Pages:
Author

Topic: Vtexp Promo >>Vtex Swaplamayı Anlatıyorum !! (Kesin Oluyor) - page 3. (Read 951 times)

jr. member
Activity: 546
Merit: 2
Beklenen oldu ve tokenleri göndermediler. Köpeğin önüne atılan kemik gibi küçük bir meblağ atıldı sadece.
member
Activity: 658
Merit: 42
Graphic Designer
Evet dediğimiz gibi VERTEX denen şerefsiz ekip 2 hafta boyunca bizi oyalayıp ödüllerinizi tam olarak alacaksınız deyip ondan sonra da herkese 5 de 1 ini yolladılar.. Bana gelecek token sayısını kalem kalem satır satır hesaplayıp yazmama rağmen 5000  token yerine 500 diye dağıtım listesinde belirtip sonrada 100 (evet Yüz) adet token gönderip dağıtımın kapandığını söylediler. Telegramda @ogeos kullanıcı adına sahip olan RAYNE DAVIS adlı kişi yalancının önde gideni ve tüm bu yaşananların birinci dereceden sorumlusudur.. Gönderdiği 100 adet Tokeni alsın münasip bir yerine soksun artık diyalog kısmı sona ermiştir..

VERTEX - SCAMDIR..

VERTEX SCAM 'ın önde gidenidir..
member
Graphic Designer
Ben swap yapmak isteyecek olanlardan ziyade burada VERTEX için küfür kıyamet olacağını düşünüyorum çünkü, haftalardır beklettiği dağıtımları eksik olarak yapabileceklerini hatta bazılarına hiç yapamayacaklarını açıkladı.. Bunu da anlayışla karşılamamız gerektiğini belirten bir kaç zırva kelime ile devam ediyor.. Kısaca kocaman bir hiç
jr. member
Activity: 476
yarın buralar dolup taşacak gibi duruyor eğer yöneticiler verdiği sözü tutarsa tabii ki. o yüzden başlığı açan arkadaşa şimdiden teşekkür etmek gerekiyor.
jr. member
Activity: 210
Vertex Bounty ödüllerinin yeni dağıtımı bu hafta sonu yapılacak sanırım.Umarım belirtilen miktarda Ödül gönderilirde biraz para eder.Diğer türlü çok az Vertex Token gelmiş ve birşey etmiyor.
member
Activity: 588
Merit: 22
Elinize sağlık hocam.Öğrendiğimiz çok iyi oldu.Ben de swap yapacaktım. Bu swap işleri iyice can sıkmaya başladı.Projede bounty tokenlerini eksik işliyolar,dağıtım yapıyolar swap oluyor vs vs. Her dakika takip mi edecez yani bunları.Çok zor bu işler cidden
member
Graphic Designer
Başta da söylediğim gibi görürsünüz bunlar bir halt yapamayacaklar. İcolar bitiyor bunlar hala coin dağıtma derdindeler.

Binance'ın yaptığı gibi ICO'lara giremeyenler ve dışarda kalanlar olursa valla böyle platformlara olan ilgi artar. Bugünlerde ilk ICO'sunu yapacağını açıklayan Vertex büyük iş yapabilir ama benim canımı sıkan konu bounty yapan arkadaşlara olan ilgisiz tavır. Bugün yarın diye diye hala dağıtım yapılmadı ve ne zaman yapılacağı da mechul.. Kimsenin ümidini kırmayayım. İnşallah yüzümüz güler.
jr. member
Activity: 127
Vertex İCO sorunlarının önüne geçecek güzel bir proje.Çok fazla yatırım toplayamadılar ama Boğa Sezonu geldiğinde iyi bir yükseliş yapabilir sanırım.

Hiç bir cacık yapamaz daha bountycilerine güven vermeyen proje güvenilir ico mu yapacak.
full member
Activity: 798
Merit: 106
👉bit.ly/3QXp3oh | 🔥 Ultimate Launc
Başta da söylediğim gibi görürsünüz bunlar bir halt yapamayacaklar. İcolar bitiyor bunlar hala coin dağıtma derdindeler.
jr. member
Activity: 126
Merit: 1
Vertex İCO sorunlarının önüne geçecek güzel bir proje.Çok fazla yatırım toplayamadılar ama Boğa Sezonu geldiğinde iyi bir yükseliş yapabilir sanırım.
full member
Activity: 686
Merit: 101
Saçma sapan bir kyc düzeni var yapmaya çalıştım olmuyor napalım youtube vidyo mu çekelim elimizde kimlik doğum kağıdı falan işin tadını kaçırdılar. Resmiyet ile ciddiyet aynı zannediyorlar. Ciddiyet verdikleri sözü tutmaları işi olarak kolaylaştırmaları. Yok elli tane engel kırk tane uzatma açıklaması resmiyet falan değil!
jr. member
Activity: 238
Vertex Ödüllerinin yeni dağıtımı daha yapılmadı.Telegramdaki Yöneticiler önümüzdeki hafta içinde dağıtımın yapılacağını söylüyor ama bu dağıtımın bence bu hafta bitmesi gerekiyordu.
member
Graphic Designer
Neredeyse 6 ayy önce bounty yap. Hepi topu 100 kişiye dağıtım yapacaklar milletin canını sıkıyorlar. Kolay geliyorsa gözlerine bountycilerin yaptıgı işler binanceye 10 katını yada 100 katını bayılıp piyasaya girebilirler
Buna imzamı atarım. Gerçekten bizi ve yaptıklarımızı hiç gibi görmek ve bizi saf dışı bırakmak, aslında tüm şirketlerin kafasının bir kenarında olan düşüncelerden. Kimi bunu hiç vermeden ahlaksızca bir yol seçiyor, kimi nereden kısarsam kardır banane gerisi diye bacağına sıkıyor, kimi de emeğe saygı duyarak ödülü veriyor ama çoğu KYC vb. şeylerle uğraştırıyor. Aslında yapılmak istenen şey çok açık ama biz görmek istemiyoruz. İnşallah bu da mutlu sonla biter. Süreç uzadıkça tadı kaçtı. İnsanlarda da istek filan kalmadı zaten.
full member
Activity: 721
Merit: 100
Neredeyse 6 ayy önce bounty yap. Hepi topu 100 kişiye dağıtım yapacaklar milletin canını sıkıyorlar. Kolay geliyorsa gözlerine bountycilerin yaptıgı işler binanceye 10 katını yada 100 katını bayılıp piyasaya girebilirler
jr. member
Activity: 532
Merit: 5
Teşekkürler, eline sağlık. İyi bir çalışma lazım, vertex geleceği parlak olan platformlardan biri, ödül avcılarının memnun kalacağı bir paylaşım olmuş.
jr. member
Activity: 406
bountycileri baya bir uğraştırmış durumda hiç hak etmedikleri şekilde hem de. swap açılacak diyorlar umarım token gönderme olayına dönmez.
member
Activity: 612
Merit: 10
Aslında sadece Vertex özelinde değil biraz para eden tokenler hemen çevirmeye kıvırmaya çalışıyor. Son zamanlarda buna çok sık rastlar oldum. Ya sonradan kyc şartı çıkartılıyor ya verilecek tokenler yarıya düşürülüyor ya da tokenleri vermemek için binbir dereden su getiriyorlar. Bu işin iyice suyu çıktı.
member
Graphic Designer
Uğraşıyor uğraşmasına da bana biraz savsaklıyor gibi geliyor yani ne bileyim, acele etmiyor üzerine düşmüyor. Topu topu 80-90 kişiyiz nihayetinde ordu gibi bir sayımız yok ama yine de ağırdan alması canımızı sıkıyor. Bakalım bu söz verdiği sürede ve miktarda insanlara dağıtım yapabilecek mi bunu zaman gösterecek?
sr. member
Activity: 1764
Merit: 345
Rayne swap'ın önümüzdeki cuma açılacağını söyledi. Bakalım o zamana kadar kyc ile yani form ile başvurduğumuz tokenleri yollayacak mı? Uğraşıyormuş.
jr. member
Activity: 257
Harika bir paylaşım henüz vtexp olarak cüzdanımda ama bu yönergeye göre önümüzdeki cuma swap açıldığında yapacağım teşekkürler.
Pages:
Jump to: