Pages:
Author

Topic: Vtexp Promo >>Vtex Swaplamayı Anlatıyorum !! (Kesin Oluyor) - page 4. (Read 951 times)

member
Activity: 532
Merit: 29
Rehber için teşekkürler hocam. Swap karışık gözüküyor ilk bakışta ama oldukça kolay.

Adımları takip edince direkt olarak 5 dakika içinde promo olmayan gerçek tokenler cüzdanınıza geliyor. Swap yakın zamanda açılacak bu arada. Telegram'da Vertex grubunu takip ederseniz gerekli bilgiyi edinebilirsiniz.
sr. member
Activity: 1764
Merit: 345
Ben de elimdekileri henüz swap yapmamıştım, bountyden kalan tokenleri bekliyordum ama kapatmışlar yakında açacağız filan diyordu Rayne ama tarih vermedi.
member
Activity: 612
Merit: 10
Swap işlemini kapatmışlar sanırım. Umarım geçici bir durumdur. Şayet kalıcı olarak kapattılarsa kendilerine buradan güzel laflar hazırladım.
jr. member
Activity: 476
Merit: 2
Ya anlamadığım neden bir kerede dağıtılmaz ki? Kyc istemesi bile abes de madem istiyorsun koy konuya bir form bitsin gitsin.
member
Activity: 291
Merit: 11
Vertex şu bounty dağıtımı ve swap sürecini uzattıkça uzattı ve hiç hoş olmayan sıkıntılara soktu insanları. Vertex dediğimiz zaman aman uzak olsun demeye başlayacak insanlar. Borsada değerlenip biraz mutlu etse bari.
member
Activity: 392
Swap geçici süreliğine kapanmış arkadaşlar sonraki hafta geri açılacak. Adamlar borsa falan derken harıl harıl çalışıyorlar.
legendary
Activity: 2338
Merit: 1070
bounty ödülleri dağıtılsın swap yapartız dedik, eksik geldi son parti gelsin yaparız dedik, eksikte gelmedi swap ta kapanmış  Cheesy
elimizde patlamaz umarım bounty tokenlar
hero member
Activity: 1862
Merit: 524
bounty ödülleri olması gerektiği gibi dağıtılmadı bakalım düzelteceğiz diyorlar tarih öteliyorlar neler olacak göreceğiz..
jr. member
Activity: 392
Merit: 4
Vertex Tokenlerin Swap işlemi site üzerinden kapatılmış görünüyor.Sanırım önümüzdeki hafta tekrar dağıtım yapıldığı zaman Swap işlemide tekrardan aktif olacaktır.
member
Activity: 658
Merit: 42
Graphic Designer
Dağıtımı yapılacak arkadaşların listesini vermişler bu sabah ama işin ilginç yanı KYC yapanlar ve token sayısını belirtenlerden pek çoğunun kazandığı token miktarı ya hiç yok ya da yanlış yazılmış. Kısaca her gün yeni bir gelişme ile uyanıyoruz ve artık kanıksamaya başladık. Sabah gazetelerde neler var diye bakarken artık Vertex Telegram bounty ödül kanalında da dağıtımlar ne alemde bugün neler olmuş gibi konulara bakmadan geçemiyor hale geldik.
copper member
Activity: 252
Merit: 0
Bounty konusunda saçma sapan hareketler yaptılar ama yine de hatalarından döneceklerine inanıyorum, daha doğrusu temenni ediyorum. Bu proje bence hala önemli bir proje, hata yapmadan devam ederlerse iyi yerlere gelecektir.
member
Activity: 658
Merit: 42
Graphic Designer
Salı dediler Perşembe oldu Perşembe dediler bu seferde "Borsa açılışına denk geldi çok yoğunuz, 1 hafta süre" diyerek ileri bir tarihe ertelediler. Baştan sona Scam kokan hareketlere bir yenisi daha eklendi. Ben borsaya çıkışta hiç bir tepki almadan çıkabilme amacını başarı ile tamamladıklarını düşünüyorum. Artık bundan sonra tepki alsalar da bir şey değişmeyecek. Bize de yapacak tek şey kaldı, başımızı iki elimizin arasına alıp düşünmek.. Hadi hayırlısı
sr. member
Activity: 1764
Merit: 345
Sanırım swap işlemi şu an açık değil kapanmış, çünkü vtex'e tıkladığımızda vtexp çıkmıyor sadece şu an orada iki tane satış yapılan token var.
member
Activity: 365
Merit: 40
Bendekaç gündür nasıl yapıcam şu swap işini diye düşünüyorum. Gerçekten çok faydalı bir paylaşım olmuş hocam meritim olsa veriridim eline sağlık
jr. member
Activity: 532
Merit: 1
Çok yararlı bir konu olmuş. Bountysine katılan arkadaşlar yapmakta zorluk çekiyordular. Yararlı bir konu olmuş.
jr. member
Activity: 196
Bu Vertex değeri ne olacak acaba. Airdroplardan ve bountylerden gelen miktarlar çok az bende. Yani swaplasam mı swaplamasam mı bilemedm. totalde 120 adet kadar var.
jr. member
Activity: 238
Vertex 2.Dağıtımı Salı günü başlayacak diye söylendi.Ama bakalım tekrardan bir dağıtım yapılacakmı göreceğiz.Ödüller çok az olarak cüzdana gelmişti.
full member
Activity: 616
Merit: 100
Salı geldi çattı bu seferde perşembe gününe ertelediler ne yaptıkları belli değil. Vertex bountycilerin gözünden düştü. Perşembede gelmezse siz ondan sonrasını görün ortalık karışacak
member
Activity: 420
DAO Maker
Güzel bir paylaşım olmuş teşekkürler. Gerçekten vertex yılan hikayesine döndü artık salı günü söz verildiği gibi hareket etseler biz de swaplayıp başka tarafa yönelsek. Ne çok zamanımızı ve enerjimizi aldı bu proje.
member
Activity: 560
Merit: 16
Telegram sohbet kanallarında Vtexp'lerde bir çok olumsuz yorum ile karşılaştığım için bende merak uyandırmıştı açıkçası. Burada yazılanları okuyunca daha da net anlamış oldum.  Undecided
Pages:
Jump to: