Pages:
Author

Topic: Airdrop Nedir ? Nasıl yapılır ? Tokenler Nasıl Satılır ? - page 5. (Read 5832 times)

full member
Activity: 392
Merit: 101
airdrop işleri falan eskidendi, şu an 1000 tane airdropa katılsanız 2 tane zor denk geliyor, ondan da 5 dolar anca gelir, forumda yüksek kazanç elde edenler, şans + bilgi olarak elde ediyorlar.
full member
Activity: 532
Merit: 102
Artık bilgiye direk erişebiliyorsunuz zaten google amcaya etherwallet kullanım , etherdelta token kullanım aktarma yazarsanız bir sürü sitede bununla ilgili açıklamalar bulursun forumda da rahatlıkla erişebilirsiniz zaten çok zor bir şey değil.
member
Activity: 434
Merit: 14
Bende yeni başlayanlara birkaç bilgi vereyim, benim yaptığım hataları yapmasınlar  Grin

Rank demek, üyelik seviyeniz oluyor. Member, Jr. Member vs. şeklinde yazmalısınız.

Profilinize girip adres satırındaki linki kopyalayınca profil linkinizi vermiş olmuyorsunuz. Ben şu ekranda (https://bitcointalk.org/index.php?action=mlist;sa=search) üyelik adımı aratıp, tıklayıp çıkan sayfadaki adres satırını kopyalayıp buldum. Belki daha kolay bir yolu vardır ama linkte kullanıcı adınız yazmalı, boş link yollamayın benim gibi.

Üyelik ID niz, kullanıcı adınız değil. Profile tıklayın. Soldan Forum Profile Information a tıklayın. Adres satırında alttaki gibi koyu yazan sayılar ID niz oluyor.
https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=12345;sa=forumProfile

Bu başlığı açan arkadaşa ve yukarıda açıklama yapan arkadaşa teşekkür ederim. İlk imza kampanyama girdim ama profil olarak yanlış linki yüklediğimi farkettim. Ayrıca ID yi de öğrenmiş bulunduk. Şimdi düzeltme imkanı olmaz belki ama olsun önemli olan doğrusunu öğrenmek.
sr. member
Activity: 812
Merit: 252
Halen aidroplar hiç bişey kazandırmıyor diyenler var. Eğer kazandırmıyor olsaydı sadece 0,76 civarı yani şuan ki kur ile 755$ getiri sağlamazdı bana Smiley

Arkadaşlar her türlü airdropba girin tabi vaktiniz var ise. Ancak gelir gelmez 3 kuruş etti diye satarsanız zaten para etmez. Storm denen token var. Efsane olmak üzere. 1875 adet var elimde ve yakşalık 0,2 eth yapıyor şu an. Sadece bekletmeye bakıyor. Evet 3500 adet olacatı elimde ancak 3 kuruş görünce ilk gelen partiyi satmıştım. Satmasaydım şimdi 0,4 ETH yani 410Dolarcık yapacaktı.

Deltabalance sitesinde bir döküm. Bu tamamen airdroplarla ilgili hesabım. Buradan yaklaşık 0,3 ETH çektim.
Total ETH balance:   0.180 ETH   $185.58
Estimated token value:   0.272 ETH   $280.86
Estimated total value:   0.452 ETH   $466.44

Ah storm vah storm. Çok güzel koindir kendisi bende bekletiyorum elimde değerlenecek gibi duruyor. Özellikle market projesi hayata geçerse değme stormun keyfine.
full member
Activity: 448
Merit: 157
Halen aidroplar hiç bişey kazandırmıyor diyenler var. Eğer kazandırmıyor olsaydı sadece 0,76 civarı yani şuan ki kur ile 755$ getiri sağlamazdı bana Smiley

Arkadaşlar her türlü airdropba girin tabi vaktiniz var ise. Ancak gelir gelmez 3 kuruş etti diye satarsanız zaten para etmez. Storm denen token var. Efsane olmak üzere. 1875 adet var elimde ve yakşalık 0,2 eth yapıyor şu an. Sadece bekletmeye bakıyor. Evet 3500 adet olacatı elimde ancak 3 kuruş görünce ilk gelen partiyi satmıştım. Satmasaydım şimdi 0,4 ETH yani 410Dolarcık yapacaktı.

Deltabalance sitesinde bir döküm. Bu tamamen airdroplarla ilgili hesabım. Buradan yaklaşık 0,3 ETH çektim.
Total ETH balance:   0.180 ETH   $185.58
Estimated token value:   0.272 ETH   $280.86
Estimated total value:   0.452 ETH   $466.44
sr. member
Activity: 602
Merit: 277
Burada oldukça kolay bir airdrop var. 13.5 dolar değerinde token veriyor. Yalnızca telegram üzerinden botla hallediyorsunuz katılma olayını.

http://t.me/fintrux_bot?start=7UYCRC
member
Activity: 201
Merit: 10
The Experience Layer of the Decentralized Internet
Valla cok açıklayıcı bir konu olmuş yeni başlıyan arkadaşlar airdrop kovaliyabilir çay çorba yemek parası cıkar bazende cok iyi de dagıtabiliyorlar ben de bi ara bakmıştımda mutlu etmemişti Smiley
member
Activity: 1008
Merit: 19
Backed.Finance
Airdroplarda artık eskisi kadar tat kalmadı diyebilirim. Çünkü artan talep ayrca çıkan scamlar malesef...
newbie
Activity: 78
Merit: 0
Ben Airdrop'un zahmetsiz olanını severim. 

Aynen bende öyle ugrastirip ugrastirip hiçbirşey vermiyorlar bide. Sinir bozucu. 20 civari airdropa katılmıştım kontrol ettim bir müddet sonra bir tanesinden token yollamışlar adıda RETN değeri varmı belli değil o da
Yaşadığım en iyi airdrop vakası BİTCOİN WHİTE oldu.
legendary
Activity: 1820
Merit: 1123
Ben Airdrop'un zahmetsiz olanını severim. Öyle twitter'da, facebook'ta paylaşım yaptıranlar hoşuma gitmiyor. Hem arkadaş çevremiz için de bilgi kirliliği yaratıyor. O yüzden de sadece e-mail adresiyle üyelik isteyenlere katılıyorum. Kayıt oluyorsunuz, belki sizden bir borsaya girebilmek için vote falan istiyor o kadar. Son günlerle vitrocoin varmış böyle mesela. Ekşisözlük'te epey entry almış, ama siteye giremiyorum. Siz de bir bakın vitrocoin.net
Edit: Konuyu açan arkadaşa bilgi ve paylaşımları için teşekkürler Wink
full member
Activity: 406
Merit: 102
Airdrop denen birsey kalmadı artık gırdıklerımınde 10 tanesınınden 1 tanesı gelıyor nadir oda . http://www.kriptoturk.org/ burdan takıp edebılrısın ıstersen
member
Activity: 364
https://www.zeepin.io/bounty/?r=5am9Y  sağlam bir bonty var girip twitter,telegram,reddit takip edin token veriyor 10 ocak da ıco su başlıcak ilerde para eder
member
Activity: 294
JOIN THE NEXT MEGATREND IN CRYPTO!
Aidrop hakkında güzel bilgi olmuş lakin airdrop artık öldü nerdeyse 100 tane dolduruyorsun bekliyorsun gelicek diye ama gelmiyor:(
member
Ellerine sağlık. Güzel yazı olmuş en azından yeni başlayan ve airdrop tan faydalanamayan Türk kullanıcılar için bir kaynak olmuş. Artık gelsin airdroplar Smiley . Yalnız airdroplar artık eskisi kadar karlı deil arada bir sürü fake var ve sizden bilgilerinizi temin etmenin bir yolu olarak kullanılıyor bir buna dikkat edelim. 2. si de tüm airdroplar eth paltformunu kullanmıyorlar. bazıları kendi walletlarında bu işi yapıyorlar kendi walletlarını indirmeniz gerekebilir. Bu konu hakkında da dikkatli olalım.
sr. member
Activity: 1664
Merit: 271
çok güzel bir konu olmuş, sade bir anlatımla bu  işleri hiç bilmeyen kişilerin bile anlayabileceği şekilde olayı özetlemişsiniz. emeğinize sağlık, teşekkür ederim.

eğer parity kuracak olursanız bilgisayara, sürekli myetherwallet tan girmeye gerek kalmaz, veya etherscan.io dan mew cüzdan numaranızı aratarak gelen tokenleride görebiliyorsunuz. kolay gelsin.
full member
Activity: 504
Merit: 103
http://www.coinkolik.org/ bu siteye gidip yardım kategorisine giderseniz eğer airdroplar anlatımı bulunmamakta ama etherwallet ve etherdelta kullanımına bakıp bilgilenebilirsiniz. Hiç bilmeyen birine anlatıyormuş gibi hazırlanmış.
member
Bende bir çok airdrop formu dolurmama rağmen çoğu gelmiyor bunun nedenini hiç anlayamayacağım herhalde. multi-hesap için bizim isimleri kullanıyorlarmış diye okudum doğru mu bilmiyorum ama yaparlar bunlar.

Bende katılıyorum banada gelmiyor multiyle alakası yok adamlar göndermiyor gönderseler gelicek bi ara kediler girdi bozdular işi ondan sonra airdrop gelmemeye başladı.
full member
Activity: 196
Merit: 100
Bende bir çok airdrop formu dolurmama rağmen çoğu gelmiyor bunun nedenini hiç anlayamayacağım herhalde. multi-hesap için bizim isimleri kullanıyorlarmış diye okudum doğru mu bilmiyorum ama yaparlar bunlar.
member
Activity: 94
Cok airdrop formu doldurdum yolladığım ve hiçbir token gelmedi simdi sansimi 2.kez deniyorum yeni yılda kazanan olmak için bir yerlerde hata yaptık demekki
full member
Activity: 238
Merit: 105
Dostum çok ciddi uğraşmış ve baya detaylı hazırlamışın. Eline sağlık. Son dönemde eskisi kadar iyi getiriler sağlanamıyor. Bir ara neredeyse günde 5-10 arası airdropa katılıyorduk ve iyi getiriler oluyordu. Belki yeni yıl ile tekrar bir hareketlilik olur.
Pages:
Jump to: