Pages:
Author

Topic: Airdrop Nedir ? Nasıl yapılır ? Tokenler Nasıl Satılır ? - page 6. (Read 5832 times)

member
Activity: 742
Merit: 15
bayağı detaylı bir anlatım olmuş bu airdrop güzel birşey tabi biraz sabır gerekli birçok kişi gelen token  kuruş etmez diye satıyor ya da uğraşmıyor bu işlerle belki biraz sabrederek günlük 15-20 dk ayırarak geleceğe yönelik güzel kazançlar olabilir
full member
Activity: 462
Merit: 100
çok aydılatıcı ve bilgi verici olmuş fakat airdrop artık amacından şaştı çok fazla scama denk geliyorum bounty daha emeğinin karşılığını alabileceğin birşey bence özellikle de blog yazmak...
newbie
Activity: 11
Merit: 0
vallaha bence çok faydalı bi konu en azından aydınlattı beni teşekkürler kardeşim Smiley
hero member
Activity: 938
Merit: 1000
Aramıza yeni katılan arkadaşlar için yararlı konu olmuş. Aman diyim priv keyinizi kimseyle paylaşmayın ve girdiğiniz myetherwallet sitesinin orjinal site olduğunu teyit ettikten sonra giriş yapınız.
newbie
Activity: 98
Bende yeniydim bu işlerde airdropların ne olduğunu bilmiyordum saolun açıklık geitrdiğiniz için hepinize ayrietten teşekkür ederim.
legendary
Activity: 2114
Merit: 1042
Arkadaşlar öncelikle airdropların çoğunun scam projeler olduğunu özellikle son zamanda unutmayın özellikle son zamanda yani gönderilen mailleri bence açmayın.

Katiliyorum ben airdroplara katildigim zaman bir mew cuzdanimin pvkeyini caldirdim artik linklere tiklamiyorum allahin belalari.
sr. member
Activity: 378
Merit: 250
Arkadaşlar öncelikle airdropların çoğunun scam projeler olduğunu özellikle son zamanda unutmayın özellikle son zamanda yani gönderilen mailleri bence açmayın.
member
Activity: 196
Merit: 12
otisbey
dostum teşekkür ederim aydınlatıcı oldu soru işaretleri vardı kafamda
newbie
Activity: 78
Kripto para ortaminda yeniyim ve cahilimde bu konulara zaten oldum olasi bilgisayarli islemlerden pek anlamista degilim. Sorumu mazur gorun. Myetherwallet olusturmsk icin cep telefonu yetermi. Bu tarz islemler bi bilgisayar gereklimi. Cok tesekkur ederim.
Telefonla da olur farkeden bisey olmaz. (mining degil sonuçta) aynı işi görüyo ikiside 😊 bende telden yapıyorum zaten her isi
sr. member
Activity: 546
Merit: 250
Kriptoda yeniyseniz ve bilgisayar işlerinden de pek anlamıyorsanız, olası riskler ve dolandırıcılıklar hakkında öncelikle  bol bol okuyun, bilgisayardan anlayan bir yakınınızla birlikte çalışın,  fikir edinin. Yoksa airdroptan  3 kuruşluk coin gelecek diye eldekilerden olmayın. Kolay gelsin.
newbie
Activity: 14
Kripto para ortaminda yeniyim ve cahilimde bu konulara zaten oldum olasi bilgisayarli islemlerden pek anlamista degilim. Sorumu mazur gorun. Myetherwallet olusturmsk icin cep telefonu yetermi. Bu tarz islemler bi bilgisayar gereklimi. Cok tesekkur ederim.
member
Activity: 476
Merit: 10
Hocam belki 10 airdrop a girdim tık yok airdrop işini şimdilik bıraktım
full member
Activity: 224
Arkadaş yeni başlayanlara çok güzel anlatmış ben airdroplardan çok bir coin beklenmemesi gerektiğini düşünüyorum fakat merak eden arkadaşlar bu sistemi uygulayabilir.
member
Activity: 68
Merit: 10
Herşey iyi hoşta şu Etherdelta'da private key girme konusu can sıkıcı.
full member
Activity: 434
Kardeşim helal olsun ellerine sağlık. Yeni başlayanlar ve bu işin içinde bir tanıdığı olamayanlar için çok güzel bir kılavuz olmuş.Umarım bu piyasada çok başarılı olur yaptıklarının karşılığını alırsın kardeşim bol şanslar Smiley
full member
Activity: 252
Merit: 105
Action Coin diye bir şeye rastladım Aralıkta çıkacak diyorlar, siteye kayıt olana anında 1000 tane veriyo, birini kayıt edersen 1000 tane daha veriyor, al sana airdrop. Bi göz atın.
newbie
Activity: 43
Bu işe yeni yeni ısınan biri olarak bir uyarı da ben yapmak isterim.

Airdroptan gelen tokenleri EtherDelta'da satarken mutlaka MetaMask eklentisi kullanın. Etherdelta normal şartlarda private key istiyor, MetaMask bunu gizliyor.

Herkese bol kazançlar.
newbie
Activity: 1
Merhaba,
ben de airdrop işinde yeniyim. Özellikle myetherwallet kullanımı konusunda güzel bir başlık olmuş.
Emeğin için teşekkürler. Smiley
full member
Activity: 840
Merit: 103
Bana artik simdilik airdrop sezonu kapandi gibi geliyor dandik seyler cikmaya basladi. 10$ eden bir miktarda coin son 1 haftada bana hic denk gelmedi. En son gecen hafta postoken vardi.
sr. member
Activity: 812
Merit: 252
Çok faydalı bir yazı olmuş teşekkürler, izninizle twitter'da paylaşacağım

Tabi ki  paylaşabilirsiniz Wink
Pages:
Jump to: