Pages:
Author

Topic: "Waves Platform" Hakkında Herşey - page 28. (Read 30138 times)

hero member
Activity: 661
Merit: 581
May 26, 2017, 03:23:06 PM
WAVES ile pizza yemek ister misiniz? Buyrun yeni yazıma;

http://wavesturkiye.com/2017/05/waves-ile-pizza-yemek-isterseniz-gusto-divinoya-buyrun/
hero member
May 26, 2017, 02:21:11 PM
@mirallas ve @holess'in de beni tasarım konusunda eleştirmesi ile tasarımı güncelleme kararı aldım Smiley yeni tasarımı ile sitemiz tekrar yayına geçti, eleştirileri için kendilerine teşekkür ederim.. Umarım bu tasarımı beğenirsiniz  Wink
ikm
sr. member
Activity: 420
Merit: 250
May 26, 2017, 03:15:50 AM
Waves cüzdanında değişik coinler görüyorum. ama alan satan yok.
Bunlar ne işe yarayacaklar :

satmak istesen alıcı da yok. ne yapacağız bunları?

birgün bu coinler iş yararsa diye ümid edip cüzdanda ölü yatırım olarak bekliyor nasılsa havadan geldi diyerek kimsenin umursamadı coinler.
komik bir durum iş yapan coinde dağıtılıyor ama bence bu ciddiyetsiz bir durum elini atan coin alıp dağıtıyor. biraz buna denetim getirmeleri iyi olur
Zz
legendary
Activity: 1820
Merit: 1077
May 26, 2017, 02:40:30 AM
Waves cüzdanında değişik coinler görüyorum. ama alan satan yok.
Bunlar ne işe yarayacaklar :

satmak istesen alıcı da yok. ne yapacağız bunları?
sr. member
Activity: 784
Merit: 259
May 25, 2017, 05:46:14 PM
benim en çok güvendiğim coinlerden birisi. altyapısı ve planlanması çok güzel geldi bana. inşallah waves sayesinde büyük paralar kazanabiliriz.
sr. member
Activity: 714
Merit: 316
The Experience Layer of the Decentralized Internet
May 25, 2017, 05:21:56 PM
öncelikle siteniz hayırlı olsun. umarım kalıcı bir şekilde güzel bilgiler paylaşırsınız. waves konusuna gelince ben çok fazla bilgi sahibi değilim ama en kısa sürede sizin sitenizi ve buradaki makaleleri okuyarak bende ufak bir yatırım yapmayı planlıyorum.
en az nekadarlık waves ile kiralama işlemi yapılabiliyor ve bunun karşılığında verdikleri miktar ne oluyor acaba?
kolay gelsin...

Edit: site güzel ama wordpress ile daha okunaklı ve güzel temalar var. bende zamanında bir yerden toplu olarak yüzlerce orjinal ve lisanslı tema almıştım. istersen sana adreslerini yollayayım beğendiğini ücretsiz sana yollayayım.
kurulum konusunda sıkıntı yaşarsan tema konusunda yardımcı olurum.

Çok teşekkür ederim, Wordpress konusunda desteğe ihtiyacım var henüz nasıl yapacağımı tam bilemiyorum. Yazı ekle diyorum ve ekliyorum Smiley

İsterseniz 0.1 WAVES bile kiraya verebilirsiniz, ancak tam düğüm (full node) çalıştırabilmeniz için en az 10.000 adet WAVES sahibi olmanız gerekiyor.

Ancak 10.000 WAVES'iniz olmasa bile birisi size 10.000 WAVES kiraladığında tam düğüm çalıştırabilirsiniz.

Wavesgo sitesinde bir hesaplama aracı var, oraya kiralayacağınız WAVES miktarını yazarsanız, haftalık yaklaşık getirisini size gösterir.

hocam aşağıda bazı tema sitelerinin adreslerini veriyorum. bu adreslerde bulunan temaların %80'ini zamanında toplu olarak almıştım. beğendiğiniz bir tema olursa orjinal dosyayı size yollarım. kurulum falan zaten dosya içinde mevcuttur kolayca halledersiniz siz.
kolay gelsin.

https://www.elegantthemes.com/
https://mythemeshop.com/
https://teslathemes.com/
https://www.theme-junkie.com/
http://www.wpzoom.com/
hero member
Activity: 629
Merit: 508
May 25, 2017, 05:20:35 PM
Waves Platform üzerinde ICO yapmanın avantajları ve genellikle yeni gelenler tarafından sürekli merak edilen ICO terimi hakkındaki blog yazıma aşağıdan ulaşabilirsiniz;

http://wavesturkiye.com/2017/05/waves-platform-uzerinde-ico-yapmanin-avantajlari-nelerdir/

Çok faydalı bir yazı olmuş.

Bir de kafama takılan birşey var.
Waves cüzdan yazdığınız gibi bütün blockchain'i indirmiyor. Peki balance'ı nasıl güncelliyor blockchain indirilmeden?

Sanırım multibit ve electrum gibi bitcoin cüzdanları da bu mantıkla çalışıyor. Ama çalışma mantığı nedir hala bilmiyorum Huh
hero member
May 25, 2017, 04:22:45 PM
Waves Platform üzerinde ICO yapmanın avantajları ve genellikle yeni gelenler tarafından sürekli merak edilen ICO terimi hakkındaki blog yazıma aşağıdan ulaşabilirsiniz;

http://wavesturkiye.com/2017/05/waves-platform-uzerinde-ico-yapmanin-avantajlari-nelerdir/

hero member
May 25, 2017, 04:21:37 PM
öncelikle siteniz hayırlı olsun. umarım kalıcı bir şekilde güzel bilgiler paylaşırsınız. waves konusuna gelince ben çok fazla bilgi sahibi değilim ama en kısa sürede sizin sitenizi ve buradaki makaleleri okuyarak bende ufak bir yatırım yapmayı planlıyorum.
en az nekadarlık waves ile kiralama işlemi yapılabiliyor ve bunun karşılığında verdikleri miktar ne oluyor acaba?
kolay gelsin...

Edit: site güzel ama wordpress ile daha okunaklı ve güzel temalar var. bende zamanında bir yerden toplu olarak yüzlerce orjinal ve lisanslı tema almıştım. istersen sana adreslerini yollayayım beğendiğini ücretsiz sana yollayayım.

Çok teşekkür ederim, Wordpress konusunda desteğe ihtiyacım var henüz nasıl yapacağımı tam bilemiyorum. Yazı ekle diyorum ve ekliyorum Smiley

İsterseniz 0.1 WAVES bile kiraya verebilirsiniz, ancak tam düğüm (full node) çalıştırabilmeniz için en az 10.000 adet WAVES sahibi olmanız gerekiyor.

Ancak 10.000 WAVES'iniz olmasa bile birisi size 10.000 WAVES kiraladığında tam düğüm çalıştırabilirsiniz.

Wavesgo sitesinde bir hesaplama aracı var, oraya kiralayacağınız WAVES miktarını yazarsanız, haftalık yaklaşık getirisini size gösterir.
sr. member
Activity: 714
Merit: 316
The Experience Layer of the Decentralized Internet
May 25, 2017, 02:41:26 PM
kolay gelsin...

sr. member
May 25, 2017, 02:29:08 PM
hocam bu mercury neyin nesi herkese mi 12.5k gelmiş Smiley

Mercury gonderimi bir kere yapildi ve cuzdaninda 10 adet WAVES'ten fazla WAVES'e sahip olan her hesaba gonderildi..

Düzeltme yapmakta fayda var, insanlar yanılmasın.
1 Waves ve üzeri olan hesaplara gönderim yapıldı.

1 adet sıfırı fazla koymuşum  Roll Eyes teşekkürler uyarın için

Rica ederim Smiley

Waves'iniz bol olunca sıfırları fazla atıyorsunuz  Cheesy Cheesy
hero member
May 25, 2017, 02:22:12 PM

Mercury gonderimi bir kere yapildi ve cuzdaninda 10 adet WAVES'ten fazla WAVES'e sahip olan her hesaba gonderildi..

1 adet sıfırı fazla koymuşum  Roll Eyes teşekkürler uyarın için
sr. member
May 25, 2017, 01:55:59 PM

hero member
May 25, 2017, 06:52:34 AM

legendary
Activity: 2310
Merit: 1028
May 24, 2017, 09:51:11 PM

Geliştirici ekip göndermiş sanırım. Herkese göndermişler. Tidex de sattım ben. Aslında acelesi yoktu ama sırf tidex exchange i denemek için yaptım desem yeridir.
sr. member
Activity: 2142
Merit: 424
May 24, 2017, 07:55:26 PM
bana gelmedi. leasingden dolayı olabilir mi
legendary
Activity: 1568
Merit: 1012
May 24, 2017, 07:02:19 PM
legendary
Activity: 2338
Merit: 1070
May 24, 2017, 05:45:17 PM
bloga bugün göz atma fırsatım oldu, gerçekten başarılı olmuş, waves hakkında ayrıntılı bilgiler mevcut, ellerine sağlık,
 icosundan beri waveslerim duruyor, senin yanında mini yatırımcı olsamda  Smiley, son pump dalgası yüzümüzü güldürdü
hero member
May 23, 2017, 05:25:15 PM
Blog içerik olarak güzel olmuş, özgün içerikler girilmiş zamanla hak ettiği ilgiyi görecektir fakat bloğunun tasarımı gerçekten çok kötü (yapıcı bi yorum olarak görürsen menun olurum) düzeltmen için yardımcı olabilirim. Zamanında wordpress üzerine çok iş yapmıştım. Hayırlı olsun  Smiley

Dostum yorumun icin cok tesekkur ederim, bu haftam cok yogun geciyor dolayisi ile yeni bir icerik giremedim ancak onumuzdeki gunlerde yazacak cok seyim var..

Tasarim konusuna gelirsek; cok haklisin, sanirim bir destege ihtiyacim olacak.. ben sadece go daddy'den bir adres ve wordpress satin aldim Smiley
sr. member
Activity: 406
Merit: 259
May 23, 2017, 05:03:40 PM
Blog içerik olarak güzel olmuş, özgün içerikler girilmiş zamanla hak ettiği ilgiyi görecektir fakat bloğunun tasarımı gerçekten çok kötü (yapıcı bi yorum olarak görürsen menun olurum) düzeltmen için yardımcı olabilirim. Zamanında wordpress üzerine çok iş yapmıştım. Hayırlı olsun  Smiley
Pages:
Jump to: