Pages:
Author

Topic: "Waves Platform" Hakkında Herşey - page 3. (Read 30118 times)

legendary
Activity: 1456
Merit: 1005
June 22, 2018, 03:03:51 PM
Waves gerçekten hayal kırıklığı oldu, aslında elektronik para pazarının aşağıya düşmesi sebebide bu sonuçta etkili oldu, altcoinlerin hepsi değer kaybederek eski fiyat seviyelerine geriledi.
sr. member
Activity: 742
Merit: 260
June 12, 2018, 12:35:57 PM
Waves sadece Türkiye'de değil artık globalde de, büyük destek kaybediyor. İnsanlar Sashanın rahatlığını, ekibin hatalarını gördükçe coinden nefret etme seviyesine geldi. 1 yıl önce potansiyeli vardı evet ama kullanamadı. Çok becereksiz bir yönetime sahip ve gerçekten çok yavaşlar. Waves daha bir 3-4 sene buralarda dolaşır, sonrada Vostok filan diyerek yok olur gider gibime geliyor.
full member
Activity: 728
Merit: 151
June 12, 2018, 11:52:46 AM
waves in hiçbir cazibesi kalmadı bence...smart contract falan deniyordu noldu ? kankisi  stratiste de var o...hatta stratis te ico da yapıldı noldu ? fos...nex borsası gelince wavesin tamamen işi bitecek...teknik detayları inceleyen hak verecektir...

illaki smart cont. istiyorsan 4.nesil blokzincirlerde var bu iş..gider onu alırım ..önü açık en azından

futbol takımı tutar gibi coin taraftarlığı yapan yarım akıllıların lafına uyupta para bağlayanlara geçmiş olsun

zaten biraz düzgün bi eğitim almış olan adam bilir ki bizim milletin zihniyeti arıza yapmış...mantığın kapatılmasını sağlayan bir duygusallık var bizde

adam gidiyor X coinden alıyor duygusal bağ kuruyor yetmiyor bi de onun şakşakçılığını geliyor bu forumda yapıyor ...neden ? sırf kendine dert ortağı edinme güdüsü yüzünden...ben yandım sende yan...fesatlığa gel

işte insan biraz daha iyi anlıyor neden bizim ülkemizde aptal bi futbol oyunun bu kadar abartıldığını...sabahlara kadar oynat uğurcumlar ..ermanlar fatih terimler...kavgalar tartışmalar...ulan adamlar sizin paralarınzla alem yapmaktan yoruldu be
neymiş takıma destekmiş....noldu destekledin ? kupa aldık...ne işe yaradı kupa ? müzede sergilenmekten başka ? ülkemizi temsil ettik hede hödö....aç karnına bi lokma ekmek girdi mi ? işsiz kardeşin iş buldu mu ? sevdiğin kıza düğün yapabildin mi ?
onların çocuğu amerikalarda okurken senin çocuğun öğretmeni eksik kalabalık sınıflarda okuma yazmayı zor söktü
yaa işte sen bunları düşünme diye bu futbol var ...

tabi bu fanatizm hayatın başka dallarında da insanların hata yapmalarına neden oldu
mesela siyasette de böyle değil miyiz ? bir siyasi parti, futbol takımı gibi tutulur mu ? hatasıyla günahıyla bağrına basılır mı ? hata yaparsa değiştireceksin kardeşim ülke mi önemli senin küçük partin mi önemli...

cehaletten beslenen vahşi kapitalizmin; gerçekleri örtmede kullandığı sis perdesi "futbol manyaklığının", hayatımızın diğer alanlarına nasıl etki ettiğinin bir göstergesi : coin taraftarlığı

zor zor valla

ytd
hero member
Activity: 1638
Merit: 686
June 12, 2018, 10:35:04 AM
waves 100 dolarda olsa eninde sonunda yine 3 dolara düşecek gibi görünüyor. bu 3 dolar takıntısını ben anlayabilmiş değilim. düşsee de yükselse de illa ki 3 dolar civarlarına uğramadan yapamıyor waves.  ne yapalım sürekli 3 ten alıp 5 ten mi satsak acaba.

sürekli 3 ten alıp 5 ten mi satsak gayet mantikli gelmeye basliyor bana bile, ki bir yildir elimde tutup duruyorum waves'lerimi...
gerci elixir tokena da dadandim, o da ayni hareket ediyor, mutlaka 20-22 centlere iniyor her düsüste:)

simdi al-sat yapmaya baslasak, sansimiza tüm coinlar ucar, yine olan bize olur... en iyisi su bayrami rahat ve bayram gibi yasamak... bayram sonrasi tekrar bakariz.
full member
Activity: 350
Merit: 102
June 12, 2018, 08:59:22 AM
waves 100 dolarda olsa eninde sonunda yine 3 dolara düşecek gibi görünüyor. bu 3 dolar takıntısını ben anlayabilmiş değilim. düşsee de yükselse de illa ki 3 dolar civarlarına uğramadan yapamıyor waves.  ne yapalım sürekli 3 ten alıp 5 ten mi satsak acaba.
member
Activity: 133
Merit: 10
June 12, 2018, 08:41:55 AM
Ucu açık oldu bu wavesin tutsan ayrı tutmasan sürekli karşına çıkıyor adamın aklını bir yerde karıştırıyor.Forumda bazı arkadaşların zarar ettıgını gordum fakat çok konuşulduğu zamanda bunlar olmuştu.Halen de bir yerlerde muhabbeti sürüyor benı kararsız bırakmaya devam ediyor.
full member
Activity: 630
Merit: 101
June 12, 2018, 08:11:48 AM
Waves içinde alım fırsatı oluşmuş durumda tabi ne kadar katlar iyi hesaplamak lazım. Waves uçup kaçamasada piyasanın gedikli projelerinden biri oldu artık.
member
Activity: 220
June 12, 2018, 03:31:23 AM
millet kısa sürede çok ciddi yol alıyor sanırım arkadaşın yardımcısı yok birde bu işin reklam kısmı var ki bence forumda reklema ciddi hitiyacı var.
sr. member
Activity: 784
Merit: 259
June 12, 2018, 03:05:56 AM
wavesi uzun zamandır takip ediyorum. bir türlü beklenen çıkışı yapamadı. akıllı sözleşme desteği gelmeden de yükselmesi bence artık zor.
sr. member
Activity: 616
Merit: 261
June 12, 2018, 01:32:52 AM
su VOSTOK olayina geri dönmek gerekirse: Waves ve WCT tutanlara az bir miktar dagitilacakmis... Bunu takip etmek, ucuz fiyatlardan toplamak ve duruma göre airdrop öncesi fiyatlari güzel yükselince satip kar etmek mantikli olabilir... Neticede airdrop yüzünden bile bir ivme ile yükselecektir diye düsünüyorum, hem waves hem de wct'nin...

Daha önce de böyle airdrop benzeri şeyler yapmışlardı bch yi hatırlıyorum mesela komik bir rakam dağıtmışlardı. Elinizde binlerce tutmadıktan sonra bir değeri olacağını sanmıyorum. Üstelik bunları tutup yükseldiğinde de satarım düşüncesinde iseniz satacak kadar hacmi bulamayabilirsiniz.
hero member
Activity: 1638
Merit: 686
June 11, 2018, 09:55:43 PM
su VOSTOK olayina geri dönmek gerekirse: Waves ve WCT tutanlara az bir miktar dagitilacakmis... Bunu takip etmek, ucuz fiyatlardan toplamak ve duruma göre airdrop öncesi fiyatlari güzel yükselince satip kar etmek mantikli olabilir... Neticede airdrop yüzünden bile bir ivme ile yükselecektir diye düsünüyorum, hem waves hem de wct'nin...
full member
Activity: 490
Merit: 105
June 09, 2018, 07:56:22 AM
ilk çıktığı zamanlada piyasada hareketliliğie sebep olmuş biz arkadaşarımla biraz yatırım yapmıştık herkez diyordu 200 dolar olacak uzun vadede bu sayede beklemedeyiz.
member
Activity: 633
Merit: 15
June 09, 2018, 06:10:51 AM
Hibrit mi olur ne olur tam bilmiyorum nep5 ve erc20 tokenları desteklemeden pazardan pay kapması zor görünüyor.

Yazdığınız token desteği gelsirse waves nirvanaya ulaşır da , ekip neden bu işlere öncelik vermiyor anlamak çok güç. Öncelikli olarak platformda hacim yaratacaksın ki para aksın  sonra ister smart kontrakt yap istersen vostok bilmem ne ye ekip olarak destek ol. Waves kullanımı genişlemeden bu iş çok zor.
member
Activity: 252
June 09, 2018, 06:06:26 AM
platform coin aklıma herzaman eth 2 dolardan yükseltiği aklıma geliyor acaba rakip olur mu diye sürekli aklımda ama bir türlü değer göremiyor belkide önümüzdeki yıllar için fırsattır
member
Activity: 406
Merit: 12
June 08, 2018, 03:35:14 PM
Hibrit mi olur ne olur tam bilmiyorum nep5 ve erc20 tokenları desteklemeden pazardan pay kapması zor görünüyor.
sr. member
Activity: 756
Merit: 290
June 08, 2018, 03:33:18 PM
sasha ne kadar büyük düşünürse düşünsün platformu ne kadar genişletirse genişletsin cryptoparalarda asıl olan alışkanlıklardır. dolayısıyla sen daha iyisini yapayım diye kendini yırtsan da pr tarafında senin önünde olanları geçtim senden sonra çıkanlar bile senin önüne geçtiyse çokşey için geç kalmışsındır. waves in ilk çıkış noktası merkezi olmayan borsa kavramıydı, bu platform kullanıcılara yeterli gelmediği için sürekli dışarıda farklı platformlarda işlemler devam ediyor. arkadaş 2 yılı dolu dolu devirmişsin daha contract yapısı lanse edilemedi.
hero member
Activity: 728
Merit: 500
MenaPay - Crypto made easier than cash
June 08, 2018, 03:22:55 PM
Sasha deneyimli ve enterasan bir platform lideri, waves platformunu büyütmek için ekibin daha verimli çalışmasını bekliyoruz. waves altyapısı ve yazılımcılarını kullandığı hususuna katılıyorum.
sr. member
Activity: 742
Merit: 260
June 08, 2018, 02:48:45 PM
VOSTOK:) 500bin Dolar ve üzeri yatirim yapmak isteyenlere tanesi 60 Cent, biz garibanlara tanesi 160 Cent... Oh ne ala... Para parayi cekiyor diye bosuna dememisler... Surada gercekten güvenilir bir birlik olsak, aramizda 500bin Dolar'i toplar VOSTOK'lari tanesi 60 Cent'ten alabiliriz aslinda ama...

200 kisi her biri 2500 USD verse 4166 VOSTOK sahibi olacak...
Tek tük girsek bu ise, atiyorum ben 2500 USD ile girsem sadece 1562 VOSTOK alabilecegim...
Aradaki farka bakar misin...

Resmen "fakirin yüzü soğuk olur" durumu var. Sasha reis küçük paralarla uğraşmak istemiyor. Tabi onu Sasha yapan, Waves'e sadece %3 vermesi de ilginç olmuş, bence %3'de niye vermiş allah allah, %1 verseymiş çok olmuş. Waves yazılımcılarını ve altyapısını kullanıp sizden para toplamadık diyor. Neyse bir şey demiyorum.
legendary
Activity: 3178
Merit: 1517
June 08, 2018, 08:39:15 AM
waves zaman içinde daha da gelişecek, Sasha yaptığı çalışmalar ile waves i ön plana çıkarmak yerine kripto para uzayını büyütmeye  çalışıyor. Uzay büyüdükçe waves konumu itibariyle zaten büyüyecek.
Hep beraber yaşayarak göreceğiz.
member
Activity: 140
June 08, 2018, 08:34:10 AM
waves fiyatı son günlerde fiyat artışı gördü, herkesin beklediği süreç gelecekmi bilmiyorum. Sasha'nın daha etkin olmasını beklemekte haklıyız. waves platformundan beklenti bizde daha yüksek düzeyde.
Pages:
Jump to: