğiz..
member
Activity: 910
Merit: 10
Vertex le ilgili problem nedir bir iki gündür iyi şeyler omumuyorum. Token gönderimiyle ilgili bountycilere bazı zorluklar yaşatmış fakat ayrıntısı nedir acaba?
sr. member
@trhomeagent hocam hangi belgeleri istiyor alım satım yapmak için vertex sitesi. Bir de vertex in alım satımı açık mı şu an değil diye biliyorum ama.
jr. member
Activity: 462
Merit: 2
Tahmin ettiğim gibi bounty dağıtımları konusunda sorun yaşadık. Umarım bu sorun çözülür de hevesle beklediğimiz tokenlerimize kavuşur swap yaparız.
full member
Activity: 1386
Merit: 116
Gönderecekler 50-100 token uğraştırdıkları şeye bak. Yok kayıt ol yok token ekle tekrar geri göndersinler sana falan filan. Bu işler daha önce bu kadar zor değildi iyice zora yoruyorlar işleri.
member
Activity: 504
Merit: 11
KYC ile ilgili bir form oluşturmuşlar onu doldurmak gerekiyormuş sanırım ona göre ödül sayısını arttıracaklarmış, ne kadar artacak ödül bilmiyorum o konuda bir şey yazdılar mı?

Hocam, o formu doldurduğunuz zaman sadece gerçekliğinizi ispat ediyorsunuz. Rakamsal olarak birşey belli değil bildiğim kadarıyla, herkes bir rakam söylüyor. Sanırım formun doldurulması için de 5 gün gibi bir zaman belirlenmiş. Mecburen bekleyeceğiz.

KYC için de, zaten vertex.market'e giriş yapıp, ilgili adımları geçmeniz ve istenilen belgeleri göndermeniz gerekiyor. Swap işleminin yapılabilmesi için KYC'nin ilk adımı tamamlanmak zorunda. Satış yapabilmek için de diğer adımları geçmeniz lazım. Yani elinizde token var veya gelecek hiç önemli değil, vertex'de işlem yapabilmeniz için KYC yapmak zorundasınız.
member
Activity: 614
Merit: 11
BNBTiger ! Fierce. firm. Victory.
Vertexin öncelikle çmzmesi gereken olay bountycilerine attığı kazık olmalı makale yazan adama 5 dolarlık token göndermek, amacı scam projeleri tespit etmek olan bir projeye yakışmaz hemde hiç yakşmaz
legendary
Activity: 1666
Merit: 1030
Geri vites attılar şimdi artık form doldurmak yeterli olacak bakalım bundan sonrada bir yamuk yapabilecekler mi ? Umarım tokenleri dağıtırlar daha fazla uzatmadan tek beklentimiz bu şimdilik.
sr. member
KYC ile ilgili bir form oluşturmuşlar onu doldurmak gerekiyormuş sanırım ona göre ödül sayısını arttıracaklarmış, ne kadar artacak ödül bilmiyorum o konuda bir şey yazdılar mı?
Pages:
Jump to: