Author

Topic: WAVES - En Gelişmiş Kripto-kıymet ve Kitle-fonlama Platformu - page 302. (Read 335898 times)

legendary
Activity: 952
Merit: 1000
WAVES konusu açılalı 1.5 ay olmasına rağmen daha şimdiden 2.5 yıllık Ethereum konusunun yarısına ulaşmış durumda.

Ben profesyonel bir aktif yatırımcı olarak kendi yatırım hedeflerim ve stilim doğrultusunda ICO'lara yatırım yapmıyorum. Bu proje için ayırmayı düşündüğüm $10K ile, WAVES'in Türkiye ayağı olacak kendi projemize yatırım yapmayı düşünüyorum.

Böyle bir işe girip de WAVES'e hiç yatırım yapmamanız bana mantıklı gelmedi. Bu hiç BTC sahibi olmadan Bitcoin borsası açmaya benziyor. Bu görüşünüz projenize bakış açımı değiştirdi.
hero member
Activity: 602
Merit: 500
JollyTrades ve goraset kaç BTC yatırdınız? Türkiye topluluğundan büyük yatırım yapan göremedim.

Ben profesyonel bir aktif yatırımcı olarak kendi yatırım hedeflerim ve stilim doğrultusunda ICO'lara yatırım yapmıyorum. Bu proje için ayırmayı düşündüğüm $10K ile, WAVES'in Türkiye ayağı olacak kendi projemize yatırım yapmayı düşünüyorum.
legendary
JollyTrades ve goraset kaç BTC yatırdınız? Türkiye topluluğundan büyük yatırım yapan göremedim.
hero member
dash sell de 3gundur kitledim sermayeyi waves e 0.2btc yeter 10k btc toplansa 1500 2000 token gelir bereket versin Smiley
---
suan 4.5k btc gozukuyor gelen yatirim fakat ilk gun bonusundan sonra ivme yavaslar tahminimce 10k yi bulamayabilir toplam yatirim miktari

bende aynı fikirdeyim ilk gün her zaman en peak gündür..

ICO'ların genel gidişatını bilmiyorum ben, şimdi önümüzde 49 gün daha var. Genelde ilk gün toplananın kaç katı oluyor toplam fonlama? Ethereum, Lisk vs.den bilgisi olan var mı?

lisk son hafta coştu. ether ilk hafta %20 indirim vardı. çoğunluğu ilk hafta alındı. sonra giderek azaldı. yanlış hatırlamıyorsam.

Yatırımın ya en başta ya en sonda yükselmesi beklenen bir şey aslında. Çünkü yatırımcılar ya baştan kararlarını vermiş oluyorlar, ya da gidişata bakıp girebilecekleri en son ana kadar bekliyorlar. Bir de ICO süresi boyunca parayı ölü bekletmek istemeyebilirler o yüzden ne kadar geç o kadar iyi. Bu yüzden başlangıç için verilen bonus gerekli. Yine de en kuvvetli fon desteği aslında ürün ortaya çıkıp bir iki sene faaliyet gösterdikten sonra gelecektir. Bakalım Waves nasıl devam edecek.
legendary
Activity: 2338
Merit: 1070
dash sell de 3gundur kitledim sermayeyi waves e 0.2btc yeter 10k btc toplansa 1500 2000 token gelir bereket versin Smiley
---
suan 4.5k btc gozukuyor gelen yatirim fakat ilk gun bonusundan sonra ivme yavaslar tahminimce 10k yi bulamayabilir toplam yatirim miktari

ICO'ların genel gidişatını bilmiyorum ben, şimdi önümüzde 49 gün daha var. Genelde ilk gün toplananın kaç katı oluyor toplam fonlama? Ethereum, Lisk vs.den bilgisi olan var mı?

lisk son hafta coştu. ether ilk hafta %20 indirim vardı. çoğunluğu ilk hafta alındı. sonra giderek azaldı. yanlış hatırlamıyorsam.
hero member
---

legendary
Activity: 1301
📌 peerguess.com 📌
---

legendary
Activity: 1274
Merit: 1068
---
member
Activity: 68
Merit: 10
makul bir şekilde 0,67 btc yatırdım Smiley)

Kim kaç BTC'lik yatırım yaptı şimdi? Büyük balıkların hepsi suskun kalmış nedense. Smiley
hero member
İlk günden neredeyse 2 milyon dolar! Hedef Ehtereum'u geçmek : )
legendary
Activity: 2338
Merit: 1070
https://wavesplatform.com/contract_info
Bu sayfa nedir, bilgisi olan var mı? Btc gönderdiğim TXİd yi yazdığımda Amount: None Date: Hash not found
diyor

bu sayfa aktif değil şuan,
diğer sorulara gelecek olursak
ödemeler dediklerine göre yoğunluktan dolayı, sisteme geç yansıyor, ben dün akşam 0.5 btc yollamıştım polo dan 3 saat sonra yansımamıştı, gece gelmiş, an itibariyle 11k waves var, ama bu miktar ico sona erene kadar azalacak , toplam yatırım miktarı belli olduktan sonra herkesin oranına göre 85 m coin paylaştırılacak
legendary
Kim kaç BTC'lik yatırım yaptı şimdi? Büyük balıkların hepsi suskun kalmış nedense. Smiley
sr. member
Activity: 409
Merit: 250
https://wavesplatform.com/contract_info
Bu sayfa nedir, bilgisi olan var mı? Btc gönderdiğim TXİd yi yazdığımda Amount: None Date: Hash not found
diyor
hero member
balance kendi kendisine düşüyor sebep nedir acaba ?

Başkaları yatırım yaptıkça sizin payınız düşüyor.

Verilen adrese BTC mi ETH mi gönderiyoruz?
0,01 BtC gönderdim. Ancak 0 waves görünüyor.

Ödemeler BTC ile. Biraz gecikmeli görüyorsunuz Waves bakiyesini.
member
Activity: 68
Merit: 10
balance kendi kendisine düşüyor sebep nedir acaba ?
sr. member
Activity: 409
Merit: 250
Verilen adrese BTC mi ETH mi gönderiyoruz?
0,01 BtC gönderdim. Ancak 0 waves görünüyor.
legendary
Activity: 1274
Merit: 1068
belirli bir miktar waves geldi ama.. bu miktar toplam yatırıma göre bölenerek olmayacak mıydı ?
toplam yatırım bilinmiyor bu miktar nasıl anlaşılıyor o zaman ?

suanki toplam btc invest ile orantili pay ediliyor yatirim geldikce surekli hesaplanip ico bitene kadar boyle azalarak devam eder, fakat ilk gun bonusu, nisan bonusu, mayis ilk hafta bonusu gibi farkli carpanlari ile hesaplanip oranlaniyordur
legendary
📌 peerguess.com 📌
belirli bir miktar waves geldi ama.. bu miktar toplam yatırıma göre bölenerek olmayacak mıydı ?
toplam yatırım bilinmiyor bu miktar nasıl anlaşılıyor o zaman ?
legendary
📌 peerguess.com 📌
bu tür projelere para gönderirken direk kendi cüzdanlarınızdan atmanızı öneririm..
exchange ileride gönderdiğinde sorun yaşama ihtimaliniz olabilir... waves'de belki olmaz ama yinede belirtmek istedim.
legendary
Activity: 2394
Merit: 1358
Artık girecek mi çıkacak mı bilmiyorum ama az biraz para attım ben de.
Daha balance ta gözükmedi bekliyorum.
Jump to: