Pages:
Author

Topic: 2018 Yılının En İyi ICO Tahminleri (Read 3163 times)

member
Activity: 476
Merit: 12
September 05, 2018, 06:46:03 AM
wepowerdan çok umutluydum. fakat bir türlü beklenen patlamayı ve çıkışı yapamadı. binance oylamasındaki durumlarda güvenirliğini bence baya bi düşürdü. ilerlyen zamanlarda projenin yeni ataklarını bekliyorum
full member
Activity: 770
Merit: 103
September 05, 2018, 06:42:22 AM
başlıkta açılan ve belirtilen icolardan bir kaçı hariç (onlarda flip yaparak kazandırdı) hemen hemen hiçbiri yatırımcısına fazla bir yarar sağlamadı diye düşünüyorum. Yeni icolardan Ankr de büyük potansiyel görüyorum. değerlendirilebilir.
full member
Activity: 1358
Merit: 193
September 05, 2018, 05:55:30 AM
2018 yılının genel olarak en iyilerinden olurlarmı bilmem ama henüz yapılmamış olanlardan gelecek vaad edenler ankr ve blockcloud var bana göre takibe alınabilecek.
member
Activity: 658
Merit: 42
Graphic Designer
September 05, 2018, 04:13:50 AM
Bence Vertex icosu atlanmamalı. Çünkü Vertex ICO'ların güvenli yada tehlikeli olduklarını inceleyip, güven skalasına göre sıralayıp yatırımcıyı koruyan yapısıyla güzel bir platform olmaya aday. ICO'ların sağlıklı bir şekilde yatırımcıya ulaşmasını sağlaması açısından çok önemli bir proje. Bence yatırım alıp çok iyi yerlere gelecek. Değerlendirmek isteyenler için ICO satışları başlamak üzere https://vertex.market/ adresinden kayıt yapılabilir.

İnceleme videosu >> https://www.youtube.com/watch?v=16GJl1jj-So
hero member
Activity: 1400
Merit: 569
September 05, 2018, 04:05:08 AM
Bu yıl en iyi çıkış yapanlardan biri Ontology olacak sanırım, çok büyük destekçisi var. CMC'de hacim olarak da çok hızlı yükseliyor, boğa geldiğinde yukarılarda bir yerde yer alacağı kesin gibi.
member
Activity: 406
Merit: 11
September 05, 2018, 02:51:42 AM
Öncelikle liste ve güncellemeler için teşekkürler.
ICO lar piyasa koşullarından fazlası ile etkileniyorlar.
Boğa sezonunda beş para etmez icolar hypelanırken, ayı sezonunda iyi projeler zarar ettirebiliyor.
hero member
Activity: 1655
Merit: 600
September 04, 2018, 03:50:16 PM
yıl boyunca icoları takip eden arkadaşlar genel bir değerlendirme yapsalar  nasıl olur? hangi proje ico fiyatını geçerek kazandırdı kim kaybettirdi şeklinde.

Geniş çaplı bir değerlendirme:

2018 yılında ico projelerinin yaklaşık %90'ı yatırımcılarına kaybettirdi ve aralarında %80-95 arasında kaybettiren çok fazla proje mevcut.

Kazandıran projelerin çoğu (Loom Network, Iotex, IOST, Nebulas, Ontology, Mainframe) halka açık satış yapmadılar.

Halka açık satış yapanlarında yine çoğunluğu tokenlerin küçük bir kısmını halka sattılar (Zilliqa, Bluzelle, Tomochain, Quarkchain).

Credits kazandıran projeler arasında. GoChain halka açık satış yaptı, ama satış 1 dakikada sona ermiş. Metronome azalan fiyatla satış yaptı ve en dipten almayı başaran az sayıda kişi kar etmeyi başardı. Geri kalan alıcılar zarar ettiler.

Hem herkese açık olup, hem de iyi kazandıran tek proje Holochain gibi görünüyor.

Özetle icolar gerçekten çok riskliler ve kazandırma ihtimali yüksek olan projelere küçük yatırımcı kolay kolay giremiyor.
member
Activity: 522
Merit: 13
September 04, 2018, 02:44:03 PM
yıl boyunca icoları takip eden arkadaşlar genel bir değerlendirme yapsalar  nasıl olur? hangi proje ico fiyatını geçerek kazandırdı kim kaybettirdi şeklinde.
member
Activity: 182
Merit: 11
September 04, 2018, 02:01:06 PM
Türklere verilmeyen ico izinleri tam bir skandal. Tüm dünya türkiyeyi kıskanıyor bu rezilliğin şikayet edilmeyeceği bir mahkeme olmaması gerçekten rezillik.
sr. member
Activity: 784
Merit: 425
September 04, 2018, 10:34:13 AM
neonexchange merek ediyorum ama ıcoda yavşaklık yaptılar 18 dolardan neo fiyatı belirlediler kafadan ıco sonra yüzde 30 yapsa anca maliyetine gelicek!
sr. member
Activity: 616
Merit: 261
September 04, 2018, 07:07:07 AM
2018 in en iyi icosu çıkmayan icodur. Bu havalarda çıkarsa yazık olur zaten. Artık gözlerimizi 2019 a çevirsek fena olmayacak hem zaten ne kaldı şurada. Çöp olmayan ico mu kaldı.
full member
Activity: 630
Merit: 102
September 04, 2018, 06:53:27 AM
Konuyu uplamış olacağım fakat DIW çöp oldu sanırım. Ne bir haber var ne bir konu. Her geçen gün düşüyor (zaten dibin dibindeyiz).
hero member
Activity: 1400
Merit: 569
INS, Effect, Asura, DIW, QuarkChain, WAN, MAN, Pundix bu sene güvendiğim ICO'lar oldular.
hero member
Activity: 1862
Merit: 524
Proje olarak yakın zamanda helbiz ico'su bitti projesi epey güzele benziyor ve kısa zamanda en son hitbtc olmak üzere bir çok borsaya girdi bile.

Bounty olaraksa bana göre en iyi kazandıran ico ise şüphesiz SPECTRE'dir bilenler bilir Smiley
full member
Activity: 350
Merit: 106
Tahminler tutmamaya başladı son zamanlarda neye girdiysek elimize verdiler o yüzden temkinli yaklaşıyorum artık icolara.listemde girilecek olan atonomi vardı kyc den geçemedim nedense bilmiyorum.sentinel vardı çok hızlı bitti.sırada oneledger var eğer kyc onaylandıysa ona girmeyi düşünüyorum tabi yetişebilirsemçbide phantasma var bakalım 10 attık bu gece 2.stage var
member
Activity: 532
Merit: 29
Piyasa yükselmeye başlayıp düzelme eğilimine girse ICO'lar da canlanacak; ama şu durumda herkes tereddütlü yaklaşıyor ICO'lara. Bu yüzden, çok duyulmuş ve konuşulan bir proje olmadığı takdirde hardcap yapması hayal gibi duruyor. Ayrıca daha önceki mesajlarda bahsedilen DIW projesinden ben de umutluyum. Umarım yatırımcısına ve bounty katılımcılarına iyi miktarlar kazandırabilir.
sr. member
Activity: 686
Merit: 250
Asura güzel proje bence de, onun dışında kendi araştırdıklarımdan hype olarak çok yüksek gördüklerim qarkchain, edenchain ve atonomi var hepsi de güzel projeler, whitelist çıksa hepsine girmek istiyordum da zor çıkmıyor bitürlü.
sr. member
Activity: 742
Merit: 260
Effect şuan ICO fiyatının altında, INS şuan ICO fiyatının altında, Asura henüz başlamadı. Bu yılın bu ICO'lardan umutluyum.
member
Activity: 283
Merit: 10
2018 yılında iyi beklentisini olan ICO sayısı oldukça az ki. açıkçası geçen seneyi mumla arıyoruz. bu sene pundix iyi iş yaptı ama umutlu olduğum proje sayısı çok az. shivom belki iş yapabilir.
jr. member
Activity: 476
Merit: 2
Eski neo coinleri sanki daha iyiydi yeniler pek blockchain üzerine değilde kar amacıyla çıkarılmış coinler gibi gözüküyor.
Pages:
Jump to: