Pages:
Author

Topic: "Waves Platform" Hakkında Herşey - page 5. (Read 30118 times)

jr. member
Activity: 112
Merit: 1
May 29, 2018, 02:29:33 PM
Waves platform olarak bir ethereum potansiyeli gibi görünmedi hiç bir zaman ama şuan ki geldiği seviye ve daha da gelişebilcek potansiyele sahip olması güvenimi boşa çıkarmadı ve şuanda ki ethereum da ki işlem problemleri waves platformunu daha da öne çıkartacaktır
jr. member
Activity: 252
Merit: 1
May 29, 2018, 12:05:38 PM
Yapacağı çıkışı zamanında yapmış, karını edenler etmiş. Merkezi olmayan borsanında önümüzdeki sene çok bir anlamı kalmayacak, çok iyi rakipleri var.
member
Activity: 165
Merit: 10
May 29, 2018, 11:13:00 AM
Waves bi ara çok konuşuldu forumun hertarıfnda waves yazılıp çizilirdi şimdi sadece tek konu başlığına düşmüş olacağı buydu zaten. Waves'den pek umutlu değildim zaten halada öyleyim
full member
Activity: 588
Merit: 104
May 29, 2018, 11:10:58 AM
wavese yüklü giriş yapanlar 1 senedir burda wavesi yere göğe sığdıramıyorlar. waves kısa zamanda 100 dolar olacak, waves sizi zengin edecek, waves en güvenli liman diye diye bir sene devrildi. Wavesin fiyatı ortada. kimse yoğurdum ekşi demez. adamlar yatırmış parayı tabi ki burada övecekler, shillemeye çalışacaklar. shilleyebilecekleri tek yönde teknolojisi.
Yalnız unuttukları şey kripto markette teknoloji veya ürünün bir önemi olmadığı. iş komuniteye bakıyor, partnerliklere bakıyor, advisorlara bakıyor piyasadaki bilindik isimlerin proje hakkında sürekli olumlu şeyler söylemesine bakıyor. Bunun içinde ekibin ekstra para harcaması gerekiyor. O para harcanmadıkça bu waves fiyatlanmaz. whitepaperi hatim etmenin de hiçbir önemi yok. biz yatırımcıyız para kazanmamızı sağlayacak şey whitepaper değil projenin hypei.
Eğer hype artmaya başlarsa tekrar değerlendirilip yatırım yapılır ama şu ortamda halen daha waves de waves demek böyle bir piyasada sadece waves de ısrar etmek enayiliktir.
hero member
Activity: 700
Merit: 553
May 29, 2018, 10:00:00 AM
ula yine açıp bi whitepaper okumamış, acaba bu waves nedir ne deiğildir diye bakmamış insanlar gelmiş burda ahkam kesiyor, yine waves ten bi bok olmaz cılar türemeye başlamış.

hani smart contratlarla uçacaktı, hani platformlar uçacaktı cılar ?

Smart kontrat daha testnette, bekleyin hele bi main net e geçsin, kullanılmaya başlansın.

platformcular, atomic swap i bekleyin bakalım, o dex e eklensi bütün tokenlar coinler, hacim artsın,

tek başına vostok bile milyar dolar değerinde,

o yıl sonunda 16 -17 dolarlardan alanlar bile kazancak,

ama yok waves ten bi bok olmaz diyosan, lütfen sen waves alma canım kardeşim, ama bok atmadan bi aslını astarını araştırmak ta şart değil mi ama ?

taraftar değil yatırımcıyız.

saygılar

newbie
Activity: 84
Merit: 0
May 29, 2018, 09:44:47 AM
waves türkiyede garip şekilde gereksiz fazla taraftar topladı. Platformu açılınca yada smart kontratlar olunca uçacaktı. uçan birşey olmadığı gibi yaz aylarında insanlara tepeden sattıkları waves'ten dolayı karda olan yok.
full member
Activity: 364
Merit: 114
The revolutionary trading ecosystem
May 29, 2018, 09:40:48 AM
Waves çok beklendi gerçekten ama bir yerden sonra patlama yapacak bunu biliyorum, 100$'ın üzerine kendisini atacaktır ve holdcuların yüzü o zaman gülecek, dalga geçen dangalaklar da açıp bir taraflarına güleceklerdir o vakit. Ama bundan önce waves'in platformda halletmesi gereken çok işi var. Özellikle scam tokenleri platformundan çıkarması ve bundan önemlisi de buna önlem alması lazım! Bir diğeri de dex'teki kripto çeşitliliği çok az. Böyle devam ederse tabii ki waves'ten bir cacık olmayacaktır. Ama 2019 dexlerin senesi olabilir.
member
Activity: 910
May 29, 2018, 08:49:52 AM
Bu waves'i çok pompladılar yok platformu açılınca uçacak yok şöyle iyi vs. sonuç olarak diğer altcoinlerden pek bir farkı kalmadı. Yani ico'dan giren yatırımcısına güzel kazandırdı bizim türklerinde beklentisi çok fakat pek bir şey olacağını zannetmiyorum.
hero member
Activity: 1400
Merit: 569
May 29, 2018, 08:18:30 AM
waves pişmanlıktır diye yazılar görmüştüm daha önceleri. şu an waves fiyatına baktığım zaman bunu doğrular nitelikte. bazı yazılımsal özellikler gelecekti gelemedi sanırım.

sadece waves düsse diger coinlar yükselse, bu pismanligin dogru olacagina bir nebze inanabilirim ama piyasa tümüyle düsüste... o yüzden bu seviyeler alim icin uygun gibi geliyor... gerci ben almiyorum artik, elimdekilerle yetiniyorum ama yil sonu iki haneli dolar rakamlarini görmemiz gerektigine inaniyorum... en azindan umuyorum

Waves platform olduğu için bir şekilde çıkacak diye düşünüyorum. Zaten 15-20$ olsa bu sıkıntıya düşenlerin hepsi kar ile çıkabilir. O fiyatlar da Waves için zor değil. Tabi hangi Waves? Smart Contract iyi bir şekilde devreye alan, spam token oluşturmayı engelleyen, borsaya diğer coinleri dahil etmiş bir platform bir hayli güçlü olabilir. Yoksa bir sashanın peşinde, onu yapıcaz diyip teste çıkmadır, bunu yapıcaz diyip sistemi göçertmedir gibi lakayit devam ederlerse, 5 yıl sonunda hala aynı fiyatı görebiliriz.

Waves'e sempati duyan biri olarak, geçmişte bir çok Waves ICO'suna da yatırım yaptım (OCL, Anryze, WavesGo, Simdaq) gibi. Tabi Waves adam olmadığı için bu tokenlar da sürünüyor. Aldığım fiyata Waves çok artmadan gelen olursa, direk çıkmayı planlıyorum.
hero member
Activity: 1638
Merit: 686
May 28, 2018, 08:36:54 PM
waves pişmanlıktır diye yazılar görmüştüm daha önceleri. şu an waves fiyatına baktığım zaman bunu doğrular nitelikte. bazı yazılımsal özellikler gelecekti gelemedi sanırım.

sadece waves düsse diger coinlar yükselse, bu pismanligin dogru olacagina bir nebze inanabilirim ama piyasa tümüyle düsüste... o yüzden bu seviyeler alim icin uygun gibi geliyor... gerci ben almiyorum artik, elimdekilerle yetiniyorum ama yil sonu iki haneli dolar rakamlarini görmemiz gerektigine inaniyorum... en azindan umuyorum
newbie
Activity: 56
Merit: 0
May 28, 2018, 07:50:20 PM
member
Activity: 196
Merit: 29
W12 – Smart contract technology for business for b
May 28, 2018, 06:56:35 PM
Bu cüzdanın BTC ve türevi cüzdanlar gibi multiple adres verecek şekilde bir kurulumu yok mu.
Her user a bir adres veren bir coin borsada veya bir den çok adres sunması gereken yerlerde nasıl hizmet verecek?
sr. member
Activity: 1302
Merit: 264
April 27, 2018, 06:31:34 AM

Arkadaşlar bu nedir böyle bir kaç tane bir şeyler geldi bunları kullanabilir miyiz satabilir miyiz olay nedir anlamadım ben lütfen yardımcı olun

Bitcoin ne alaka mesela?   

TTYPE: Incoming Transfer | DATE: 25.04.2018

AMOUNT: 1000.00000000 KOTIK | 

: Incoming Transfer | DATE: 16.04.2018
AMOUNT: 1000.00 Bitcoin | RECIPIENT
TX FEE: 0.001 Waves |

Yardımcı olcak yok mu arkadaşlar

:
Hocam bildiğiniz üzere waves cüzdanda 1 waves karşılığı kendi tokeninizi oluşturabiliyorsunuz. Kullanıcılar kendi ürünlerinin reklamını yapmak maksatlı token oluşturuyorlar ve airdrop tarzında dağıtıyorlar. BU son gelen 1000 btc dolandırıcılık maksatlı olduğunu düşünüyorum. TX despriction a baktığınızda size 1000 BCH daha vereceğiz adı altında bir link vermişler. Ben güvenmediğimden tıklamadım. Oluşturulan tokenler waves platform yetkililerine ulaşılarak dex de satış- alışa sunulabiliyor. Waves neden BTC tokenin oluşturulmasına izin veriyor diye soruyorsanız cevabı :"Waves merkezsiz bir borsa insanlar istediği ismi koyabilir" şeklinde.

[/quote]

Hocam teşekkürler dediiniz linki bulamadım ben iyiki de bulamamışm ama kendi hesabıma yollamayı denedim  sıkıntı çıkmaz inşallah.
jr. member
Activity: 115
Merit: 5
Gemstra - The Future of Social Selling
April 27, 2018, 02:34:32 AM

Arkadaşlar bu nedir böyle bir kaç tane bir şeyler geldi bunları kullanabilir miyiz satabilir miyiz olay nedir anlamadım ben lütfen yardımcı olun

Bitcoin ne alaka mesela?   

:
[/quote]
Hocam bildiğiniz üzere waves cüzdanda 1 waves karşılığı kendi tokeninizi oluşturabiliyorsunuz. Kullanıcılar kendi ürünlerinin reklamını yapmak maksatlı token oluşturuyorlar ve airdrop tarzında dağıtıyorlar. BU son gelen 1000 btc dolandırıcılık maksatlı olduğunu düşünüyorum. TX despriction a baktığınızda size 1000 BCH daha vereceğiz adı altında bir link vermişler. Ben güvenmediğimden tıklamadım. Oluşturulan tokenler waves platform yetkililerine ulaşılarak dex de satış- alışa sunulabiliyor. Waves neden BTC tokenin oluşturulmasına izin veriyor diye soruyorsanız cevabı :"Waves merkezsiz bir borsa insanlar istediği ismi koyabilir" şeklinde.
member
Activity: 209
Merit: 11
April 26, 2018, 05:25:27 PM
Bu piyasaya ilk girdiğimde en çok waves ten bahsediliyordu. Son zamanlarda biraz azaldı. Waves in rakipleri artmaya başladı. Merkezi olmayan borsa çıkarma fikri birçok coinde oluşmaya başladı artık. İleride ne olur bilmem. Birde stratis vardı çok bahsedilenler arasında son zamanlarda ondan da bahsedilmiyor çok. Artık çıkma zamanları gelmeye başlamış demekki bu iki coinde. YTD
jr. member
Activity: 252
Merit: 5
April 26, 2018, 04:34:11 PM

Bitcoin ne alaka mesela?   

:
[/quote]

Fake hocam çok takmaya gerek yok 1 waves karşılığı token üretilebildiği için böyle şeyler oluyor waveswallet da .
sr. member
April 26, 2018, 03:23:06 PM

Resim yüklemek niye bu kadar zor arkadaş

Neyse tıklayınca gösteriyor resmi zaten
1000 btc yazıyor valla bilmiyorum. 😃
Birde hiç anlamadıgım coinler var ama sadece yazıyor depozit ve yok görünüyor ama  gönderi adresi filan var  transaction id de var yani neyin nesi anlamadım merak ettim bir çıkmasa bile nedir niye kafasına göre böle çıkıyor
full member
Activity: 1120
Merit: 200
Turkish Translator
April 26, 2018, 02:23:31 PM

Bitcoin ne alaka mesela?  

:
[/quote]

hocam gelen bir transfer olduğu ve miktarının 1000.00 olduğu yazıyor bir yanlışlık var mutlaka, ücretsi 0.001 waves i anlarım da diğer kısımları hatalı gibi
sr. member
April 26, 2018, 09:53:27 AM

Bitcoin ne alaka mesela?   

:
[/quote]
member
Activity: 448
April 26, 2018, 07:01:45 AM
Wavesi uzun zamandır takip etmiyordum uzun dönem tutuyoruz diye. Bir baktımda bugün yerinde sayıyor hala Smiley Platform olarak gerçekten güzel fakat baya baya bir hantal ekip mevcut. Bence bundan kaybediyor. Ne dersiniz hala umut var mı? Gerçi 2019 başına kadar bozdurmayı düşünmüyorum düşsede çıksada. Ama pek umudum yok benim. En fazla olacağı 8-10$ o da BTC muhtemelen 20k$ bandına gelirse.

Uzun süre takipte kaldığım ve elimde tuttuğum Waves ler den üzülerek te olsa ayrıldım. zira diğer koinler ile işlem yapmanın bana daha bir getirisi olacağını düşündüm. Daha şimdi den 2 ye katlamış oldum. Waves in yolu açık olsun ancak ekip fiyat ve borsa ile ilgilenmiyor gözüküyor farklı alanlarda iyileştirmeler yapıyor olabilirler ama yatırımcısını çok üzüyor.
Pages:
Jump to: