Pages:
Author

Topic: Vtexp Promo >>Vtex Swaplamayı Anlatıyorum !! (Kesin Oluyor) - page 8. (Read 951 times)

jr. member
Activity: 392
Merit: 4
Konu için Teşekkürler Hocam.Yakın zamanda ödüller dağıtıldığında Swap yapmak gerektiğinde bu konu çok yardımcı olacaktır.Bounty Ödülleri içinde acaba Swap yapmak gerekiyor mu.
member
Activity: 602
Merit: 11
Vertex market projesinde bir takim swap vs olaylari olmustu arkadasimiz bunu yapip paylasmis guzel anlatmis tesekkur ediyoruz, herkes faydalanir
member
Activity: 365
Merit: 40
Ne vtexp'miş arkadaş bir sürü insan telef oldu swap yapıcam diye Smiley gayet açıklayıcı bir anlatım olmuş hocam teşekürler emeğine sağlık
sr. member
Activity: 1764
Merit: 345
Teşekkürler ayrıntılı anlatım için Türkçe anlatım yoktu swap ile ilgili. Btt kampanyasından henüz tokenler gelmedi ben de onları bekliyorum swap yapmak için.
member
Activity: 462
Merit: 42
paylaşım için teşekkürler gayet başarılı olmuş bunun haricinde şunu söylemek istiyorum vertex in telegramında ki medium da gönderilecek cüzdan adresini sabit bırakmışlar oysaki değişiyor
legendary
Activity: 1666
Merit: 1030
Teşekkürler dostum Smiley Bende bunu detaylı anlatan türkçe bir kaynak arıyordum.
Bnde vertexin imza kampanyasına katılmıştım.Bakalım tokenler adresime gelirse aynı senin anlattığın gibi yapacağım.
member
Activity: 658
Graphic Designer
bounty dağıtımları yapıldı mı??

BTT bounty dağıtımı yapılmadı henüz.. Bounty0x ve önceden yapılan küçük bir airdroptan gelen 3-5 VTEX promolar var onları swaplamak için..

BTT Bounty sonuçları henüz daha açıklanmadı ama bugün - yarın açıklanır diye bekliyoruz..
anladım hocam. güzel paylaşım olmuş teşekkür ederim. meritim yok ama yakın zamanda gelirse buna da bir tane ateşlerim. ha, bountyden token gelmezse de engellerim seni olur biter Grin

Ya patron sende hep bana ya... Tokat coinde ne istediysen yaptık.. Uruguay dedin biletine varana kadar aldık.. Bence mobbing uyguluyorsun ama maaşımı alamadım sesimi çıkaramam  Grin Grin
legendary
Activity: 2254
Merit: 1446
alex

BTT bounty dağıtımı yapılmadı henüz.. Bounty0x ve önceden yapılan küçük bir airdroptan gelen 3-5 VTEX promolar var onları swaplamak için..

BTT Bounty sonuçları henüz daha açıklanmadı ama bugün - yarın açıklanır diye bekliyoruz..
anladım hocam. güzel paylaşım olmuş teşekkür ederim. meritim yok ama yakın zamanda gelirse buna da bir tane ateşlerim. ha, bountyden token gelmezse de engellerim seni olur biter Grin
member
Graphic Designer

legendary
Activity: 2254
Merit: 1446
alex
member
Activity: 560
Merit: 12
Bountyden 3-5 bir şey alacağız. Hala ne kadar token gelecek belli değil. Swaplayıp yollasalarda bize sıkıntı çıkmasa.
member
Graphic Designer
Vertex swap anlatıyorum arkadaşlar (Lütfen Sonuna kadar okumadan işlem yapmayın) Yazımızın en sonundaki " TOKENS SENT" kısmına basmayı unutanlar oluyor. Aman dikkat !!

Ayrıca gerçekten faydalandığınız bir yazı olursa ve beğenirseniz, bir meritle şu garibi sevindirebilirsiniz.. Şimdiden kolay gelsin..

1- https://vertex.market/     << Adresine giriyoruz.

Burada Vertex'in sitesine kayıt olup ardından MY ACCOUNT menüsünden profilinize gelerek, en az B1 seviyesinde sisteme kayıt oluyoruz. Birkaç profil bilgisi gireceksiniz.. Asla 2. aşama KYC değil !! sadece isim soy isim, numara bu tip bilgileri girip kayıt edin..
Ayrıca, Sol taraftaki menüde sizden ETH adresinizi (VTEX Promo olan) yazıp kayıt etmenizi isteyecek onu yapmayı unutmayın !!

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

2-Anasayfaya dönüp Vertex coin yazan yere tıklayın !!

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

3- Açılan Sayfada Liste halinde bir kaç Token ve Vtex Promoya ait olan bir liste çıkacak. Eğer Vtex promo listede yoksa "SHOW MORE" kısmına tıklayarak listeyi açabilirsiniz.. Vtex promo nun olduğu kısmı seçerek "BUY NOW" kısmına tıklıyoruz.
Not: Bir ekleme yapmam gerekiyor arkadaşlar beni uyardı.. Airdrop ile gelen VTEX promo tokenlar 0x025 kontrat adresini seçerek işlem yapmalı.. Bounty0x bountysine katılanların VTEXP leri 0x45... (Neden kontrat adresleri farklı inanın bende bilmiyorum ama Vertex adminine sormak için bir sebep daha..)

4- Daha sonra açılan sayfada sağda ve solda iki tane yer var. Elinizdeki VTEXP miktara göre 1. Kısmı yazın. Kesilecek olan fee'yi göze alarak 3-5 tane düşük yazın. Mesela bende 50 tane vardı 48 adet yazdım.. İkinci kısıma bişey yazmanıza gerek yok çünkü orayı ilk kısma yazılan sayıya göre sistem otomatik olarak belirliyor..

5- Göndereceğiniz adresin yazılı olduğu ve karekod ile beraber olan sayfadaki "TOKENS SENT" yazan kısmını onaylamadan VTEX Promo tokenları kendi cüzdanınızdan göndermeyin.. "TOKENS SENT" kısmına tıkladıktan sonra VTEXP Tokenları göndermek ve yenilerini almak için hangi cüzdan hizmeti kullanıyorsanız onunla ya barkodu okutarak ya da elle tek tek yazarak adresi ekleyin ve VTEX Promo tokenları belirtilen adrese yollayın..
Birkaç dakika da (Bazen 10-15 dakika) hemen yenilenmiş VTEX tokenlar swaplanmış vaziyette mevcut adresinize tekrar geliyor.

EN SON SAYFADA İŞLEMİ TAMAMLAYINCA SCAN TUŞU VAR. ONA TIKLAYINCA HESABINIZDAN ÇIKAN VE GELECEK TOKEN MİKTARINI GÖREBİLİYRSUNUZ

Not: Tüm bunları doğru şekilde yapınca bir aksaklık çıkmadan swaplanmış yeni tokenlarınıza kavuşuyorsunuz.. Eğer bir aksaklık olursa muhakkak Vertex telegram (https://t.me/Vertexmarkeplace) kanalındaki Admin ile irtibata geçiniz..
Yapılan hatalı işlemlerden sorumluluk kabul etmiyorum - Vertex Admin'in anlattıklarını sizlere anlaşılır dille yazmaya çalıştım.  Hatam varsa bana bildirmeniz halinde hemen düzeltilecektir.Herkese bol kazançlı günler dilerim..

Pages:
Jump to: