Pages:
Author

Topic: "Waves Platform" Hakkında Herşey - page 4. (Read 30118 times)

hero member
Activity: 1638
Merit: 686
June 08, 2018, 07:33:21 AM
VOSTOK:) 500bin Dolar ve üzeri yatirim yapmak isteyenlere tanesi 60 Cent, biz garibanlara tanesi 160 Cent... Oh ne ala... Para parayi cekiyor diye bosuna dememisler... Surada gercekten güvenilir bir birlik olsak, aramizda 500bin Dolar'i toplar VOSTOK'lari tanesi 60 Cent'ten alabiliriz aslinda ama...

200 kisi her biri 2500 USD verse 4166 VOSTOK sahibi olacak...
Tek tük girsek bu ise, atiyorum ben 2500 USD ile girsem sadece 1562 VOSTOK alabilecegim...
Aradaki farka bakar misin...
member
Activity: 104
Merit: 10
June 08, 2018, 03:37:11 AM
Sasha bir senedir devlet organlariyla baglanti yapmaya calisiyordu, paneller,forumlar, tv programlari, agzindan waves kelimesini kerpetenle cikariyorlardi. Kriptoparayla ilgili genel bilgi veriyordu, cikmissin en buyuk kanallara anlat en azindan wavesin amacini. Insanlar kendisini degil, waves platformunu tanit diyordu , kimseyi dinlemiyordu, ancak simdi amac ortaya cikti   vostok platform diye birsey ortaya atti, direk  devlet destekli https://дом.рф .  Eger ileride bu projeye onem verirlerse uzun vadeli waves tutanlara yazik olur, ..... gecer gibi birde % 3 yazmislar waves satmayan adama.  İki sene oldu, ilk once bitirseydin su projeyi sonra devam etseydin ne yapacaksan. Artik bir iki sene de vostok platform konusu acariz.  Sasha, Pavel Durova ozendi, kendisi  850 milyon dolar topladi ama bir bak gecmisine adam hedef koydugu projeleri nereye getirmis, o parayi sadece 81  yatirimcidan aldi, kimlerden aldigi ve hangi konuma sahip olduklari internette belli ayrica  devletle baglanti yapmaya birak, devlete  istenen sahislarin kisisel bilgilerini vermeyip, posta  koydugu icin  adama  vkontakt hisselerini sattirdilar.
member
Activity: 633
Merit: 15
June 08, 2018, 01:28:09 AM
waves aRTIYOR sebebını bılen var mı wavescıler  Grin

Vostok projesi ile ilgili airdrop yapılacak yakın zamanda; projenin %3'ü waves tutanlara dağıtılacak.

http://vostokplatform.io
sr. member
Activity: 784
Merit: 259
June 07, 2018, 10:06:10 PM
Ne wavesmis mübarek bir türlü bunu tartışmadan sıkılmadık, ben açıkçası önemli bir güncelleme olmadan iyi bir çıkış yapacağına inanmıyorum
full member
Activity: 672
Merit: 110
June 07, 2018, 09:20:26 PM
waves aRTIYOR sebebını bılen var mı wavescıler  Grin
sr. member
Activity: 672
Merit: 253
Buy $BGL before it's too late!
June 03, 2018, 06:48:40 PM
ula yine açıp bi whitepaper okumamış, acaba bu waves nedir ne deiğildir diye bakmamış insanlar gelmiş burda ahkam kesiyor, yine waves ten bi bok olmaz cılar türemeye başlamış.

hani smart contratlarla uçacaktı, hani platformlar uçacaktı cılar ?

Smart kontrat daha testnette, bekleyin hele bi main net e geçsin, kullanılmaya başlansın.

platformcular, atomic swap i bekleyin bakalım, o dex e eklensi bütün tokenlar coinler, hacim artsın,

tek başına vostok bile milyar dolar değerinde,

o yıl sonunda 16 -17 dolarlardan alanlar bile kazancak,

ama yok waves ten bi bok olmaz diyosan, lütfen sen waves alma canım kardeşim, ama bok atmadan bi aslını astarını araştırmak ta şart değil mi ama ?

taraftar değil yatırımcıyız.

saygılar

sorma 15 dolardan waves alanlar fılan Cheesy ulan waves 15 dolarken ether 1400 dolardı 1400 dolardan ether alanlar ne yapsın Cheesy yada 40 dolardan nano alanlar 40 dolardan etc. hayır sankı bırtek waves düşüyor maşallah diğerleri sabit Cheesy ltc 350-400 doalrdı şimdi 100 dolar Cheesy

15 dolardan önce 5 dolarbandından 200k sattan waves alanlar ne yapsın, onlar karda mı o zamandan beri pompalanıyor.
5 doalrdan alsalar bile zarardalar (dominant paranıza naktığınızda)
full member
Activity: 280
Merit: 102
May 30, 2018, 07:01:27 PM
valla wavesten herkes umutlu şu sıralar ama ortada bir şey yok henüz, yani zamanında yükselişini yaptı waves bundan sonra yapar mı ? yapar ama ne zaman işte bunu zaman gösterecek
member
Activity: 406
Merit: 12
May 30, 2018, 06:53:26 PM
Son bir yıldır wavese para bağlamak tamamen ölü yatırım oldu. Çoğu kişi de benim gibi. İlk boğa da çıkmak lazım.
newbie
Activity: 84
Merit: 0
May 30, 2018, 05:50:53 PM
bu kadar insan waves hakkında olumsuz konuşuyorsa topluluğa kulak vermek lazım. demek ki sasha ve ekibinin aklında başka bir şey var. yine de çokta kötümser olmamak lazım. dandik pump coinleri bile çıkıyor elbet o da yükselecektir.
jr. member
Activity: 420
Merit: 1
May 30, 2018, 05:28:29 PM
Waves çoğu insanı bezdirmiş bir platforma benziyor. Market hacmi olarak hep yerinde sayıyor desek doğru olur sanırım.
sr. member
Activity: 735
Merit: 251
May 30, 2018, 05:26:14 PM
Sene sonuna doğru Binance'nin decentralized borsası çıkıp, EOS'ta merkezsiz borsasini olusturduktan sonra Waves'in pekte bir havası kalmaz zaten Bitshares Waves'ten cok daha iyi bir dex'ti.
sr. member
Activity: 729
Merit: 251
May 30, 2018, 04:43:56 PM
Waves'in ederi 5 dolar, bir tık daha fazlası değil. Bir kere onca bütçeye ragmen ortada tam anlamıyla düzgünce çalışabilen ve iyi bir arayüze sahip decentralized borsa bulunmuyor. Sasha ve ekibi bu kadar yavaş olduğu sürece Waves hiçbir zaman değerlenmez.
newbie
Activity: 84
Merit: 0
May 30, 2018, 03:27:27 PM
ula yine açıp bi whitepaper okumamış, acaba bu waves nedir ne deiğildir diye bakmamış insanlar gelmiş burda ahkam kesiyor, yine waves ten bi bok olmaz cılar türemeye başlamış.

Smart kontrat daha testnette, bekleyin hele bi main net e geçsin, kullanılmaya başlansın.

platformcular, atomic swap i bekleyin bakalım, o dex e eklensi bütün tokenlar coinler, hacim artsın,

ama yok waves ten bi bok olmaz diyosan, lütfen sen waves alma canım kardeşim, ama bok atmadan bi aslını astarını araştırmak ta şart değil mi ama ?

saygılar

waves'ten kar edenler geçtimiz yıl etti. birçok insana da tepe fiyattan aldırdılar. 1 yılda btc kaç kat artmışken waves alanlar halen zararda. Piyasada eğer sadece waves ve btc olsa bende size katılırdım ama bir baksanıza Digibyte, Sia gibi güçlü projeli ve topluluğu kuvvetli coinler varken halen waves taraftarlığı neden
full member
Activity: 378
May 30, 2018, 03:03:33 PM
Foruma yaklaşık  1 yıldır girmiyordum ozamanlar sadece waves konusulurdu bakıyorum hala bir ilerleme yok ne sabırlı insanlarsınız tebrik ediyorum wavescileri. Gecen ay waves bi ara yüzde 40 artmıştı o sıra girmiştim yüzde 35 karla ayrıldım eminim aylardır hold yapanlardan 1 günde daha çok kazanmışımdır.Waves pişmanlıktır.
Haklılık payınız fazlasıyla var, insanlar wavese para yatırcana başka şeylere yatırsalar ihya olurlardı hele ellerinde binlerce waves tutanlar, gerçekten acıyorum o paralara. En yakın örnek pundix oldu işte, 10 kattan fazla kazandık şu hareketin çeyreğini bile yapamaz waves bence.
full member
Activity: 378
Merit: 103
May 30, 2018, 01:54:30 PM
Waves hakkında çok yorum okumuştum ancak bu yazı çok ayrıntılı ve bilgilendirici olmuş.Biraz almak ve bulundurmakta fayda var.
full member
Activity: 131
Merit: 100
May 30, 2018, 01:16:08 PM
Foruma yaklaşık  1 yıldır girmiyordum ozamanlar sadece waves konusulurdu bakıyorum hala bir ilerleme yok ne sabırlı insanlarsınız tebrik ediyorum wavescileri. Gecen ay waves bi ara yüzde 40 artmıştı o sıra girmiştim yüzde 35 karla ayrıldım eminim aylardır hold yapanlardan 1 günde daha çok kazanmışımdır.Waves pişmanlıktır.
sr. member
Activity: 812
Merit: 262
May 30, 2018, 09:25:43 AM
Waves hala hacim konusunda sağlam bir atak gösteremiyor gerçi şu sıra yeni projelere yatırımcılar galiba daha fazla ilgi duyuyor. Uzun süre waves cüzdanda waves tutanlar baya fork yada hedi coin almışlardır heralde
hero member
Activity: 1288
Merit: 645
May 30, 2018, 09:13:21 AM

saygılar

sorma 15 dolardan waves alanlar fılan Cheesy ulan waves 15 dolarken ether 1400 dolardı 1400 dolardan ether alanlar ne yapsın Cheesy yada 40 dolardan nano alanlar 40 dolardan etc. hayır sankı bırtek waves düşüyor maşallah diğerleri sabit Cheesy ltc 350-400 doalrdı şimdi 100 dolar Cheesy
sr. member
Activity: 756
Merit: 290
May 30, 2018, 05:28:10 AM
waves cüzdanı yakında ledger nano cihazlarda kullanılabilecek. ilk aşamayı tamamladık diye tweet atmışlar.
https://twitter.com/ciguleva/status/1001500850282430465
full member
Activity: 280
May 29, 2018, 02:46:01 PM
evet her yer merkezi olmayan borsa doldu, en az 50 tane ico var merkezsiz borsa yapacağız diye, hali hazırda da bir çok merkezsiz borsa söz konusu, bu yeni bir fikir değil, waves ne yazık ki nostalji kaldı bunlar arasında
Pages:
Jump to: