Author

Topic: WAVES - En Gelişmiş Kripto-kıymet ve Kitle-fonlama Platformu - page 304. (Read 335898 times)

legendary
Activity: 2310
Merit: 1028
Ne zaman görsem bu başlığı  "KRiPTO-KIYAMET" okuyorum Smiley Bir tek ben miyim bu şekilde okuyan acaba yoksa ciddi anlam da sanırım sorunlarım var Smiley
hero member
Activity: 602
Merit: 500
waves icoda lisk icosu gibimi olacak yani toplam coin miktarı katılımcılar arasındamı bölünecek

Evet, toplam 85 milyon koin bütün katılımcılar arasında katkıları oranında paylaştırılacak. Mesela toplam 10 kişi katılıp her biri 1 BTC yatırırsa, ICO sonunda hepsinin 8.5 milyon Waves'i olacak.
legendary
Activity: 2338
Merit: 1070
bızde katıldık bakalım hayırlısı olur ınsallh Cheesy

imza kampanyası bırakılıp de ico reklamına dönülür mü hiç.
ico bitip geri dönmek istediğiniz de iyot gibi açıkta kalırsanız ne olacak.
ben yapıştım bitmixer e kıpırdamıyorum bir yere. Smiley

Yobit ve Bitmixer'e hatta Secondstrade'e çıkıp yeniden girebilirsiniz. WAVES bitince geri dönebilir arkadaş.
Ben de imza kampanyasına katıldım, heyecanla yarını bekliyorum.

bitmixerde olsaydım, muhtemelen çıkmazdım, ama benim katıldığım kampanya bu hafta bitecek, o yüzden  waves katılcam
legendary
Activity: 1064
Merit: 1000

Yobit ve Bitmixer'e hatta Secondstrade'e çıkıp yeniden girebilirsiniz. WAVES bitince geri dönebilir arkadaş.
Ben de imza kampanyasına katıldım, heyecanla yarını bekliyorum.
legendary
Activity: 1498
Merit: 1007
Katılım nasıl olacak. Bilgisi olan var mı? BTC leri nereye göndereceğiz.

6 ay sonra nasıl bir kar beklentiniz var? BTC deki blok yarılanması dolayısıyla yükseliş beklentisi de var. Sizce BTC de olması muthemel yükseliş mi yoksa ön satış ile wawes almak mı daha kazançlı olabilir?

ICO katılım detayları yarın şurada açıklanacak: https://ico.wavesplatform.com

BTC'nin ne yapacağı şu an hiç belli değil, en azından teknik analizle bilinecek bir durum yok. Bildiğiniz gibi ICO'ya yarın katılanlar %20 bonus alıyor WAVES'den. Eğer garantici davranmak istiyorsanız, şahsi fikrim, en iyisi bu %20'yi boşverip, önce BTC nereye gidecek onu görene kadar beklemek. ICO bitmeden önce BTC kararını verecektir diye düşünüyorum.

BTC'yle ilgili fikrim netleştiğinde de, şu başlıkta "trade fikirleri" yayınlıyorum, oradan görebilirsiniz: https://bitcointalksearch.org/topic/jolly-trades-jian-jollys-cryptocurrency-speculation-thread-1411053
waves icoda lisk icosu gibimi olacak yani toplam coin miktarı katılımcılar arasındamı bölünecek
hero member

6 ay sonra nasıl bir kar beklentiniz var? BTC deki blok yarılanması dolayısıyla yükseliş beklentisi de var. Sizce BTC de olması muthemel yükseliş mi yoksa ön satış ile wawes almak mı daha kazançlı olabilir?

ICO katılım detayları yarın şurada açıklanacak: https://ico.wavesplatform.com

BTC'nin ne yapacağı şu an hiç belli değil, en azından teknik analizle bilinecek bir durum yok. Bildiğiniz gibi ICO'ya yarın katılanlar %20 bonus alıyor WAVES'den. Eğer garantici davranmak istiyorsanız, şahsi fikrim, en iyisi bu %20'yi boşverip, önce BTC nereye gidecek onu görene kadar beklemek. ICO bitmeden önce BTC kararını verecektir diye düşünüyorum.

BTC'yle ilgili fikrim netleştiğinde de, şu başlıkta "trade fikirleri" yayınlıyorum, oradan görebilirsiniz: https://bitcointalksearch.org/topic/jolly-trades-jian-jollys-cryptocurrency-speculation-thread-1411053
sr. member
Activity: 409
Merit: 250

legendary
Activity: 3136
Merit: 1516

hero member
Activity: 868
Merit: 502
hero member
WAVES çok büyük bir iş olacak. İmza kampanyasına katıldım, büyük paralar kazandırmasını umuyorum.

kampanya son katılım tarihi var mı  acaba, ben baktım bulamadım, 50 post attıktan sonra sıkıntı yok sanırım, katıldığın hafta kadar pay alıyorsun yanlış anlamadıysam

Evet ICO bitimine kadar 50 post attıktan sonra sorun yok. Ben "newbie" olduğum için katılamıyorum maalesef.
legendary
Activity: 1274
Merit: 1068
yarin odemeleri alip ben de waves imza kampanyasina gecmeyi dusunuyorum. kampanyada imzalardan kazanilan toplam payin kullanici payina bolumu seklinde bir dagitim olacagi yaziyordu. 300k ayrilmis, 3 5 pay toplasak 5/toplampay*300k token kazanilir. ne kadar erken girsek o kadar fazla pay
legendary
WAVES çok büyük bir iş olacak. İmza kampanyasına katıldım, büyük paralar kazandırmasını umuyorum.

kampanya son katılım tarihi var mı  acaba, ben baktım bulamadım, 50 post attıktan sonra sıkıntı yok sanırım, katıldığın hafta kadar pay alıyorsun yanlış anlamadıysam
legendary
Activity: 1858
Merit: 1014
full member
Activity: 238
Merit: 100
Tanıtan kişi gayet güzel bir uslüpla uzun uzun cevaplar vermiş şüpheci yaklaşımlara.
Yanlız şüpheci bir sazan olarak ilk hissim şu oldu bütün mesajları okuduktan sonra;
Benden daha az bilgili, ki zor bulunur, akla gelen en basit şu soruyu sorsa: Bu sistemin, para toplayan ponziden farkı nedir?
Uzun uzadıya bir senaryo yazılacak ve o soruyu soran yönlendirilmeye müsait zihin, çok anlamadığı kavramlar duyacak, karşısındaki kişinin işin ehli olduğuna inanacak ve şu tepkiyi verecek; haaaaaa.....
Akabindeki tepki; parayı nereye yatırıyorum Smiley
Benden daha cahili gelmeden ben sorayım:
En kısa şekliyle,mümkünse tek cümlede cevaplar mısınız lütfen:
Ortaya parasını koyan kişinin kelimelerinizden başka somut güvencesi var mı?
Soruya cevap verirken lütfen başka sistemleri ve oluşumları örnek vermeyiniz.Biliyorum evet bu dünyada hiçbir şeyin garantisi yok.
En azından bunu biliyorum Grin
Anlayışınız için şimdiden teşekkür ederim.

Merhaba,

Sorularınız için teşekkürler. Kısaca cevaplamaya çalışayım.

"Bu sistemin, para toplayan ponziden farkı nedir?"

Ponzi şemalarda kazanç, sisteme yeni gelen katılımcıların parası üzerinden elde edilir; burada öyle bir durum yok. Burada Waves koinleri ancak ve ancak Waves ekibinin ortaya koyduğu ürün ve servislerin katma değeriyle ölçülebilir bir kazanç getirecek.

"Ortaya parasını koyan kişinin kelimelerinizden başka somut güvencesi var mı?"

Güvenceyle neyi kastediyorsunuz? Parayı alıp kaçmayacaklarına dair güvence ise, halka arz bir  mutemet aracılığıyla yapılacak. Mutemetin kim olduğunun yakında açıklanacağını söylüyorlar. Başka tür bir güvenceden bahsediyorsanız biraz daha açmanızı rica edeceğim.
Forumda başka bir konuda da sisteminizi anlatmışsınız. Orada da yazdım, sorgulamıyorum artık.
O konuyu görmeden aceleci davrandım.
Şuan başka sorum yok, sormadım sayın  Smiley
Çünkü sürekli gelecekten konuşuyorsunuz, bugüne dair bir şey yok.
Ve o bahsettiğiniz gelecek gelmeden ben de bir şey diyemem size.
İlla diyeceksem de şunu söyleyeyim,
Bana 10 milyon dolar verin bu yılın sonunda TL yi dolar karşısında 5 kat güçlendireceğim  Grin
hero member
Activity: 742
Merit: 501
Sanki yeni koyinler yavaştan pos sistemine kayiyor.. Pow artik pek tercih edilmiyormu acaba, madencilik oteleniyormu
hero member
Tanıtan kişi gayet güzel bir uslüpla uzun uzun cevaplar vermiş şüpheci yaklaşımlara.
Yanlız şüpheci bir sazan olarak ilk hissim şu oldu bütün mesajları okuduktan sonra;
Benden daha az bilgili, ki zor bulunur, akla gelen en basit şu soruyu sorsa: Bu sistemin, para toplayan ponziden farkı nedir?
Uzun uzadıya bir senaryo yazılacak ve o soruyu soran yönlendirilmeye müsait zihin, çok anlamadığı kavramlar duyacak, karşısındaki kişinin işin ehli olduğuna inanacak ve şu tepkiyi verecek; haaaaaa.....
Soruya cevap verirken lütfen başka sistemleri ve oluşumları örnek vermeyiniz.Biliyorum evet bu dünyada hiçbir şeyin garantisi yok.

Merhaba,

Sorularınız için teşekkürler. Kısaca cevaplamaya çalışayım.

"Bu sistemin, para toplayan ponziden farkı nedir?"

Ponzi şemalarda kazanç, sisteme yeni gelen katılımcıların parası üzerinden elde edilir; burada öyle bir durum yok. Burada Waves koinleri ancak ve ancak Waves ekibinin ortaya koyduğu ürün ve servislerin katma değeriyle ölçülebilir bir kazanç getirecek.

"Ortaya parasını koyan kişinin kelimelerinizden başka somut güvencesi var mı?"

Güvenceyle neyi kastediyorsunuz? Parayı alıp kaçmayacaklarına dair güvence ise, halka arz bir mutemet aracılığıyla yapılacak. Mutemetin kim olduğunun yakında açıklanacağını söylüyorlar. Başka tür bir güvenceden bahsediyorsanız biraz daha açmanızı rica edeceğim.
full member
Activity: 238
Merit: 100
legendary
http://ico.wavesplatform.com/

wave için geri sayım başladı, bakalım ne yumurtluyacak, yatırım yapıp yapmama konusunda kararsızım,liskden bişeyler kazanırsak yatırırım diyordum,  lisk launch da ertelenince, iyice çekimser kaldım.
hero member
Waves in exchange için 6ay beklemek çok degilmi? Niçin bu kadar bekleniyor?

Halka arz yazın başında bitiyor, platformun ise yazın sonunda piyasaya sürülmesi planlanıyor. Yani 3 ay geliştirme-test süresi var, ki geliştirici ekipten olumlu haberler alıyoruz, bu 3 ay çok daha kısa da sürebilir.
hero member
Activity: 742
Merit: 501
Waves in exchange için 6ay beklemek çok degilmi? Niçin bu kadar bekleniyor?
Jump to: