Author

Topic: WAVES - En Gelişmiş Kripto-kıymet ve Kitle-fonlama Platformu - page 300. (Read 335898 times)

sr. member
Activity: 335
Merit: 250
Lisk kadar yankı uyandırdığını görmüyorum. Bakalım zaman ne gösterecek.
hero member
Activity: 826
Merit: 1000
WAVES açılış fiyatı beklentiniz nedir? Çok uçuk rakamlar görüyorum etrafta, herkesin büyük beklentileri var. Umarım hepimizin istediği gerçekleşir ve hepimiz bu işten kazanırız.
sr. member
Activity: 409
Merit: 250
Facebook WAVES grubuna katılmak için ne yapmak gerekiyor. Sayfayı beğenmek yeterli mi?
legendary
Activity: 1301
📌 peerguess.com 📌
video sunum yapmışlar. ben daha yeni izledim.

izlemeyenler için ; https://youtu.be/0Np-58p3OZQ
legendary
Activity: 2338
Merit: 1070
ilk gün aldığım waves miktarı ile şuanki çok farklı gösteriyor bunun sebebi nedir?

ico da 85 milyon waves var, ve bunlar toplam yatırılan btc miktarına eşit olarak paylaştırılacak. yatırım miktarı artıkça, gözüken waves miktarın azalacak, buna alışsan iyi olur. azalmaya devam edecek Cheesy
sr. member
Activity: 464
Merit: 264
Hakan Yavuz
ilk gün aldığım waves miktarı ile şuanki çok farklı gösteriyor bunun sebebi nedir?
hero member
Activity: 602
Merit: 500
sitelerine erişim yok. cloudflare'in arkasına almışlar.. offline versiyonu geliyor. Neler olduğu konusunda bilgisi olan var mı ?

Data merkeziyle ilgili bir problem. Kısa sürede düzelecektir.

Edit: Site şu an online. Hata alanlar sayfayı yenileyebilirler.
legendary
Activity: 1301
📌 peerguess.com 📌
sitelerine erişim yok. cloudflare'in arkasına almışlar.. offline versiyonu geliyor. Neler olduğu konusunda bilgisi olan var mı ?
legendary
Şuan 1 waves kaç btc?

Şu an ICO sayfasında 5281 BTC yatırılmış gösteriyor, yani 1 Waves 5281 satoshi ediyor.

bence  6213 sat şuan, icoya giren miktar 85 milyon, onun üzerinden hesap daha  mantıklı, ico sonuna kadar giderek de fiyat artacak
hero member
Şuan 1 waves kaç btc?

Şu an ICO sayfasında 5281 BTC yatırılmış gösteriyor, yani 1 Waves 5281 satoshi ediyor aşağı yukarı.
legendary
Activity: 1568
Merit: 1012
Şuan 1 waves kaç btc?
hero member
Activity: 742
Merit: 501
çok rahat olur... teşekkkürler Jollytrade
sr. member
Activity: 672
Merit: 251
jollytrades, şu waves in imza kampanyasına biraz önce kayıt oldum... bu ilk mesajım imza ile.. Geç kalmış olabilirmiyiz,kabul edilirmi ,başvuru formu doldurup yolladım

Günde iki post atsanız ICO bitime kadar 80'den fazla ediyor, 50'yi tamamladığınız sürece sorun yok.

Aynı dert bende de vardı. Bakalım girdik bu kampanyaya umarım yetişebilirim.
legendary
Activity: 1274
Merit: 1068
Hergun iki post atmam lazim Smiley

hocam bence sr. member hesabi bu sekilde kitlemeyin. sr.member/ full member 1.5 pay aliyor. bir full hesap falan bulsak size sanki daha karli bi imza kampanyasi olur Cheesy
copper member
Activity: 1358
Merit: 523
Hergun iki post atmam lazim Smiley
legendary
hero member
jollytrades, şu waves in imza kampanyasına biraz önce kayıt oldum... bu ilk mesajım imza ile.. Geç kalmış olabilirmiyiz,kabul edilirmi ,başvuru formu doldurup yolladım

Günde iki post atsanız ICO bitime kadar 80'den fazla ediyor, 50'yi tamamladığınız sürece sorun yok.
hero member
Activity: 742
Merit: 501
sr. member
Activity: 630
Merit: 251
🤖UBEX.COM 🤖
sabah iş yerinden mail atıcam ama bana da mail adresi ile doğrulama yapmak ya da parola sıfırlamak pek mantıklı gelmedi.
bir forum üyeliği bir site üyeliği olsa evet mail ile doğrulama yapılır ama bu platform için kriptografik bi doğrulama daha sağlıklı olur sanki.
gönderim yapılan adresten bir mesaj imzalamak daha sağlıklı olurdu
bakalım bi mail atayım da ne yanıt gelecek
hero member
ben platform şifremi unuttum, şifremi unuttum linki falan yok nasıl gireceğim platforma? google auth falan da vardı ama o ekrana gelemiyorum. şifre sıfırlama falan eklenir mi acaba yoksa yalan mı olduk Cheesy

[email protected] adresine ICO'ya kaydolduğunuz mail adresiyle bir mail atarsanız şifrenizi sıfırlarlar.

Bu yöntem pek hoşuma gitmedi. E-posta adresimize bir şey olursa hesabımızı da kaybedebiliriz demek ki. Şu dönemde WAVES'e yatırım yaptıysanız e-posta adresinizin güvenliğine ekstra dikkat etmekte yarar var.

E-mail adresinize erişemiyorsanız, ICO'ya katılım yaptığınız BTC adresinin size ait olduğunu kanıtlamanız gibi alternatif çözümler sunacaklardır.
Jump to: