Pages:
Author

Topic: Airdrop Nedir ? Nasıl yapılır ? Tokenler Nasıl Satılır ? - page 3. (Read 5832 times)

sr. member
Activity: 538
Merit: 250
Airdorplar bitti zaman kaybı vs vs denilen zamanda başladım ben de airdrop işine. Önüme gelen hemen hemen tüm formları doldurdum kayıt isteyen sitelere kayıt oldum. Sonucu yazıyorum:
            Kayıt olunan sitelerde : 4000 Dolar tabi bunun içerisinde bir kaç tane scam olduğunu düşündüğüm var 1500-2000 dolar arası kalacaktır.
            Eth adreslerimde: 2000 dolarlık token ve eth var
            Airdrop ile çıkan altcoinlerden bir tek BitcoinWhite  katılmıştım o da saolsun bizi eli boş çevirmedi : 1800 BTW var adet değeri 0.7 1260 Dolar yapıyor o da.
   Benim tavsiyem önünüze gelen her formu doldurun priv keylerinizi vs vermeden. Her türlü kazanırsınız.

btw 0.98' e kadar çıktı hocam.

Ben airdroptan gelenlerin hepsini 1 yıl tutmayı düşünüyorum o yüzden hiç takip etmiyorum artık. bakalım 1 yıl sonunda burada yazan miktarlardaki değişimler hangi yönde olacak
newbie
Activity: 51
Merit: 0
Airdorplar bitti zaman kaybı vs vs denilen zamanda başladım ben de airdrop işine. Önüme gelen hemen hemen tüm formları doldurdum kayıt isteyen sitelere kayıt oldum. Sonucu yazıyorum:
            Kayıt olunan sitelerde : 4000 Dolar tabi bunun içerisinde bir kaç tane scam olduğunu düşündüğüm var 1500-2000 dolar arası kalacaktır.
            Airdrop ile çıkan altcoinlerden bir tek BitcoinWhite  katılmıştım o da saolsun bizi eli boş çevirmedi : 1800 BTW var adet değeri 0.7 1260 Dolar yapıyor o da.
   Benim tavsiyem önünüze gelen her formu doldurun priv keylerinizi vs vermeden. Her türlü kazanırsınız.

btw 0.98' e kadar çıktı hocam.
sr. member
Activity: 538
Merit: 250
jr. member
Activity: 224
Merit: 2
böyle bilgi verici ve açıklayıcı olan başlıklar çoğalmalı bence böylelikle piyasanın bilinmezlikleri açığa kavuşmuş olur faydalı başlık olmuş teşekkürler
member
Activity: 140
Merit: 10
Başladığım zaman bu başlık yardımıyla cüzdan oluşturup aşrdroplara başvurmaya başlamıştım. Gerçekten faydalı bir başlık.
full member
Activity: 434
Merit: 100
Guzel bilgiler paylasilmis yeni arkadaslara rehberlik eder boyle guzel bilgilerin paylasilmasinin taraftariyim hem de merit kaynagi olur size bos post acmaktan daha iyi ornek alalim arkadasi Smiley
sr. member
Activity: 686
Merit: 359
iyi bir yazi ama myetherwallet a dikkat etmek gerekiyor. key dosyasi ve sifreyi kaybedince ulasmak mumkun degil.
full member
Activity: 366
Merit: 101
Mükemmel bi paylaşım olmuş yeni arkadaşlar için, güncel airdropların olduğu bir liste hazırlanabilir aslında. Anlık olarak türkçe detaylandırarak herkesin kazanmasını sağlayabilirsiniz. Myetherwallet cüzdanı kullanabilen herkes airdroplara katılabilir o kadar basit bi olay Smiley
legendary
Activity: 1820
Merit: 1123
Ben de birkaç şey eklemek istiyorum. Katıldığınız airdrop'ları mutlaka bir yere not edin. Hangi mail adresiyle ve hangi şifreyle üye olmuşsunuz, hangi aksiyonları gerçekleştirmişsiniz ve ne zaman sonlanacak... Bunları bir yere not edin. Hatta bir excel dosyası hazırlayın kendinize. Bir ayda yüzlerce airdrop oluyor. Hepsine girmek yerine, seçip girmeyi tercih edin. Aksi durumda takibi oldukça zorlaşıyor. Tüm bunlara artı olarak da mutlaka airdrop bitiminde bir mail atarak son durumu sormaya çalışın yöneticilere. Çünkü bazen bilerek atlıyorlar, mesela 10.000 kişi katılmışsa yarısına yollayabiliyorlar. O yüzden mail atmak, Telegram'dan sormak, işin peşini bırakmadığınızı gösterir.
newbie
Activity: 84
Çok faydalı bir paylaşım olmuş, teşekkürler.
full member
Activity: 252
The Standard Protocol - Solving Inflation
Yeni başlıyan arkadaşlar için güzel bir başlık olmuş emeginize saglık ayrıca bende arada bi bakıyım diyorum vakit de almıyor ama üşeniyorum forum doldur doldur iyi kazandırıyor mu bu aralar ?
member
Activity: 518
Merit: 13
güzel bilgiler vermşsin hocam emeğine sağlık, kafamda bazı soru işaretleri vardı biraz olsun giderdin sağolasın Smiley
member
Activity: 378
Merit: 11
15-20 kadar airdropa katıldım foruma üye olduğumdan beri ama gelen 1 tane bile olmadı belkide benım katıldıklarım private key çalmak için yapılmış tuzaklardı
newbie
Activity: 274
Arkadaşlar airdroplar için imtoken ve ya mew in farkı oluyor mu acaba?

bende mew yerine freewallet kullandım airdrop ve bountylere katılmak için.Freewallet tüm erc20 tokenleri tanıdığını söylüyor umarım ulaşır airdrop ve bountylerim.imtoken'da erc20 tokenlerı tanıyor bildiğim kadarıyla.En iyisi mew ama fark olucağını düşünmüyorum.
jr. member
Activity: 126
Merit: 4
Arkadaşlar airdroplar için imtoken ve ya mew in farkı oluyor mu acaba?
full member
Activity: 182
eHarvestHub
Valla çok güzel bir post olmuş teşekkür ederim. Çok bildiğim bir alan değildi ama sordum soruşturdum iyi para var dediler o işte Cheesy bundan sonra airdrop da yapıyorum Cheesy
member
Activity: 92
eskisi gibi ihya eden airdroplar olmasa da şükür, akmasa da damlıyor Cheesy
member
Activity: 114
Eskisi kadar airdrop atmıyorlar artık... Anca gas parası çıkar airdroptan tabi uğraşırsanız.
full member
Activity: 966
Merit: 142
Ether agindaki sorunlardan dolayi,  cogu airdrop gondermiyor bile.  Bir cogu artik bagis istiyor.  Bagis yapip yapmamak size kalmis ama,  her airdropa bagis yaparsak zarar edecegimiz kesin.
sr. member
Activity: 504
Merit: 256
Pages:
Jump to: