Pages:
Author

Topic: 2021-2022 Süper Lig Transfer Spekülasyonları ve Haberleri - page 2. (Read 6643 times)

hero member
Activity: 2002
Merit: 670
Batshuayi bizim aradığımız forvet tipine uygun ama çok saç başta yolarız gibime geliyor. Bana eskiden bu yana Emenike 'nin değişik versiyonu havası verdi hep.
Şu da bir gerçek ki dün Twitter'da Ronaldo konuşulurken bugün batshuayi çıkması da garip bir durum. Umarım faydalı olur.
Ronaldo'yu geçtim de o zaten imkansız bir transfer bu transferin gerçekleşmesi milyonda bir ihtimal. İcardiyle transfer için çok yakın oldukları yazılıp çiziliyordu şimdi Batshua mı olmuş son atışları. Ronaldo, Icardi konuşulurken Batshua'yı Fenerbahçe için tam bir süpriz olur çok iyi adaptasyonda sağlayabilir ama fazlasıyla da riskli bir transfer bana kalırsa. Hayırlısı olsun Fenerbahçe için. Galatasaray'ın forvet transferi de yakın bir zamanda gerçekleşmesi lazım artık Icardı hala konuşuluyor ve transfere yakın oldukları söyleniliyor.
hero member
Activity: 994
Merit: 607
★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!
Batshuayi bizim aradığımız forvet tipine uygun ama çok saç başta yolarız gibime geliyor. Bana eskiden bu yana Emenike 'nin değişik versiyonu havası verdi hep.
Şu da bir gerçek ki dün Twitter'da Ronaldo konuşulurken bugün batshuayi çıkması da garip bir durum. Umarım faydalı olur.

Emenike gibi olursa Fenerbahçe balon transfer yapmış olur. Geçmişte bir takımda iyi oynayıp diğer takımda berbat olan bir sürü oyuncular gördük. Mesela Lens Fenerbahçe’de iyi oynuyordu ama Beşiktaş’a gidip çok kötü oynadı. Batshuayi böyle yaparsa Fenerbahçe için saç baş yolunacak çok maç gelecek demek. Ama performans alırlarsa mükemmel bir transfer yapmış olacaklar.
sr. member
Activity: 1442
Merit: 256
Chainjoes.com
sr. member
Activity: 1064
Merit: 350
batshuayi aslında iyi oyuncu ama oynayabilirse. mesela beşiktaş'ta tutmadı ve resmen taraftarın başına gelen en büyük ceza oldu. jesus şayet batshuayi efendiyi oynatabilirse süper bir transfer olur ama hepimiz biliyoruz ki fenerbahçe bu ülkenin en cenabet takımı.

tıpkı geçen seneki teknik direktör transferi gibi oldu. o zaman da deli deli isimler konuşuluyordu ve son anda slim fit hoca takıma eklendi. sanki kendisini ilk defa bulmuşuz gibi lanse edildi amk. şimdi de batshuayi için aynısı geçerli. lan madem alacaktın al işte ilk baştan. a, b, c, d vs. planı  vardı diye düşünmeyin. çok kötü bir yönetime sahibiz.

Batshuayi'nin ben Fenerbahçe'ye çok yararlı olabileceğini düşünüyorum ama yönetim taraftarın beklentileriyle o kadar çok oynuyor ki bu gelen isimleri de ister istemez baskı altında tutuyor.Vitor Pereira zaten ekside başlamıştı.Şimdi Batshuayi Kadıköy'de mutlak bir gol kaçırdığı vakit tribünlerden ıslık sesi gelse şaşırmam.
legendary
Activity: 2254
Merit: 1446
batshuayi aslında iyi oyuncu ama oynayabilirse. mesela beşiktaş'ta tutmadı ve resmen taraftarın başına gelen en büyük ceza oldu. jesus şayet batshuayi efendiyi oynatabilirse süper bir transfer olur ama hepimiz biliyoruz ki fenerbahçe bu ülkenin en cenabet takımı.

tıpkı geçen seneki teknik direktör transferi gibi oldu. o zaman da deli deli isimler konuşuluyordu ve son anda slim fit hoca takıma eklendi. sanki kendisini ilk defa bulmuşuz gibi lanse edildi amk. şimdi de batshuayi için aynısı geçerli. lan madem alacaktın al işte ilk baştan. a, b, c, d vs. planı  vardı diye düşünmeyin. çok kötü bir yönetime sahibiz.
copper member
Activity: 1190
Merit: 925
Fenerbahçe, Michy Batshuayi transferi için KAP bildirisi yayınladı.Transfer konusunda forvet eksiğinde olduklarını ve bu eksiği gidermek için uzun zamandır taraftarların beklenti içerisinde olduklarını düşününce, Batshuayi beklentileri karşılayabilecek bir forvet transferi oldu.Direklerle şansı bu sene yaver giderse gol kralı olabilecek bir futbolcu.Fenerbahçe’yi forvet ihtiyacından bir nebze kurtarabilecek bir oyuncu oldu.İyi transfer bu tüm sarı lacivert taraftarlarına hayırlı olur inşallah.
hero member
Ali koç,eğer ronaldo haberi gerçekse bütün olanları unutturursun söyliyim.
https://twitter.com/ajansspor/status/1565399321931137024?s=21&t=tHUEv5tMLwzrmXClLB_rZg

Yoksa bir ömür boyu dalga geçilir artık. Bir transfer sezonu daha bu kadar kötü yönetilebilirdi.
Kocaman bir clickbait, Ronaldo kendi kariyeri için süper lig kalitesinde bir ligde hayatta futboll oynamaz hadi oynadı diyelim paraya yani para için geldi, Fenerbahçe'nin bir sürü mali sıkıntısı var bu adamın parasını nereden ödeyecekler. Icardi Transferinde de son yaklaşıldı gibi haberler gördüm, Galatasaray istemiyor muydu PSG'den ne ara hava değişti de Fenerbahçe transfere çok yakın kaldı. Fenerbahçe alıyorsa da alsın İcardi'yi tam risk bana kalırsa.
sr. member
Activity: 714
Merit: 335
https://twitter.com/ajansspor/status/1565399321931137024?s=21&t=tHUEv5tMLwzrmXClLB_rZg

Yoksa bir ömür boyu dalga geçilir artık. Bir transfer sezonu daha bu kadar kötü yönetilebilirdi.

Fenerbahçe ronaldonun 23 milyon euro olan maaşını nasıl karşılayacak? diyelim karşıladı ronaldoyu Fenerbahçe’ye gelmeye nasıl ikna edecekler? fenerbahçe parayı bir şekilde bulur da ronaldo için itibarı sağlayamayabilir. öyle her takımda oynamaz cristiano.
sr. member
Activity: 1344
Merit: 373

Muhtemelen yalan haberdir, ajanssporun Twitter adresi ele geçirilmiş ve Fenerbahçe ile dalga geçilmiş bir haber olabilir, diğer ihtimal şu dolar/Euro kuruyla imkansız, zaten şampiyonlar liginde oynamak isteyen bir takıma gitmek istiyordu, Ronaldo’nun Türkiye’ye gelme ihtimali milyarda bir falandır Smiley
sr. member

Hocam böyle bir olayın gerçek olma ihtimali maalesef yok.Bu döviz kuruyla Ronaldo gibi bir ismi nasıl ülkemize getireceksin.Haberi yazan kişi sadece biraz tık almak istemiş ya da kafası güzel.Ali Koç'un transfer sezonunu felaket yönettiği konusuna ben de katılıyorum bu sezon yine sil baştan kurulmuş bir Fenerbahçe izleyeceğiz üstelik ligdeki en iyi kadro Fenerbahçe'deydi.
legendary
Activity: 1274
Merit: 1140

hero member
Activity: 1134
Merit: 707
Icardi Galatasarayımıza transfer olmak üzere söylentilere göre. Sonunda bu transferin de sonuna geldik. Icardi'nin 8 milyon Euro olan maaşının yalnız 3 milyon Euro olan kısmını biz ödeyecekmişiz. Beşiktaş Pjanic'i transfer etmişti aynı taktikle. Güzel yöntem. Avrupa'daki dev takımlarda kadro dışı kalan oyuncular bizim için daha ucuza fırsat oluyor. Bir yıllık kiralık gelecek süper star böylelikle.

Habere çok sevindim. Ama o da gol sorununu çözemezse yeniden forvet transferi mi yapacağız. Yine gol bakımından sorun yaşarsak Icardi'yi yedekleyecek birini mi alacağız. Sorun başka bi şey sanki bence. Sürekli transfer yapmak sorunları çözmüyor çünkü. İsim olarak en iyi forvetlere sahip olsanız bile gol üretemiyorsanız sorunu başka yerde aramak lazım.
hero member
Activity: 728
Merit: 698
Adı uzun süredir Fenerbahçe ile gündemde olan Maxi Gomez ile Trabzonspor'un anlaştığı haberleri gündeme bomba gibi düştü.Andreas Cornelius'u kendisini Şampıyonlar Ligi play-off turunda saf dışı bırakan Kopenhag'a gönderen Trabzonspor için bence bu yerinde bir transfer olacaktır.Sosyal medyada bu transferin etkisi nasıl olacak merak ediyorum.  Grin

Valencia sıraya girsin önce biz Fenerbahçe taraftarı var.

sr. member
Adı uzun süredir Fenerbahçe ile gündemde olan Maxi Gomez ile Trabzonspor'un anlaştığı haberleri gündeme bomba gibi düştü.Andreas Cornelius'u kendisini Şampıyonlar Ligi play-off turunda saf dışı bırakan Kopenhag'a gönderen Trabzonspor için bence bu yerinde bir transfer olacaktır.Sosyal medyada bu transferin etkisi nasıl olacak merak ediyorum.  Grin
hero member
Activity: 994
Merit: 607
★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!
Trabzonspor oyuncusu Cornelius’u elendiği takım Kopenhag 6 Milyon Euro karşılığında transfer etti. Cornelius’un 2025’e kadar kontratı vardı ve Trabzonspor’da çok başarılı sezon geçiriyordu. Alındığı ücret 5 milyon civarıydı bana mantıksız bir transfer olarak geldi bu. Trabzonspor’un bu oyuncudan hiç bir kârı yok.
copper member
Activity: 644
Merit: 269
Fenerbahçe, Maxi Gomez transferinde çok yakın anlaşmaya varılmış durumda şuanda verilen haberlere göre. 3 sezondur Valencia forması giyen Maxi Gomez, çıktığı 106 maçta 23 gol, 5 asistlik performans sergilemiş. Benzama'dan sonra kafa toplarında en çok gol atan ikinci isim olmuş. Bu transferle beraber Fenerbahçe forveti çok iddialı olacağa benziyor. Maxi Gomez'i Galatasaray camiası da gündeme getirmişti diye anımsıyorum fakat Fenerbahçe hızlı davranmış gibi Smiley

https://www.transfermarkt.com.tr/fenerbahce-maxi-gomez-transferinde-mutlu-sona-yak%C4%B1n-/view/news/410266

Yok be hocam 106 maçta 23 gol nedir ben bu istatistik sağlayan futbolcuya forvet demem ya gelmesin dursunaldo ile valencia bu seneyi götürsün devre arasında veya sene sonunda ciddi bir forvet transferi yapmamız lazım dünya yıldızı gerekiyor forvete

Hocam o belli olmuyor istatistiklere bakıp yanılmayın. Eskiden Fenerbahçe’de Slimani vardı herhalde 15 maç falan oynadı ve 1 gol atabildi. Fenerbahçe’den gittikten sonra da Monaco’da 18 maçta 9 gol attı. İstatistiklere baksaydı Monaco onu almazdı ama ciddi bir performans yakaladılar ondan. O yüzden aynı şeyi Maxi Gomez içinde söyleyebilirsiniz. Fenerbahçe’de bakarsınız çok iyi iş yapar.
legendary
Activity: 2100
Merit: 1040
Fenerbahçe, Maxi Gomez transferinde çok yakın anlaşmaya varılmış durumda şuanda verilen haberlere göre. 3 sezondur Valencia forması giyen Maxi Gomez, çıktığı 106 maçta 23 gol, 5 asistlik performans sergilemiş. Benzama'dan sonra kafa toplarında en çok gol atan ikinci isim olmuş. Bu transferle beraber Fenerbahçe forveti çok iddialı olacağa benziyor. Maxi Gomez'i Galatasaray camiası da gündeme getirmişti diye anımsıyorum fakat Fenerbahçe hızlı davranmış gibi Smiley

https://www.transfermarkt.com.tr/fenerbahce-maxi-gomez-transferinde-mutlu-sona-yak%C4%B1n-/view/news/410266

Yok be hocam 106 maçta 23 gol nedir ben bu istatistik sağlayan futbolcuya forvet demem ya gelmesin dursunaldo ile valencia bu seneyi götürsün devre arasında veya sene sonunda ciddi bir forvet transferi yapmamız lazım dünya yıldızı gerekiyor forvete
hero member

sr. member
İyi sistemler içerisinde oyuncular kendilerini daha iyi gösterir ve parlar.Bundan dolayı ülkemize gelen bazı yıldız isimler burada hiçbir şey başaramadıktan sonra tekrar geri döndüklerinde takır takır top oynuyorlar Islam Slimani aklıma gelen isimlerden bir tanesi.Macaristan milli takımının uzun zamandır işleyen güzel bir sistemi olduğu için Szlai kendini orada çok daha iyi gösterebiliyor.Gustavo Henrique konusuna gelecek olursak Fenerbahçe oyuncuyu zaten kiralık olarak renklerine kattığı için kiralanması mümkün değildir diye düşünüyorum.
copper member
Activity: 644
Merit: 269
Fenerbahçe de gündem maxi gomez ama asıl önemli mevki defans. Maxi gomeze o kadar büyük paralar verileceğine adam gibi 2 tane defans alınsa lemos ve alınan henrique kiralansa ne de güzel olur var ya tadından yenmez. Szalainin kafa zaten karışık adam gitcem mi kalcam mı sorusuna hala cevap bulamadı. Maçta yenilen 2 golde de hatası büyük. Uç tarafa transfer yapılacağını defans hattını güçlendirmek gerekiyor.

Szalai milli takımda döktürüyor, ne hikmetse Fenerbahçe maçlarında aynı performansı gösteremiyor. Gustavo da daha yeni transfer olmadı mı sanmıyorum kiralayacaklarını. Keşke araştırıp alsaydılar bari adamı tam bir kalas gibi oynuyor. Ben de beğenmedim Gustavo Henrique’yi. Diğer maçlarda bizi yanıltır umarım.
Pages:
Jump to: