Pages:
Author

Topic: Yeni Üyeler İçin Hızlandırılmış Forum Turu - page 13. (Read 67035 times)

legendary
Activity: 1274
Merit: 1000
★ BitClave ICO: 15/09/17 ★
yaw moderatör yardım et acc nin şifresini bir kaç kez yanlış girdim diye ban yedim, ulaşamıyorum hesabıma hesap mindrust lanet olsun yaw Sad

şuraya https://bitcointalksearch.org/topic/m.9506151 post ettiğin bitcoin adresi ile mesaj imzalayıp theymos'a pm gönder. şifremi unuttum falan de, hesabının bilgilerini ya da sıfırlanmış bilgileri verecektir sana.
newbie
Activity: 35
Merit: 0
Forumda yeniyim ve fazlasıyla açıklayıcı olmuş. Merak ettiğim soruların bazılarını da buldum sayende Smiley Lamborgini alacak kadar kazanmak veya şans yok bizde ama en azından takip etmek belki yeni fırsatlar çıkarır belki.Hal Finney'e de üzüldüm ayrıca ALS cidden büyük talihsizlik.
legendary
Activity: 1470
Merit: 1024

id'si 1,2, ve 4 olan konular staff (çalışan) forumunda mevcut. 3 bir yerde tamamen silindi. (satoshi'nin gerçek ismini ve adresini içeriyor olmalı)

Son karar Eal'ın. İhtimal bile olsa bu ihtimalden dolayı kaldırılmış olabilir diye belirtilebilir.
sr. member
Activity: 266
Merit: 250
kün tuğ bolgıl kök kurıkan

Is this the first bitcointalk.org topic?
What happened with topic 1,2,3 and 4?

1, 2, and 4 exist in the staff forum. 3 was permanently deleted at some point (it must have contained Satoshi's real name and address).

Burda ne demek istemiş theymos?

id'si 1,2, ve 4 olan konular staff (çalışan) forumunda mevcut. 3 bir yerde tamamen silindi. (satoshi'nin gerçek ismini ve adresini içeriyor olmalı)
legendary

Is this the first bitcointalk.org topic?
What happened with topic 1,2,3 and 4?

1, 2, and 4 exist in the staff forum. 3 was permanently deleted at some point (it must have contained Satoshi's real name and address).

Burda ne demek istemiş theymos?
EFS
staff
Activity: 3696
Merit: 2065
Crypto Swap Exchange

3.konunun silinme nedeni satoshinin gerçek adını ve adresini içermesinden dolayı mı? Eğer öyleyse meraklı arkadaşlar için ana konuya eklenebilir Smiley

Değil.
legendary

3.konunun silinme nedeni satoshinin gerçek adını ve adresini içermesinden dolayı mı? Eğer öyleyse meraklı arkadaşlar için ana konuya eklenebilir Smiley
full member
Activity: 224
Merit: 100
"forum içi arama" özelliğinde "kelime düzeltme" olayı olmadığı için bazı ingilizce terimler yanlış yazılabiliyor. forum içi arama yapmak için google'ı şu şekilde kullanabilirsiniz:

site:bitcointalk.org xyz
http://google.com.tr/search?q=site:bitcointalk.org%20xyz
not:xyz kısmına aradığınız şeyi yazabilirsiniz.
lin için teşekkürler site içi aramada eğer aradığını bulmazsan veya yanlış arama yaparsan bir süre beklemen gerekiyor
sr. member
Activity: 266
Merit: 250
kün tuğ bolgıl kök kurıkan
"forum içi arama" özelliğinde "kelime düzeltme" olayı olmadığı için bazı ingilizce terimler yanlış yazılabiliyor. forum içi arama yapmak için google'ı şu şekilde kullanabilirsiniz:

site:bitcointalk.org xyz
http://google.com.tr/search?q=site:bitcointalk.org%20xyz
not:xyz kısmına aradığınız şeyi yazabilirsiniz.
legendary
Activity: 1036
Merit: 1001
newbie
Activity: 1
Bu işi yeni yeni araştırmaya başlamış biri olarak çok fena bir aydınlanma yaşadım. Bu arada boş zamanı olan yol göstermek isteyen olursa çok iyi olur Cheesy
full member
Activity: 420
Merit: 125
LIVENpay.io
valla eline sağlık güzel bir forum olmuş. bilmediğim bazı şeyler okudum. favorilere ekliyorum ara sıra gelir takip ederim.
+
full member
Activity: 238
Sanırım BAN 11 Nisan'a uzadı...
valla eline sağlık güzel bir forum olmuş. bilmediğim bazı şeyler okudum. favorilere ekliyorum ara sıra gelir takip ederim.
newbie
Activity: 32
Konuda bahsedilen unlu kisilerin profillerine tiklamak, son attigi mesajlari ve aktiviteleri gormek gercekten garip ve hos bir durum.  Cheesy

Paylasiminiz icin de ayrica tesekkur ederim modum.  Smiley
legendary
Activity: 1008
GigTricks.io | A CRYPTO ECOSYSTEM FOR ON-DEMAND EC
Türkler için plaka tavsiyesi Smiley :

13 ITC 014
EFS
staff
Activity: 3696
Merit: 2065
Crypto Swap Exchange
Bitcoin plakaları bölümünü ekledim.
full member
Activity: 210
Geçmişten bugüne müthiş bir tur olmuş, elinize sağlık...
legendary
Activity: 1484
modumuz gururumuz ya BTC genel yayın yönetmeni olacak adam.
full member
Activity: 196
Moderatör kalitesi için ben de bi +1 eklemek istiyorum
legendary
Activity: 1288
Merit: 1110
internetin ilk çıktığı günden beri bilişim dünyasındayım, görüp görebileceğim en başarılı ve görevine sadık Moderatörsün Eal F. Skillz. Nefis bir kılavuz çıkmış ortaya yine.

Tamam kabul spam gibi olacak bu ama +1.

Ben de kendi adıma teşekkür etmek istiyorum yeri gelmişken. Ayrıca sevgili moderatörümüzün benim için şahsi olarak yeri farklıdır. Keza beni Bitocoin'le tanıştırıp, cüzdan nedir, bu QT neden bu kadar uzun sürüyor gibi acemilik sorularımı da bıkıp usanmadan yanıtlamışlığı vardır.
Pages:
Jump to: