Author

Topic: WAVES - En Gelişmiş Kripto-kıymet ve Kitle-fonlama Platformu - page 298. (Read 335898 times)

sr. member
Activity: 409
Merit: 250
Birisi ICO başlangıcından itibaren günlük yatırılan BTC miktarını ve günün kurunu listeleyip grafik yapmış. Şu linkten inceleyebilirsiniz:
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1-G1LMDjAX9roVJDuhVewGG_pykSLIprWAElwO-6TcRA/edit#gid=0
%10 Bonusu bu gün sona erdi. 15 gün boyunca %5 bonus verilecek
Şu an itibariyle Waves e 6319 BTC yatırılmış. (Aşağıdaki linkteki anlık güncel bilgi)
https://wavesplatform.com/contract_info

Lisk 24 Mayıs, Waves 31 Mayıs da çıkıyormuş. Lisk ve Waves in peş peşe çıkması birbirini etkiler mi?
Lisk e ilgi Microsoft haberinden sonra arttı sanırım. Wawes ise böyle bir haber olmadan 6319 BTC yi topladı. (Eğer 6319 BTC nin çoğu kuruculara ait değilse)
hero member
Activity: 602
Merit: 500
Jolly trades, şimdi bu imza kampanyasina katildik,50msji atanlar imzdaki wave reklamini kaldirabilirmi? İco nun sonuna kadar bu imza kalmali?

İmzayı ICO'nun sonuna kadar tutmanız gerekiyor.
hero member
Activity: 742
Merit: 501
Jolly trades, şimdi bu imza kampanyasina katildik,50msji atanlar imzdaki wave reklamini kaldirabilirmi? İco nun sonuna kadar bu imza kalmali?
legendary
Activity: 952
Merit: 1000
CORE Media ‏@coremedia_info
#WAVES Android #News app incoming soon

Android uygulaması geliyormuş.

NXTinfo ‏@nxtinfoorg
Doesn't the #WAVES office look gorgeous?
#makesomewaves #fintech #business #startup #blockchain #crowdfunding #btc
legendary
Activity: 952
Merit: 1000
31 Mayısta platform açıldığı zaman Facebook ve Twitter hesaplarınızı üyeliğinize bağlayabileceksiniz. Hepsi için ayrı ayrı ödeme yapılacak.
member
Activity: 105
Merit: 10
Facebook grubunun linkini ilk sayfaya koyarsanız diğer insanlarda kolayca gruba katılabilir.

Facebook Twitter'da waves i takip ediyorum. Hediye coinleri alabilmem için facebook ve twitter ile waves  hesabım nasıl ilişkilendirilecek? Twitter de takip edenin ben olduğumu nereden bilecekler?

Aynı sorunun cevabını bende merak ediyorum bilen arkadaşlar yardımcı olursa memnun olurum
sr. member
Facebook grubunun linkini ilk sayfaya koyarsanız diğer insanlarda kolayca gruba katılabilir.

Facebook Twitter'da waves i takip ediyorum. Hediye coinleri alabilmem için facebook ve twitter ile waves  hesabım nasıl ilişkilendirilecek? Twitter de takip edenin ben olduğumu nereden bilecekler?

sr. member
Activity: 672
Merit: 251
Şimdiden söylemek güç ama aklınızda waves ile ilgili nasıl bir tahmin var yada exchangelere düştüğünde kaç gibi olmasını isterdiniz fiyatının?
legendary
Activity: 1274
Merit: 1068
İlk günün yatırım miktarının yüksek olması çok normal. Duyuru haftalar önce yapıldı, insanlar o sürede yatırım yapmaya karar verdi. Sadece ilk güne özel %20 bonus olduğu için yatırım kararı veren herkes alımını ilk gün yaptı. Ben de ilk gün kendimce yüklü bir yatırım yaptıktan sonraki günler hiç ekstra Bitcoin göndermedim. İlk günkü 2 milyon doların üstünde yatırımın doğal dağıldığını düşünüyorum. Kurucuların yatırımları elbette vardır ancak tüm toplanan paraya oranla düşük bir miktardır.
Bu başlık altında, tek seferde 1000 BTC 700 BTC lik hareketler olduğundan bahsedilmişti. Bu haberden dolayı böyle bir şey düşündüm.

o boyutlarda hareketler gorunuyor fakat o hareketler btcler yanlis hatirlamiyosam etherchainde aksama olmasi nedeniyle cuzdan degistigi icin hareket etmisti
sr. member
İlk günün yatırım miktarının yüksek olması çok normal. Duyuru haftalar önce yapıldı, insanlar o sürede yatırım yapmaya karar verdi. Sadece ilk güne özel %20 bonus olduğu için yatırım kararı veren herkes alımını ilk gün yaptı. Ben de ilk gün kendimce yüklü bir yatırım yaptıktan sonraki günler hiç ekstra Bitcoin göndermedim. İlk günkü 2 milyon doların üstünde yatırımın doğal dağıldığını düşünüyorum. Kurucuların yatırımları elbette vardır ancak tüm toplanan paraya oranla düşük bir miktardır.
Bu başlık altında, tek seferde 1000 BTC 700 BTC lik hareketler olduğundan bahsedilmişti. Bu haberden dolayı böyle bir şey düşündüm.
hero member
Activity: 739
legendary
Activity: 1274
Merit: 1068
ilk gun %20 katilim bonusu vardi
sr. member
Birisi ICO başlangıcından itibaren günlük yatırılan BTC miktarını ve günün kurunu listeleyip grafik yapmış. Şu linkten inceleyebilirsiniz:
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1-G1LMDjAX9roVJDuhVewGG_pykSLIprWAElwO-6TcRA/edit#gid=0
Bilgilendirme için teşekkürler.
İlk günden sonra waves e ilgi oldukça düşmüş.
Belki de ilk günkü BTC hareketliliğin bir kısmı Wawes kurucuların kendi alımlarıydı. İnsanları çekmek için kendileri de alım yapmış olabilir.
Muhtemelen Bitcoin yarılanması dolayısıyla BTC de artış bekleyen insanlar beklemede. BTC lerini ellerinde tutuyorlar. İnsanlar karar vermek için İco nun son haftasını bekliyor olabilirler.
Bu arada Waves ekibi, bizden topladığı paralarla, muhtemel BTC artışında fazladan kar elde edecek.
hero member
Activity: 739
sr. member
Baba sen ne anlatıyon derler adama hojam Cheesy

Fazla mı teknik oldu bilmiyorum ki anlatırken korkmuştum kimse anlamayacak diye ama Cheesy

Maalesef bu işin hem teknik altyapısını bilip hem de ne gibi uygulamalara yol açabileceğini bilen çok kişi yok. Bu yüzden bizim yatırımcılar körlemesine dalıyorlar bir işe. Herkes yatırıyor diye yatırıyorlar. Bazen tutuyor ama bazen de batıyorlar.

Sözün özü, WAVES gelecek vadeden bir platform. 2 sene üzeri yatırım düşünenler için de bulunmaz fırsat.
Sistemin teknik altyapısını,Bu konunun ilk sayfasındaki açıklamalar dışında ne gibi uygulamalar yapılabileceğini ben de bilmiyorum. Ancak elinizden geldiğince detaylı ve uzun anlatmaya çalışmanız çok güzel. Bizi bilgilendirmeye devam edin lütfen.
Sistemin başarılı olup olamayacağı hakkında bir fikrim yok. Bunu zaman gösterecek. Ethereum un Dolar karşısında sağladığı fiyat artışı oldulça tatmin edici. Ethereum piyasaya çıkmadan önce1 Btc ye 2000 Ethereum verdiler. 1 Ethereum 12 Dolara kadar çıktı.Hesabı siz yapın. Bakalım waves in akibeti ne olacak.
hero member
WAVES i ethereumla aynı kefeye koyun demişsiniz. Zaten fikir güzel olsada kimse kullanmayacak wavesi çünkü bunlara ihtiyaç yok , alıcısı yok. Bitcoinin alıcısı anonim olmak isteyen büyük bir kitle kirlisinden temizine bir çok piyasa diğer bahsedilen şeylerin ethereum waves vs. gelecekte bi alıcısı olmayacak. Alıcı yoksa değer=0

Yok, Lisk ile Ethereum'u aynı kefeye koyun dedim. WAVES başka.

Alıcısı yok demişsiniz de, yukarıda da anlattım, zaten WAVES ile yapılacak şeylere insanlar şu an para ödüyorlar, yani alıcısı zaten hazır WAVES'in. Mesela BTCTürk'ü kullanan herkes, ya da PayPal'u kullanan herkes, ya da Kickstarter'da fonlama yapan/alan herkes, WAVES'in karşılayacağı ihtiyaçlarını gidermek için o hizmetleri kullanıyorlar. WAVES, bu var olan ihtiyacı daha etkin, daha kullanışlı, daha güvenli bir biçimde çözmeyi amaçlıyor.

waves coinden bahsediyorum. Platformunuz istediğiniz kadar kullanılsın coininizin bi değeri yok insanlarıda fake hesabınızdan kandırmayı bırakın bence Smiley

WAVES platformunda yapılacak her türlü işlem için WAVES koini gerekeceği için, bu ikisi birbiriyle korelasyon içinde. WAVES platformu kullanılacak ama WAVES koini kullanılmayacak gibi bir şey olamaz. Her işlem için WAVES koin gerekecek, çünkü işlem ücretleri o koin üzerinden ödenecek.
sr. member
Activity: 285
WAVES i ethereumla aynı kefeye koyun demişsiniz. Zaten fikir güzel olsada kimse kullanmayacak wavesi çünkü bunlara ihtiyaç yok , alıcısı yok. Bitcoinin alıcısı anonim olmak isteyen büyük bir kitle kirlisinden temizine bir çok piyasa diğer bahsedilen şeylerin ethereum waves vs. gelecekte bi alıcısı olmayacak. Alıcı yoksa değer=0

Alıcısı yok demişsiniz de, yukarıda da anlattım, zaten WAVES ile yapılacak şeylere insanlar şu an para ödüyorlar, yani alıcısı zaten hazır WAVES'in. Mesela BTCTürk'ü kullanan herkes, ya da PayPal'u kullanan herkes, ya da Kickstarter'da fonlama yapan/alan herkes, WAVES'in karşılayacağı ihtiyaçlarını gidermek için o hizmetleri kullanıyorlar. WAVES, bu var olan ihtiyacı daha etkin, daha kullanışlı, daha güvenli bir biçimde çözmeyi amaçlıyor.

waves coinden bahsediyorum. Platformunuz istediğiniz kadar kullanılsın coininizin bi değeri yok insanlarıda fake hesabınızdan kandırmayı bırakın bence Smiley
hero member

sr. member
Activity: 285

Fazla mı teknik oldu bilmiyorum ki anlatırken korkmuştum kimse anlamayacak diye ama Cheesy

Maalesef bu işin hem teknik altyapısını bilip hem de ne gibi uygulamalara yol açabileceğini bilen çok kişi yok. Bu yüzden bizim yatırımcılar körlemesine dalıyorlar bir işe. Herkes yatırıyor diye yatırıyorlar. Bazen tutuyor ama bazen de batıyorlar.

Sözün özü, WAVES gelecek vadeden bir platform. 2 sene üzeri yatırım düşünenler için de bulunmaz fırsat.

hero member

Jump to: