Pages:
Author

Topic: "Waves Platform" Hakkında Herşey - page 26. (Read 30126 times)

sr. member
Activity: 406
Merit: 265
June 09, 2017, 01:11:46 PM
tokenler gelecekte işimize yarayacak gibi görünüyor. Waves orjinal tokenlardan bahsediyorum.
daha fazla token kazanmak için ne yapmak lazım sizce?

ayın 15 inde wct dağıtılıyor diye, 14ün akşamı waves lite client a waves mi gönderelim?

Dagıtım 15. yapılıyor ama verilen miktar cüzdanda bulundurdugun zamanı göre belirleniyor. Yani WAVES leri sürekli cüzdandı tutman gerekiyor maksimum  miktarı alabilmen için. 14. koyarsan WAVES sayına gore orantılı olarak sadece 1 günlük değerinde  WCT alırsın dağıtımda.

Bittrex te tuttuğum waveslar için wct alacak mıyım peki ? eğer alamayacaksam cüzdana nasıl atacağım ?
hero member
Activity: 630
Merit: 503
June 09, 2017, 12:30:06 PM
tokenler gelecekte işimize yarayacak gibi görünüyor. Waves orjinal tokenlardan bahsediyorum.

ayın 15 inde wct dağıtılıyor diye, 14ün akşamı waves lite client a waves mi gönderelim?

Dagıtım 15. yapılıyor ama verilen miktar cüzdanda bulundurdugun zamanı göre belirleniyor. Yani WAVES leri sürekli cüzdandı tutman gerekiyor maksimum  miktarı alabilmen için. 14. koyarsan WAVES sayına gore orantılı olarak sadece 1 günlük değerinde  WCT alırsın dağıtımda.
newbie
Activity: 56
Merit: 0
June 09, 2017, 11:03:49 AM
Benim cuzdanimdaki sekronizasyon sorunu cozuldu , yukarida belirtildigi gibi network uzerinde bir sorun varmis , simdi hersey saglikli bir sekilde calisiyor , ben daha once hic ayin 15. dagiltilan tokenden almadigim icin cevap veremiyecem , daha tecrubeli arkadaslar yazarlar umarim.
hero member
Activity: 658
Merit: 500
June 09, 2017, 10:49:42 AM

yani diyorsun adamlar mal koca sistem kuracaklar ve senin cüzdana tutmadığın ve 1 gün önce gönderdiğin waveslere para vericekler Cheesy dahiyane
hero member
Activity: 630
Merit: 503
June 09, 2017, 10:47:43 AM
waves wallet bir türlü güven vermiyor bana. Şifre yok bir şey yok. İşlem yaptığımda onay isteyen yok. 2fa özelliği gelmeden cüzdan kullanmayı düşünmüyorum.

merkezi olmayan bir proje yani 2fa sistemi olanlardan daha güvenli. Yeni güncelleme ile trezor upgrade ile 2fa tarzında bir eklenti gelecek.
sr. member
Activity: 364
Merit: 253
June 09, 2017, 10:04:35 AM

sr. member
Merit: 259
June 09, 2017, 07:45:53 AM
waves wallet bir türlü güven vermiyor bana. Şifre yok bir şey yok. İşlem yaptığımda onay isteyen yok. 2fa özelliği gelmeden cüzdan kullanmayı düşünmüyorum.

en büyük güvenlik kendinsin... 15 kelime seed i ve belirlediğin parolayı hiçbiryerde paylaşmazsan merak etme o cüzdana hiçbirşey olmaz...

IOS cüzdan indirdim denemek için, parola yok malesef. Cüzdana çok kolay erişiliyor, onu da cüzdandan çıkış yapıp silerek hallederim diye düşünüyorum. Bugüne kadar hiç sorun yaşamadınız mı? Bir de cüzdanda tuttuğunuz için ortalama kaç wct geliyor?
sr. member
Activity: 308
June 09, 2017, 07:08:17 AM
Bugun bir turlu chrome ekletisi olan cuzdanim blockchaine baglanip account bilgilaerini  gostermiyor, daha dogrusu hersey sifir gorunuyor , merak ediyorum acaba bu sadece benim yasadigim birsey mi yoksa baska arkadaslarin ayni olan cuzdanlarida ayni mi ?
benim sorunsuz bağlandı, sıkıntı yok

Dün bir ara cüzdanlarda zincire/ağa bağlanamama sorunu yaşandı. Senkronizasyon yapılamadığı için bakiyeler veya işlemler yüklenemedi.

Ayrıca şuan hala alfa cüzdan kullanıldığının ve WAVES V1.0 ile çok daha iyi bir Dex deneyimi yaşacağımızın söylendiğini unutmamak gerek.

https://blog.wavesplatform.com/road-to-waves-1-0-eafab1e6846f
sr. member
Activity: 532
Merit: 254
June 09, 2017, 05:47:12 AM

en büyük güvenlik kendinsin... 15 kelime seed i ve belirlediğin parolayı hiçbiryerde paylaşmazsan merak etme o cüzdana hiçbirşey olmaz...
sr. member
Activity: 561
Merit: 274
June 09, 2017, 05:28:58 AM

Tokenize your brand,Reward your customers

Brand Tokens is an all in one platform to manage all your brand token needs. Issue your own blockchain-based loyalty ERC20 token. List it on our exchange. Easily integrate tokens into your services. Reward your clients with tokens and give them perks in exchange.

HOW IT WORKS

Issue brand loyalty tokens on the public Ethereum Blockchain. Unlike loyalty points, tokens are valued in real-time and can be exchanged and transferred between users. Brands can reward their clients, like with points. Users can redeem tokens for discounts, products, and services. They can also exchange them for cryptocurrencies like Bitcoin or Ethereum. Brands can use their tokens to acquire new customers or reward loyal clients for purchases, engagement in social media, participation in events or sharing their personal data.

HOW BRANDS CAN USE THEIR TOKENS

Build a successful brand token campaign keeping an equilibrium. Build a successful brand token campaign keeping an equilibrium between supply and demand.

• Supply depends on the distribution model.
  • Demand depends on redemption deals.

You can check our short informative video;

TEAM

CEO & Co-Founder                COO & Co-Founder                                  CTO                                           CBD    

Business Developer                 UX/UI Designer                      Project Manager                    Social Media Manager
sr. member
Merit: 259
June 09, 2017, 04:35:05 AM
legendary
Activity: 2338
Merit: 1070
June 08, 2017, 09:06:16 AM
Bugun bir turlu chrome ekletisi olan cuzdanim blockchaine baglanip account bilgilaerini  gostermiyor, daha dogrusu hersey sifir gorunuyor , merak ediyorum acaba bu sadece benim yasadigim birsey mi yoksa baska arkadaslarin ayni olan cuzdanlarida ayni mi ?
benim sorunsuz bağlandı, sıkıntı yok
newbie
Activity: 56
Merit: 0
June 08, 2017, 08:43:53 AM
hero member
Activity: 602
Merit: 500
June 05, 2017, 10:27:18 PM
Waves ios wallet güvenilir mi arkadaşlar mobildeki cüzdanda da hack olayı olabilir mi? 1000 waves alacağım uzun vadeli güven sorunu yaşamayalım birde Smiley) satmak isteyen olursa iletişime geçebilir

Hack olayı her yerde olabilir ama ios sistem olarak biraz daha güvenilirdir. Chrome eklentisini de kullanabilirsin 2fa yakında gelecek diyorlar daha güvenli olur. Ayrıca ios cüzdan da geçerli mi bilmiyorum bilen bir arkadaş yazsın ama chrome eklentisini kullanırsan eylüle kadar wct dağıtımı yapılacak ondan da faydalanabilirsin artı waveslarını kiraya verebilirsin.

Satın alma konusunu pazar alanı kısmına girip bakabilirsin satan bulursun belki ama benim tavsiyem bittrexten al, forumdan alacaksan da mutlaka escrow kullan.
sr. member
Activity: 546
Merit: 280
June 05, 2017, 01:19:11 PM
Waves ios wallet güvenilir mi arkadaşlar mobildeki cüzdanda da hack olayı olabilir mi? 1000 waves alacağım uzun vadeli güven sorunu yaşamayalım birde Smiley) satmak isteyen olursa iletişime geçebilir
sr. member
Activity: 770
Merit: 268
Helena Helena!
June 05, 2017, 01:09:22 PM
Güzel bir çalışma olmuş. Eline sağlık Waves hakkında bilgilendirici bir çok bilgi yer almış. Ben de Waves' in geleceği iyi olan altcoinlerden biri olduğunu düşünenlerdenim.
hero member
Activity: 1288
Merit: 645
June 05, 2017, 08:45:38 AM
Arkadaşlar benimde ilgimi çekti bu waves . Ancak borsası 1 tane var sanırım . Nasıl alabilirim waves'i ? 0.80 BTC Gömüp unutmak istiyorum al satı nerden yapabilirim ?

bittrex'ten alım satım yapabilirsiniz.

Poloya gelse fiyatının iyiden iyiye artacagını düsünüyorum . Gelir mi acaba ? Birde bazı kişiler waves'in ponzi olabileceğini söylüyor kazımı olmadıgından dolayı ..

kazımı var hatta alası var kazımın Smiley bır nevı cloud mınıng olayını getıren ılk sıstem. btc kastırmıyor sadece. ama sanırım oda olacak yakında. bekleyıp gorecez. waves platformunun asıl olayı merkezsız borsası. bılıp bılmeden bırılerı ponzıymıs dıyor dıye laf atmayın lutfen Cheesy kımmıs o bırılerı.
sr. member
Activity: 308
June 04, 2017, 03:39:19 PM
Arkadaşlar benimde ilgimi çekti bu waves . Ancak borsası 1 tane var sanırım . Nasıl alabilirim waves'i ? 0.80 BTC Gömüp unutmak istiyorum al satı nerden yapabilirim ?

Wavesplatform.com sitesinde Bittrex ve Tidex linki veriliyor, al-sat için. Bunların dışında Waves in cüzdanı zaten Dex özelliğine sahip, oradan da al-sat yapılabilir. Veya BitsharesDex üzerinden ya da coinmarketcap.com sitesindeki Liqui gibi Waves marketlerden de al-sat yapılabilir.

Ayrıca aşağıdaki sayfaya incelenebilir.
http://wavescommunity.com/buy-waves/
sr. member
Activity: 364
Merit: 258
Joy Token - Smarter Games for Smarter Players
June 04, 2017, 02:15:16 PM

Poloya gelse fiyatının iyiden iyiye artacagını düsünüyorum . Gelir mi acaba ? Birde bazı kişiler waves'in ponzi olabileceğini söylüyor kazımı olmadıgından dolayı ..
jr. member
Activity: 70
Merit: 3
June 04, 2017, 01:49:22 PM

Pages:
Jump to: