Pages:
Author

Topic: "Waves Platform" Hakkında Herşey - page 29. (Read 30138 times)

hero member
Activity: 658
Merit: 500
May 23, 2017, 01:54:40 AM
orjinal bir fikrim var... imza kampanyalarına ilişkin... waves platformu üzerinde token basıp projemi hayata geçirmek istiyorum...  Smiley

nerden nasıl başlayacağımı bilemedim... ilgilenenlerle pm yoluyla görüşmek istiyorum... fikir alışverişi yapmak adına. waves platform hakkında detaylı bilgiye sahip biriyseniz iletişime geçelim lütfen...

çok orjinal olmadı dostum bancordan arak gibi gelidi mantık onlarıykyle
sr. member
Activity: 532
Merit: 254
May 22, 2017, 12:21:11 PM
orjinal bir fikrim var... imza kampanyalarına ilişkin... waves platformu üzerinde token basıp projemi hayata geçirmek istiyorum...  Smiley

nerden nasıl başlayacağımı bilemedim... ilgilenenlerle pm yoluyla görüşmek istiyorum... fikir alışverişi yapmak adına. waves platform hakkında detaylı bilgiye sahip biriyseniz iletişime geçelim lütfen...
hero member
Activity: 661
Merit: 581
May 22, 2017, 12:00:34 PM
Gel sana şu siteleri satayım, elindekinden daha iyi iş görebilir yada ingilizce bir site açabilirsin.  Grin

https://bitcointalksearch.org/topic/two-domain-sale-for-waves-coin-1928154

Haha tesekkur ederim, acikcasi siteden maddi anlamda hicbir beklentim yok hobi diyelim
hero member
Activity: 896
Merit: 519
May 22, 2017, 07:02:22 AM
Gel sana şu siteleri satayım, elindekinden daha iyi iş görebilir yada ingilizce bir site açabilirsin.  Grin

https://bitcointalksearch.org/topic/two-domain-sale-for-waves-coin-1928154
hero member
May 22, 2017, 06:17:03 AM
Evet muhtemelen bu hafta icersinde Euro Gateway aciklanacak, ek olarak belki Tokenomica ile ilgili de bir gelisme duyurulabilir..

Benim icin gece huzurlu yatmam daha onemli, elimdeki miktar rahatsiz etmeye baslamisti bende beni rahat yatiracak kadarini sattim..

Hala elimde 19k civarinda waves tutuyorum, wavesin gelecegi konusunda bir suphem yok
hero member
Activity: 629
Merit: 508
May 22, 2017, 02:14:44 AM
Guzel yorumlariniz icin cok tesekkur ederim, yeni blog yazilarinda ilk iletiyi surekli guncellemeyi dusunuyorum..

Waves icin bu seviyeler dahi girilebilecek seviyeler, ancak su anda bitcoin ve tum altcoinler balona dogru gidiyor yakin zamanda patlayacktir. Proje her ne kadar guzel olursa olsun ethereum gibi major coinler dahi panikten nasibini alacak ve degeri dusecektir..

Bugun oglene dogru elimdeki WAVES'lerin yaklasik yarisini sattim, once btcye arkasindan da TL'ye dondum.. Elimde kalan WAVES'leri de uzun vadeli olarak tutacagim.. Olasi bir balon patlamasina da boylece daha hazirlikli olarak yakalanacagim..

Sahsi fikrimi sorarsaniz cok buyuk bir problem olmadigi surece (Dex'te bir acik gibi) Waves dolar bazinda duse kalka ciddi rakamlara ulasacaktir..

Waves teknik hicbir bir bilgiye sahip olmayan birisi icin bile projesine kaynak yaratabilecegi bir platform.. Onumuzdeki gunlerde cok orjinal ICO'larinda Waves Platform uzerinde yapilacagina sahit olacagiz..

Olabilecek en basit sekilde 1 dakika icerisinde bir coin yaratip, Dex uzerinde sizin belirlediginiz bir fiyattan satis duvari koyarak ICO'nuz icin kaynak elde edebilirsiniz.. Bence bu buyuleyici birsey..

Merak ettiginiz bir konu varsa bir sonraki blog yazimda sizin konunuzu ele alabilirim..

Aslında bir kısmını satmak doğru karar olabilir bakış açınıza göre ancak ben bu sıralarda Euro gateway eklenmesi gibi çok önemli gelişmeler olabileceğini düşündüğüm için satmıyorum hatta biraz daha alım yaptım. Böyle birşey olduğunda bir kaç gün içinde 2.5 dolar civarını göreceğiz diye düşünüyorum.
Bu kadar iyi takip eden biri olarak satmanız beni şaşırttı açıkçası. Sizcede yakın zamanda euro gateway eklenmesi olası değil mi ?
sr. member
Activity: 420
Merit: 250
May 21, 2017, 03:23:00 PM
Hayırlı olsun!
Güzel bir kaynak olur umarım.

Hayırlı forumlar!
hero member
May 21, 2017, 02:54:41 PM
Guzel yorumlariniz icin cok tesekkur ederim, yeni blog yazilarinda ilk iletiyi surekli guncellemeyi dusunuyorum..

Waves icin bu seviyeler dahi girilebilecek seviyeler, ancak su anda bitcoin ve tum altcoinler balona dogru gidiyor yakin zamanda patlayacktir. Proje her ne kadar guzel olursa olsun ethereum gibi major coinler dahi panikten nasibini alacak ve degeri dusecektir..

Bugun oglene dogru elimdeki WAVES'lerin yaklasik yarisini sattim, once btcye arkasindan da TL'ye dondum.. Elimde kalan WAVES'leri de uzun vadeli olarak tutacagim.. Olasi bir balon patlamasina da boylece daha hazirlikli olarak yakalanacagim..

Sahsi fikrimi sorarsaniz cok buyuk bir problem olmadigi surece (Dex'te bir acik gibi) Waves dolar bazinda duse kalka ciddi rakamlara ulasacaktir..

Waves teknik hicbir bir bilgiye sahip olmayan birisi icin bile projesine kaynak yaratabilecegi bir platform.. Onumuzdeki gunlerde cok orjinal ICO'larinda Waves Platform uzerinde yapilacagina sahit olacagiz..

Olabilecek en basit sekilde 1 dakika icerisinde bir coin yaratip, Dex uzerinde sizin belirlediginiz bir fiyattan satis duvari koyarak ICO'nuz icin kaynak elde edebilirsiniz.. Bence bu buyuleyici birsey..

Merak ettiginiz bir konu varsa bir sonraki blog yazimda sizin konunuzu ele alabilirim..
sr. member
Activity: 409
May 21, 2017, 02:27:10 PM
http://www.wavesgo.com/stats.html
Burada mining stats a tıklayıp MINING CALCULATOR kısmına kiraya vermek istediğiniz Waves miktarını yazarsanız haftalık ne kadar gelir elde edeceğinizi yazıyor.
Yaklaşık olarak aylık %0,00933169 Waves ve %0,69 MRT çıkıyor.
Siz de waves go dan elde ettiğiniz % cinsinden aylık geliri yazar mısınız?
hero member
Activity: 742
Merit: 501
May 21, 2017, 01:49:06 PM
Sizce yaz sonunda (ekim-kasım) waves kaç $ seviyelerinde olur? beyin fırtınası amaçlı soruyorum Smiley
ben 2 doları geçeceğini düşünüyorum. hayırlısı bakalım. alım yapmak istiyorum ama dolar ve btc nin hali TL yi tokatladı. bizde tokatlanmayalım kâr edeceğiz derken zarar etmeyelim.

yanlıs bır tahmın dostum. su an oldugu yerde dursa btc nın hareketı ıle 2 doları 2 gun sonra gececek zaten Cheesy

evet, btc cinsinden hesaplayıp, hareket etmeniz en mantıklısı
hero member
Activity: 1288
Merit: 645
May 21, 2017, 01:02:33 PM
Sizce yaz sonunda (ekim-kasım) waves kaç $ seviyelerinde olur? beyin fırtınası amaçlı soruyorum Smiley
ben 2 doları geçeceğini düşünüyorum. hayırlısı bakalım. alım yapmak istiyorum ama dolar ve btc nin hali TL yi tokatladı. bizde tokatlanmayalım kâr edeceğiz derken zarar etmeyelim.

yanlıs bır tahmın dostum. su an oldugu yerde dursa btc nın hareketı ıle 2 doları 2 gun sonra gececek zaten Cheesy
hero member
Activity: 969
Merit: 1000
May 21, 2017, 12:35:32 PM
elimde 1k kadar var. 10 dolardan itibaren kademeli olarak satmaya başlayacam
sr. member
Activity: 434
May 21, 2017, 12:11:28 PM
Hangi siteden alabiliriz waves?1 btc yatırım yapılır mı sizce araştırmaya başladım ?
valla hocam ben 1 hafta önce 1,4 dolar seviyesinden aldım 1k kadar elimde okadar vardı. yıl sonuna bence mobilgo ve zrcoin tutarda waves asseti olarak düzgün 2 tane daha oluşrsa bence 10 dolar gelecek tir.
inceledikçe zaten potansiyeli eth kadar var bana göre .
legendary
Activity: 1596
Merit: 1014
May 21, 2017, 11:25:52 AM
Hangi siteden alabiliriz waves?1 btc yatırım yapılır mı sizce araştırmaya başladım ?
sr. member
Merit: 256
May 21, 2017, 11:11:13 AM
newbie
Activity: 30
Merit: 0
May 21, 2017, 10:51:11 AM
sr. member
Activity: 546
May 21, 2017, 10:41:19 AM
Ben waves'in baya artacağına inanıyorum.Hala çok erken
sr. member
Merit: 256
May 21, 2017, 10:19:48 AM
teşekkürler güzel başlık ve içeriiği de o denli faydalı bilgilerle dolu. kolay gelsin. waves ripten sonra koltuğa oturacak. rüzgarı estirmeye devam edecek bu yaz. adından sıkça söz ettireceğe benzyor.
legendary
Activity: 3206
Merit: 1525
May 21, 2017, 09:01:15 AM
openldeger bitsahes borsasında waves için geçit olmuş. bitkapital e TL atıp orda openbtc ye çevirip waves alınabiliyor.
üstelik piyasa yeni oluştuğu için süpriz alımlar yapılabilir. bilginize.

https://bitshares.org/wallet/#/market/OPEN.WAVES_OPEN.BTC

adresinden takip edebilirsiniz.
sr. member
Activity: 322
May 21, 2017, 06:51:18 AM
serkan bey 20cent cıvarında waves için alın dıyordu zamanında almadık hala waves çok yulu oldugunu dusunuyormusunuz,btc 2500$ sevıyesınde segwitlenecek dıyırlar sonrasında butun altcoınler gumbur gumdur aşagıya gıdecek soylentılerı var.Artık neye yatırım yapacagımızı iyicene şaşırdık,sanırım minexcoınde waves yolunda ilerliyor
Pages:
Jump to: