Pages:
Author

Topic: "Waves Platform" Hakkında Herşey - page 2. (Read 30118 times)

legendary
Activity: 3178
Merit: 1517
August 20, 2018, 04:13:58 AM
Bu başlık dönem dönem hortlayacaktır. Çünkü waves ile ilgili umutlarımız bitmiş değil. Ethereum gibi bir çöplükten sonra entegre dex ile waves hayatımıza çok şey kattı.
Ancak ekibi hype yapmayı bilmediğinden beklenen yükselişler olmadı.

Akıllı kontratlar geldikten sonra waves hakkettiği noktalara gelecektir. Evet geciktiler, çok yavaş ilerledikleri bir gerçek. Ama halen dex ler içinde en iyi alt yapı waves de
Türk yatırımcılar hemen alayım yarın kazanayım öbür gün satayım  mantığı ile yaklaştıkları için waves in potansiyelini anlamadılar. waves in gerçekten potansiyelini göre Türk yatırımcılar halen pozisyonunu koruyor.
member
Activity: 490
Merit: 10
August 20, 2018, 03:28:54 AM
Daha önce waves support üzerinden yapılan bir transfer konusunda yardım alan oldu mu?
Birkaç ay önce binance waves hesabına wtry olarak transfer yapıldı. Binance waves cüzdan yöneticiniz yardımcı olabilir biz olamıyoruz diye cevap verdi. Nerden ulaşırım bu elemanlara veya sonuç verir mi?
sr. member
Activity: 546
Merit: 250
August 19, 2018, 07:21:46 PM
bir yıl önceki marketcap fiyatlarına bakarsak birçok altcoin kar ettirmişken aralarında zarar ettiren coinlerden ilk olarak göze waves çarpıyor. cidden pişmanlık bu waves.
member
Activity: 476
Merit: 12
August 19, 2018, 07:20:23 PM
arkadaşlar çok açık söylüyorum waves pişmanlıktır. waves ekibi tam bir hayal kırıklığıdır. sasha ne bok yemeye hala ortalarda geziyor anlayabilmiş değilim . bu kadar rahat bu kadar gevşek bir adam olamaz.ben çıktığımda sc gelecek diyorlarlardı. hala aynı şeyleri konuşuyor adamlar.
full member
Activity: 476
Merit: 100
CAT.EX Exchange
August 19, 2018, 07:18:27 PM
Waves bayağı övüldü doğru hatta çok iyi fiyatada geldi, waves övüldüğünde 2 dolardı 15 dolara kadarda çıktı o an bozduran bozdurup kar etti. ama şuan övülen tarihten bile daha düşük bi seviyede bakalım bundan sonra ne olacak.
full member
Activity: 462
Merit: 107
August 19, 2018, 07:09:55 PM
zamanında türkiyede baya hype edildi ama ekibin spekülasyon yeteneği olmadığı için o 20-30xler havada uçuşmadı waves için. düşüşüde diğer coinler kadar sert olmadı bence.
full member
Activity: 770
Merit: 103
August 19, 2018, 07:09:46 PM
yahu nedir bu waves seviciliği. Zamanında bende yaptım da çok şükür fazla bir zarar görmeden çıktım. adamlarda aşırı bir inanç var. bi bok olmayacağını bile bile , göre göre hala bundan sonra şöyle yapacak böyle yapacak muhabbetleri dönüyor. kim hortlattı bu konuyu bu arada ? bunların birde telegram kanalları var. bir kaç tanede admineri var evlere şenlik. adamlar laf söyletmiyorlar. kardeşim wavesden cacık olmaz. hatta cacığa hıyar olmaz. gözünüzü seveyim yazıp yazıp hortlatmayın bu başlığı.
newbie
Activity: 111
Merit: 0
August 19, 2018, 05:55:23 PM
Türklerin zamanında gözdesi olan bir coin ve geçtiğimiz boğada da 10-20x ler havada uçuşur iken wavescilerin %50 artınca başlıklar açıtığı bir coindir kendisi şuan hakettiği fiyattan işlem görüyor bence belki daha da fazla olabilir.
member
Activity: 633
Merit: 15
August 19, 2018, 04:55:55 PM
waves kazandıracaksa bundan sonra ki dönem de kazandıracaktır, takip ederseniz pek çok güncelleme ve destek yakın zamanda platforma eklenecek (ledger desteği, erc20 token desteği, smart kontratlar vs) ileriye dönük bir miktar sepette tutulmalı diye düşünüyorum.
member
Activity: 294
August 19, 2018, 04:53:11 PM
Waves Turkiyede inanilmaz dercede abartildi. Sanirim eksi sozluk bunda buyuk bir rol oynadi ve herkes gereginden fazla guvenip uzerine yatirim yapti. Bir platform projesi olarak varligini devam ettirebilecek projelerden biri olmakla birlikte mucizeler yaratmasi beklenilmemeli. Ozellikle marketin bu derece dusuk seyrettigi donemlerde.
jr. member
Activity: 224
Merit: 2
August 19, 2018, 04:27:29 PM
Bu coin icin yorumlara baktigimda karsiz bir hava var ve sanirim gercekten waves artik bikkinlik yaratti cunku bende cook tuttum ve artik satacagim biktim bende Sad
full member
Activity: 137
August 19, 2018, 01:22:42 PM
Waves aşırı verimsiz bir kripto para olduğu gibi kolay asset yaratılmasından dolayı ters tepmiş bir coin.. Waves altyapısını kullanıpta başarılı olabilen tek bir coin olmadığı için bundan sonra da Waves için herhangi bir gelecek bulunmuyor.
newbie
Activity: 212
August 19, 2018, 12:04:22 PM
geçen yıllarda kayıt odum foruma bir waves sevdası vardıki foorumda inanamadım insna babasının coinini bu kadar çok sevmez ama adamlar öle böyle savunmuyolardı şimdi görüyoruz ki ellerinde patladı hepsinin hiç bir kar bırakmaz mı bir coin üzücü
member
Activity: 392
August 19, 2018, 11:48:03 AM
Waves iyi güzelde kullanılmıyor abi kaç kişi waves kullanıyor şurda kaç kişi borsasını kullanıyor hiç bir güncellemesi hiç bir şeyi yok ne gelişme var ne haber kaldı öyle gidiyor fiyatıda sabit boğa gelsede hiç bir şey olmayacak türkler tutmasın bunu elinde lütfen.
sr. member
Activity: 616
Merit: 250
August 19, 2018, 11:38:36 AM
Waves çok uzun süre boyunca insanları perişan etti, hayal kırıklığı yarattı ve beklentileri karşılayamadı. Ama ileride neler olacağı belli olmaz. Zaman ne gösterir bilemiyoruz.
full member
Activity: 322
August 19, 2018, 10:17:21 AM
Waves şu an arka planda kalmış olabilir yalnız yenilikleri duyurmaya başlayınca geri kendini hatırlatacaktır en azından 10 dolarları göreceğiz geri.
newbie
Activity: 20
August 19, 2018, 09:18:02 AM
Nedense birçok platformdan daha çok güven veriyor. Herşeyden önce Dex... Ekibin projeyi beklenilen yere getiremediği bir gerçek fakat elinden geleni yapmıyorda değil. Uzun vadede holdcuları üzeceğini düşünmüyorum zira dünya ekonomisi zottik atmış durumda devletler sağlam platformlara ülkelerinde destek verecek olurlarsa bence bunların arasında waves güçlü bir yer bulabilecektir. Dex'in büyütülüp gereken desteği bulması şart.
sr. member
Activity: 560
Merit: 251
August 19, 2018, 08:51:39 AM
Ya bırakın allah aşkına artık şu wavesi ya walla baydı artık ya tamam hold diyorsunuz eywallah saygı duyuyoruz da herşey ortada be abicim.
full member
Activity: 560
Merit: 113
August 19, 2018, 06:19:43 AM
Waves'e bence hiçbir şey olmadı aynı değerde duruyor ortada hiçbir şey olmadığı halde bütün coinler yükselmişti şimdi hepsi geriye döndü o kadar.
Pages:
Jump to: