Author

Topic: WAVES - En Gelişmiş Kripto-kıymet ve Kitle-fonlama Platformu - page 301. (Read 335898 times)

hero member
Activity: 826
Merit: 1000
ben platform şifremi unuttum, şifremi unuttum linki falan yok nasıl gireceğim platforma? google auth falan da vardı ama o ekrana gelemiyorum. şifre sıfırlama falan eklenir mi acaba yoksa yalan mı olduk Cheesy

[email protected] adresine ICO'ya kaydolduğunuz mail adresiyle bir mail atarsanız şifrenizi sıfırlarlar.

Bu yöntem pek hoşuma gitmedi. E-posta adresimize bir şey olursa hesabımızı da kaybedebiliriz demek ki. Şu dönemde WAVES'e yatırım yaptıysanız e-posta adresinizin güvenliğine ekstra dikkat etmekte yarar var.
hero member
Activity: 602
Merit: 500
ben platform şifremi unuttum, şifremi unuttum linki falan yok nasıl gireceğim platforma? google auth falan da vardı ama o ekrana gelemiyorum. şifre sıfırlama falan eklenir mi acaba yoksa yalan mı olduk Cheesy

[email protected] adresine ICO'ya kaydolduğunuz mail adresiyle bir mail atarsanız şifrenizi sıfırlarlar.
sr. member
Activity: 630
Merit: 251
🤖UBEX.COM 🤖
sr. member
Activity: 409
Merit: 250
Özetle bu durumdan ne anlamalıyız?
Bizim paralar gitti mi?

Cryptsy de de para kaybettim. Bir de burada dolandırılmayalım.
hero member
Activity: 616
Merit: 503
@coaex - LBMA certified Gold & Silver
Düzeltilmiş Ethereum kontratı adresi: https://wavesplatform.com/contract_info

Total number of sales: 2714
Total amount of BTC: 4821.62373562

2714 farklı hesaptan toplam 4821 BTC toplanmış, yani ortalama hesap başı 1.77 BTC yatırım yapılmış. Bu gösteriyor ki yatırım yapanların beklentileri oldukça büyük.

Yatırımın büyük çoğunluğu, 7 farklı hesaptan. Muhtemelen birkaç kişi yani. Klasik P&D..

Bu bilgiyi nereden aldınız? Sırf imza kampanyasına katılan +500 hesap var. Barındırdığı potansiyele bu yönden bakmak lazım. Ayrıca kripto para dünyasındaki her ürüne pump&dump yapılabilir. Bu o ürünün sahtekarlık olduğunu göstermez.

Zaten sahtekarlık var dememiş arkadaş ama o bilgiyi nereden aldı ben de merak ediyorum.

ICO için BTC gönderilmesi istenen adresi inceleyin. ilk başlardaki transaction'ların içlerinde büyük miktarlar var. en büyüğü 1000 BTC idi, 300, 500 ve 700 lük'ler de var.

Yani "50 günlük ICO, ilk günden 4700 BTC ile başladı, kesin büyük yatırım alıyorlar. Ben anlamasam bile, anlayan zenginler var, zengin adam parasını çöpe atmaz" diye düşünmeyin  Wink

Benim, şahsen, o iki dakikalık incelemeden edindiğim izlenim şu ki, elinde en azından 4K BTC'si olan bir grup, bi o kadar daha edinmeye çalışıyor.

Alın size DEV HİZMET!
Bahsettiğiniz adres şu multi-sig adres oluyor herhalde: https://blockchain.info/address/3DWBSSAue32YS8PcW2gLs6m52BCCv3UgDA
İlk başta ben de oha diyerek inceledim o adresi ama şu haberi atlamışız: https://news.bitcoin.com/waves-raises-2m-crowdfunding/
Kısaca Ethereum'da sorun çıkmış diye, manuel olarak CoinBase'deki multi-sig adrese Bitcoin göndermişler parti parti (ha bu duruma halen şüpheyle yaklaşır mıyım? evet, ben her şeye şüpheyle yaklaşırım.)
Escrowda sıkıntı olursa artık Brian Armstrong'u 3. imza tarafı yaparlar Smiley
legendary
Activity: 952
Tabi tabi aynen sakın buna yatırım yapmayın gidin Ethereum alın WAVES konularında FUD yapın. Aman sakın ICO bitene kadar hiç WAVES almayın kimseye aldırmayın. Elimize geçecek WAVES miktarı düşmesin, ICO'dan sonra görüşürüz. Smiley
hero member
...

Benim, şahsen, o iki dakikalık incelemeden edindiğim izlenim şu ki

...

Forumu 3-5 dk inceleyin, şu yazıyı göreceksiniz

...

Forumu 3-5 dakika değil daha fazla incelemenizi tavsiye ederim.

Bu alıntıladığınız "charleshoskinson" mahlaslı arkadaşın Waves karşıtlığı yapmaktan ne çıkarı var anlamış değilim fakat gerek o başlığın devamında gerekse Slack grubunda bu konu çok tartışıldı.

O sözlerin hiçbir aslı yok.

PS. Daha fazla yorum yaparak trol beslemek istemiyorum. Bu konu hakkındaki ilk ve son yorumumdur. Dileyen araştırsın.
newbie
Activity: 65
Merit: 0

2714 farklı hesaptan toplam 4821 BTC toplanmış, yani ortalama hesap başı 1.77 BTC yatırım yapılmış. Bu gösteriyor ki yatırım yapanların beklentileri oldukça büyük.

Yatırımın büyük çoğunluğu, 7 farklı hesaptan. Muhtemelen birkaç kişi yani. Klasik P&D..

Bu bilgiyi nereden aldınız? Sırf imza kampanyasına katılan +500 hesap var. Barındırdığı potansiyele bu yönden bakmak lazım. Ayrıca kripto para dünyasındaki her ürüne pump&dump yapılabilir. Bu o ürünün sahtekarlık olduğunu göstermez.

Zaten sahtekarlık var dememiş arkadaş ama o bilgiyi nereden aldı ben de merak ediyorum.

ICO için BTC gönderilmesi istenen adresi inceleyin. ilk başlardaki transaction'ların içlerinde büyük miktarlar var. en büyüğü 1000 BTC idi, 300, 500 ve 700 lük'ler de var.

Yani "50 günlük ICO, ilk günden 4700 BTC ile başladı, kesin büyük yatırım alıyorlar. Ben anlamasam bile, anlayan zenginler var, zengin adam parasını çöpe atmaz" diye düşünmeyin  Wink

Benim, şahsen, o iki dakikalık incelemeden edindiğim izlenim şu ki, elinde en azından 4K BTC'si olan bir grup, bi o kadar daha edinmeye çalışıyor.

Hadi bu işin temel matematik kısmı, hatta en basit bakkal hesabı.

Forumu 3-5 dk inceleyin, şu yazıyı göreceksiniz:

https://bitcointalksearch.org/topic/m.14535100

"Cohnhead, he said it in a slack convo that was reposted here and then edited. Regardless, I brought it up over skype to him and he admitted to saying it privately in his slack group. I have the text logs. Also the reddit claims of extortion are a lie and should be publicly disavowed.

The waves project has repeatedly lied to the public. They claimed to have one of my developers working on their project. They represented scorex as a solid platform to build a cryptocurrency on top of ( which it is not). The head of the project called me delusional and attacked my character. Several of the marketers here posted links to reddit posts about me leaving ethereum to attempt to discredit me.

All of this does not change the fact that Waves currently has no product, does not have a stable governance structure, has no independent oversight of the project. They are using source code written by other people and in no way configured to do the things they have claimed.

If you want to throw your money at this garbage, then go ahead. But let me be very clear, iohk and it's partners will have nothing to do with Waves after this disgusting conduct. "

Yazan adamı da araştırın tabi. (ipucu: şahıs ethereum'un kurucularındanmış)

araştırın vesselam. öyle iki tane uyduruk grafikli web sitesinde yazan bilgilere atlamayın hemen Smiley
newbie

hero member
Activity: 616
Merit: 503
@coaex - LBMA certified Gold & Silver
adam, blockchain okumayı biliyor. siz bilmiyorsunuz. olay bu.
baya güldüm bu arada..
hero member

legendary
Activity: 1064

hero member

Nasıl baktınız yatırım istatistiklerine?
newbie

sr. member
Activity: 448
Merit: 250

hero member
legendary
Activity: 2338
Merit: 1070
4700+ btc'ye ulaştığını yazıyor.. bunları transparan bir şekilde görebildiğimiz yer yok mu ?
diğer yatırımlarımda görebiliyordum...

şöyle bir adres var ingilizce başlıkta paylaşılan

https://blockexplorer.com/address/3DWBSSAue32YS8PcW2gLs6m52BCCv3UgDA

legendary
Activity: 1301
📌 peerguess.com 📌
4700+ btc'ye ulaştığını yazıyor.. bunları transparan bir şekilde görebildiğimiz yer yok mu ?
diğer yatırımlarımda görebiliyordum...
legendary
Activity: 2338
Merit: 1070
JollyTrades ve goraset kaç BTC yatırdınız? Türkiye topluluğundan büyük yatırım yapan göremedim.

ben 0.5 btc yatırdım, açıkçası süre uzun olduğu için daha yüksek  miktarla girmeye cesaret edemedim.

0.5 augur da, 0.5 de lisk de var, heyecanla bekliyoruz hepsini Cheesy
hero member
WAVES konusu açılalı 1.5 ay olmasına rağmen daha şimdiden 2.5 yıllık Ethereum konusunun yarısına ulaşmış durumda.

Ben profesyonel bir aktif yatırımcı olarak kendi yatırım hedeflerim ve stilim doğrultusunda ICO'lara yatırım yapmıyorum. Bu proje için ayırmayı düşündüğüm $10K ile, WAVES'in Türkiye ayağı olacak kendi projemize yatırım yapmayı düşünüyorum.

Böyle bir işe girip de WAVES'e hiç yatırım yapmamanız bana mantıklı gelmedi. Bu hiç BTC sahibi olmadan Bitcoin borsası açmaya benziyor. Bu görüşünüz projenize bakış açımı değiştirdi.

Dediğim gibi, ben profesyonel bir yatırımcıyım. ICO'lar benim tarzıma uymuyor. Apple hisselerini short'layıp iki haftada %20 kazanç elde edecekken ICO'lara para yatırıp bir sene bekleyecek kadar varlıklı bir yatırımcı değilim, gönül isterdi ki öyle olsun. Fakat Waves sahibi olmayla Waves'e yatırım yapma arasında fark var. Tabii ki Waves üzerinde bir iş kurmadan önce Waves'lerim olacak.
Jump to: